Kalendář akcí
Datum Akce (závod) Místo Př. Oddíl Web
2011
2.1. Trénink klasika Rozdrojovice 31.12. Hro. http://hroudokaps.foxklub.cz/zima2011.htm
8.1. BBP - Nerezová Radostická desítka Radostice
8.1. Tříkrálové kritérium Třebíč 6.1. TTR http://kriterium2011.oobtrebic.cz/
9.1. BZL - ONOS CUP Komín 5.1. http://bzl.adamna.net/
15.-16.1. LOB - MČR klasika, krátká VRL
29.1. BZL - Hromniční trápení Blansko
29.-30.1. LOB - (Krušné hory) - klasika, krátká LIV
5.2. BBP - Běh kolem Kanic Kanice
13.2. BZL - Adamna cup Medlánky
19.2. LOB - (Vysočina) - MČR krátká, MČR sprint dvojic Tři Studně OSN+TBM
19.2. BBP - Ráječkovská desítka Ráječko
20.2. Ski Adventure Tři Studně
26.-27.2. LOB - (Nová Ves u Rýmařova) - MČR sprint, MČR štafety, krátká VRB
5.3. BBP - Modřický pohár Brno - Modřice
6.3. BZL - Kauf Lauf Pisárky
20.3. Český pohár štafet (C) PHK
27.3. BBP - Běh kolem Myslivny Brno - Myslivna
2.4. 1. JML - middle Věžky SKM
2.4. 2. JML - sprint Kroměříž SKM
2.4. BBP - Černohorský soudek Brno - Bystrc
9.4. Žebříček B-Morava – klasická trať ASU
10.4. Český pohár štafet – M-Moravy (C) ASU
16.4. 3. JML - middle Ruprechtov ZBM
16.4. Mistrovství ČR v nočním OB ZBM
17.4. M-JmO štafet Ruprechtov ZBM
22.-24.4. Pražské velikonoce DKP
30.4. 4. JML - klasika Babice u Rosic BBM
7.5. 5. JML - scorelauf Kohoutovice PBM
14.5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať AOP
14.5. Žebříček B-Čechy – klasická trať STH
15.5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať AOP
15.5. Žebříček B-Čechy – krátká trať NPA
21.5. 6. JML - klasika Blansko - Palava SBK
21.5. Český pohár štafet CHT
21.5. Sprint Cup ŽA – sprint LPU
22.5. Český pohár štafet LPU
28.5. ŽB-Morava – klasická trať ABR+SBR
29.5. ŽB-Morava – krátká trať ABR+SBR
1.6. celostátní finále Přeboru škol KVS
4.6. 7. JML - middle Brno - Komín LBM
4.6. Český pohár, žebříček A, žebříček B – krátká trať SJC
5.6. Český pohár, žebříček A, žebříček B – klasická trať VRI
11.–12.6. Mistrovství ČR na krátké trati TTR
18.6. ŽB-Morava – klasická trať MOV
19.6. ŽB-Morava – krátká trať HAV
25.6. ŽB-Čechy – klasická trať ASU
25.6. ŽB-Morava – krátká trať JPV+UOL
26.6. ŽB-Čechy – krátká trať ASU
2.-6.7. Česká Kanada 2011 (Zvůle) PGP
3.-6.7. Advanta cup 2011 (Pastviny) DOB
15.-17.7. H.S.H. Vysočina cup (Čachnov) CHT
22.-24.7. 22. - 24. 7.    Grand Prix Silesia (Černá Voda) AOP
29.7-1.8. Petit Prix TJN
3.-7.8. Bohemia 2011 (Nový Bor) BOR
26.-28.8. Cena východních Čech PHK
2.9. Mistrovství ČR ve sprintu KON
3.9. 8. JML - klasika Boskovice KON
3.9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať KON
4.9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať KON
10.9. 9. JML - klasika Útěchov ADA
10.9. Sprint Cup, ŽA – sprint SHK
10.9. Český pohár štafet SHK
11.9. Český pohár štafet DOB
17.–18.9. Mistrovství ČR na klasické trati EKP
24.9. ŽB-Čechy – krátká trať VLI
25.9. ŽB-Čechy – klasická trať (zkrácená) VLI
24.9. 10. JML - klasika Morkovice SKM
1.10. 11. JML - klasika Milovy PZR
8.10. Mistrovství ČR štafet KSU
9.10. Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů žactva KSU
15.10. 12. JML - klasika Ruprechtov ZBM
22.10. 13. JML - klasika Bílý potok VBM
28.10. 14. JML - klasika Veslice RBK