Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Program
Středa, 29 Leden 2020 22:41

8. 2. – SO – mapový trénink – Brno, Slatina – sraz: 10:00 na Skorkovského 153 v Židenicích (tramvaj číslo 812) – mapa: Stránská skála (1:4 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: MHD

9. 2. – NE – O-mikron – Líšeň, pod Hády – sraz do 10:15 hod. – start 00 = 11:00 – mapa: Borky (1 : 4 000, E = 5m) – doprava: inviduální (trolejbusem 25, 26 na zastávku „Vlčnovská“)

14. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Lipůvka – sraz: 17:00 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích – mapa: Kremlovsko (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: Hagaby – doprava: osobními auty

15. 2. – SO – zimní mapový trénink – Třebíč – sraz: 9:30 na parkovišti na konci ulice Hrádek – mapa: Třebíč (1:4 000, E=5m) – typ tréninku: sprintové varianty – doprava: osobními auty

16. až 23. 2.NE–NESoustředění Krkonoše – Špindlerův Mlýn – viz samostatný rozpis akce

28. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Ochoz u Brna – sraz: 17:30 na parkovišti u obchodního domu BILLA v Líšni na Novolíšeňské (tramvaj číslo 8) – mapa: Zadní Hády (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

29. 2. – SO – zimní mapový trénink – Proseč – sraz: 9:30 nad serpentinou v lese mezi Prosečí a Budislaví – mapa: Toulovcovy maštale (1:15 000, E=5m) – typ tréninku: COB se shlouky – doprava: osobními auty

1. 3. – NE – Hruška cup – Brno, ZŠ Vedlejší – sraz: do 13:45 – start 00: 14:00 – mapa: Osová (1 : 4 000, E = 2,5 m) – doprava: individuální (tramvaje 6, 8 na zastávku „Osová“)

4. až 8. 3.PÁ–NESoustředění Slovinsko – viz samostatný rozpis akce

7. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (8. závod) – Modřice, sokolovna – sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80, – Kč – doprava individuální (MHD tramvaj číslo 2)

13. 3. – PÁ – noční mapový trénink – Kuničky – sraz: 17:30 na parkovišti u obchodního domu LÍDL na Lesné na Halasově náměstí (tramvaj číslo 9, 11) – mapa: Trhůvka (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: scorelauf + krátká trať – doprava: osobními auty

14. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (9. závod) – ZŠ Kamínky – sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80,– Kč – doprava vlastní nebo MHD (trolejbusem 26, 27 nebo autobusem 50 – zastávka „Koniklecová“)

15. 3. – NE – Brněnská zimní ligaPohár legendy – Vinohrady, Gymnázium GLOBE, Bzenecká – sraz do 13:45 hod. – start 00 = 14:00 – mapa: Vinohrady (1 : 4 000, E = 2,5m) – doprava: inviduální (trolejbusem číslo 26, 27 na zastávku „Pálavské náměstí“)

20. až 22. 3. – PÁ až NE – Jarní pohár 2020 – noční OB + štafety + klasická trať (hromadný start pro DH21E) – Hradec Králové, Stříbrný rybník – PÁ 19:30; SO 00=12:00; NE 00=10:00 – přihlášky na členské sekci do 14. března – terén:rovinatý terén s hustou sítí cest, potoků a vodotečí. V prostoru se střídá dobře průběžný les s těžko průběžnými hustníky – podrobnější informace na: http://jp2020.ok99.cz doprava: osobními auty v pátek okolo 16:00 od Bohémy nebo v sobotu ráno – ubytování na zemi – vedoucí: Libor Zřídkaveselý

22. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (10. závod) – Brněnská přehrada, Rakovec (hotel Rakovec)– sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80,– Kč – doprava vlastní nebo MHD (tramvaj číslo 1, 3 na zastávku „Rakovecká“)

27. 3. – PÁ – noční mapový trénink – Lelekovice – sraz: 18:00 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích – mapa: Babí lom (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

28. 3. – SO – zimní mapový trénink – Podyjí – sraz: 9:30 v Lukově na konci vesnici– vytrvalost Lukov – Znojmo – typ tréninku: COB se shlouky – doprava: osobními auty

29. 3. – NE – zimní mapový trénink – Veverské Knínice – sraz: 9:30 ve Veverských Knínicích na konci vesnice – mapa: Bílý potok (1:15 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

30. 3. – PO – změna v časech a místech tréninků – platí letní program tréninků

 
TOPlist