Startovka kategorie                                              12.4.2012 17:48:21
                                Mistrovství Moravy
===ČSOS-PBM==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.0km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lucie            POBO - přátelé OB Op AOP0350 C   51321   3.00         
  2 Smolková Sabina          SK SKI-OB Šternberk  STE0250 C 2027230   6.00         
  3 Kůstková Barbora         OB Vizovice          VIC0259 C  425422   9.00         
  4 Marková Ema              SK SKI-OB Šternberk  STE0252 C 2035721  12.00         
  5 Hovořáková Karolína      VSK Mendelu Brno     VBM0351 C  416024  15.00         
  6 Vakant                                                           18.00         
 
Startovka kategorie: D12C        2.6km   70m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            POBO - přátelé OB Op AOP0050 B  515149  10.00         
  2 Bartošková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM0155 C          15.00         
  3 Poloučková Petra         KOB MOIRA Brno       ABM0155 C  438040  20.00         
  4 Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 B    7863  25.00         
  5 Poláková Lenka           OOB TJ Slezan Opava  SOP0151 C  425583  30.00         
  6 Golová Tereza            OB Vizovice          VIC0162 C  425425  35.00         
  7 Syrovátková Andrea       KOB MOIRA Brno       ABM0059 C  420427  40.00         
  8 Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051 C    8581  45.00         
  9 Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C  224900  50.00         
 10 Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C   53247  55.00         
 11 Sadílková Iva            OB Vizovice          VIC0151 C   53122  60.00         
 12 Müllerová Erika          OOB TJ Jiskra Otroko OTK0050 C  433088  65.00         
 13 Novotná Tereza           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH0051 C  331514  70.00         
 14 Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B  232865  75.00         
 15 Čížková Eliška           TJ Spartak Adamov    ADA0051 C   49863  80.00         
 16 Vakant                                                           85.00         
 17 Vakant                                                           90.00         
 
Startovka kategorie: D14B        3.1km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 B 2027242   7.00         
  2 Soldánová Tereza         SK Prostějov         JPV9899 B 1007537  12.00         
  3 Švidrnochová Lenka       SKOB Ostrava         MOV9951 B 2032153  17.00         
  4 Odehnalová Klára         KOB MOIRA Brno       ABM9956 B  438047  22.00         
  5 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 B  229382  27.00         
  6 Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 B   53280  32.00         
  7 Hanouskova Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9852 B 2020727  37.00         
  8 Chroustová Šárka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9862 B  331027  42.00         
  9 Hauerlandová Natálie     OOB TJ Slovan Luhačo LCE9851 B  253367  47.00         
 10 Pilzová Michaela         OB Vizovice          VIC9954 C  425439  52.00         
 11 Šomanová Anna            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9855 B  416067  57.00         
 12 Poláková Tereza          OOB TJ Slezan Opava  SOP9951 B  428208  62.00         
 13 Křečková Jana            KOB Prostějov        ZPV9999 B  303938  67.00         
 14 Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 B     122  72.00         
 15 Vlachová Kateřina        KOB Konice           KON9898 B   52722  77.00         
 16 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 B  218974  82.00         
 17 Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A  361939  87.00         
 18 Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 B  897355  92.00         
 19 Pilcová Sabina           SK Prostějov         JPV9898 B 1007538  97.00         
 20 Kůstková Daniela         OB Vizovice          VIC9898 B  425421 102.00         
 21 Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         TRI9852 B   53293 107.00         
 22 Slovenčíková Eliška      OB Vizovice          VIC9959 B  425426 112.00         
 23 Hulenková Nikola         SKOB Ostrava         MOV9851 B  428262 117.00         
 24 Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU9950 B 2025342 122.00         
 25 Novotná Klára            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9851 B  331363 127.00         
 26 Čechová Klára            POBO - přátelé OB Op AOP9951 C         132.00         
 27 Vakant                                                          137.00         
 28 Vakant                                                          142.00         
 29 Vakant                                                          147.00         
 
Startovka kategorie: D14C        3.1km   85m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švancárová Veronika      Klub vytrvalostních  KSU9853   2011813  22.00         
  2 Kratochvílová Anežka     SK Žabovřesky Brno   ZBM9954 C     114  27.00         
  3 Pukyšová Anežka          Klub vytrvalostních  KSU9999     53670  32.00         
  4 Dobšovičová Tereza       OOB TJ Průkopník Brn UBM9853 C  515472  37.00         
  5 Habigerová Jana          Klub vytrvalostních  KSU9888     53659  42.00         
  6 Kliglová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM9853 C  410196  47.00         
  7 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: D16B        4.4km  155m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svěchotová Natálie       SKOB Ostrava         MOV9751 B  232392   4.00         
  2 Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799    897348   9.00         
  3 Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B  410329  14.00         
  4 Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B  980354  19.00         
  5 Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 B    8653  24.00         
  6 Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A  425560  29.00         
  7 Kovářová Tereza          TJ TŽ Třinec         TRI9756 B    8667  34.00         
  8 Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C  416078  39.00         
  9 Műllerová Kristýna       KOB Konice           KON9771 B   49367  44.00         
 10 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A  232620  49.00         
 11 Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A   53215  54.00         
 12 Čížková Markéta          TJ Spartak Adamov    ADA9651 B   49862  59.00         
 13 Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 B   53721  64.00         
 14 Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666 B 2032188  69.00         
 15 KADĚROVÁ Vendula         SKOB Baník Havířov   HAV9650 B  232145  74.00         
 16 Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A  889306  79.00         
 17 Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A 1007533  84.00         
 18 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A  416028  89.00         
 19 Vakant                                                           94.00         
 20 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: D16C        3.5km  120m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravcová Kristýna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9758 C  410336   5.00         
  2 Syrovátková Vladimíra    KOB MOIRA Brno       ABM9751 B   53218  10.00         
  3 Vakant                                                           15.00         
 
Startovka kategorie: D18B        5.6km  200m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B    8849   3.00         
  2 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B  361903   8.00         
  3 Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B   52013  13.00         
  4 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493    897370  18.00         
  5 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B  426325  23.00         
  6 Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansk  RBK9452 A 2020737  28.00         
  7 Končáková Klára          KČT - OB Holešov     HLV9555 B  416087  33.00         
  8 Papugová Martina         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9551 C  232217  38.00         
  9 Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B  218978  43.00         
 10 Fukalová Martina         OOB TJ Baník Ostrava AOV9550 B  301253  48.00         
 11 Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A  218977  53.00         
 12 Vlachová Eliška          KOB Konice           KON9572 B    8898  58.00         
 13 Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 A   49302  63.00         
 14 Kovářová Veronika        TJ TŽ Třinec         TRI9459 A    8660  68.00         
 15 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 B  515074  73.00         
 16 Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B  218972  78.00         
 17 Vakant                                                           83.00         
 18 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: D18C        4.5km  180m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chroustová Lenka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9457 C  331025  30.00         
  2 Habigerová Radka         Klub vytrvalostních  KSU9559    443106  38.00         
  3 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: D20B        6.6km  245m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C  515412   2.00         
  2 Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A  515413   7.00         
  3 Pekárková Monika         SK Radioklub Blansk  RBK9252 B  301286  12.00         
  4 Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A    8661  17.00         
  5 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A  416043  22.00         
  6 Řezaninová Iva           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS9250 B   53382  27.00         
  7 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A   53722  32.00         
  8 Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393    886267  37.00         
  9 Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A  232405  42.00         
 10 Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A   49371  47.00         
 11 Svobodová Klára          OOB TJ Slezan Opava  SOP9352 A    8726  52.00         
 12 Vakant                                                           57.00         
 13 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: D21B        7.7km  250m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816   2.00         
  2 Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 C   49389   4.00         
  3 Tomanková Martina        SK SKI-OB Šternberk  STE7552 C   52294   6.00         
  4 Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C    8008   8.00         
  5 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R  995814  10.00         
  6 Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 A  502088  12.00         
  7 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  14.00         
  8 Janošíková Lenka         SK UP Olomouc        UOL7651 C  301554  16.00         
  9 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A   53007  18.00         
 10 Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C  330625  20.00         
 11 Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R  515006  22.00         
 12 Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A  889304  24.00         
 13 Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C   49617  26.00         
 14 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  28.00         
 15 Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A  232225  30.00         
 16 Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A  515039  32.00         
 17 Daňková Veronika         KOB Start Blansk     SBK8151 C  219251  34.00         
 18 Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C   53339  36.00         
 19 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C  703370  38.00         
 20 Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C   52039  40.00         
 21 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  42.00         
 22 Sladká Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM8554 C   52053  44.00         
 23 Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C 1007548  46.00         
 24 Šišková Vladimíra        SK UP Olomouc        UOL8456 C   52461  48.00         
 25 Najmanová Hana           VSK Mendelu Brno     VBM8555 C    8030  50.00         
 26 Daňková Petra            SK Prostějov         JPV8575 C   52861  52.00         
 27 Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R  515488  54.00         
 28 Hvorecká Eva             SK při gymnáziu OOB  VRB8953 C  301211  56.00         
 29 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153  58.00         
 30 Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C   52295  60.00         
 31 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376  62.00         
 32 Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 C   52465  64.00         
 33 Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C   52710  66.00         
 34 Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394    897363  68.00         
 35 Holinková Hana           KOB Prostějov        ZPV6777 R   52587  70.00         
 36 Svobodová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C  897344  72.00         
 37 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E  515450  74.00         
 38 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R 1008174  76.00         
 39 Prékopová Marta          TJ Slávia Farmaceut  FBA8252 C 2012289  78.00         
 40 Rychlá Pavlína           TJ Opava             OOP8559 C  995815  80.00         
 41 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494    886266  82.00         
 42 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C  515140  84.00         
 43 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C   49458  86.00         
 44 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  896973  88.00         
 45 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  90.00         
 46 Skládanková Tereza       SK Radioklub Blansk  RBK8951 C 2034070  92.00         
 47 Boháčová Lucie           TJ Sokol Ptení       PTE8771 C    8829  94.00         
 48 Michálková Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8151 C  331675  96.00         
 49 Juřeníková Hana          SKOB Ostrava         MOV8052 C  420413  98.00         
 50 Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C   53276 100.00         
 51 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 1008144 102.00         
 52 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853 104.00         
 53 Vakant                                                          106.00         
 54 Vakant                                                          108.00         
 55 Vakant                                                          110.00         
 56 Vakant                                                          112.00         
 57 Vakant                                                          114.00         
 58 Vakant                                                          116.00         
 
Startovka kategorie: D21C        5.3km  185m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  10.00         
  2 Chloupková Barbora       VSK Mendelu Brno     VBM8455 C   53312  15.00         
  3 Krtičková Michaela       KOB Konice           KON7975 C    8897  20.00         
  4 Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 C   53889  30.00         
  5 Macková Petra            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8560 C   52677  40.00         
  6 Klajblová Kristýna       KOS TJ Tesla Brno    TBM8555 C  232113  45.00         
  7 Válková Zuzana           OOB TJ Slezan Opava  SOP8852 C   49388  50.00         
  8 Hubáčková Lenka          SK Prostějov         JPV8383 C   52485  55.00         
  9 Smětáková Ivana          KČT - OB Holešov     HLV8153 C   52670  60.00         
 10 Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C    7202  65.00         
 11 Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C   52339  70.00         
 12 Vakant                                                           75.00         
 13 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: D21D        4.0km  110m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šulerová Pavlína         Šulerovi             XSU0002 C  232355  55.00         
  2 Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva Ingsta LBM7751 C  219277  60.00         
  3 Vintrová Alžběta         SKOB Zlín            TZL8653 C    4635  65.00         
  4 Pietraszková Lenka       TJ Opava             OOP8250 C   52758  70.00         
  5 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C  361990  75.00         
  6 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: D35B        6.4km  235m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulenková Martina        SKOB Ostrava         MOV7352 C   51174   4.00         
  2 Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C   52664   9.00         
  3 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973  14.00         
  4 Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652 C  218979  19.00         
  5 Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C  433097  24.00         
  6 Krasnokutská Magda       POBO - přátelé OB Op AOP7452 C   49494  29.00         
  7 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C   53697  34.00         
  8 Vakant                                                           39.00         
 
Startovka kategorie: D35C        4.5km  145m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715   1.00         
  2 Hájková Jitka            POBO - přátelé OB Op AOP7150 C  515407   3.00         
  3 Zajíčková Lenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7152 C  446329   5.00         
  4 Švancárová Helena        Klub vytrvalostních  KSU7252   2027233   7.00         
  5 Procházková Lucie        TJ Spartak Adamov    ADA7651 C  352314   9.00         
  6 Ševčíková Pavla          KOS TJ Tesla Brno    TBM7355 C   53255  11.00         
  7 Obrátilová Naďa          KOB MOIRA Brno       ABM6654 C  219257  13.00         
  8 Schwabová Kateřina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7371 C   53273  15.00         
  9 Tesařová Jitka           SK Radioklub Blansk  RBK6451 C  416103  17.00         
 10 Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 C   53284  19.00         
 11 Odehnalová Kamila        KOB MOIRA Brno       ABM7052 C  332950  21.00         
 12 Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C  230679  23.00         
 13 Suchá Helena             Klub turistů a lyžař YBM6664 C   49673  25.00         
 14 Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C   49656  27.00         
 15 Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C  428275  29.00         
 16 Miková Iva               KOS TJ Tesla Brno    TBM7071 C   53270  31.00         
 17 Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C  253127  33.00         
 18 Gernertová Martina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7375 C    9073  35.00         
 19 Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C   49888  37.00         
 20 Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C   49398  39.00         
 21 Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C  232025  41.00         
 22 Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C  232136  43.00         
 23 Ehlová Pavla             KOS TJ Tesla Brno    TBM7377 C   52037  45.00         
 24 Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU7373    420414  47.00         
 25 Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C  886279  49.00         
 26 Valíková Petra           POBO - přátelé OB Op AOP7351 C  416168  51.00         
 27 Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C  232740  53.00         
 28 Ryglová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM7372 C   53227  55.00         
 29 Vakant                                                           57.00         
 30 Vakant                                                           59.00         
 31 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D40B        5.4km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C   53223   8.00         
  2 Sedláčková Jana          KČT - OB Holešov     HLV7060 C  416084  13.00         
  3 Argalášová Gabriela      TJ TŽ Třinec         TRI6850 C    7862  18.00         
  4 VRIČANOVÁ Sylva          SKOB Baník Havířov   HAV6751 C    8815  23.00         
  5 Karásková Marcela        KOB Prostějov        ZPV6970 C  428201  28.00         
  6 KADĚROVÁ Barbora         SKOB Baník Havířov   HAV7051 C   49428  33.00         
  7 Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C  889302  38.00         
  8 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261  43.00         
  9 Jirková Renata           KOB Prostějov        ZPV6553 C   52427  48.00         
 10 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222  53.00         
 11 Křečková Petra           KOB Prostějov        ZPV7076 C   52582  58.00         
 12 Sadílková Lenka          OB Vizovice          VIC7055 C  416050  63.00         
 13 Tesařová Bohumila        TJ TŽ Třinec         TRI6957 C  352350  68.00         
 14 Pilcová Petra            KOB Prostějov        ZPV6666 C   52654  73.00         
 15 Končáková Kateřina       KČT - OB Holešov     HLV6856 C  416086  78.00         
 16 OPLETALOVÁ Pavlína       SKOB Baník Havířov   HAV6652 C   49306  83.00         
 17 Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C 2032169  88.00         
 18 Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C   52453  93.00         
 19 Vakant                                                           98.00         
 20 Vakant                                                          103.00         
 
Startovka kategorie: D45B        4.6km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jastrzembská Jarmila     TJ TŽ Třinec         TRI6450 C    8659   3.00         
  2 Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C  416075   8.00         
  3 Schäferová Jana          SKOB Zlín            TZL6566 C   52342  13.00         
  4 Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C   52701  18.00         
  5 Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C   52417  23.00         
  6 Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C  224901  28.00         
  7 Štrajtová Zuzana         SK UP Olomouc        UOL6452 C   52466  33.00         
  8 Kabáthová Jitka          SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C  232005  38.00         
  9 Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C    8919  43.00         
 10 Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C  889300  48.00         
 11 Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C   53837  53.00         
 12 Hubáčková Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6250 C   51295  58.00         
 13 Korčáková Jana           SKOB Zlín            TZL6556 C  416155  63.00         
 14 Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C  889289  68.00         
 15 Dittrichová Lenka        KOB Konice           KON6285 C   52420  73.00         
 16 Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C   52514  78.00         
 17 Uchytilová Jana          SK Prostějov         JPV6677 C   52863  83.00         
 18 Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C   52698  88.00         
 19 Rokoszová Jaroslava      SKOB Ostrava         MOV6351 C   51373  93.00         
 20 Vakant                                                           98.00         
 21 Vakant                                                          103.00         
 
Startovka kategorie: D45C        3.7km  120m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C   53838   6.00         
  2 Starčuková Jana          Klub turistů a lyžař YBM6451 C  232516  11.00         
  3 Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6460 C   52093  16.00         
  4 Jalová Marie             SK Radioklub Blansk  RBK5761 C   49601  21.00         
  5 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557  26.00         
  6 Jašková Monika           KOS TJ Tesla Brno    TBM6363 C  410324  31.00         
  7 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C  331685  36.00         
  8 Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C   52058  41.00         
  9 Lukášová Lenka           KOS TJ Tesla Brno    TBM6653 C   53288  46.00         
 10 Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C  995888  51.00         
 11 Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C  410192  56.00         
 12 Zháňalová Jana           OOB Třebíč           TTR6051    420428  61.00         
 13 Vakant                                                           66.00         
 14 Vakant                                                           71.00         
 
Startovka kategorie: D50B        4.5km  145m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219  67.00         
  2 Christovová Marie        KOB Směr Kroměříž    SKM5851 C   51307  73.00         
  3 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944  79.00         
  4 Hauerlandová Jitka       OOB TJ Slovan Luhačo LCE5853 C  416070  85.00         
  5 Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C  301547  91.00         
  6 Špacírová Danuše         SK UP Olomouc        UOL5852 C   52730  97.00         
  7 Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C   52412 103.00         
  8 Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C    8930 109.00         
  9 Vaňáková Milada          SK Haná orienteering OOL6251 C   52424 115.00         
 10 SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C   52943 121.00         
 11 Vakant                                                          127.00         
 
Startovka kategorie: D55B        4.3km  120m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823   6.00         
  2 Strnadlová Zdeňka        KOB Směr Kroměříž    SKM5557 C   52206  11.00         
  3 Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C   53238  16.00         
  4 Vakant                                                           21.00         
 
Startovka kategorie: D55C        3.0km   85m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ledabylová Alena         SKOB Horní Benešov   HOB5551 C    4684   5.00         
  2 Henková Svatava          SK Radioklub Blansk  RBK5454 C   52092  11.00         
  3 Krumpholcová Jarmila     SKOB Horní Benešov   HOB5655 C  301308  17.00         
  4 Machová Hana             Klub turistů a lyžař YBM3851 C   49672  23.00         
  5 Dressler Jan             KOB Start Blansk     SBK7911 C  330612  29.00         
  6 Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C   49660  35.00         
  7 Kolaříková Věra          KOB Start Blansk     SBK5251 C   49685  41.00         
  8 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247  47.00         
  9 Vakant                                                           53.00         
 
Startovka kategorie: D60B        3.9km  200m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ohnoutková Ludmila       KOB Prostějov        ZPV5077 C   52594   9.00         
  2 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763  14.00         
  3 Vakant                                                           19.00         
 
Startovka kategorie: D65B        3.2km   70m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330   5.00         
  2 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576  10.00         
  3 Vakant                                                           15.00         
 
Startovka kategorie: H10C        2.0km   65m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirgl Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM0301 C  446361  27.00         
  2 Pulec Matěj              VSK Mendelu Brno     VBM0001 C  515088  30.00         
  3 Račanský Jan             OOB TJ Průkopník Brn UBM0302 C  361966  33.00         
  4 Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C  888640  36.00         
  5 Novotný Erik             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH0301 C 2020722  39.00         
  6 Valík Adam               POBO - přátelé OB Op AOP0301 C   51316  42.00         
  7 Lukáš Martin             KOS TJ Tesla Brno    TBM0222 C  416020  45.00         
  8 Karásek Matyáš           KOB Prostějov        ZPV0302 C  426397  48.00         
  9 Světnický František      SK SKI-OB Šternberk  STE0204 C 2027218  51.00         
 10 Jirka Matyáš             KOB Prostějov        ZPV0201 C  206496  54.00         
 11 Svoboda Radek            SK SKI-OB Šternberk  STE0207 C 2032142  57.00         
 12 Čelechovský Matěj        OOB TJ Průkopník Brn UBM0202 C  361909  60.00         
 13 Soška Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM0211 C  434833  63.00         
 14 VÉBR Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C  515058  66.00         
 15 Urbánek Adam             SK Žabovřesky Brno   ZBM0302 C          69.00         
 16 Kostka Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP0201 C    8799  72.00         
 17 Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C  888648  75.00         
 18 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C   53353  78.00         
 19 Vakant                                                           81.00         
 20 Vakant                                                           84.00         
 
Startovka kategorie: H12C        2.9km   80m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Smolka Roman             OB Vizovice          VIC0102 C   53123   4.00         
  2 Sedlář Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM0010 C  410254   7.00         
  3 Valenta Mikuláš          Klub vytrvalostních  KSU0107    442855  10.00         
  4 Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 C   53831  13.00         
  5 Rajnoha David            OOB TJ Průkopník Brn UBM0003 C  515449  16.00         
  6 Šafář Martin             Klub vytrvalostních  KSU0105     49316  19.00         
  7 Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 C  443078  22.00         
  8 Karásek Adam             KOB Prostějov        ZPV0001 C  428210  25.00         
  9 Kligl Radim              KOS TJ Tesla Brno    TBM0103 C  232049  28.00         
 10 Svoboda Marek            SK Žabovřesky Brno   ZBM0103 C     119  31.00         
 11 Neumann David            SK SKI-OB Šternberk  STE0101 C 2027241  34.00         
 12 Jelínek Jan              POBO - přátelé OB Op AOP0101 C  889280  37.00         
 13 Hulenka Lukáš            SKOB Ostrava         MOV0101 C   52999  40.00         
 14 Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 C  995867  43.00         
 15 Vyskočil Pavel           SK Radioklub Blansk  RBK0001 C 2032131  46.00         
 16 Filipek Sebastian        TJ TŽ Třinec         TRI0002 B   49396  49.00         
 17 Valík Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP0001 B  410105  52.00         
 18 Matoušek Matěj           Klub vytrvalostních  KSU0005     52575  55.00         
 19 Jirka Mikuláš            KOB Prostějov        ZPV0000 B  301599  58.00         
 20 Šafář Vojtěch            Klub vytrvalostních  KSU0013    229473  61.00         
 21 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 B 2032171  64.00         
 22 Blatný Jan               KOB MOIRA Brno       ABM0008 C  219255  67.00         
 23 Slaný Filip              SK Žabovřesky Brno   ZBM0104 C          70.00         
 24 Pelánek Ondřej           KOS TJ Tesla Brno    TBM0107 C  886829  73.00         
 25 Dadák Petr               SK Prostějov         JPV0101 C          76.00         
 26 Krč Matěj                Klub vytrvalostních  KSU0101    446425  79.00         
 27 Adámek Filip             KOB MOIRA Brno       ABM0101 C  207849  82.00         
 28 Vakant                                                           85.00         
 29 Vakant                                                           88.00         
 30 Vakant                                                           91.00         
 31 Vakant                                                           94.00         
 
Startovka kategorie: H14B        4.7km  125m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Florián Vojtěch          KOB MOIRA Brno       ABM9901 C  438043   8.00         
  2 Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 B   53672  13.00         
  3 Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B  232732  18.00         
  4 Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906     53652  23.00         
  5 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C  331753  28.00         
  6 Říčný Vojtěch            SK Žabovřesky Brno   ZBM9903 B  410331  33.00         
  7 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A  980376  38.00         
  8 Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908    446448  43.00         
  9 Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 B    8663  48.00         
 10 Panovec Kryštof          OOB TJ Jiskra Otroko OTK0001 B  331216  53.00         
 11 Kadleček Jan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9906 B   52693  58.00         
 12 Soška Marek              SK Žabovřesky Brno   ZBM9807 B  339553  63.00         
 13 Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 B  889311  68.00         
 14 Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 B 2025335  73.00         
 15 Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 B    6713  78.00         
 16 Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 B   52692  83.00         
 17 Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 B  331752  88.00         
 18 Plášek Pavel             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9907 B   52703  93.00         
 19 Němeček Kryštof          SK Prostějov         JPV9919 C  981837  98.00         
 20 Levek Martin             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9804 B  331031 103.00         
 21 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A  416029 108.00         
 22 Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 A 1007539 113.00         
 23 Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B  301552 118.00         
 24 Žáček Matěj              SK Radioklub Blansk  RBK9802 B 2032123 123.00         
 25 Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909     53662 128.00         
 26 Holesz Sebastian         TJ TŽ Třinec         TRI9902 B   49355 133.00         
 27 Havlíček Ondřej          Klub vytrvalostních  KSU9800    446440 138.00         
 28 Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 B   49315 143.00         
 29 Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 A 1602633 148.00         
 30 Vakant                                                          153.00         
 31 Vakant                                                          158.00         
 32 Vakant                                                          163.00         
 
Startovka kategorie: H14C        3.1km  120m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirgl Karel              KOS TJ Tesla Brno    TBM9902 C  331083   6.00         
  2 Ondráček Radek           Klub vytrvalostních  KSU9933    443076  11.00         
  3 Müller Tomáš             OOB TJ Jiskra Otroko OTK9901 C  433087  16.00         
  4 Dostál Pavel             Klub vytrvalostních  KSU9910     52258  21.00         
  5 Jahoda Vojtěch           SK Žabovřesky Brno   ZBM9800 C          26.00         
  6 Kún Josef                BETA URSUS Orienteer BBM9802 C   52764  31.00         
  7 Grygar Daniel            SK SKI-OB Šternberk  STE9905    442881  36.00         
  8 Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C  416035  41.00         
  9 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: H16B        6.6km  225m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A  416082  10.00         
  2 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A  515123  15.00         
  3 Zavřel Lukáš             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN9701 C  425525  20.00         
  4 Madzia Martin            TJ TŽ Třinec         TRI9705 B   49360  25.00         
  5 Mikel David              SKOB Zlín            TZL9703 B  889320  30.00         
  6 Kelbl Vladimír           KOB MOIRA Brno       ABM9708 B  361957  35.00         
  7 Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 C   53354  40.00         
  8 Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B  428234  45.00         
  9 Sadílek Jan              SKOB Zlín            TZL9601 B   53126  50.00         
 10 Sedláček Ondřej          KČT - OB Holešov     HLV9732 A   53833  55.00         
 11 Kašpar Jakub             Magnus Orienteering  ASU9747 C  920686  60.00         
 12 Žovinec Lukáš            SK UP Olomouc        UOL9605 B  428219  65.00         
 13 Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 A 1007529  70.00         
 14 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A  889308  75.00         
 15 Vakant                                                           80.00         
 16 Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A  889313  85.00         
 17 Vakant                                                           90.00         
 
Startovka kategorie: H16C        4.6km  120m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9603 C   53285   2.00         
  2 Dumbrovský Michal        SK UP Olomouc        UOL9601 C 2020736   6.00         
  3 Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C  331797  10.00         
  4 Chvátal Štěpán           SK UP Olomouc        UOL9600 C 2023805  14.00         
  5 Sobotka Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9703 C  331466  18.00         
  6 Vakant                                                           22.00         
  7 Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 C  416034  26.00         
  8 Šplíchal Marek           SK Žabovřesky Brno   ZBM9710 C  410338  30.00         
  9 Kadlec Michal            BETA URSUS Orienteer BBM9602 C  331554  34.00         
 10 Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 C  433099  38.00         
 11 Konečný Daniel           BETA URSUS Orienteer BBM9702 C   53271  42.00         
 12 Nekut Tomáš              KOB MOIRA Brno       ABM9711 C  361940  46.00         
 13 Drozd Michal             BETA URSUS Orienteer BBM9701 C  331262  50.00         
 14 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H18B        8.0km  275m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B  224905  12.00         
  2 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332  17.00         
  3 Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B   53824  22.00         
  4 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828  27.00         
  5 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 A 2027239  32.00         
  6 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  37.00         
  7 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A 2017666  42.00         
  8 Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A  886814  47.00         
  9 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C  920700  52.00         
 10 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  57.00         
 11 Svačina Jan              SKOB Zlín            TZL9501 C    8582  62.00         
 12 Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A  886825  67.00         
 13 Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B  425530  72.00         
 14 Vakant                                                           77.00         
 15 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H18C        6.1km  240m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohel Marek              OOB TJ Baník Ostrava AOV9450 C           6.00         
  2 Vakant                                                           11.00         
 
Startovka kategorie: H20B        9.2km  320m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B 1007546  30.00         
  2 Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B  681864  35.00         
  3 Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B  331211  40.00         
  4 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  899179  45.00         
  5 Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B   49309  50.00         
  6 Holinka Matouš           KOB Prostějov        ZPV9222 B    8850  55.00         
  7 Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 A  889295  60.00         
  8 Pospíšil Petr            OOB TJ Slezan Opava  SOP9301 B    8725  65.00         
  9 Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C  920681  70.00         
 10 Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B  416083  75.00         
 11 Barcík Robert            POBO - přátelé OB Op AOP9203 R  920652  80.00         
 12 Vakant                                                           85.00         
 13 Vakant                                                           90.00         
 
Startovka kategorie: H21B       12.7km  455m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C   53235   3.00         
  2 Hrazdil Roman            TJ Sokol Radslavice  RAD7401 C    8086   5.00         
  3 Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C   53295   7.00         
  4 Krajčovič Martin         SK Žabovřesky Brno   ZBM9109 R  920654   9.00         
  5 Špacír Jan               SK UP Olomouc        UOL8805 C  500587  11.00         
  6 Jirka Michal             TJ Sokol Ptení       PTE8403 C   52430  13.00         
  7 Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C  520540  15.00         
  8 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629  17.00         
  9 Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A  887157  19.00         
 10 Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C   52475  21.00         
 11 Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C   52705  23.00         
 12 Válka Jan                OOB TJ Slezan Opava  SOP7811 C   52765  25.00         
 13 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C 1004660  27.00         
 14 Daněk Roman              KOB Start Blansk     SBK7541 C  811213  29.00         
 15 Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A  246864  31.00         
 16 Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801    515101  33.00         
 17 Skřivánek Marcel         SK Prostějov         JPV7713 C   52592  35.00         
 18 Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 C  303927  37.00         
 19 Štrajt Michal            KOS TJ Tesla Brno    TBM8903 C   52464  39.00         
 20 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R  995797  41.00         
 21 Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A  886812  43.00         
 22 Panovec Jan              OB Vizovice          VIC8931 C   52349  45.00         
 23 Benroth Jakub            SKOB Zlín            TZL9002 B   51501  47.00         
 24 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460  49.00         
 25 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A  515462  51.00         
 26 Stoszek Jakub            POBO - přátelé OB Op AOP8300 C   52939  53.00         
 27 Macka Radek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8110 C 2020705  55.00         
 28 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  57.00         
 29 Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C   52526  59.00         
 30 Sadílek Martin           OB Vizovice          VIC6901 C   52293  61.00         
 31 Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 C 1399000  63.00         
 32 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    515179  65.00         
 33 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A  887934  67.00         
 34 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  69.00         
 35 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C  899155  71.00         
 36 Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C  887166  73.00         
 37 Žaloudík Jiří            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8601 C   53534  75.00         
 38 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A  896968  77.00         
 39 Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 C  515502  79.00         
 40 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192  81.00         
 41 Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C   52643  83.00         
 42 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  85.00         
 43 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C  995886  87.00         
 44 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E  515174  89.00         
 45 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  91.00         
 46 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C   52852  93.00         
 47 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C 1111187  95.00         
 48 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  97.00         
 49 Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 R  515094  99.00         
 50 Navrátil Marek           SK SP Kylešovice     KYL7100 C  515116 101.00         
 51 Henek Michal             SK Radioklub Blansk  RBK8605 C  515193 103.00         
 52 Pudel Jarda              SK SKI-OB Šternberk  STE7505 C   52516 105.00         
 53 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B  886701 107.00         
 54 Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C  886824 109.00         
 55 Štemberk Adam            Štemberk             XST0001 C  232054 111.00         
 56 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210 113.00         
 57 Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C  515037 115.00         
 58 Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R  889288 117.00         
 59 Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C   49690 119.00         
 60 Mlejnek Pavel            SK SKI-OB Šternberk  STE7403 C   52513 121.00         
 61 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  232334 123.00         
 62 Walaski Antonín          TJ TŽ Třinec         TRI8006 C  416124 125.00         
 63 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 C  232343 127.00         
 64 Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940 C  515111 129.00         
 65 Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C   53282 131.00         
 66 Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R   52709 133.00         
 67 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E  515009 135.00         
 68 Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 C  515424 137.00         
 69 Zdráhal Tomáš            SK Haná orienteering OOL5301 C   52530 139.00         
 70 Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R   52678 141.00         
 71 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C   52288 143.00         
 72 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 145.00         
 73 Pekárek Evžen            SKOB Zlín            TZL7007 R    8411 147.00         
 74 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921 149.00         
 75 Pavlíček Václav          SK Prostějov         JPV8412 C   52848 151.00         
 76 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045    886292 153.00         
 77 Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808    920699 155.00         
 78 Vakant                                                          157.00         
 79 Vakant                                                          159.00         
 80 Vakant                                                          161.00         
 81 Vakant                                                          163.00         
 82 Vakant                                                          165.00         
 83 Vakant                                                          167.00         
 84 Vakant                                                          169.00         
 85 Vakant                                                          171.00         
 
Startovka kategorie: H21C        8.6km  300m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížek Petr               TJ Spartak Adamov    ADA7101 C  336714  15.00         
  2 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C 2035148  20.00         
  3 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansk  RBK9001 C  301284  25.00         
  4 Vlach Jan                SK Prostějov         JPV8237 C  210440  30.00         
  5 Jílek Jakub              Klub vytrvalostních  KSU9202    442865  35.00         
  6 Ježek Tomáš              Magnus Orienteering  ASU8419 C   52844  40.00         
  7 Klimánek Martin          KOB MOIRA Brno       ABM7703 C  428240  45.00         
  8 Klváček Aleš             TJ Sokol Ptení       PTE8527 C    8822  50.00         
  9 Matoušek Milan           Klub vytrvalostních  KSU6701     52566  55.00         
 10 Kozumplik Aleš           VSK Mendelu Brno     VBM8403 C   49841  60.00         
 11 Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849     52602  65.00         
 12 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C  886259  70.00         
 13 Kořán Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C  889316  75.00         
 14 Mišák Milan              Mišák                XMI9001 C  232055  80.00         
 15 Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C    8908  85.00         
 16 Procházka Jiří           TJ Spartak Adamov    ADA7512 C   49864  90.00         
 17 Vakant                                                           95.00         
 18 Vakant                                                          100.00         
 
Startovka kategorie: H21D        5.5km  165m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Jaroslav          SK Radioklub Blansk  RBK5719 C    8812   4.00         
  2 Wartiak Peter            TJ Slávia Farmaceut  FBA0002 C  416713   9.00         
  3 Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C  232323  14.00         
  4 Nechvátal Lukáš          KOS TJ Tesla Brno    TBM8611 C  232107  19.00         
  5 Toman Ondřej             TJ Lokomotiva Ingsta LBM7517 C   52017  24.00         
  6 Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C   52222  29.00         
  7 Autrata Dan              Šulerovi             XSU0001 C  410378  34.00         
  8 Dudík Petr               SK Prostějov         JPV8917 C   52870  39.00         
  9 Watson Kevin             SK Radioklub Blansk  RBK8101     37735  44.00         
 10 Vakant                                                           49.00         
 11 Chloupek Tomáš           VSK Mendelu Brno     VBM8404 C   53303  94.00         
 
Startovka kategorie: H35B        9.0km  355m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C  515430   7.00         
  2 Šarman Radim             SKOB Ostrava         MOV6201 C  232412  12.00         
  3 Ehl Jiří                 KOS TJ Tesla Brno    TBM7701 C  887901  17.00         
  4 Cienciala Martin         TJ TŽ Třinec         TRI7401 C   49400  22.00         
  5 Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C  436969  27.00         
  6 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C  887168  32.00         
  7 Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 C   53272  37.00         
  8 Hubáček Jaroslav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C  889303  42.00         
  9 Kůstka Marek             OB Vizovice          VIC6403 C  425423  47.00         
 10 Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506  52.00         
 11 Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C   53119  57.00         
 12 Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C  995892  62.00         
 13 Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C          67.00         
 14 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508  72.00         
 15 Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C  515175  77.00         
 16 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C  889301  82.00         
 17 Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C   53242  87.00         
 18 Hubáček Libor            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6721 C   53879  92.00         
 19 Gola Miroslav            OB Vizovice          VIC6808 C  425440  97.00         
 20 Sedláček Jaroslav        KČT - OB Holešov     HLV6404 C   53827 102.00         
 21 Jelínek Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6401 C    8715 107.00         
 22 Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C  889307 112.00         
 23 Vakant                                                          117.00         
 24 Vakant                                                          122.00         
 25 Vakant                                                          127.00         
 
Startovka kategorie: H35C        6.8km  275m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C 1396848   7.00         
  2 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansk  RBK6120 C   52163  12.00         
  3 Horký Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM6747 C   49659  17.00         
  4 Smutný Radek             KOB MOIRA Brno       ABM6701 C  438049  22.00         
  5 Mika Ladislav            KOS TJ Tesla Brno    TBM6801 C  301281  27.00         
  6 Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansk  RBK7215 C  247328  32.00         
  7 Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C  232708  37.00         
  8 Starčuk Zenon            Klub turistů a lyžař YBM6202 C  410187  42.00         
  9 Adámek Libor             KOB MOIRA Brno       ABM6707 C  500260  47.00         
 10 Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401    420450  52.00         
 11 Kligl Vladislav          KOS TJ Tesla Brno    TBM6910 C   53264  57.00         
 12 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749    886293  62.00         
 13 Nečas David              KOS TJ Tesla Brno    TBM7611 C  682073  67.00         
 14 Palát Marek              KOB MOIRA Brno       ABM7047 C    8874  72.00         
 15 Malý Martin              KOS TJ Tesla Brno    TBM7610 C  320128  77.00         
 16 Mokrý Pavel              KOB MOIRA Brno       ABM6801 C    4783  82.00         
 17 Karásek Martin           KOB Prostějov        ZPV7301 C  433096  87.00         
 18 Polouček Pavel           KOB MOIRA Brno       ABM7100 C  438042  92.00         
 19 Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507    515455  97.00         
 20 Vakant                                                          107.00         
 
Startovka kategorie: H40B        8.0km  310m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C   52780  25.00         
  2 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221  30.00         
  3 Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C    6710  35.00         
  4 Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C  980374  40.00         
  5 Žáček Zbyněk             SK Radioklub Blansk  RBK7101 C 2032122  45.00         
  6 JAKOBI Zdeněk            SKOB Baník Havířov   HAV5701 C  336721  50.00         
  7 Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C   52341  55.00         
  8 Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C  232736  60.00         
  9 SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C  515436  65.00         
 10 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048  70.00         
 11 OPLETAL Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C  253121  75.00         
 12 Galík Svatopluk          SKOB Zlín            TZL6301 C   53369  80.00         
 13 Novotný Tomáš            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH7001 C  361929  85.00         
 14 Zentrich David           OOB TJ Jiskra Otroko OTK7101 C   53323  90.00         
 15 Čech Tomáš               POBO - přátelé OB Op AOP7001 C          95.00         
 16 VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C  515066 100.00         
 17 Müller Libor             OOB TJ Jiskra Otroko OTK7201 C  433082 105.00         
 18 Vakant                                                          110.00         
 19 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: H45B        6.6km  250m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM5103 C   53251  45.00         
  2 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C  433100  50.00         
  3 Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C   51909  55.00         
  4 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349  60.00         
  5 Lanc Marian              SKOB Zlín            TZL5806 C   53897  65.00         
  6 Končák Jaroslav          KČT - OB Holešov     HLV6321 C   53856  70.00         
  7 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547  75.00         
  8 Paloncý Pavel            Klub vytrvalostních  KSU6349 C  886291  80.00         
  9 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C  307338  85.00         
 10 Křeček Miroslav          KOB Prostějov        ZPV6213 C  352336  90.00         
 11 Václavek Jiří            SK SKI-OB Šternberk  STE5701 C   52525  95.00         
 12 Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C  920687 100.00         
 13 Navrátil Václav          KOB Konice           KON6427 C   52725 105.00         
 14 Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C 2020730 110.00         
 15 Barcík Peter             POBO - přátelé OB Op AOP6601 C  920690 115.00         
 16 Vakant                                                          120.00         
 17 Vakant                                                          125.00         
 
Startovka kategorie: H45C        5.3km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C  630426  15.00         
  2 Svoboda Vladimír         VSK Mendelu Brno     VBM5715 C  416021  20.00         
  3 Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C   53256  25.00         
  4 Tužil Petr               SK Radioklub Blansk  RBK6401 C  232047  30.00         
  5 Šuler Josef              KOS TJ Tesla Brno    TBM6005 C  301235  35.00         
  6 Coufal Svatoš            Coufal               XCO0283 C 1396843  40.00         
  7 Matyáš Petr              TJ Lokomotiva Ingsta LBM6110 C   52080  45.00         
  8 Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C   51515  50.00         
  9 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321  55.00         
 10 Hruška Tomáš             Klub turistů a lyžař YBM6401 C   49393  60.00         
 11 Jašek Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM6201 C  232747  65.00         
 12 Kazda Bohumil            SK Radioklub Blansk  RBK6201 C   52006  70.00         
 13 Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C   53296  75.00         
 14 Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C  331193  80.00         
 15 Vítek Zbyněk             TJ Sokol Ptení       PTE6622 C    8828  85.00         
 16 Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C   53233  90.00         
 17 Vakant                                                           95.00         
 18 Vakant                                                          100.00         
 
Startovka kategorie: H50B        6.1km  240m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C   53462  10.00         
  2 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498  15.00         
  3 Albert František         SK Haná orienteering OOL5804 C   52531  20.00         
  4 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C  330683  25.00         
  5 Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C  895219  30.00         
  6 Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C  410327  35.00         
  7 Jaroš Vojtěch            KOB Prostějov        ZPV5706 C  231248  40.00         
  8 Vodička Luděk            SKOB Bruntál         SBR5501 C   51913  45.00         
  9 Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C  515497  50.00         
 10 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543  55.00         
 11 Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C   53322  60.00         
 12 Jirka Jiří               KOB Prostějov        ZPV5501 C   52428  65.00         
 13 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090  70.00         
 14 Petr Václav              SKOB Ostrava         MOV5801 C   52980  75.00         
 15 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251  80.00         
 16 Višňa Milan              SK Haná orienteering OOL5904 C  307337  85.00         
 17 Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C   49558  90.00         
 18 Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C   49416  95.00         
 19 Panovec Vladan           OOB TJ Jiskra Otroko OTK6201 C   52348 100.00         
 20 Kubeš Jaromír            TJ Sokol Plumlov     PLU6219 C   52500 105.00         
 21 Vakant                                                          110.00         
 22 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: H55B        5.5km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C   53341  64.00         
  2 Pospíšil Václav          OOB TJ Slezan Opava  SOP5701 C   49391  69.00         
  3 Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C   52666  74.00         
  4 Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982  79.00         
  5 Vašek Rudolf             OOB TJ Slezan Opava  SOP5702 C  434592  84.00         
  6 Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774  89.00         
  7 Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C   52556  94.00         
  8 Jelínek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506 C   52669  99.00         
  9 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: H55C        3.8km  140m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Věžník Antonín           TJ Spartak Adamov    ADA5505 C   52711   7.00         
  2 Štěpánek Jiří            TJ Lokomotiva Ingsta LBM5401 C   52050  12.00         
  3 Truhlář Karel            TJ Spartak Adamov    ADA5111 C 2032151  17.00         
  4 Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C   53230  22.00         
  5 Henek Milan              SK Radioklub Blansk  RBK5307 C   52078  27.00         
  6 Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansk     SBK5406 C   49683  32.00         
  7 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135  37.00         
  8 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H60B        5.1km  135m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Babák Jiří               OOB TJ Zlaté Hory    ZLH4801 C  352318  14.00         
  2 Rokosz Bohumil           SKOB Ostrava         MOV4803 C   52783  19.00         
  3 Toman Stanislav          SKOB Bruntál         SBR4801 C   51910  24.00         
  4 Dvořák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C   51370  29.00         
  5 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217  34.00         
  6 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762  39.00         
  7 Komárek Jaromír          Klub vytrvalostních  KSU4900     52614  44.00         
  8 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517  49.00         
  9 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  54.00         
 10 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  59.00         
 11 Malysa Ján               OOB TJ Slezan Opava  SOP5102 C   53420  64.00         
 12 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C  553431  69.00         
 13 Peška Antonín            KČT - OB Holešov     HLV4801 C  416088  74.00         
 14 Šnyrch František         KOB MOIRA Brno       ABM4902 C   52521  79.00         
 15 Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C    8720  84.00         
 16 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C   53810  89.00         
 17 Vakant                                                           94.00         
 18 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H65B        4.4km  145m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Josef              SKOB Horní Benešov   HOB4701 C   51939  11.00         
  2 Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C  352330  16.00         
  3 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  21.00         
  4 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  26.00         
  5 Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    9577  31.00         
  6 Dospíšil Jaroslav        SKOB Bruntál         SBR4501 C   51905  36.00         
  7 Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C   49651  41.00         
  8 Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C  425533  46.00         
  9 Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C   53861  51.00         
 10 Nosek Jiří               TJ Opava             OOP4401 C   52766  56.00         
 11 Chmelík Milan            KOB MOIRA Brno       ABM4501 C  995827  61.00         
 12 Vakant                                                           66.00         
 13 Vakant                                                           71.00         
 
Startovka kategorie: H70B        4.1km  125m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C  889315  22.00         
  2 Šubrt Zdeněk             SK UP Olomouc        UOL4201 C   52467  27.00         
  3 BENEŠ Karel              SKOB Baník Havířov   HAV4201 C   49305  32.00         
  4 Kroupa Jaroslav          KOB Prostějov        ZPV4012 C   52869  37.00         
  5 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H75B        3.7km   75m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hynek Vladimír           KOB Prostějov        ZPV3511 C  232042   9.00         
  2 Šauman Václav            TJ Lokomotiva Ingsta LBM3026 C   52026  14.00         
  3 Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C   53321  19.00         
  4 Vakant                                                           24.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.9km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloučková Hana          KOB MOIRA Brno       ABM0350 C  438041                
  2 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                
  3 Odehnal Tomáš            TJ Spartak Adamov    ADA0501 C  232011                
  4 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA0600 C   52668                
  5 Procházková Doubravka    TJ Spartak Adamov    ADA0651 C  232043                
  6 Odehnalová Tereza        TJ Spartak Adamov    ADA0801 C  232044                
  7 Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C  436929                
  8 Jelínek Jakub            POBO - přátelé OB Op AOP0601 C  889275                
  9 Aleš Mikuláš             Magnus Orienteering  ASU1017 C    8875                
 10 Alešová Anna             Magnus Orienteering  ASU1077 C  765108                
 11 Hartmannová Anna         KOB Konice           KON0353 C   52482                
 12 Otruba František         KOB Konice           KON0505 C   53588                
 13 Paloncý Jan              Klub vytrvalostních  KSU08   C                        
 14 Rohlík Zbyněk            SKOB Kobra Vsetín    KVS0301 C    7864                
 15 Navrátil Sam             SK SP Kylešovice     KYL0500 C   51317                
 16 Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE0351 C  889310                
 17 Němečková Kateřina       TJ Sokol Plumlov     PLU0350 C   52484                
 18 Vyskočilová Karla        SK Radioklub Blansk  RBK0451 C                        
 19 Brosch Ondřej            SK Radioklub Blansk  RBK0606 C  232046                
 20 Vlach Timik              SKOB Bruntál         SBR0501 C                        
 21 Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE0502 C  442877                
 22 Vedrová Ela              KOS TJ Tesla Brno    TBM0357 C  438603                
 23 Sedlářová Jolana         KOS TJ Tesla Brno    TBM0359 C  446369                
 24 Vedra Tobiáš             KOS TJ Tesla Brno    TBM0621 C  446444                
 25 Schwab Filip             KOS TJ Tesla Brno    TBM0710 C   53234                
 26 Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C  230671                
 27 Strejčková Klára         KOS TJ Tesla Brno    TBM0880 C  410198                
 28 Malá Alice               KOS TJ Tesla Brno    TBM7991 C   53228                
 29 Dvořáček Tomáš           OOB Třebíč           TTR0503 C 2011898                
 30 Rajnoha Tomáš            OOB TJ Průkopník Brn UBM0303 C  361937                
 31 Čelechovská Radka        OOB TJ Průkopník Brn UBM0451 C  361911                
 32 Račanský Jakub           OOB TJ Průkopník Brn UBM0503 C  361980                
 33 Chroustová Michaela      VSK Mendelu Brno     VBM0451 C  331011                
 34 Odstrčilová Šárka        Odstrčilovi          XOD0002 C  232051                
 35 Pospíšil Daniel          Pospíšilovi          XPO0001 C  232052                
 36 Humlíčková Pavla         SK Žabovřesky Brno   ZBM0451 C     103                
 37 Kroutil Jošt             SK Žabovřesky Brno   ZBM0701 C   52007                
 38 Kroutil Tadeáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM0901 C  899170                
 39 Ryglová Adéla            KOS TJ Tesla Brno    TBM0857     53244                
 
Startovka kategorie: P3          2.9km   75m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Blatný Martin            KOB MOIRA Brno       ABM6804 C  207848                
  2 Blatný Tomáš             KOB MOIRA Brno       ABM9412 C  337647                
  3 Odehnal Luděk            TJ Spartak Adamov    ADA7401 C   52713                
  4 VÉBROVÁ Šárka            SKOB Baník Havířov   HAV        896971                
  5 VÉBR Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404 C  887629                
  6 Vaňák Milan              SK Haná orienteering OOL6204 C  421854                
  7 Vítková Miroslava        TJ Sokol Ptení       PTE6952 C    8826                
  8 Broschová Lucie          SK Radioklub Blansk  RBK7451 C  232048                
  9 Zatloukalová Eva         SK Severka Šumperk   SSU       2027210                
 10 Pelánek Libor            KOS TJ Tesla Brno    TBM7409 C  446339                
 11 Fialová Tereza           SKOB Zlín            TZL9166 C   53319                
 12 Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C  301201                
 13 Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C  515032                
 14 Kůstková Tamara          OB Vizovice          VIC6854 C  425424                
 15 Odstrčilová Hana         Odstrčilovi          XOD0001 C  515160                
 16 Sedlář Petr              Sedlář               XSE0001 C  232053                
 17 Novotná Jitka            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH7051 C                        
 18 Jirásková Dora           Jiráskovi            XJI0001    330694                
 19 Martincová Marie         TJ Spartak Adamov    ADA4950 C                        
 20 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7400                          
 21 Thiemel Jiří             Magnus Orienteering  ASU8948                          
 22 Fuchs Vladimír           Fuchs                XFU0001    232056                
 23 Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851     53324                
 24 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650     51633                
 25 Janošík Antonín          SK UP Olomouc        UOL5201     43825                
 26 Draholová Ivana          Klub turistů a lyžař YBM0051    232057