Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Program
Středa, 29 Leden 2020 22:41

8. 2. – SO – mapový trénink – Brno, Slatina – sraz: 10:00 na Skorkovského 153 v Židenicích (tramvaj číslo 812) – mapa: Stránská skála (1:4 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: MHD

9. 2. – NE – O-mikron – Líšeň, pod Hády – sraz do 10:15 hod. – start 00 = 11:00 – mapa: Borky (1 : 4 000, E = 5m) – doprava: inviduální (trolejbusem 25, 26 na zastávku „Vlčnovská“)

14. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Lipůvka – sraz: 17:00 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích – mapa: Kremlovsko (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: Hagaby – doprava: osobními auty

15. 2. – SO – zimní mapový trénink – Třebíč – sraz: 9:30 na parkovišti na konci ulice Hrádek – mapa: Třebíč (1:4 000, E=5m) – typ tréninku: sprintové varianty – doprava: osobními auty

16. až 23. 2.NE–NESoustředění Krkonoše – Špindlerův Mlýn – viz samostatný rozpis akce

28. 2. – PÁ – noční mapový trénink – Ochoz u Brna – sraz: 17:30 na parkovišti u obchodního domu BILLA v Líšni na Novolíšeňské (tramvaj číslo 8) – mapa: Zadní Hády (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

29. 2. – SO – zimní mapový trénink – Proseč – sraz: 9:30 nad serpentinou v lese mezi Prosečí a Budislaví – mapa: Toulovcovy maštale (1:15 000, E=5m) – typ tréninku: COB se shlouky – doprava: osobními auty

1. 3. – NE – Hruška cup – Brno, ZŠ Vedlejší – sraz: do 13:45 – start 00: 14:00 – mapa: Osová (1 : 4 000, E = 2,5 m) – doprava: individuální (tramvaje 6, 8 na zastávku „Osová“)

4. až 8. 3.PÁ–NESoustředění Slovinsko – viz samostatný rozpis akce

7. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (8. závod) – Modřice, sokolovna – sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80, – Kč – doprava individuální (MHD tramvaj číslo 2)

13. 3. – PÁ – noční mapový trénink – Kuničky – sraz: 17:30 na parkovišti u obchodního domu LÍDL na Lesné na Halasově náměstí (tramvaj číslo 9, 11) – mapa: Trhůvka (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: scorelauf + krátká trať – doprava: osobními auty

14. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (9. závod) – ZŠ Kamínky – sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80,– Kč – doprava vlastní nebo MHD (trolejbusem 26, 27 nebo autobusem 50 – zastávka „Koniklecová“)

15. 3. – NE – Brněnská zimní ligaPohár legendy – Vinohrady, Gymnázium GLOBE, Bzenecká – sraz do 13:45 hod. – start 00 = 14:00 – mapa: Vinohrady (1 : 4 000, E = 2,5m) – doprava: inviduální (trolejbusem číslo 26, 27 na zastávku „Pálavské náměstí“)

20. až 22. 3. – PÁ až NE – Jarní pohár 2020 – noční OB + štafety + klasická trať (hromadný start pro DH21E) – Hradec Králové, Stříbrný rybník – PÁ 19:30; SO 00=12:00; NE 00=10:00 – přihlášky na členské sekci do 14. března – terén:rovinatý terén s hustou sítí cest, potoků a vodotečí. V prostoru se střídá dobře průběžný les s těžko průběžnými hustníky – podrobnější informace na: http://jp2020.ok99.cz doprava: osobními auty v pátek okolo 16:00 od Bohémy nebo v sobotu ráno – ubytování na zemi – vedoucí: Libor Zřídkaveselý

22. 3. – SO – Brněnský běžecký pohár (10. závod) – Brněnská přehrada, Rakovec (hotel Rakovec)– sraz do 9:00 hod. 5km 10:30 hod., 10km 11:15 hod. – přihlášky předem nejsou třeba, na místě s vkladem 80,– Kč – doprava vlastní nebo MHD (tramvaj číslo 1, 3 na zastávku „Rakovecká“)

27. 3. – PÁ – noční mapový trénink – Lelekovice – sraz: 18:00 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích – mapa: Babí lom (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: krátká trať – doprava: osobními auty

28. 3. – SO – zimní mapový trénink – Podyjí – sraz: 9:30 v Lukově na konci vesnici– vytrvalost Lukov – Znojmo – typ tréninku: COB se shlouky – doprava: osobními auty

29. 3. – NE – zimní mapový trénink – Veverské Knínice – sraz: 9:30 ve Veverských Knínicích na konci vesnice– mapa: Bílý potok (1:15 000, E=5m) – typ tréninku: COB – doprava: osobními auty

30. 3. – PO – změna v časech a místech tréninků – platí letní program tréninků

COVID 19 všechny tréninky a závod jsou oficiálně mezi 11. březnem a 10. květnem zrušeny

3. 6. – ST – mapový trénink – Ochoz u Brna, Zadní Hády – sraz: 16:30 v lese nad Ochozí u Brna (společná dorprava 15:15 od ZŠ Kotlářská nebo 16:00 z Velké Klajdovky) – mapa: Zadní Hády (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: hvězdice - okruhy - kombotech - okruhy – doprava: MHD nebo individuálně

6. 6. – SO – 4. Jihomoravská letní liga – krátká trať Moravec – sraz: 9:00 v Moravci na fotbalovém hřišti – start 00 = 10:00 – konec okolo 13:00 doprava: osobními auty

7. 6. – NE – letní mapový trénink – Proseč – sraz: 9:45 mezi Budislaví a Prosečí – mapa: Toulovcovy maštale (1 : 7 500, E = 5 m) – typ tréninku: první úsek štafet – doprava: osobními auty

Letní prázdniny

26. 8. – ST – mapový trénink (dorost+) – Moravec – sraz: 17:30 u Moravce na okraji lesa směr Bobrová – mapa: Babka (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: souboje – doprava: osobními auty – přihlášky do pondělí 24. srpna v členské sekci

2. 9. – ST – mapový trénink (žactvo) – Soběšice – sraz: 16:30 – mapa: Zamilovaný háj (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: hvězdice + okruhy + krátké postupy – doprava: autobusem číslo 43 na zastávku „Útěchovská“

2. 9. – ST – mapový trénink (dorost+) – Boskovice – sraz: 16:15 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích (nebo 17:00 v Boskovicích) – mapa: Boskovice (1:4 000, E=2m) – typ tréninku: sprintové variace – doprava: osobními auty – přihlášky do pondělí 31. srpna v členské sekci

5. 9. – SO – Den náborů – Kraví hora 9:00 až 18:00 – organizuje: Kamila Tachovská, Libor Zřídkaveselý

5. 9. – SO – M ČR ve sprintu (PHK) a sprintových štafet (LPU) – sprint + sprintové štafety–centrum: Hradec Králové + Pardubice – start: sprint: 10:30, štafety: 15:30 – doprava: osobními auty v 7:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén sprint: historické centrum Hradce Králové a přilehlé části města na jihozápad; sprintové štafety: Pardubice, čtvrť Ohrazenice – „finské domky, areály škol a sportovišť, bez převýšení – příjezd: okolo 19:00

9. 9. – ST – mapový trénink (žactvo) – Žebětín – sraz: 16:30 – mapa: Pekárna (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: linie + kombotech + had – doprava: autobusem číslo 52 na zastávku „Kopce“

9. 9. – ST – mapový trénink (dorost+) – Rudice, hřbitov – sraz: 16:15 na parkovišti u obchodního domu LÍDL na Lesné na Halasově náměstí (tramvaj číslo 9, 11) nebo 17:00 v Rudicích – mapa: U černých hlín (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: had – doprava: osobními auty – přihlášky do pondělí 7. září v členské sekci

12. 9. – SO – 2. Jihomoravská liga (BBM) – klasická trať centrum: Tetčice, Rybářská bašta – start: 10:30 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 15:00

16. 9. – ST – mapový trénink (všichni) – Lelekovice – sraz: 16:30 – mapa: Babí lom (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: COB + COB + COB + COB – doprava: autobusem číslo 41 na zastávku „Lelekovice, náves“, odtud 1 500 m pěšky

19. 9. – SO – M ČR na klasické trati (ZBM) – klasická trať–centrum: Bystřice nad Pernštejnem, autokemp Na kopci – start: 11:00 – doprava: osobními auty v 8:30 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: členitý prostor Hornosvratecké vrchoviny (375 – 716 m n.m). Smíšený les dosahující až horských parametrů (převýšení více než 300 m). Ve V a SZ části převažuje vzrostlý listnatý les s porosty buku a dubu. V JZ části je dominantní jehličnatý les. Větší množství skalních útvarů, suťovisek a kamenných moří na příkrých svazích údolí. Středně hustá síť komunikací. – příjezd: okolo 17:00

20. 9. – NE – Veteraniáda na klasické trati (ZBM) – klasická trať centrum: Bystřice nad Pernštejnem, autokemp Na kopci – start: 11:00 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda

20. 9. – NE – 3. Jihomoravská liga (ZBM) – klasická trať centrum: Bystřice nad Pernštejnem, autokemp Na kopci – start: 14:00 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 18:00

23. 9. – ST – mapový trénink (všichni) – Veselka – sraz: 16:30 – Středeční mapový trénink – Veselka – sraz: 16:30 – mapa: Veselka (1:7 500, E=5m) – typ tréninku: okruhy + okruhy + kombotech + I. úsek štafet – doprava: autobusem číslo 51 z Bystrce, ZOO v 15:20 na zastávku „Borovník“ nebo autobusem číslo 52 na zastávku „Bartolomějská“ (odtud cca 2 km pěšky)

25. a 26. 9. – PÁ a SO – M ČR štafet (AOP) – štafety–centrum: Jakubčovice – start: 13:00 – doprava: osobními auty v pátek nebo sobotu podle začátku dráhy v Opavě – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: mírně kopcovitý se spoustou porostových tvarů (náletový porost); nepravidelná síť cest (většinou nevýrazných)– ubytování: na postelých – příjezd: v sobotu okolo 18:00

28. 9. – PO – Veteraniáda ČR na krátké trati + 4. Jihomoravská liga (PBM) – !!! pořádáme !!! – krátká trať centrum: Křižánky, fotbalové hřiště – start: 11:00 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 17:00

30. 9. – ST – mapový trénink (žactvo) – Královo Pole, sedlo Medláneckého kopce – sraz: 16:30 – mapa: Kozí hora – typ tréninku: scorelauf – hvězdice – scorelauf – doprava: autobusem číslo 53 na zastávku „Kolejní“

30. 9. – ST – mapový trénink (dorost+) – Borotín – sraz: 16:00 u konečné tramvaje číslo 1 v Řečkovicích (nebo 17:00 v Borotíně) – mapa: Rýbrcoulovo srdce (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: kompotech – doprava: osobními auty – přihlášky do pondělí 28. září v členské sekci

3. 10. – PÁ a SO – M ČR na krátké trati (BOR) – krátká trať–centrum: Kunratice u České Kamenice, louka SZ od obce – start: 11:30 – doprava: osobními auty v pátek v 16:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: kopcovitý, velmi členitý skalnatý terén s množstvím pískovcových skal, kamenů a dalších detailů, dobře průběžný – ubytování: na postelých – příjezd: v sobotu okolo 19:00

4. 10. – NE – 5. Jihomoravská liga (TBM) – krátká trať centrum: prostranství u lesa, Troubsko (49.1633N, 16.4938E) – start: 10:30 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 14:00

4. 10. – NE – Veteraniáda ve sprintu (MLA) – sprint centrum: Lázně Kynžvart, Zámek Kynžvart – start: 12:00 – terén: zámecký areál, plochý parkový terén s pěšinkami, udržovaný, dobře průběžný lesopark s převýšením

7. 10. – ST – mapový trénink (žáci) – Útěchov, U buku – sraz: 16:30 – mapa: Melatín (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: odbočovák + scorelauf + shluky + I. úsek štafet – doprava: autobusem číslo 57 na zastávku „U buku“, odtud cca 1 200 m pěšky

7. 10. – ST – mapový trénink (dorost+) – Mokrá-Horákov – sraz: 19:00 u točny autobusů v Mokré-Horákov – mapa: Vlašnovské údolí (1:10 000, E=5m) – typ tréninku: NOB – doprava: osobními auty – přihlášky do pondělí 12. října v členské sekci

10. 10. – NE – 6. Jihomoravská liga (ABM) – klasická trať centrum: Kobeřice u Brna – start: 10:30 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 15:00

10. a 11. 10. – SO a NE – M ČR v nočním OB + ŽA (VPM) – noční OB + krátká trať–centrum: Plzeň, Krašovská Aktivity centrum – start: SO: 19:30, NE: 10:30 – doprava: osobními auty v 15:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: mírně až středně kopcovitý, převážně velmi dobře průběžný, v některých částech s velkým množstvím terénních detailů (erozní rýhy, pozůstatky po těžbě a bombardování) – ubytování: na postelých – příjezd: okolo 17:00

14. 10. – ST – mapový trénink (všichni) – Lesná, ZŠ Blažkova – sraz: 16:30 – mapa: Lesná (1:4 000, E=2m) – typ tréninku: one man relay + one man relay + one man relay + one man relay – doprava: tramvají číslo 9, 11 na zastávku „Lesná, Čertova rokle“, odtud cca 700 m pěšky

17. 10. – SO – 7. Jihomoravská liga (ADA) – klasická trať centrum: Jedovnice, autokemp Olšovec – start: 10:30 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 15:00

17. 10. – SO – M ČR družstev (SJI) – družstva–centrum: Cejle – Horní Hutě – start: 10:00 – doprava: osobními auty v 7:00 z Brna – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: zvlněný terén, 600 - 750 m n. m., porostově rozmanitý les s proměnlivou průběžností, většinou těžší podložka (podmáčená místa, klacky, kameny), množství kamenů a kamenných polí – příjezd: okolo 18:00

24. 10. – SO – 8. Jihomoravská liga (TTR) – krátká trať centrum: Dalešice – start: 10:00 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 14:00

28. 10. – SO – 9. Jihomoravská liga (OSN) – klasická trať centrum: Vysočina aréna Nové Město na Moravě – start: 10:00 – doprava: individuálně dle domluvy osobními auty – vedoucí: Kamil Komenda – návrat okolo 14:00

28. 10. až 1. 11. – ST až NE – Podzimní prázdniny – termín, místo, program a náplň podle počasí a COVID situace (buď budou podzimní nebo listopadové prázdniny)

31. 10. a 1. 11. – SO a NE – ŽA (ČSOS) – krátká + klasická trať–centrum: Ždírec, louka v SZ cípu obce – start: SO: 10:00, NE: 10:00 – doprava: osobními auty dle domluvy – vedoucí: Libor Zřídkaveselý – terén: typický pro oblast Kokořínska. Hluboké rokle se strmými stěnami, místy lemované pískovcovými skalami, někde i ve více patrech. Vesměs dobrá průběžnost i viditelnost. Středně hustá síť komunikací. 270 - 474 m nad mořem – ubytování: na postelých – příjezd: okolo 17:00

7. a 8. 11. – SO, NE – ODDÍLOVÝ PŘEBOR – centrum: Čeřínek – mapa: Čeřínek – bližší informace na jiném místě – přihlášky: do 1. října přes členskou sekci

14. až 17. 11. – SO až ÚT – Listopadové prázdniny – termín, místo, program a náplň podle počasí a COVID situace (buď budou podzimní nebo listopadové prázdniny)

 
TOPlist