Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Hlavní stránka Informace
Program
Středa, 29 Leden 2020 22:41

7. 11. – SO – ODDÍLOVÝ PŘEBOR – Babice nad Svitavou – sraz: od 9:30 v ohybu silnice „Pod Vysokou" – mapa: Vysoká (1 : 10 000, E=5m) – bližší informace na jiném místě – přihlášky: do 1. listopadu přes členskou sekci

13. 11. – PÁ – noční mapový trénink – Omice – sraz: 16:30 na parkovišti v lese u bývalého vojenského objektu mezi Omicemi a Kývalkou – mapa: Omický les (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

14. 11. – SO – vytrvalost bez mapy – Hořice – sraz: 9:30 na železniční zastávce „Blansko-město" – vytrvalost: Hořice ® Bukovec ® Svinošice ® Babí lom ® Lelekovice ® Mokrá Hora – doprava: osobními auty

15. 11. – NE – zimní mapový trénink – Hrádkov – sraz: 9:30 nad Hrádkovem v lese – mapa: Ledková huť (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: kombotech – doprava: osobními auty

21. 11. – SO – vytrvalost s mapou – Koníkov – sraz: 9:30 u Koníkova na parkovišti v lese – mapa: Pohledecká skála (1 : 15 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

22. 11. – NE – zimní mapový trénink – Jedovnice – sraz: 9:30 na parkovišti u Arboreta – mapa: Hacker (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: COB na vrstevnicové mapě – doprava: osobními auty

29. 11. – NE – zimní mapový trénink – Střelice u Brna – sraz: 9:30 na konci silnice u průmyslového areálu nad Střelicemi – mapa: Šibeník (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: krátké postupy – doprava: osobními auty

5. 12. – SO – vytrvalost s mapou – Benešov – sraz: 9:30 u školy v Benešově – mapa: Skalky (1 : 15 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

6. 12. – NE – zimní mapový trénink – Ochoz u Brna – sraz: 9:30 na odbočce silnice k archivu mezi Líšní a Ochozí u Brna – mapa: Zadní Hády (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: Švýcarská hra bez cest – doprava: osobními auty

11. 12. – PÁ – noční mapový trénink – Nuzířov – sraz: 16:00 na parkovišti u hřiště v lese mezi Nuzířovem a Lipůvkou – mapa: Kremlovsko (1: 10 000, E=5m) – typ tréninku: Hagaby – doprava: osobními auty

12. 12. – SO – Běh na Býčí skálu – Brno, Zamilovaný háj – sraz: 9:00 na okraji Zamilovaného háje – start: 30 km 9:00 a 9:30, 15 km 10:00 – doprava: osobními auty

13. 12. – NE – Mistrovství Brna ve sprintu – Brno, ZŠ Kotlářská – sraz: 13:30 na ZŠ Kotlářská (vchod Sušilova) – mapa: Björnsonův sad (1 : 4 000, E=2,5m), Kotlářská (1 : 1 000) – typ závodu: sprint + sprint ve škole – doprava: osobními auty

17. až 20. 12. – ČT–NE – Soustředění Sklené – viz samostatný rozpis akce

24. 12. – ČT – Vánoční běh na Babu – Skalka za Medláneckým kopcem – sraz do 9:30 hod. – doprava vlastní nebo MHD (tramvaj 12 nebo autobus 53)

31. 1. – ČT – zimní mapový trénink – Brno, Komín – sraz: 14:30 na Holedné u lesního hřiště pod vrcholem Holedné – mapa: Holedná (1 : 7 500, E=5m) – typ tréninku: směry – doprava: osobními auty

3. 1. – NE – zimní mapový trénink – Babice nad Svitavou – sraz: 9:30 na křížení turistické cesty a silnice mezi Kanicemi a Babicemi nad Svitavou – mapa: Srnčí studánka (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: krátké postupy 20+21 – doprava: osobními auty

8. 1. – PÁ – noční mapový trénink – Vracov – sraz: 16:00 v rohu lesa u hřiště ve Vracově – mapa: Duny (1: 10 000, E=2,5m) – typ tréninku: dlouhé postupy – doprava: osobními auty

9. 1. – SO – zimní mapový trénink – Vracov – sraz: 9:30 v rohu lesa u hřiště ve Vracově – mapa: Vracov (1 : 10 000, E=2,5m) – typ tréninku: zkrácená trať bez cest – doprava: osobními auty

10. 1. – NE – zimní mapový trénink – žáci – Líšeň, Velká Klajdovka – sraz: 16:30 na parkovišti nad hotelem Velká Klajdovka – mapa: Hádecká planina (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

16. 1. – SO – Běžecké testy – Lesná – Zhustových 60 minut – Lesná, U rozvodny – sraz do 9:30 hod. – kluci 50 minut, holky 45 minut (lesní kros)

17. 1. – NE – zimní mapový trénink – Veverské Knínice – sraz: 9:30 v lese nad Veverskými Knínicemi – mapa: Bílý potok (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: sudá/lichá na vrstevnicové mapě – doprava: osobními auty

22. 1. – PÁ – noční mapový trénink – Brno, Žebětín – sraz: 16:30 na rohu pole nad Žebětínem – mapa: Pohádka máje (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: scorelauf + krátká trať – doprava: osobními auty

23. 1. – SO – vytrvalost s mapou – Budislav – sraz: 9:30 v lese v zatáčce mezi Budislaví a Prosečí – mapa: Toulovcovy maštale (1 : 15 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

24. 1. – NE – zimní mapový trénink – Ivančice – sraz: 9:30 před mostem přes řeku Jihlavu v Ivančicích u Rény – mapa: Réna (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: kombotech – doprava: osobními auty

28. až 31. 1. – ČT–NE – Soustředění Sklené – viz samostatný rozpis akce

29. 1. až 7. 2. – PÁ–NE – Soustředění Chorvatsko – viz samostatný rozpis akce

12. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Brno, Líšeň – sraz: 16:30 na parkovišti nad hotelem Velká Klajdovka – mapa: Hádecká planina (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: okruhy – doprava: osobními auty

14. 2. – NE – zimní mapový trénink – Olomučany – sraz: 9:30 na parkovišti u hřbitova – mapa: Mácháč (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: COB bez cest – doprava: osobními auty

19. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Bílovice nad Svitavou – sraz: 17:00 nad Bílovicemi na ulici Vojanka – mapa: Melatín (1 : 10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

20. 2. – SO – Mistrovství Brna sprintových štafet – Brno, ZŠ Bosonožská – sraz: 10:00 na ZŠ Bosonožská – mapa: Starý Lískovec (1 : 4 000, E=2,5m) – typ závodu: spritové štafety – doprava: osobními auty

21. až 26. 2. – NE–PÁ – Soustředění Krkonoše – Špindlerův Mlýn – viz samostatný rozpis akce

 
TOPlist