Startovka oddílů                                                  12.4.2012 17:48:52
                                 Mistrovství Moravy
===ČSOS-PBM===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blatný Jan               ABM0008  219255    H12C    67.00            40,00Kč
  2 Syrovátková Andrea       ABM0059  420427    D12C    40.00            40,00Kč
  3 Adámek Filip             ABM0101  207849    H12C    82.00            40,00Kč
  4 Poloučková Petra         ABM0155  438040    D12C    20.00            40,00Kč
  5 Poloučková Hana          ABM0350  438041    HDR                      40,00Kč
  6 Chmelík Milan            ABM4501  995827    H65B    61.00            80,00Kč
  7 Šnyrch František         ABM4902   52521    H60B    79.00            80,00Kč
  8 Mokrý Jan                ABM6611  232736    H40B    60.00           160,00Kč
  9 Obrátilová Naďa          ABM6654  219257    D35C    13.00            80,00Kč
 10 Smutný Radek             ABM6701  438049    H35C    22.00            80,00Kč
 11 Adámek Libor             ABM6707  500260    H35C    47.00            80,00Kč
 12 Mokrý Pavel              ABM6801    4783    H35C    82.00            80,00Kč
 13 Blatný Martin            ABM6804  207848    P3                       40,00Kč
 14 Mokrá Regina             ABM6854  232740    D35C    53.00            80,00Kč
 15 Palát Marek              ABM7047    8874    H35C    72.00            80,00Kč
 16 Odehnalová Kamila        ABM7052  332950    D35C    21.00            80,00Kč
 17 Polouček Pavel           ABM7100  438042    H35C    92.00            80,00Kč
 18 Klimánek Martin          ABM7703  428240    H21C    45.00           180,00Kč
 19 Mokrý Stanislav          ABM9202  886812    H21B    43.00           180,00Kč
 20 Toman Filip              ABM9309  331211    H20B    40.00           160,00Kč
 21 Obrátil Štěpán           ABM9409  886825    H18B    67.00           160,00Kč
 22 Mokrý Ondřej             ABM9410  886814    H18B    47.00           160,00Kč
 23 Blatný Tomáš             ABM9412  337647    P3                       40,00Kč
 24 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D18B    13.00           160,00Kč
 25 Kelbl Vladimír           ABM9708  361957    H16B    35.00           160,00Kč
 26 Nekut Tomáš              ABM9711  361940    H16C    46.00            80,00Kč
 27 Syrovátková Vladimíra    ABM9751   53218    D16C    10.00            80,00Kč
 28 Odehnalová Tereza        ABM9757 1007533    D16B    84.00           160,00Kč
 29 Florián Vojtěch          ABM9901  438043    H14B     8.00            80,00Kč
 30 Odehnalová Klára         ABM9956  438047    D14B    22.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2880.00        0.00        0.00        0.00     2880.00        0.00    -2880.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Eliška           ADA0051   49863    D12C    80.00            40,00Kč
  2 Richterová Julie         ADA0351   49285    HDR                      40,00Kč
  3 Odehnal Tomáš            ADA0501  232011 P  HDR                      40,00Kč
  4 Richter Rudolf           ADA0600   52668    HDR                      40,00Kč
  5 Procházková Doubravka    ADA0651  232043 P  HDR                      40,00Kč
  6 Odehnalová Tereza        ADA0801  232044 P  HDR                      40,00Kč
  7 Martincová Marie         ADA4950            P3                       40,00Kč
  8 Truhlář Karel            ADA5111 2032151    H55C    17.00            80,00Kč
  9 Věžník Antonín           ADA5505   52711    H55C     7.00            80,00Kč
 10 Jelínek Roman            ADA5506   52669    H55B    99.00           160,00Kč
 11 Čížek Petr               ADA7101  336714    H21C    15.00           180,00Kč
 12 Odehnal Luděk            ADA7401   52713    P3                       40,00Kč
 13 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D35C     1.00            80,00Kč
 14 Procházka Jiří           ADA7512   49864    H21C    90.00           180,00Kč
 15 Procházková Lucie        ADA7651  352314    D35C     9.00            80,00Kč
 16 Čížková Markéta          ADA9651   49862    D16B    59.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00      120.00        0.00        0.00     1440.00     1440.00        0.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valík Tomáš              AOP0001  410105    H12C    52.00            40,00Kč
  2 Hájková Lenka            AOP0050  515149    D12C    10.00            40,00Kč
  3 Jelínek Jan              AOP0101  889280    H12C    37.00            40,00Kč
  4 Kostka Jiří              AOP0201    8799    H10C    72.00            40,00Kč
  5 Valík Adam               AOP0301   51316    H10C    42.00            40,00Kč
  6 Hájková Lucie            AOP0350   51321    D10C     3.00            40,00Kč
  7 Klechová Karolína        AOP0452  436929    HDR                      40,00Kč
  8 Jelínek Jakub            AOP0601  889275    HDR                      40,00Kč
  9 Sedlář Vladimír          AOP4201  889315    H70B    22.00            80,00Kč
 10 Kostka Evžen             AOP5701   52666    H55B    74.00           160,00Kč
 11 Peřinka Jan              AOP6301  887168    H35B    32.00           160,00Kč
 12 Sklenář Miroslav         AOP6302  307338    H45B    85.00           160,00Kč
 13 Jelínek Jan              AOP6401    8715    H35B   107.00           160,00Kč
 14 Hadač Miroslav           AOP6501  887166    H21B    73.00           180,00Kč
 15 Barcík Peter             AOP6601  920690    H45B   115.00           160,00Kč
 16 Čech Tomáš               AOP7001            H40B    95.00           160,00Kč
 17 Sedlářová Pavla          AOP7052   52664    D35B     9.00           160,00Kč
 18 Valík Luděk              AOP7101  980374    H40B    40.00           160,00Kč
 19 Hájková Jitka            AOP7150  515407    D35C     3.00            80,00Kč
 20 Kostková Jana            AOP7151   52453    D40B    93.00           160,00Kč
 21 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21B    60.00           180,00Kč
 22 Valíková Petra           AOP7351  416168    D35C    51.00            80,00Kč
 23 Krasnokutská Magda       AOP7452   49494    D35B    29.00           160,00Kč
 24 Stoszek Jakub            AOP8300   52939    H21B    53.00           180,00Kč
 25 Barcík Robert            AOP9203  920652    H20B    80.00           160,00Kč
 26 Hadač Filip              AOP9301  887157    H21B    19.00           180,00Kč
 27 Rossmanith Vojta         AOP9302  889295    H20B    60.00           160,00Kč
 28 Šarmanová Alena          AOP9352  232405    D20B    42.00           160,00Kč
 29 Čechová Klára            AOP9951            D14B   132.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3440.00        0.00       70.00        0.00     3510.00        0.00    -3510.00
 
 Ubytování
         1
     70.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Jaromír           AOV6901  515430    H35B     7.00           160,00Kč
  2 Fukalová Radmila         AOV7051  232136    D35C    43.00            80,00Kč
  3 Rohel Marek              AOV9450            H18C     6.00            80,00Kč
  4 Fukalová Martina         AOV9550  301253    D18B    48.00           160,00Kč
  5 Glonek Jakub             AOV9602  428234    H16B    45.00           160,00Kč
  6 Mielec Jaromír           AOV9701  515123    H16B    15.00           160,00Kč
  7 Fukalová Hana            AOV9850  361939    D14B    87.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      880.00        0.00      210.00        0.00     1090.00     1600.00      510.00
 
 Ubytování
         3
    210.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleš Mikuláš             ASU1017    8875    HDR                      40,00Kč
  2 Alešová Anna             ASU1077  765108    HDR                      40,00Kč
  3 Strachota Jaroslav       ASU5600   52556    H55B    94.00           160,00Kč
  4 Kolář Rudolf             ASU6301  920687    H45B   100.00           160,00Kč
  5 Aleš David               ASU7517  515175    H35B    77.00           160,00Kč
  6 Ježek Tomáš              ASU8419   52844    H21C    40.00           180,00Kč
  7 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21B    14.00           180,00Kč
  8 Zbranek Roman            ASU8808  920699    H21B   155.00           360,00Kč
  9 Thiemel Jiří             ASU8948            P3                       40,00Kč
 10 Ostřanský Filip          ASU9243  920681    H20B    70.00           160,00Kč
 11 Křečková Lenka           ASU9271  515412    D20B     2.00           160,00Kč
 12 Minář Marek              ASU9444  920700    H18B    52.00           160,00Kč
 13 Šincl Jiří               ASU9446  224905    H18B    12.00           160,00Kč
 14 Kašpar Jakub             ASU9747  920686    H16B    60.00           160,00Kč
 15 Horvátová Hana           ASU9797  980354    D16B    19.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2280.00        0.00      420.00        0.00     2700.00     5190.00     2490.00
 
 Ubytování
         6
    420.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H16C    26.00            80,00Kč
  2 Kadlec Michal            BBM9602  331554    H16C    34.00            80,00Kč
  3 Beránek Jan              BBM9603   53285    H16C     2.00            80,00Kč
  4 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H16C    10.00            80,00Kč
  5 Drozd Michal             BBM9701  331262    H16C    50.00            80,00Kč
  6 Konečný Daniel           BBM9702   53271    H16C    42.00            80,00Kč
  7 Sobotka Jan              BBM9703  331466    H16C    18.00            80,00Kč
  8 Ptáček Patrik            BBM9800  980376    H14B    38.00            80,00Kč
  9 Kunz Jiří                BBM9801  416035    H14C    41.00            40,00Kč
 10 Kún Josef                BBM9802   52764    H14C    31.00            40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Pavla              BOV4251    9576    D65B    10.00            80,00Kč
  2 Starý Břetislav          BOV4402    9577    H65B    31.00            80,00Kč
  3 Dvořák Vlastimil         BOV4901   51370    H60B    29.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21B   113.00           180,00Kč
  2 Staňková Lucie           DOB8756    7202    D21C    65.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00      560.00        0.00      920.00     2960.00     2040.00
 
 Ubytování
         8
    560.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondráček Radim           EKP7414   52852    H21B    93.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00      180.00        0.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: FBA - TJ Slávia Farmaceut Bratislava           Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wartiak Peter            FBA0002  416713    H21D     9.00            80,00Kč
  2 Prékopová Marta          FBA8252 2012289    D21B    78.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 VÉBROVÁ Šárka            HAV      896971    P3                       40,00Kč
  2 VÉBR Tomáš               HAV0200  515058    H10C    66.00            40,00Kč
  3 BENEŠ Karel              HAV4201   49305    H70B    32.00            80,00Kč
  4 JAKOBI Zdeněk            HAV5701  336721    H40B    50.00           160,00Kč
  5 OPLETAL Jaroslav         HAV6200  253121    H40B    75.00           160,00Kč
  6 SOCHOROVÁ Hana           HAV6250   52943    D50B   121.00           160,00Kč
  7 SOCHOR Tomáš             HAV6301  515436    H40B    65.00           160,00Kč
  8 OPLETALOVÁ Pavlína       HAV6652   49306    D40B    83.00           160,00Kč
  9 VRIČANOVÁ Sylva          HAV6751    8815    D40B    23.00           160,00Kč
 10 KADĚROVÁ Barbora         HAV7051   49428    D40B    33.00           160,00Kč
 11 VÉBR Radek               HAV7103  515066    H40B   100.00           160,00Kč
 12 VÉBR Dominik             HAV9404  887629    P3                       40,00Kč
 13 KADĚROVÁ Vendula         HAV9650  232145    D16B    74.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1640.00        0.00        0.00        0.00     1640.00     2090.00      450.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: HLV - KČT - OB Holešov                         Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peška Antonín            HLV4801  416088    H60B    74.00            80,00Kč
  2 Končák Jaroslav          HLV6321   53856    H45B    70.00           160,00Kč
  3 Sedláček Jaroslav        HLV6404   53827    H35B   102.00           160,00Kč
  4 Končáková Kateřina       HLV6856  416086    D40B    78.00           160,00Kč
  5 Sedláčková Jana          HLV7060  416084    D40B    13.00           160,00Kč
  6 Smětáková Ivana          HLV8153   52670    D21C    60.00           180,00Kč
  7 Končáková Klára          HLV9555  416087    D18B    33.00           160,00Kč
  8 Sedláček Ondřej          HLV9732   53833    H16B    55.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1220.00        0.00        0.00        0.00     1220.00        0.00    -1220.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: HOB - SKOB Horní Benešov                       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Josef              HOB4701   51939    H65B    11.00            80,00Kč
  2 Ledabylová Alena         HOB5551    4684    D55C     5.00            80,00Kč
  3 Krumpholcová Jarmila     HOB5655  301308    D55C    17.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dadák Petr               JPV0101            H12C    76.00            40,00Kč
  2 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H50B    15.00           160,00Kč
  3 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H50B    55.00           160,00Kč
  4 Soldán Vladimír          JPV6526 2020730    H45B   110.00           160,00Kč
  5 Uchytilová Jana          JPV6677   52863    D45B    83.00           160,00Kč
  6 Soldánová Karin          JPV6971   49888    D35C    37.00            80,00Kč
  7 Skřivánek Marcel         JPV7713   52592    H21B    35.00           180,00Kč
  8 Otrusina Jiří            JPV8201 1602629    H21B    17.00           180,00Kč
  9 Perknovský Radim         JPV8235   52475    H21B    21.00           180,00Kč
 10 Vlach Jan                JPV8237  210440    H21C    30.00           180,00Kč
 11 Hubáčková Lenka          JPV8383   52485    D21C    55.00           180,00Kč
 12 Pavlíček Václav          JPV8412   52848    H21B   151.00           180,00Kč
 13 Daňková Petra            JPV8575   52861    D21B    52.00           180,00Kč
 14 Dudík Petr               JPV8917   52870    H21D    39.00            80,00Kč
 15 Vítková Lucie            JPV9474    8849    D18B     3.00           160,00Kč
 16 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H18B    37.00           160,00Kč
 17 Otruba Vojtěch           JPV9717 1007529    H16B    70.00           160,00Kč
 18 Vystavěl Ondřej          JPV9807 1602633    H14B   148.00            80,00Kč
 19 Pilcová Sabina           JPV9898 1007538    D14B    97.00            80,00Kč
 20 Soldánová Tereza         JPV9899 1007537    D14B    12.00            80,00Kč
 21 Němeček Kryštof          JPV9919  981837    H14B    98.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2900.00        0.00      630.00        0.00     3530.00     5210.00     1680.00
 
 Ubytování
         9
    630.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D14B    82.00            80,00Kč
  2 Kundrata Jan             JZL0201   53353    H10C    78.00            40,00Kč
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35B    14.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00      280.00        0.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartmannová Anna         KON0353   52482    HDR                      40,00Kč
  2 Otruba František         KON0505   53588    HDR                      40,00Kč
  3 Smičková Eva             KON5887   52412    D50B   103.00           160,00Kč
  4 Grepl Ladislav           KON6111  433100    H45B    50.00           160,00Kč
  5 Dittrichová Lenka        KON6285   52420    D45B    73.00           160,00Kč
  6 Hlavová Miroslava        KON6389   52417    D45B    23.00           160,00Kč
  7 Navrátil Václav          KON6427   52725    H45B   105.00           160,00Kč
  8 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21B     2.00           180,00Kč
  9 Krtička Jan              KON7931    8908    H21C    85.00           180,00Kč
 10 Krtičková Michaela       KON7975    8897    D21C    20.00           180,00Kč
 11 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21B    58.00           180,00Kč
 12 Vlachová Eliška          KON9572    8898    D18B    58.00           160,00Kč
 13 Műllerová Kristýna       KON9771   49367    D16B    44.00           160,00Kč
 14 Kočí Josef               KON9824 1007539    H14B   113.00            80,00Kč
 15 Vlachová Kateřina        KON9898   52722    D14B    77.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2080.00        0.00      350.00        0.00     2430.00     3490.00     1060.00
 
 Ubytování
         5
    350.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21B    83.00           180,00Kč
  2 Zavřel Lukáš             KRN9701  425525    H16B    20.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Matěj           KSU0005   52575    H12C    55.00            40,00Kč
  2 Šafář Vojtěch            KSU0013  229473    H12C    61.00            40,00Kč
  3 Krč Matěj                KSU0101  446425    H12C    79.00            40,00Kč
  4 Šafář Martin             KSU0105   49316    H12C    19.00            40,00Kč
  5 Valenta Mikuláš          KSU0107  442855    H12C    10.00            40,00Kč
  6 Paloncý Jan              KSU  08            HDR                      40,00Kč
  7 Komárek Jaromír          KSU4900   52614    H60B    44.00            80,00Kč
  8 Janů Zdeněk              KSU5749  886293    H35C    62.00            80,00Kč
  9 Šrámek Jaromír           KSU5801  515101    H21B    33.00           180,00Kč
 10 Paloncý Pavel            KSU6349  886291    H45B    80.00           160,00Kč
 11 Matoušek Milan           KSU6701   52566    H21C    55.00           180,00Kč
 12 Švancárová Helena        KSU7252 2027233    D35C     7.00            80,00Kč
 13 Smrčková Věra            KSU7373  420414    D35C    47.00            80,00Kč
 14 Smrček Petr              KSU7401  420450    H35C    52.00            80,00Kč
 15 Růžička Lukáš            KSU7849   52602    H21C    65.00           180,00Kč
 16 Halama Jakub             KSU7940  515111    H21B   129.00           180,00Kč
 17 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21B    65.00           180,00Kč
 18 Havlíčková Markéta       KSU8494  886266    D21B    82.00           180,00Kč
 19 Janů Zdeněk              KSU9045  886292    H21B   153.00           180,00Kč
 20 Jílek Jakub              KSU9202  442865    H21C    35.00           180,00Kč
 21 Janů Hana                KSU9393  886267    D20B    37.00           160,00Kč
 22 Vozdová Aneta            KSU9394  897363    D21B    68.00           180,00Kč
 23 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D18B    18.00           160,00Kč
 24 Habigerová Radka         KSU9559  443106    D18C    38.00            80,00Kč
 25 Smrčková Dominika        KSU9799  897348    D16B     9.00           160,00Kč
 26 Havlíček Ondřej          KSU9800  446440    H14B   138.00            80,00Kč
 27 Švancárová Veronika      KSU9853 2011813    D14C    22.00            80,00Kč
 28 Habigerová Jana          KSU9888   53659    D14C    42.00            80,00Kč
 29 Müller Jonáš             KSU9906   53652    H14B    23.00            80,00Kč
 30 Jílek Ondřej             KSU9908  446448    H14B    43.00            80,00Kč
 31 Šrámek Ondřej            KSU9909   53662    H14B   128.00            80,00Kč
 32 Dostál Pavel             KSU9910   52258    H14C    21.00            40,00Kč
 33 Ondráček Radek           KSU9933  443076    H14C    11.00            40,00Kč
 34 Pukyšová Anežka          KSU9999   53670    D14C    32.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3620.00        0.00        0.00        0.00     3620.00        0.00    -3620.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohlík Zbyněk            KVS0301    7864    HDR                      40,00Kč
  2 Rohlík Jan               KVS9801   53672    H14B    13.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: KYL - SK SP Kylešovice                         Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Navrátil Sam             KYL0500   51317    HDR                      40,00Kč
  2 Hájek Martin             KYL6801 1396848    H35C     7.00            80,00Kč
  3 Navrátil Marek           KYL7100  515116    H21B   101.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00      630.00        0.00      630.00     2100.00     1470.00
 
 Ubytování
         9
    630.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šauman Václav            LBM3026   52026    H75B    14.00            80,00Kč
  2 Štěpánek Jiří            LBM5401   52050    H55C    12.00            80,00Kč
  3 Salajková Věra           LBM5558   52058    D45C    41.00            80,00Kč
  4 Matyáš Petr              LBM6110   52080    H45C    45.00            80,00Kč
  5 Matyášová Lenka          LBM6460   52093    D45C    16.00            80,00Kč
  6 Toman Ondřej             LBM7517   52017    H21D    24.00            80,00Kč
  7 Tomanová Veronika        LBM7751  219277    D21D    60.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00      720.00      160.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hubáčková Dagmar         LCE0351  889310    HDR                      40,00Kč
  2 Bradáč Jaroslav          LCE4412   53861    H65B    51.00            80,00Kč
  3 Stackeová Anna           LCE5551  889300    D45B    48.00           160,00Kč
  4 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D45B    88.00           160,00Kč
  5 Hauerlandová Jitka       LCE5853  416070    D50B    85.00           160,00Kč
  6 Hubáček Josef            LCE6127   52678    H21B   141.00           180,00Kč
  7 Slezák Libor             LCE6207  889301    H35B    82.00           160,00Kč
  8 Hubáčková Jana           LCE6250   51295    D45B    58.00           160,00Kč
  9 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H35B    72.00           160,00Kč
 10 Hubáček Jaroslav         LCE6311  889303    H35B    42.00           160,00Kč
 11 Slezáková Jitka          LCE6351   52701    D45B    18.00           160,00Kč
 12 Vavrysová Iva            LCE6359  889289    D45B    68.00           160,00Kč
 13 Hubáčková Dagmar         LCE6569  889302    D40B    38.00           160,00Kč
 14 Kunčar Vít               LCE6602  889307    H35B   112.00           160,00Kč
 15 Kukolová Alena           LCE6651  416075    D45B     8.00           160,00Kč
 16 Hubáček Libor            LCE6721   53879    H35B    92.00           160,00Kč
 17 Šuráň René               LCE7034  436969    H35B    27.00           160,00Kč
 18 Horyna Roman             LCE7602 1399000    H21B    63.00           180,00Kč
 19 Macka Radek              LCE8110 2020705    H21B    55.00           180,00Kč
 20 Michálková Renata        LCE8151  331675    D21B    96.00           180,00Kč
 21 Macková Petra            LCE8560   52677    D21C    40.00           180,00Kč
 22 Perůtka Jan              LCE8801   52705    H21B    23.00           180,00Kč
 23 Cahel Marek              LCE8803  889288    H21B   117.00           180,00Kč
 24 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21B    49.00           180,00Kč
 25 Slezák Jiří              LCE9001  515424    H21B   137.00           180,00Kč
 26 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D21B    66.00           180,00Kč
 27 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H21B   133.00           180,00Kč
 28 Valenta Jiří             LCE9201  896968    H21B    77.00           180,00Kč
 29 Kukolová Šárka           LCE9251  889304    D21B    24.00           180,00Kč
 30 Papugová Katarína        LCE9255  232225    D21B    30.00           180,00Kč
 31 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H18B    42.00           160,00Kč
 32 Papugová Martina         LCE9551  232217    D18B    38.00           160,00Kč
 33 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H16B    75.00           160,00Kč
 34 Slíva Jan                LCE9602  889313    H16B    85.00           160,00Kč
 35 Kunčarová Jana           LCE9651  889306    D16B    79.00           160,00Kč
 36 Sýkora Vojtěch           LCE9801  889311    H14B    68.00            80,00Kč
 37 Černocký Libor           LCE9803   52692    H14B    83.00            80,00Kč
 38 Levek Martin             LCE9804  331031    H14B   103.00            80,00Kč
 39 Hauerlandová Natálie     LCE9851  253367    D14B    47.00            80,00Kč
 40 Hanouskova Renata        LCE9852 2020727    D14B    37.00            80,00Kč
 41 Šomanová Anna            LCE9855  416067    D14B    57.00            80,00Kč
 42 Kadleček Jan             LCE9906   52693    H14B    58.00            80,00Kč
 43 Plášek Pavel             LCE9907   52703    H14B    93.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6320.00        0.00        0.00        0.00     6320.00        0.00    -6320.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrštíková Květa          LPU8753  896973    D21B    88.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulenka Lukáš            MOV0101   52999    H12C    40.00            40,00Kč
  2 Rokosz Bohumil           MOV4803   52783    H60B    19.00            80,00Kč
  3 Juřeník Josef            MOV5201   52774    H55B    89.00           160,00Kč
  4 Jelínek Petr             MOV5502   52982    H55B    79.00           160,00Kč
  5 Petr Václav              MOV5801   52980    H50B    75.00           160,00Kč
  6 Šarman Radim             MOV6201  232412    H35B    12.00           160,00Kč
  7 Rokoszová Jaroslava      MOV6351   51373    D45B    93.00           160,00Kč
  8 Štětínský Pavel          MOV7104   52780    H40B    25.00           160,00Kč
  9 Hulenková Martina        MOV7352   51174    D35B     4.00           160,00Kč
 10 Švidrnochová Hana        MOV7751  428275    D35C    29.00            80,00Kč
 11 Juřeníková Hana          MOV8052  420413    D21B    98.00           180,00Kč
 12 Svěchotová Natálie       MOV9751  232392    D16B     4.00           160,00Kč
 13 Hulenková Nikola         MOV9851  428262    D14B   117.00            80,00Kč
 14 Vývodová Jana            MOV9852 2027242    D14B     7.00            80,00Kč
 15 Švidrnochová Lenka       MOV9951 2032153    D14B    17.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1900.00        0.00        0.00        0.00     1900.00        0.00    -1900.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Tomáš            OOL5301   52530    H21B   139.00           180,00Kč
  2 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H50B    30.00           160,00Kč
  3 Albert František         OOL5804   52531    H50B    20.00           160,00Kč
  4 Višňa Milan              OOL5904  307337    H50B    85.00           160,00Kč
  5 Vaňák Milan              OOL6204  421854    P3                       40,00Kč
  6 Vaňáková Milada          OOL6251   52424    D50B   115.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00     1760.00      900.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Jiří               OOP4401   52766    H65B    56.00            80,00Kč
  2 Novotný Stanisl          OOP4800   52762    H60B    39.00            80,00Kč
  3 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60B    14.00            80,00Kč
  4 Rychlý Miloš             OOP5302   49416    H50B    95.00           160,00Kč
  5 Pietraszek Martin        OOP8100  232323    H21D    14.00            80,00Kč
  6 Pietraszková Lenka       OOP8250   52758    D21D    70.00            80,00Kč
  7 Rychlý Pavel             OOP8505  886824    H21B   109.00           180,00Kč
  8 Rychlá Pavlína           OOP8559  995815    D21B    80.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00        0.00      420.00        0.00     1340.00     2690.00     1350.00
 
 Ubytování
         6
    420.00
 
 
Startovka oddílu: OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovic                  Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Panovec Kryštof          OTK0001  331216    H14B    53.00            80,00Kč
  2 Müllerová Erika          OTK0050  433088    D12C    65.00            40,00Kč
  3 Panovec Vladan           OTK6201   52348    H50B   100.00           160,00Kč
  4 Zentrich David           OTK7101   53323    H40B    90.00           160,00Kč
  5 Müller Libor             OTK7201  433082    H40B   105.00           160,00Kč
  6 Müller Tomáš             OTK9901  433087    H14C    16.00            40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašarová Kristýna       PGP9054   49617    D21B    26.00           180,00Kč
  2 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D21B    18.00           180,00Kč
  3 Landovská Anna           PGP9251  502088    D21B    12.00           180,00Kč
  4 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D21B    32.00           180,00Kč
  5 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    P3                       40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00      210.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
 
 Ubytování
         3
    210.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcar Aleš              PHK8602  995886    H21B    87.00           180,00Kč
  2 Svobodová Jana           PHK8753  897344    D21B    72.00           180,00Kč
  3 Panchártek Jan           PHK8802  553446    H21B    97.00           180,00Kč
  4 Zelenka Tomáš            PHK9001  886259    H21C    70.00           180,00Kč
  5 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21B   102.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Němečková Kateřina       PLU0350   52484    HDR                      40,00Kč
  2 Kubeš Jaromír            PLU6219   52500    H50B   105.00           160,00Kč
  3 Otruba Marek             PLU7417  995892    H35B    62.00           160,00Kč
  4 Otruba Karel             PLU7917 2035148    H21C    20.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítek Zbyněk             PTE6622    8828    H45C    85.00            80,00Kč
  2 Vítková Miroslava        PTE6952    8826    P3                       40,00Kč
  3 Jirka Michal             PTE8403   52430    H21B    13.00           180,00Kč
  4 Klváček Aleš             PTE8527    8822    H21C    50.00           180,00Kč
  5 Boháčová Lucie           PTE8771    8829    D21B    94.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrazdil Roman            RAD7401    8086    H21B     5.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansk                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyskočil Pavel           RBK0001 2032131    H12C    46.00            40,00Kč
  2 Vyskočilová Karla        RBK0451            HDR                      40,00Kč
  3 Brosch Ondřej            RBK0606  232046 P  HDR                      40,00Kč
  4 Henek Milan              RBK5307   52078    H55C    27.00            80,00Kč
  5 Henková Svatava          RBK5454   52092    D55C    11.00            80,00Kč
  6 Jalový Jaroslav          RBK5719    8812    H21D     4.00            80,00Kč
  7 Jalová Marie             RBK5761   49601    D45C    21.00            80,00Kč
  8 Jalový Vlastimil         RBK6120   52163    H35C    12.00            80,00Kč
  9 Kazda Bohumil            RBK6201   52006    H45C    70.00            80,00Kč
 10 Tužil Petr               RBK6401  232047 P  H45C    30.00            80,00Kč
 11 Tesařová Jitka           RBK6451  416103    D35C    17.00            80,00Kč
 12 Žáček Zbyněk             RBK7101 2032122    H40B    45.00           160,00Kč
 13 Šindelka Antonín         RBK7215  247328    H35C    32.00            80,00Kč
 14 Broschová Lucie          RBK7451  232048 P  P3                       40,00Kč
 15 Watson Kevin             RBK8101   37735    H21D    44.00           160,00Kč
 16 Henek Michal             RBK8605  515193    H21B   103.00           180,00Kč
 17 Skládanková Tereza       RBK8951 2034070    D21B    92.00           180,00Kč
 18 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H21C    25.00           180,00Kč
 19 Pekárková Monika         RBK9252  301286    D20B    12.00           160,00Kč
 20 Tužilová Magdaléna       RBK9452 2020737    D18B    28.00           160,00Kč
 21 Žáček Matěj              RBK9802 2032123    H14B   123.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2140.00      120.00        0.00        0.00     2260.00     4080.00     1820.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansk                         Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra          SBK5251   49685    D55C    41.00            80,00Kč
  2 Kolařík Zdeněk           SBK5406   49683    H55C    32.00            80,00Kč
  3 Daněk Roman              SBK7541  811213    H21B    29.00           180,00Kč
  4 Dressler Jan             SBK7911  330612    D55C    29.00            80,00Kč
  5 Daňková Veronika         SBK8151  219251    D21B    34.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Timik              SBR0501            HDR                      40,00Kč
  2 Dospíšil Jaroslav        SBR4501   51905    H65B    36.00            80,00Kč
  3 Toman Stanislav          SBR4801   51910    H60B    24.00            80,00Kč
  4 Vodička Luděk            SBR5501   51913    H50B    45.00           160,00Kč
  5 Sklenář Josef            SBR6601   51909    H45B    55.00           160,00Kč
  6 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H18B    17.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00      680.00        0.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D21B    84.00           180,00Kč
  2 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D21B    76.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Vitězslav          SKM4903   53810    H60B    89.00            80,00Kč
  2 Strnadlová Zdeňka        SKM5557   52206    D55B    11.00           160,00Kč
  3 Christovová Marie        SKM5851   51307    D50B    73.00           160,00Kč
  4 Dvorský Ilja             SKM6103  330683    H50B    25.00           160,00Kč
  5 Pěček Martin             SKM9301  416083    H20B    75.00           160,00Kč
  6 Dvorský Vojtěch          SKM9401   53824    H18B    22.00           160,00Kč
  7 Krajcar Ivo              SKM9501  425530    H18B    72.00           160,00Kč
  8 Dvorský Petr             SKM9601  416082    H16B    10.00           160,00Kč
  9 Pěčková Veronika         SKM9651  416078    D16B    39.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00       70.00        0.00     1430.00     2380.00      950.00
 
 Ubytování
         1
     70.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Lenka           SOP0151  425583    D12C    30.00            40,00Kč
  2 Jurčák Karel             SOP5101    8720    H60B    84.00            80,00Kč
  3 Malysa Ján               SOP5102   53420    H60B    64.00            80,00Kč
  4 Pospíšil Václav          SOP5701   49391    H55B    69.00           160,00Kč
  5 Vašek Rudolf             SOP5702  434592    H55B    84.00           160,00Kč
  6 Moravec Stanislav        SOP5801   53462    H50B    10.00           160,00Kč
  7 Procházková Martina      SOP7351  433097    D35B    24.00           160,00Kč
  8 Válka Jan                SOP7811   52765    H21B    25.00           180,00Kč
  9 Válková Zuzana           SOP8852   49388    D21C    50.00           180,00Kč
 10 Moravcová Lucie          SOP9052   49389    D21B     4.00           180,00Kč
 11 Pospíšil Petr            SOP9301    8725    H20B    65.00           160,00Kč
 12 Jarnot Michal            SOP9302   49309    H20B    50.00           160,00Kč
 13 Svobodová Klára          SOP9352    8726    D20B    52.00           160,00Kč
 14 Procházková Marie        SOP9551   49302    D18B    63.00           160,00Kč
 15 Poláková Tereza          SOP9951  428208    D14B    62.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00        0.00        0.00        0.00     2100.00        0.00    -2100.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžno          Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65B    21.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zatloukalová Eva         SSU     2027210    P3                       40,00Kč
  2 Zatloukalová Hana        SSU0158  224900    D12C    50.00            40,00Kč
  3 Ostřanský Josef          SSU4302  352330    H65B    16.00            80,00Kč
  4 Štáblová Jitka           SSU5350   52557    D45C    26.00            80,00Kč
  5 Ostřanská Iveta          SSU6591  224901    D45B    28.00           160,00Kč
  6 Kašparová Ivana          SSU6951 2032169    D40B    88.00           160,00Kč
  7 Kašpar Jaroslav          SSU7004    6710    H40B    35.00           160,00Kč
  8 Mikula Jan               SSU9609  433099    H16C    38.00            80,00Kč
  9 Kašparová Zuzka          SSU9661  425560    D16B    29.00           160,00Kč
 10 Machusová Karolína       SSU9666 2032188    D16B    69.00           160,00Kč
 11 Kašpar Petr              SSU9911    6713    H14B    78.00            80,00Kč
 12 Zatloukalová Romana      SSU9950 2025342    D14B   122.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1280.00        0.00      140.00        0.00     1420.00        0.00    -1420.00
 
 Ubytování
         2
    140.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořánek Michal           STE0007 2032171    H12C    64.00            40,00Kč
  2 Neumann David            STE0101 2027241    H12C    34.00            40,00Kč
  3 Světnický František      STE0204 2027218    H10C    51.00            40,00Kč
  4 Svoboda Radek            STE0207 2032142    H10C    57.00            40,00Kč
  5 Smolková Sabina          STE0250 2027230    D10C     6.00            40,00Kč
  6 Marková Ema              STE0252 2035721    D10C    12.00            40,00Kč
  7 Tomanek Lukáš            STE0502  442877    HDR                      40,00Kč
  8 Sklenář Antonín          STE4801   52517    H60B    49.00            80,00Kč
  9 Václavek Jiří            STE5701   52525    H45B    95.00           160,00Kč
 10 Václavek Tomáš           STE5809   52526    H21B    59.00           180,00Kč
 11 Hepnar Luboš             STE6307   52506    H35B    52.00           160,00Kč
 12 Skyva Petr               STE6501 1007547    H45B    75.00           160,00Kč
 13 Neumannová Kamila        STE6751   52514    D45B    78.00           160,00Kč
 14 Petřivalský Marek        STE6907 1004660    H21B    27.00           180,00Kč
 15 Skyvová Kristýna         STE7054 1007548    D21B    46.00           180,00Kč
 16 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21B   143.00           180,00Kč
 17 Mlejnek Pavel            STE7403   52513    H21B   121.00           180,00Kč
 18 Pudel Jarda              STE7505   52516    H21B   105.00           180,00Kč
 19 Tomanková Martina        STE7552   52294    D21B     6.00           180,00Kč
 20 Skyva Petr               STE9307 1007546    H20B    30.00           160,00Kč
 21 Skoupý Jan               STE9411 2027239    H18B    32.00           160,00Kč
 22 Neumannová Anna          STE9456  426325    D18B    23.00           160,00Kč
 23 Grygar Daniel            STE9905  442881    H14C    36.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2820.00        0.00        0.00        0.00     2820.00     4470.00     1650.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Jan               TBM0010  410254    H12C     7.00            40,00Kč
  2 Grycová Kateřina         TBM0058  232865    D12C    75.00            40,00Kč
  3 Kligl Radim              TBM0103  232049 P  H12C    28.00            40,00Kč
  4 Gryc Vojtěch             TBM0106  995867    H12C    43.00            40,00Kč
  5 Pelánek Ondřej           TBM0107  886829    H12C    73.00            40,00Kč
  6 Milán Tomáš              TBM0111  443078    H12C    22.00            40,00Kč
  7 Bartošková Kateřina      TBM0155            D12C    15.00            40,00Kč
  8 Hlaváčová Anežka         TBM0199   53247    D12C    55.00            40,00Kč
  9 Lukáš Martin             TBM0222  416020    H10C    45.00            40,00Kč
 10 Jirgl Pavel              TBM0301  446361    H10C    27.00            40,00Kč
 11 Vedrová Ela              TBM0357  438603    HDR                      40,00Kč
 12 Sedlářová Jolana         TBM0359  446369    HDR                      40,00Kč
 13 Gryc Ondřej              TBM0406  888648    H10C    75.00            40,00Kč
 14 Milán Jakub              TBM0411  888640    H10C    36.00            40,00Kč
 15 Vedra Tobiáš             TBM0621  446444    HDR                      40,00Kč
 16 Schwab Filip             TBM0710   53234    HDR                      40,00Kč
 17 Kubáňová Tereza          TBM0756  230671    HDR                      40,00Kč
 18 Ryglová Adéla            TBM0857   53244    HDR                      40,00Kč
 19 Strejčková Klára         TBM0880  410198    HDR                      40,00Kč
 20 Dufek Jan                TBM4231   53230    H55C    22.00            80,00Kč
 21 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D55C    35.00            80,00Kč
 22 Procházka Jan            TBM4907  320135    H55C    37.00            80,00Kč
 23 Zabloudil Pavel          TBM5003   53256    H45C    25.00            80,00Kč
 24 Sponar Jan               TBM5004   53295    H21B     7.00           180,00Kč
 25 Uhmann Petr              TBM5103   53251    H45B    45.00           160,00Kč
 26 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D45C    56.00            80,00Kč
 27 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55C    47.00            80,00Kč
 28 Janotová Dobra           TBM5662  886279    D35C    49.00           160,00Kč
 29 Minařík Luboš            TBM5711   53235    H21B     3.00           180,00Kč
 30 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50B    35.00           160,00Kč
 31 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D40B    43.00           160,00Kč
 32 Šuler Josef              TBM6005  301235    H45C    35.00            80,00Kč
 33 Urválek Jiří             TBM6107   53296    H45C    75.00            80,00Kč
 34 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H50B    50.00           160,00Kč
 35 Jašek Milan              TBM6201  232747    H45C    65.00            80,00Kč
 36 Jašková Monika           TBM6363  410324    D45C    31.00            80,00Kč
 37 Holík Marek              TBM6507  515455    H35C    97.00           160,00Kč
 38 Lukášová Lenka           TBM6653   53288    D45C    46.00            80,00Kč
 39 Gryc Jan                 TBM6709   53233    H45C    90.00            80,00Kč
 40 Horký Tomáš              TBM6747   49659    H35C    17.00            80,00Kč
 41 Mika Ladislav            TBM6801  301281    H35C    27.00            80,00Kč
 42 Kligl Vladislav          TBM6910   53264    H35C    57.00            80,00Kč
 43 Miková Iva               TBM7071   53270    D35C    31.00            80,00Kč
 44 Zajíčková Lenka          TBM7152  446329    D35C     5.00            80,00Kč
 45 Milán Pavel              TBM7227   53242    H35B    87.00           160,00Kč
 46 Strejček Petr            TBM7228   53272    H35B    37.00           160,00Kč
 47 Hlaváčová Šárka          TBM7258   49656    D35C    27.00            80,00Kč
 48 Kubáňová Jana            TBM7275  232025    D35C    41.00            80,00Kč
 49 Ševčíková Pavla          TBM7355   53255    D35C    11.00            80,00Kč
 50 Schwabová Kateřina       TBM7371   53273    D35C    15.00            80,00Kč
 51 Ryglová Kateřina         TBM7372   53227    D35C    55.00           160,00Kč
 52 Gernertová Martina       TBM7375    9073    D35C    35.00            80,00Kč
 53 Ehlová Pavla             TBM7377   52037    D35C    45.00            80,00Kč
 54 Pelánek Libor            TBM7409  446339    P3                       40,00Kč
 55 Grycová Petra            TBM7467  230679    D35C    23.00            80,00Kč
 56 Kubáň Pavel              TBM7506  232708    H35C    37.00            80,00Kč
 57 Malý Martin              TBM7610  320128    H35C    77.00            80,00Kč
 58 Nečas David              TBM7611  682073    H35C    67.00            80,00Kč
 59 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21B   100.00           180,00Kč
 60 Čechová Marcela          TBM7659   53284    D35C    19.00            80,00Kč
 61 Ehl Jiří                 TBM7701  887901    H35B    17.00           160,00Kč
 62 Čech Radovan             TBM7835  515094    H21B    99.00           180,00Kč
 63 Kozáková Zdenka          TBM7952  515006    D21B    22.00           180,00Kč
 64 Malá Alice               TBM7991   53228    HDR                      40,00Kč
 65 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21B   135.00           180,00Kč
 66 Liščinský Zdeněk         TBM8215   53282    H21B   131.00           180,00Kč
 67 Klajblová Kristýna       TBM8555  232113    D21C    45.00           180,00Kč
 68 Nechvátal Lukáš          TBM8611  232107    H21D    19.00            80,00Kč
 69 Štrajt Michal            TBM8903   52464    H21B    39.00           180,00Kč
 70 Kliglová Tereza          TBM9853  410196    D14C    47.00            80,00Kč
 71 Grycová Veronika         TBM9859  229382    D14B    27.00            80,00Kč
 72 Hlaváč Ondřej            TBM9901  232732    H14B    18.00            80,00Kč
 73 Jirgl Karel              TBM9902  331083    H14C     6.00            40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6660.00       40.00        0.00        0.00     6700.00        0.00    -6700.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipek Sebastian        TRI0002   49396    H12C    49.00            40,00Kč
  2 Bruková Magda            TRI0054    7863    D12C    25.00            40,00Kč
  3 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D65B     5.00            80,00Kč
  4 Jastrzembská Jarmila     TRI6450    8659    D45B     3.00           160,00Kč
  5 Argalášová Gabriela      TRI6850    7862    D40B    18.00           160,00Kč
  6 Tesařová Bohumila        TRI6957  352350    D40B    68.00           160,00Kč
  7 Cienciala Martin         TRI7401   49400    H35B    22.00           160,00Kč
  8 Walaski Antonín          TRI8006  416124    H21B   125.00           180,00Kč
  9 Nožková Sára             TRI9353    8661    D20B    17.00           160,00Kč
 10 Kosová Štěpánka          TRI9458   49371    D20B    47.00           160,00Kč
 11 Kovářová Veronika        TRI9459    8660    D18B    68.00           160,00Kč
 12 Sabelová Markéta         TRI9656    8653    D16B    24.00           160,00Kč
 13 Madzia Martin            TRI9705   49360    H16B    25.00           160,00Kč
 14 Argalášová Kateřina      TRI9750   53215    D16B    54.00           160,00Kč
 15 Kovářová Tereza          TRI9756    8667    D16B    34.00           160,00Kč
 16 Cienciala Jan            TRI9801    8663    H14B    48.00            80,00Kč
 17 Lanc Vojtěch             TRI9807   49315    H14B   143.00            80,00Kč
 18 Szarzecová Lucie         TRI9850   53280    D14B    32.00            80,00Kč
 19 Liberdová Jana           TRI9852   53293    D14B   107.00            80,00Kč
 20 Holesz Sebastian         TRI9902   49355    H14B   133.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2500.00        0.00        0.00        0.00     2500.00     4660.00     2160.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáček Tomáš           TTR0503 2011898    HDR                      40,00Kč
  2 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H50B    80.00           160,00Kč
  3 Zháňalová Jana           TTR6051  420428    D45C    61.00           160,00Kč
  4 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D50B    79.00           160,00Kč
  5 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21B   145.00           180,00Kč
  6 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21C    10.00           180,00Kč
  7 Fiala Martin             TTR8801  515502    H21B    79.00           180,00Kč
  8 Klusáček Matěj           TTR8901  303927    H21B    37.00           180,00Kč
  9 Klusáček Jan             TTR9301  899179    H20B    45.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1400.00        0.00        0.00     -400.00     1000.00     4210.00     3210.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podmolík Jonáš           TZL0001   53831    H12C    13.00            40,00Kč
  2 Nešporová Alžběta        TZL0051    8581    D12C    45.00            40,00Kč
  3 Valla Stanislav          TZL3125   53321    H75B    19.00            80,00Kč
  4 Láznička Alois           TZL3613  425533    H65B    46.00            80,00Kč
  5 Jelínek Petr             TZL4902  553431    H60B    69.00            80,00Kč
  6 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H60B    54.00            80,00Kč
  7 Horynová Eva             TZL5254    8930    D50B   109.00           160,00Kč
  8 Slováček Rudolf          TZL5402   53322    H50B    60.00           160,00Kč
  9 Háj Bohumil              TZL5601   53341    H55B    64.00           160,00Kč
 10 Krejčík Zbyněk           TZL5704  571221    H40B    30.00           160,00Kč
 11 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D55B     6.00           160,00Kč
 12 Lanc Marian              TZL5806   53897    H45B    65.00           160,00Kč
 13 Žaludková Miroslava      TZL5954   53838    D45C     6.00            80,00Kč
 14 Hájová Jana              TZL6051    8919    D45B    43.00           160,00Kč
 15 Krejčíková Monika        TZL6262   52219    D50B    67.00           160,00Kč
 16 Galík Svatopluk          TZL6301   53369    H40B    80.00           160,00Kč
 17 Schäfer Michal           TZL6304   52341    H40B    55.00           160,00Kč
 18 Koláriková Irena         TZL6351   53837    D45B    53.00           160,00Kč
 19 Korčáková Jana           TZL6556  416155    D45B    63.00           160,00Kč
 20 Schäferová Jana          TZL6566   52342    D45B    13.00           160,00Kč
 21 Láznička Libor           TZL6701  331193    H45C    80.00            80,00Kč
 22 Lázničková Marcela       TZL6751  331685    D45C    36.00            80,00Kč
 23 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H40B    70.00           160,00Kč
 24 Pekárek Evžen            TZL7007    8411    H21B   147.00           180,00Kč
 25 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D21B   104.00           180,00Kč
 26 Nešporová Barbora        TZL7652  218979    D35B    19.00           160,00Kč
 27 Vintr Radek              TZL7701   52222    H21D    29.00            80,00Kč
 28 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21B    81.00           180,00Kč
 29 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21B    85.00           180,00Kč
 30 Smola Michal             TZL8131  515174    H21B    89.00           180,00Kč
 31 Slováčková Věra          TZL8181   53339    D21B    36.00           180,00Kč
 32 Dlabaja Štěpán           TZL8508  995797    H21B    41.00           180,00Kč
 33 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21B    90.00           180,00Kč
 34 Vintrová Alžběta         TZL8653    4635    D21D    65.00            80,00Kč
 35 Otrusinová Jana          TZL8658   52339    D21C    70.00           180,00Kč
 36 Polášková Tereza         TZL8851   53324    P3                       40,00Kč
 37 Benroth Jakub            TZL9002   51501    H21B    47.00           180,00Kč
 38 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H21B    67.00           180,00Kč
 39 Fialová Tereza           TZL9166   53319    P3                       40,00Kč
 40 Krejčíková Marie         TZL9252  416043    D20B    22.00           160,00Kč
 41 Schäfer Jan              TZL9301  681864    H20B    35.00           160,00Kč
 42 Kolárik Tomáš            TZL9302  246864    H21B    31.00           180,00Kč
 43 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H21B   107.00           180,00Kč
 44 Láznička Jan             TZL9405  886828    H18B    27.00           160,00Kč
 45 Koláriková Lucie         TZL9451  218977    D18B    53.00           160,00Kč
 46 Jeřábková Jitka          TZL9453  218978    D18B    43.00           160,00Kč
 47 Kociánová Barbora        TZL9454  218972    D18B    78.00           160,00Kč
 48 Svačina Jan              TZL9501    8582    H18B    62.00           160,00Kč
 49 Sadílek Jan              TZL9601   53126    H16B    50.00           160,00Kč
 50 Podmolík Josef           TZL9701   53354    H16B    40.00           160,00Kč
 51 Mikel David              TZL9703  889320    H16B    30.00           160,00Kč
 52 Šiška Petr               TZL9801 2025335    H14B    73.00            80,00Kč
 53 Láznička Václav          TZL9901  331753    H14B    28.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7380.00        0.00     1540.00        0.00     8920.00    12900.00     3980.00
 
 Ubytování
        22
   1540.00
 
 
Startovka oddílu: UBM - OOB TJ Průkopník Brn                     Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnoha David            UBM0003  515449    H12C    16.00            40,00Kč
  2 Čelechovský Matěj        UBM0202  361909    H10C    60.00            40,00Kč
  3 Račanský Jan             UBM0302  361966    H10C    33.00            40,00Kč
  4 Rajnoha Tomáš            UBM0303  361937    HDR                      40,00Kč
  5 Čelechovská Radka        UBM0451  361911    HDR                      40,00Kč
  6 Račanský Jakub           UBM0503  361980    HDR                      40,00Kč
  7 Dobšovičová Tereza       UBM9853  515472    D14C    37.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Zdeněk             UOL4201   52467    H70B    27.00            80,00Kč
  2 Janošík Antonín          UOL5201   43825    P3                       40,00Kč
  3 Špacírová Danuše         UOL5852   52730    D50B    97.00           160,00Kč
  4 Štrajtová Zuzana         UOL6452   52466    D45B    33.00           160,00Kč
  5 Binar Robert             UOL7500            H35B    67.00           160,00Kč
  6 Janošíková Lenka         UOL7651  301554    D21B    16.00           180,00Kč
  7 Šišková Vladimíra        UOL8456   52461    D21B    48.00           180,00Kč
  8 Špacír Jan               UOL8805  500587    H21B    11.00           180,00Kč
  9 Štrajtová Štěpánka       UOL9151   52465    D21B    64.00           180,00Kč
 10 Horčičková Vendula       UOL9353  515413    D20B     7.00           160,00Kč
 11 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D18B     8.00           160,00Kč
 12 Chvátal Štěpán           UOL9600 2023805    H16C    14.00            80,00Kč
 13 Dumbrovský Michal        UOL9601 2020736    H16C     6.00            80,00Kč
 14 Žovinec Lukáš            UOL9605  428219    H16B    65.00           160,00Kč
 15 Horčička Vít             UOL9919  301552    H14B   118.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulec Matěj              VBM0001  515088    H10C    30.00            40,00Kč
  2 Hovořáková Karolína      VBM0351  416024    D10C    15.00            40,00Kč
  3 Chroustová Michaela      VBM0451  331011    HDR                      40,00Kč
  4 Bauer Emil               VBM4410   49651    H65B    41.00            80,00Kč
  5 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60B    34.00            80,00Kč
  6 Hanzl Vlastimil          VBM5329   49558    H50B    90.00           160,00Kč
  7 Potěšil Václav           VBM5613  301201    P3                       40,00Kč
  8 Potěšilová Vladimíra     VBM5655   53238    D55B    16.00           160,00Kč
  9 Svoboda Vladimír         VBM5715  416021    H45C    20.00            80,00Kč
 10 Bravená Alexandra        VBM6155  301547    D50B    91.00           160,00Kč
 11 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H50B    70.00           160,00Kč
 12 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45C    55.00            80,00Kč
 13 Jemelíková Lada          VBM6555   53223    D40B     8.00           160,00Kč
 14 Pinterová Kateřina       VBM6651  515032    P3                       40,00Kč
 15 Chroustová Petra         VBM6655  995888    D45C    51.00            80,00Kč
 16 Hiršová Marcela          VBM7079   53222    D40B    53.00           160,00Kč
 17 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21B   149.00           180,00Kč
 18 Kořán Pavel              VBM7401  889316    H21C    75.00           180,00Kč
 19 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21B     8.00           180,00Kč
 20 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21B    91.00           180,00Kč
 21 Kozumplik Aleš           VBM8403   49841    H21C    60.00           180,00Kč
 22 Chloupek Tomáš           VBM8404   53303    H21D    94.00            80,00Kč
 23 Chloupková Barbora       VBM8455   53312    D21C    15.00           180,00Kč
 24 Kociánová Lenka          VBM8553  330625    D21B    20.00           180,00Kč
 25 Najmanová Hana           VBM8555    8030    D21B    50.00           180,00Kč
 26 Adamová Eva              VBM8772   52039    D21B    40.00           180,00Kč
 27 Chmelíková Zuzana        VBM9353  361990    D21D    75.00            80,00Kč
 28 Hiršová Gabriela         VBM9651  416028    D16B    89.00           160,00Kč
 29 Hirš Otakar              VBM9801  416029    H14B   108.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3580.00        0.00        0.00        0.00     3580.00        0.00    -3580.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smolka Roman             VIC0102   53123    H12C     4.00            40,00Kč
  2 Sadílková Iva            VIC0151   53122    D12C    60.00            40,00Kč
  3 Golová Tereza            VIC0162  425425    D12C    35.00            40,00Kč
  4 Kůstková Barbora         VIC0259  425422    D10C     9.00            40,00Kč
  5 Kršák Karel              VIC5902   51515    H45C    50.00            80,00Kč
  6 Kůstka Marek             VIC6403  425423    H35B    47.00           160,00Kč
  7 Gola Miroslav            VIC6808  425440    H35B    97.00           160,00Kč
  8 Kůstková Tamara          VIC6854  425424    P3                       40,00Kč
  9 Sadílek Martin           VIC6901   52293    H21B    61.00           180,00Kč
 10 Sadílková Lenka          VIC7055  416050    D40B    63.00           160,00Kč
 11 Chmelař Daniel           VIC7212   53119    H35B    57.00           160,00Kč
 12 Starosta Pavel           VIC7938  515037    H21B   115.00           180,00Kč
 13 Panovec Jan              VIC8931   52349    H21B    45.00           180,00Kč
 14 Kršáková Veronika        VIC9090   53889    D21C    30.00           180,00Kč
 15 Kůstková Daniela         VIC9898  425421    D14B   102.00            80,00Kč
 16 Pilzová Michaela         VIC9954  425439    D14B    52.00            80,00Kč
 17 Slovenčíková Eliška      VIC9959  425426    D14B   112.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1880.00        0.00        0.00        0.00     1880.00        0.00    -1880.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65B    26.00            80,00Kč
  2 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H45B    60.00           160,00Kč
  3 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21B    57.00           180,00Kč
  4 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    H21B    69.00           180,00Kč
  5 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21B    42.00           180,00Kč
  6 Žaloudík Jiří            VOV8601   53534    H21B    75.00           180,00Kč
  7 Petrová Tereza           VOV8751   49458    D21B    86.00           180,00Kč
  8 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D18B    73.00           160,00Kč
  9 Tesařová Jana            VOV9751  232620    D16B    49.00           160,00Kč
 10 Tesař Vojtěch            VOV9900  331752    H14B    88.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1540.00        0.00      140.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 Ubytování
         2
    140.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hvorecká Eva             VRB8953  301211    D21B    56.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60B    59.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: XCO - Coufal                                   Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Coufal Svatoš            XCO0283 1396843    H45C    40.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: XFU - Fuchs                                    Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fuchs Vladimír           XFU0001  232056 P  P3                       40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00       40.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XJI - Jiráskovi                                Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásková Dora           XJI0001  330694    P3                       40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: XMI - Mišák                                    Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišák Milan              XMI9001  232055 P  H21C    80.00           360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       40.00        0.00        0.00      400.00      400.00        0.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XOD - Odstrčilovi                              Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odstrčilová Hana         XOD0001  515160    P3                       40,00Kč
  2 Odstrčilová Šárka        XOD0002  232051 P  HDR                      40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XPO - Pospíšilovi                              Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Daniel          XPO0001  232052 P  HDR                      40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00       40.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XSE - Sedlář                                   Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Petr              XSE0001  232053 P  P3                       40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00       40.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XST - Štemberk                                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štemberk Adam            XST0001  232054 P  H21B   111.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00       40.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XSU - Šulerovi                                 Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Autrata Dan              XSU0001  410378    H21D    34.00            80,00Kč
  2 Šulerová Pavlína         XSU0002  232355    D21D    55.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Draholová Ivana          YBM0051  232057 P  P3                       40,00Kč
  2 Machová Hana             YBM3851   49672    D55C    23.00            80,00Kč
  3 Starčuk Zenon            YBM6202  410187    H35C    42.00            80,00Kč
  4 Hrušková Lenka           YBM6251   49398    D35C    39.00            80,00Kč
  5 Hruška Tomáš             YBM6401   49393    H45C    60.00            80,00Kč
  6 Starčuková Jana          YBM6451  232516    D45C    11.00            80,00Kč
  7 Suchá Helena             YBM6664   49673    D35C    25.00            80,00Kč
  8 Tomanová Elena           YBM6666  253127    D35C    33.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00       40.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Marek            ZBM0103     119    H12C    31.00            40,00Kč
  2 Slaný Filip              ZBM0104            H12C    70.00            40,00Kč
  3 Soška Petr               ZBM0211  434833    H10C    63.00            40,00Kč
  4 Urbánek Adam             ZBM0302            H10C    69.00            40,00Kč
  5 Humlíčková Pavla         ZBM0451     103    HDR                      40,00Kč
  6 Kroutil Jošt             ZBM0701   52007    HDR                      40,00Kč
  7 Kroutil Tadeáš           ZBM0901  899170    HDR                      40,00Kč
  8 Kabáthová Jitka          ZBM5582  232005    D45B    38.00           160,00Kč
  9 Hájek Petr               ZBM6301  630426    H45C    15.00            80,00Kč
 10 Gebauerová Jana          ZBM7951  703370    D21B    38.00           180,00Kč
 11 Brabec Jaroslav          ZBM8242  520540    H21B    15.00           180,00Kč
 12 Liščinský Tomáš          ZBM8411  232334    H21B   123.00           180,00Kč
 13 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21B    28.00           180,00Kč
 14 Stehlík Martin           ZBM8503  899155    H21B    71.00           180,00Kč
 15 Drábek Jan               ZBM8511   49690    H21B   119.00           180,00Kč
 16 Sladká Kateřina          ZBM8554   52053    D21B    44.00           180,00Kč
 17 Zháňal Jan               ZBM8721 1111187    H21B    95.00           180,00Kč
 18 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21B    74.00           180,00Kč
 19 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21B    10.00           180,00Kč
 20 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21B    62.00           180,00Kč
 21 Hlavová Jindra           ZBM8989  515488    D21B    54.00           180,00Kč
 22 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H21B   127.00           180,00Kč
 23 Krajčovič Martin         ZBM9109  920654    H21B     9.00           180,00Kč
 24 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H21B    51.00           180,00Kč
 25 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D20B    32.00           160,00Kč
 26 Chroustová Lenka         ZBM9457  331025    D18C    30.00            80,00Kč
 27 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H18B    57.00           160,00Kč
 28 Šplíchal Marek           ZBM9710  410338    H16C    30.00            80,00Kč
 29 Koporová Lenka           ZBM9753   53721    D16B    64.00           160,00Kč
 30 Nedbálková Hana          ZBM9755  410329    D16B    14.00           160,00Kč
 31 Moravcová Kristýna       ZBM9758  410336    D16C     5.00            80,00Kč
 32 Jahoda Vojtěch           ZBM9800            H14C    26.00            40,00Kč
 33 Soška Marek              ZBM9807  339553    H14B    63.00            80,00Kč
 34 Chroustová Šárka         ZBM9862  331027    D14B    42.00            80,00Kč
 35 Říčný Vojtěch            ZBM9903  410331    H14B    33.00            80,00Kč
 36 Firešová Markéta         ZBM9951  897355    D14B    92.00            80,00Kč
 37 Malivánková Eva          ZBM9952     122    D14B    72.00            80,00Kč
 38 Kratochvílová Anežka     ZBM9954     114    D14C    27.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4620.00        0.00        0.00        0.00     4620.00        0.00    -4620.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory                        Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Tereza           ZLH0051  331514    D12C    70.00            40,00Kč
  2 Novotný Erik             ZLH0301 2020722    H10C    39.00            40,00Kč
  3 Babák Jiří               ZLH4801  352318    H60B    14.00            80,00Kč
  4 Novotný Tomáš            ZLH7001  361929    H40B    85.00           160,00Kč
  5 Novotná Jitka            ZLH7051            P3                       40,00Kč
  6 Novotná Klára            ZLH9851  331363    D14B   127.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Prostějov                            Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    H12C    58.00            40,00Kč
  2 Karásek Adam             ZPV0001  428210    H12C    25.00            40,00Kč
  3 Jirka Matyáš             ZPV0201  206496    H10C    54.00            40,00Kč
  4 Karásek Matyáš           ZPV0302  426397    H10C    48.00            40,00Kč
  5 Hynek Vladimír           ZPV3511  232042    H75B     9.00            80,00Kč
  6 Kroupa Jaroslav          ZPV4012   52869    H70B    37.00            80,00Kč
  7 Ohnoutková Ludmila       ZPV5077   52594    D60B     9.00            80,00Kč
  8 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H50B    65.00           160,00Kč
  9 Jaroš Vojtěch            ZPV5706  231248    H50B    40.00           160,00Kč
 10 Křeček Miroslav          ZPV6213  352336    H45B    90.00           160,00Kč
 11 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D40B    48.00           160,00Kč
 12 Pilcová Petra            ZPV6666   52654    D40B    73.00           160,00Kč
 13 Holinková Hana           ZPV6777   52587    D21B    70.00           180,00Kč
 14 Karásková Marcela        ZPV6970  428201    D40B    28.00           160,00Kč
 15 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D40B    58.00           160,00Kč
 16 Karásek Martin           ZPV7301  433096    H35C    87.00            80,00Kč
 17 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    H20B    55.00           160,00Kč
 18 Křečková Jana            ZPV9999  303938    D14B    67.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2020.00        0.00        0.00        0.00     2020.00        0.00    -2020.00
 
 Ubytování
         0
      0.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      Sobota 14.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stříteský Tomáš          ZVS7400            P3                       40,00Kč
  2 Vyškovská Radka          ZVS7450   53697    D35B    34.00           320,00Kč
  3 Řezaninová Iva           ZVS9250   53382    D20B    27.00           160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 Ubytování
         0
      0.00