Oddíl

Pořádali jsme

4. Jihomoravská liga na klasické trati - 17.5.2008
3. Jihomoravská liga Mistrovství JMO na krátké trati - 5.5.2007

10.8.2008
  • Občasník Troll PBM - z roku 1996 zde v PDF


    Výsledky oddílového přeboru PBM 2005 - Klajdovka 6.11.2005
    1. etapa - Scorelauf
    
    pořadí jméno čas 
    1 Vladan Henek 		08:27 
    2 Radim Kheil 		08:57 *
    3 Natalia Bubenina 	09:09 
    4 Tomáš Hikl 		09:14 
    5 Jan Baďura 		09:16 
    6 Petr Patočka 		09:21 
    7 Pavel Ptáček 		09:22 
    8 Ondra Vlček 		09:49 
    9 Vlasta Jalový ml. 	10:02 
    10 Jakub Šesták 	10:03 
    11 Vlastimil Jalový st. 10:05 
    12 Adam Kazda 		10:06 
    13 Jakub Šesták 	10:14 
    14 Jiří Gawel 		10:16 
    15 Oldřich Denemark 	10:20 
    16 Nikol Ptáčková 	10:26 
    17 Milan Henek 		10:28 
    18 Luboš Minařík 	10:34 
    19 Jaroslav Korpas 	10:38 
    20 Lucie Procházková 	10:41 
    21 Ivana Korpasová 	11:19 
    22 Libor Robotka 	11:42 *
    23 Petr Matyš st. 	11:46 
    24 Milan Berka 		12:32 
    25 Pavel Fráňa 		13:13 
    26 Jaroslav Jalový ml. 	13:18 
    27 Radek Brodecký 	13:28 
    28 Daniela Švejcarová 	13:30 *
    29 Zuzana Rábová 	13:37 
    30 Milan Berka st. 	13:43 
    31 Jiří Pospíšil 	13:46 *
    32 Jitka Tesařová 	14:20 
    33 Markéta Tesařová 	14:21 
    34 Petra Šestáková 	14:23 
    35 Kateřina Blažková 	14:26 
    36 Lenka Matyášová 	14:30 
    37 Jarda Jalový 	15:24 
    38 Marie Jalová 	15:27 
    39 Jiří Štěpánek 	15:44 
    40 Věra Salajková 	18:36 
    41 Pavel Ptáček 	18:51 
    42 Šimon Peřinka 	18:56 
    43 Irena Peřinková 	19:07 
    44 Ladislav Barták 	22:34 * 
    45 Hana Blažková 	24.25 
    46 Kamil Přikryl 	31.00 *
       Ondřej Toman 	DISK 
       Petr Matyáš 		DISK 
       Marie Svobodová	DISK  *
    --------------------------------------------------------------------------------
    
    2. etapa
    
    ELITA 
    1.-2. Michal Henek 
    1.-2. Radim Kheil 
    3. Vlastimil Jalový ml. 
     
    hendikep: 
     
    33. Marie Jalová 	31.50 
    34. Jarda Jalový 	31.51 
    35. Věra Salajková 	35.48 
    36. Jiří Štěpánek 	35.50 
    37. Ladislav Barták 	45.10 
    38. Kamil Přikryl 	64.10 
        Lenka Matyášová 	DISK 
        Irena Peřinková 	DISK 
        Hana Blažková 	DISK 
        Onřej Toman 	DISK 
        Petr Matyáš m. 	DISK 
        Marie Svobodová	ABS
    
    

    Oddílový přebor v kuželkách 2005
    
    Poř. Jméno	1.k      2.k     3.k     Celkem
     1. Petr M. ml.	38	17	18	73
     2. Jarek	35	9	26	70
     2. Lenka Š.	20	27	23	70
     4. Ivan	36	17	16	69
     5. Radim	35	16	16	67
     6. Iva		26	18	16	60
     7. Jirka	34	8	16	58
     7. Tom		33	17	8	58
     7. Eliška	42	8	8	58
    10. Zorka	26	14	16	56
    11. Laďa	25	18	11	54
    12. Kamil	18	7	21	46
    13. Kristýna	25	4	14	43
    14. David	20	12	8	40
    15. Ivo		24	7	8	39
    16. Lucka P.	24	7	5	36
    17. Hanka	18	8	9	35
    18. Libor	9	8	8	25
    
    RAKVE
    Poř.	Jméno
    1.  Hrobař	Jarek
    11. Umrlkyně	Ifka
    10. Umrlec	Ivan
    9.  Umrlec	David
    8.  Umrlec	Radim
    7.  Umrlkyně	Eliška
    6.  Umrlec	Jirka
    5.  Umrlkyně	Zorka
    4.  Umrlec	Kamil
    3.  Umrlec	Ivo
    2.  Umrlkyně	Lenka
    1.  Umrlkyně	Lucka
    
    
    Oddílový přebor v OB 2004 Výsledky ZDE - stránky RBK
    Výsledky oddílového přeboru v kuželkách 2004 Celk. 1.kolo 2.kolo Rakve 1. Jarek 98 39 58 1 2. Radim 91 41 38 12 3. Ifka 82 36 40 6 4. Aleš 74 36 28 10 5. Jirka 64 37 18 9 6. Lenka 56 16 29 11 7. Kamil 55 26 26 3 8. Ivan 53 31 17 5 9. Libor 50 19 24 7 10.Leoš 49 31 16 2 11.Petr P. 40 18 14 8 V rakvích všechny pohřbil Radim. Celkově se sčítala dvě kola na dráze a pořadí v rakvích. TOPlist