Konečné výsledky kategorie                                                15.4.2012 19:14:53
                                     Mistrovství Moravy
===ČSOS-PBM===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.0km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Smolková Sabina          SK SKI-OB Šternberk  STE0250 C     26.11  +      0.00
  2.Hájková Lucie            POBO - přátelé OB Op AOP0350 C     29.04  +      2.53
  3.Marková Ema              SK SKI-OB Šternberk  STE0252 C     38.35  +     12.24
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.6km   70m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 B     24.28  +      0.00
  2.Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051 C     25.34  +      1.06
  3.Poláková Lenka           OOB TJ Slezan Opava  SOP0151 C     27.37  +      3.09
  4.Špendlíková Kamila       OOB TJ Slovan Luhačo LCE0051 C     28.10  +      3.42
  5.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     28.25  +      3.57
  6.Auermüllerová Anna       Auermuellerovi       XAU0002 C     29.41  +      5.13
  7.Poloučková Petra         KOB MOIRA Brno       ABM0155 C     30.25  +      5.57
  8.Hájková Lenka            POBO - přátelé OB Op AOP0050 B     31.25  +      6.57
  9.Syrovátková Andrea       KOB MOIRA Brno       ABM0059 C     32.41  +      8.13
 10.Novotná Tereza           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH0051 C     32.49  +      8.21
 11.Ressová Tereza           OOB TJ Slovan Luhačo LCE0052 C     35.24  +     10.56
 12.Müllerová Erika          OOB TJ Jiskra Otroko OTK0050 C     39.46  +     15.18
 13.Čížková Eliška           TJ Spartak Adamov    ADA0051 C     48.21  +     23.53
 14.Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C     50.50  +     26.22
 15.Bartošková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM0155 C     58.04  +     33.36
 16.Sadílková Iva            OB Vizovice          VIC0151 C     62.39  +     38.11
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.1km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kůstková Daniela         OB Vizovice          VIC9898 B     29.34  +      0.00
  2.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 B     32.33  +      2.59
  3.Odehnalová Klára         KOB MOIRA Brno       ABM9956 B     32.53  +      3.19
  4.Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 B     33.38  +      4.04
  5.Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 B     34.10  +      4.36
  6.Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A     34.11  +      4.37
  6.Chroustová Šárka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9862 B     34.11  +      4.37
  8.Pilcová Sabina           SK Prostějov         JPV9898 B     34.32  +      4.58
  9.Soldánová Tereza         SK Prostějov         JPV9899 B     34.43  +      5.09
 10.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 B     35.15  +      5.41
 11.Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 B     36.43  +      7.09
 12.Hanouskova Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9852 B     37.58  +      8.24
 13.Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 B     38.12  +      8.38
 14.Švidrnochová Lenka       SKOB Ostrava         MOV9951 B     39.04  +      9.30
 15.Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU9950 B     39.17  +      9.43
 16.Křečková Jana            KOB Prostějov        ZPV9999 B     41.59  +     12.25
 17.Vlachová Kateřina        KOB Konice           KON9898 B     42.19  +     12.45
 18.Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         TRI9852 B     42.59  +     13.25
 19.Novotná Klára            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9851 B     47.02  +     17.28
 20.Šomanová Anna            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9855 B     51.56  +     22.22
 21.Hauerlandová Natálie     OOB TJ Slovan Luhačo LCE9851 B     55.11  +     25.37
 22.Hulenková Nikola         SKOB Ostrava         MOV9851 B     69.34  +     40.00
    Čechová Klára            POBO - přátelé OB Op AOP9951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        3.1km   85m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zdráhalová Pavla         Zdráhalová           XZD0000 C     27.55  +      0.00
  2.Pukyšová Anežka          Klub vytrvalostních  KSU9999       30.41  +      2.46
  3.Habigerová Jana          Klub vytrvalostních  KSU9888       34.56  +      7.01
  4.Kratochvílová Anežka     SK Žabovřesky Brno   ZBM9954 C     39.08  +     11.13
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        4.4km  155m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     40.16  +      0.00
  2.Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A     42.35  +      2.19
  3.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     44.45  +      4.29
  4.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     47.22  +      7.06
  5.Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 B     47.54  +      7.38
  6.Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666 B     47.55  +      7.39
  7.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B     48.13  +      7.57
  8.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       49.55  +      9.39
  9.Műllerová Kristýna       KOB Konice           KON9771 B     52.45  +     12.29
 10.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 C     54.04  +     13.48
 11.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 B     55.37  +     15.21
 12.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A     57.14  +     16.58
 13.Kovářová Tereza          TJ TŽ Třinec         TRI9756 B     60.06  +     19.50
 14.Čížková Markéta          TJ Spartak Adamov    ADA9651 B     61.20  +     21.04
 15.KADĚROVÁ Vendula         SKOB Baník Havířov   HAV9650 B     62.14  +     21.58
 16.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B     63.35  +     23.19
 17.Svěchotová Natálie       SKOB Ostrava         MOV9751 B     73.45  +     33.29
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        3.5km  120m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Moravcová Kristýna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9758 C     61.02  +      0.00
  2.Syrovátková Vladimíra    KOB MOIRA Brno       ABM9751 B     68.20  +      7.18
  3.Kříž Pavel               KOS TJ Tesla Brno    TBM0037 C     89.04  +     28.02
 MS Lomtatidze Lenka         KOS TJ Tesla Brno    TBM7561 CMS   39.20  +    -21.42
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        5.6km  200m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A     47.46  +      0.00
  2.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     54.51  +      7.05
  3.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansk  RBK9452 A     54.56  +      7.10
  4.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493       55.28  +      7.42
  5.Papugová Martina         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9551 C     58.20  +     10.34
  6.Procházková Marie        OOB TJ Slezan Opava  SOP9551 A     58.36  +     10.50
  7.Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B     59.30  +     11.44
  8.Končáková Klára          KČT - OB Holešov     HLV9555 B     62.00  +     14.14
  9.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 B     66.16  +     18.30
 10.Fukalová Martina         OOB TJ Baník Ostrava AOV9550 B     70.16  +     22.30
 11.Kovářová Veronika        TJ TŽ Třinec         TRI9459 A     74.49  +     27.03
 12.Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B     76.47  +     29.01
 13.Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B     80.25  +     32.39
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        4.5km  180m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chroustová Lenka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9457 C     51.39  +      0.00
  2.Habigerová Radka         Klub vytrvalostních  KSU9559       71.14  +     19.35
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        6.6km  245m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     59.53  +      0.00
  2.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 A     59.56  +      0.03
  3.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     64.26  +      4.33
  4.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     64.29  +      4.36
  5.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     68.36  +      8.43
  6.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 A     69.35  +      9.42
  7.Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C     81.37  +     21.44
  8.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansk  RBK9252 B     84.46  +     24.53
  9.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393       84.50  +     24.57
    Řezaninová Iva           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS9250 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        7.7km  250m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     57.20  +      0.00  R:    0b
  2.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     57.39  +      0.19  R:    0b
  3.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     57.43  +      0.23  R:    0b
  4.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     60.57  +      3.37  R:    0b
  5.Holinková Hana           KOB Prostějov        ZPV6777 R     61.39  +      4.19  R:    0b
  6.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     62.39  +      5.19  R:    0b
  7.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R     63.11  +      5.51  R:    0b
  8.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     64.46  +      7.26  R:    0b
  9.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     66.07  +      8.47  R:    0b
 10.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C     66.16  +      8.56  R:    0b
 11.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     67.46  +     10.26  R:    0b
 12.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C     68.01  +     10.41  R:    0b
 13.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     69.39  +     12.19  R:    0b
 14.Papugová Katarína        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9255 A     69.43  +     12.23  R:    0b
 15.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     70.35  +     13.15  R:    0b
 16.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     70.56  +     13.36  R:    0b
 17.Hvorecká Eva             SK při gymnáziu OOB  VRB8953 C     71.41  +     14.21  R:    0b
 18.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     71.52  +     14.32  R:    0b
 19.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     72.01  +     14.41  R:    0b
 20.Svobodová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C     72.03  +     14.43  R:    0b
 21.Sladká Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM8554 C     72.08  +     14.48  R:    0b
 22.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     72.40  +     15.20  R:    0b
 23.Rychlá Pavlína           TJ Opava             OOP8559 C     73.18  +     15.58  R:    0b
 24.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C     73.34  +     16.14  R:    0b
 25.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     74.30  +     17.10  R:    0b
 26.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     75.05  +     17.45  R:    0b
 27.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     75.31  +     18.11  R:    0b
 28.Prékopová Marta          TJ Slávia Farmaceut  FBA8252 C     75.54  +     18.34  R:    0b
 29.Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C     78.00  +     20.40  R:    0b
 30.Daňková Petra            SK Prostějov         JPV8575 C     79.10  +     21.50  R:    0b
 31.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     79.12  +     21.52  R:    0b
 32.Moravcová Lucie          OOB TJ Slezan Opava  SOP9052 C     79.17  +     21.57  R:    0b
 33.Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C     79.52  +     22.32  R:    0b
 34.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394       80.19  +     22.59  R:    0b
 35.Skyvová Kristýna         SK SKI-OB Šternberk  STE7054 C     82.03  +     24.43  R:    0b
 36.Štrajtová Štěpánka       SK UP Olomouc        UOL9151 C     82.51  +     25.31  R:    0b
 37.Janošíková Lenka         SK UP Olomouc        UOL7651 C     83.36  +     26.16  R:    0b
 38.Daňková Veronika         KOB Start Blansk     SBK8151 C     84.07  +     26.47  R:    0b
 39.Najmanová Hana           VSK Mendelu Brno     VBM8555 C     85.10  +     27.50  R:    0b
 40.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     86.05  +     28.45  R:    0b
 41.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 A     86.47  +     29.27  R:    0b
 42.Šišková Vladimíra        SK UP Olomouc        UOL8456 C     87.23  +     30.03  R:    0b
 43.Juřeníková Hana          SKOB Ostrava         MOV8052 C     87.41  +     30.21  R:    0b
 44.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     89.04  +     31.44  R:    0b
 45.Boháčová Lucie           TJ Sokol Ptení       PTE8771 C     89.50  +     32.30  R:    0b
 46.Michálková Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8151 C     91.08  +     33.48  R:    0b
 47.Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494       91.28  +     34.08  R:    0b
 48.Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C     97.52  +     40.32  R:    0b
    Skládanková Tereza       SK Radioklub Blansk  RBK8951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.3km  185m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krtičková Michaela       KOB Konice           KON7975 C     53.19  +      0.00  R:    0b
  2.Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C     56.34  +      3.15  R:    0b
  3.Chloupková Barbora       VSK Mendelu Brno     VBM8455 C     58.24  +      5.05  R:    0b
  4.Válková Zuzana           OOB TJ Slezan Opava  SOP8852 C     65.26  +     12.07  R:    0b
  5.Smětáková Ivana          KČT - OB Holešov     HLV8153 C     66.25  +     13.06  R:    0b
  6.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 C     66.47  +     13.28  R:    0b
  7.Zavadilová Simona        TJ Sokol Ptení       PTE8485 C     68.04  +     14.45  R:    0b
  8.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     74.50  +     21.31  R:    0b
  9.Hubáčková Lenka          SK Prostějov         JPV8383 C     76.59  +     23.40  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.0km  110m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     40.09  +      0.00  R:    0b
  2.Vintrová Alžběta         SKOB Zlín            TZL8653 C     43.55  +      3.46  R:    0b
  3.Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva Ingsta LBM7751 C     58.52  +     18.43  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        6.4km  235m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     62.51  +      0.00
  2.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652 C     69.32  +      6.41
  3.Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C     72.33  +      9.42
  4.Hulenková Martina        SKOB Ostrava         MOV7352 C     78.06  +     15.15
  5.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     89.19  +     26.28
  6.Krasnokutská Magda       POBO - přátelé OB Op AOP7452 C     93.42  +     30.51
  7.Procházková Martina      OOB TJ Slezan Opava  SOP7351 C    107.09  +     44.18
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        4.5km  145m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C     39.08  +      0.00
  2.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     39.54  +      0.46
  3.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     41.37  +      2.29
  4.Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 C     43.24  +      4.16
  5.Ehlová Pavla             KOS TJ Tesla Brno    TBM7377 C     45.22  +      6.14
  6.Valíková Petra           POBO - přátelé OB Op AOP7351 C     47.41  +      8.33
  7.Procházková Lucie        TJ Spartak Adamov    ADA7651 C     49.12  +     10.04
  8.Schwabová Kateřina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7371 C     49.13  +     10.05
  9.Hájková Jitka            POBO - přátelé OB Op AOP7150 C     49.45  +     10.37
 10.Odehnalová Kamila        KOB MOIRA Brno       ABM7052 C     50.10  +     11.02
 11.Ryglová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM7372 C     50.17  +     11.09
 12.Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C     50.21  +     11.13
 13.Miková Iva               KOS TJ Tesla Brno    TBM7071 C     52.55  +     13.47
 14.Tesařová Jitka           SK Radioklub Blansk  RBK6451 C     54.48  +     15.40
 15.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C     55.57  +     16.49
 16.Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C     56.12  +     17.04
 17.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     56.29  +     17.21
 18.Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C     56.41  +     17.33
 19.Obrátilová Naďa          KOB MOIRA Brno       ABM6654 C     57.17  +     18.09
 20.Gernertová Martina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7375 C     57.29  +     18.21
 21.Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C     60.38  +     21.30
 22.Soldánová Karin          SK Prostějov         JPV6971 C     62.11  +     23.03
 23.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     64.35  +     25.27
 24.Zajíčková Lenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7152 C     72.26  +     33.18
 25.Smrčková Věra            Klub vytrvalostních  KSU7373       85.52  +     46.44
 26.Suchá Helena             Klub turistů a lyžař YBM6664 C    105.53  +     66.45
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        5.4km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     50.20  +      0.00
  2.Pilcová Petra            KOB Prostějov        ZPV6666 C     52.10  +      1.50
  3.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     54.21  +      4.01
  4.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     55.23  +      5.03
  5.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     55.40  +      5.20
  6.Karásková Marcela        KOB Prostějov        ZPV6970 C     60.35  +     10.15
  7.Argalášová Gabriela      TJ TŽ Třinec         TRI6850 C     66.21  +     16.01
  8.Sadílková Lenka          OB Vizovice          VIC7055 C     66.42  +     16.22
  9.KADĚROVÁ Barbora         SKOB Baník Havířov   HAV7051 C     70.12  +     19.52
 10.Křečková Petra           KOB Prostějov        ZPV7076 C     71.02  +     20.42
 11.Sedláčková Jana          KČT - OB Holešov     HLV7060 C     72.11  +     21.51
 12.VRIČANOVÁ Sylva          SKOB Baník Havířov   HAV6751 C     74.12  +     23.52
 13.Končáková Kateřina       KČT - OB Holešov     HLV6856 C     90.56  +     40.36
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        4.6km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     45.28  +      0.00
  2.Hájová Jana              SKOB Zlín            TZL6051 C     45.43  +      0.15
  3.Neumannová Kamila        SK SKI-OB Šternberk  STE6751 C     46.51  +      1.23
  4.Uchytilová Jana          SK Prostějov         JPV6677 C     48.49  +      3.21
  5.Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C     49.08  +      3.40
  6.Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     50.05  +      4.37
  7.Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     51.56  +      6.28
  8.Kabáthová Jitka          SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C     53.52  +      8.24
  9.Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     56.06  +     10.38
 10.Štrajtová Zuzana         SK UP Olomouc        UOL6452 C     57.11  +     11.43
 11.Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     57.27  +     11.59
 12.Hubáčková Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6250 C     59.24  +     13.56
 13.Jastrzembská Jarmila     TJ TŽ Třinec         TRI6450 C     61.22  +     15.54
 14.Dittrichová Lenka        KOB Konice           KON6285 C     67.21  +     21.53
 15.Schäferová Jana          SKOB Zlín            TZL6566 C     73.11  +     27.43
 16.Rokoszová Jaroslava      SKOB Ostrava         MOV6351 C     75.43  +     30.15
 17.Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C     92.29  +     47.01
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        3.7km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     47.42  +      0.00
  2.Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C     49.42  +      2.00
  3.Lukášová Lenka           KOS TJ Tesla Brno    TBM6653 C     49.50  +      2.08
  4.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     51.16  +      3.34
  5.Jalová Marie             SK Radioklub Blansk  RBK5761 C     52.13  +      4.31
  6.Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C     52.20  +      4.38
  7.Jašková Monika           KOS TJ Tesla Brno    TBM6363 C     59.01  +     11.19
  8.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     61.58  +     14.16
  9.Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6460 C     63.31  +     15.49
 10.Starčuková Jana          Klub turistů a lyžař YBM6451 C     74.20  +     26.38
 11.Zháňalová Jana           OOB Třebíč           TTR6051       76.15  +     28.33
    Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.5km  145m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     47.34  +      0.00
  2.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     49.04  +      1.30
  3.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     51.12  +      3.38
  4.Vaňáková Milada          SK Haná orienteering OOL6251 C     54.49  +      7.15
  5.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     57.45  +     10.11
  6.Smičková Eva             KOB Konice           KON5887 C     58.29  +     10.55
  7.Hauerlandová Jitka       OOB TJ Slovan Luhačo LCE5853 C     64.24  +     16.50
  8.Špacírová Danuše         SK UP Olomouc        UOL5852 C     64.25  +     16.51
  9.SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     72.03  +     24.29
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        4.3km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     52.14  +      0.00
  2.Janská Iva               TJ Lokomotiva Ingsta LBM5795 C     53.52  +      1.38
  3.Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     73.23  +     21.09
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        3.0km   85m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolaříková Věra          KOB Start Blansk     SBK5251 C     30.04  +      0.00
  2.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     33.43  +      3.39
  3.Strnadlová Zdeňka        KOB Směr Kroměříž    SKM5557 C     34.02  +      3.58
  4.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     36.11  +      6.07
  5.Ledabylová Alena         SKOB Horní Benešov   HOB5551 C     40.23  +     10.19
  6.Krumpholcová Jarmila     SKOB Horní Benešov   HOB5655 C     61.28  +     31.24
  7.Henková Svatava          SK Radioklub Blansk  RBK5454 C     63.35  +     33.31
 MS Dressler Jan             KOB Start Blansk     SBK7911 CMS   32.58  +      2.54
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        3.9km  200m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     64.25  +      0.00
  2.Ohnoutková Ludmila       KOB Prostějov        ZPV5077 C     67.01  +      2.36
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        3.2km   70m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C     34.54  +      0.00
  2.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     46.28  +     11.34
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.0km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     16.22  +      0.00
  2.Kostka Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP0201 C     17.43  +      1.21
  3.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C     18.51  +      2.29
  4.Jirka Matyáš             KOB Prostějov        ZPV0201 C     18.56  +      2.34
  5.Soška Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM0211 C     21.05  +      4.43
  6.Světnický František      SK SKI-OB Šternberk  STE0204 C     21.43  +      5.21
  7.Čelechovský Matěj        OOB TJ Průkopník Brn UBM0202 C     21.57  +      5.35
  8.Urbánek Adam             SK Žabovřesky Brno   ZBM0302 C     23.28  +      7.06
  9.Lukáš Martin             KOS TJ Tesla Brno    TBM0222 C     26.28  +     10.06
 10.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     28.22  +     12.00
 11.Novotný Erik             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH0301 C     28.27  +     12.05
 12.Karásek Matyáš           KOB Prostějov        ZPV0302 C     32.23  +     16.01
 13.Valík Adam               POBO - přátelé OB Op AOP0301 C     32.40  +     16.18
 14.Račanský Jan             OOB TJ Průkopník Brn UBM0302 C     37.11  +     20.49
 15.VÉBR Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C     39.08  +     22.46
 16.Svoboda Radek            SK SKI-OB Šternberk  STE0207 C     48.26  +     32.04
 17.Jirgl Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM0301 C     94.13  +     77.51
 MS Pulec Matěj              VSK Mendelu Brno     VBM0001 CMS   31.01  +     14.39
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.9km   80m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipek Sebastian        TJ TŽ Třinec         TRI0002 B     21.24  +      0.00
  2.Matoušek Matěj           Klub vytrvalostních  KSU0005       22.58  +      1.34
  3.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 B     23.24  +      2.00
  4.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 C     24.00  +      2.36
  5.Karásek Adam             KOB Prostějov        ZPV0001 C     25.12  +      3.48
  6.Jirka Mikuláš            KOB Prostějov        ZPV0000 B     25.52  +      4.28
  7.Šafář Vojtěch            Klub vytrvalostních  KSU0013       26.09  +      4.45
  8.Kligl Radim              KOS TJ Tesla Brno    TBM0103 C     28.47  +      7.23
  9.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 C     30.55  +      9.31
 10.Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 C     31.51  +     10.27
 11.Pelánek Ondřej           KOS TJ Tesla Brno    TBM0107 C     33.16  +     11.52
 12.Adámek Filip             KOB MOIRA Brno       ABM0101 C     33.19  +     11.55
 13.Blatný Jan               KOB MOIRA Brno       ABM0008 C     33.32  +     12.08
 14.Šafář Martin             Klub vytrvalostních  KSU0105       33.42  +     12.18
 15.Sedlář Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM0010 C     33.44  +     12.20
 16.Krč Matěj                Klub vytrvalostních  KSU0101       36.07  +     14.43
 17.Slaný Filip              SK Žabovřesky Brno   ZBM0104 C     36.57  +     15.33
 18.Jelínek Jan              POBO - přátelé OB Op AOP0101 C     39.59  +     18.35
 19.Valík Tomáš              POBO - přátelé OB Op AOP0001 B     40.28  +     19.04
 20.Svoboda Marek            SK Žabovřesky Brno   ZBM0103 C     45.22  +     23.58
 21.Rajnoha David            OOB TJ Průkopník Brn UBM0003 C     49.38  +     28.14
 22.Dadák Petr               SK Prostějov         JPV0101 C     57.58  +     36.34
 23.Hulenka Lukáš            SKOB Ostrava         MOV0101 C     58.14  +     36.50
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        4.7km  125m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 B     33.12  +      0.00
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     35.04  +      1.52
  3.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 A     35.08  +      1.56
  4.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 A     36.28  +      3.16
  5.Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 B     36.29  +      3.17
  6.Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 B     36.48  +      3.36
  7.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 B     37.37  +      4.25
  8.Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 B     38.34  +      5.22
  9.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     39.13  +      6.01
 10.Šrámek Ondřej            Klub vytrvalostních  KSU9909       39.50  +      6.38
 11.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     40.03  +      6.51
 12.Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908       42.10  +      8.58
 13.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 B     43.35  +     10.23
 14.Panovec Kryštof          OOB TJ Jiskra Otroko OTK0001 B     46.15  +     13.03
 15.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     48.17  +     15.05
 16.Levek Martin             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9804 B     48.24  +     15.12
 17.Žáček Matěj              SK Radioklub Blansk  RBK9802 B     50.04  +     16.52
 18.Plášek Pavel             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9907 B     50.14  +     17.02
 19.Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906       50.47  +     17.35
 20.Soška Marek              SK Žabovřesky Brno   ZBM9807 B     51.41  +     18.29
 21.Holesz Sebastian         TJ TŽ Třinec         TRI9902 B     52.24  +     19.12
 22.Říčný Vojtěch            SK Žabovřesky Brno   ZBM9903 B     53.58  +     20.46
 23.Kadleček Jan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9906 B     56.37  +     23.25
 24.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 B     57.40  +     24.28
 25.Němeček Kryštof          SK Prostějov         JPV9919 C     58.28  +     25.16
 26.Havlíček Ondřej          Klub vytrvalostních  KSU9800       59.14  +     26.02
 27.Florián Vojtěch          KOB MOIRA Brno       ABM9901 C     62.25  +     29.13
 28.Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 C     66.54  +     33.42
 29.Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 B     78.40  +     45.28
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        3.1km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirgl Karel              KOS TJ Tesla Brno    TBM9902 C     38.34  +      0.00
  2.Dostál Pavel             Klub vytrvalostních  KSU9910       41.20  +      2.46
  3.Ondráček Radek           Klub vytrvalostních  KSU9933       41.47  +      3.13
  4.Müller Tomáš             OOB TJ Jiskra Otroko OTK9901 C     56.50  +     18.16
  5.Komenda Jan              SK Žabovřesky Brno   ZBM9902 B     60.47  +     22.13
  6.Jahoda Vojtěch           SK Žabovřesky Brno   ZBM9800 C     66.16  +     27.42
  7.Kún Josef                BETA URSUS Orienteer BBM9802 C     69.12  +     30.38
  8.Grygar Daniel            SK SKI-OB Šternberk  STE9905       71.13  +     32.39
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        6.6km  225m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     49.37  +      0.00
  2.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     54.21  +      4.44
  3.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     59.11  +      9.34
  4.Burkart David            OB Vizovice          VIC9602 B     64.59  +     15.22
  5.Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     65.18  +     15.41
  6.Mikel David              SKOB Zlín            TZL9703 B     66.08  +     16.31
  7.Sadílek Jan              SKOB Zlín            TZL9601 B     67.50  +     18.13
  8.Madzia Martin            TJ TŽ Třinec         TRI9705 B     68.43  +     19.06
  9.Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 A     69.40  +     20.03
 10.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 C     70.14  +     20.37
 11.Žovinec Lukáš            SK UP Olomouc        UOL9605 B     73.28  +     23.51
 12.Kelbl Vladimír           KOB MOIRA Brno       ABM9708 B     74.35  +     24.58
 13.Sedláček Ondřej          KČT - OB Holešov     HLV9732 A     75.11  +     25.34
 14.Zavřel Lukáš             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN9701 C     78.05  +     28.28
 15.Kašpar Jakub             Magnus Orienteering  ASU9747 C     78.25  +     28.48
 16.Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A     88.33  +     38.56
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        4.6km  120m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šplíchal Marek           SK Žabovřesky Brno   ZBM9710 C     45.00  +      0.00
  2.Dumbrovský Michal        SK UP Olomouc        UOL9601 C     46.00  +      1.00
  3.Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 C     47.42  +      2.42
  4.Nekut Tomáš              KOB MOIRA Brno       ABM9711 C     50.06  +      5.06
  5.Kadlec Michal            BETA URSUS Orienteer BBM9602 C     55.52  +     10.52
  6.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     57.29  +     12.29
  7.Chvátal Štěpán           SK UP Olomouc        UOL9600 C     58.13  +     13.13
    Beránek Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9603 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        8.0km  275m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C     55.28  +      0.00
  2.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     56.55  +      1.27
  3.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     57.39  +      2.11
  4.Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 A     62.40  +      7.12
  5.Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A     63.06  +      7.38
  6.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     63.48  +      8.20
  7.Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A     70.06  +     14.38
  8.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     71.54  +     16.26
  9.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     73.20  +     17.52
 10.Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B     76.47  +     21.19
 11.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     77.34  +     22.06
 12.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     86.44  +     31.16
 13.Svačina Jan              SKOB Zlín            TZL9501 C    101.47  +     46.19
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        9.2km  320m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     61.51  +      0.00
  2.Barcík Robert            POBO - přátelé OB Op AOP9203 R     65.07  +      3.16
  3.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C     72.41  +     10.50
  4.Pospíšil Petr            OOB TJ Slezan Opava  SOP9301 B     77.53  +     16.02
  5.Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 A     79.39  +     17.48
  6.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     81.43  +     19.52
  7.Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B     82.39  +     20.48
  8.Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B     84.02  +     22.11
  9.Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B     86.03  +     24.12
 10.Holinka Matouš           KOB Prostějov        ZPV9222 B     94.19  +     32.28
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       12.7km  455m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E     77.43  +      0.00  R:    0b
  2.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 C     78.09  +      0.26  R:    0b
  3.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     79.48  +      2.05  R:    0b
  4.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 R     83.18  +      5.35  R:    0b
  5.Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 C     83.25  +      5.42  R:    0b
  6.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808       83.44  +      6.01  R:    0b
  7.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R     83.54  +      6.11  R:    0b
  8.Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A     84.17  +      6.34  R:    0b
  9.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     84.26  +      6.43  R:    0b
 10.Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R     85.04  +      7.21  R:    0b
 11.Sadílek Martin           OB Vizovice          VIC6901 C     85.31  +      7.48  R:    0b
 12.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     86.10  +      8.27  R:    0b
 13.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     86.26  +      8.43  R:    0b
 14.Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R     86.27  +      8.44  R:    0b
 15.Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R     86.51  +      9.08  R:    0b
 16.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     87.09  +      9.26  R:    0b
 17.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     91.08  +     13.25  R:    0b
 18.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     91.12  +     13.29  R:    0b
 19.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C     92.09  +     14.26  R:    0b
 20.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C     92.54  +     15.11  R:    0b
 21.Perůtka Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8801 C     93.39  +     15.56  R:    0b
 22.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     94.23  +     16.40  R:    0b
 23.Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C     94.32  +     16.49  R:    0b
 24.Pekárek Evžen            SKOB Zlín            TZL7007 R     94.45  +     17.02  R:    0b
 25.Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C     94.47  +     17.04  R:    0b
 26.Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A     94.51  +     17.08  R:    0b
 27.Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C     95.07  +     17.24  R:    0b
 28.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 C     96.04  +     18.21  R:    0b
 29.Drábek Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8511 C     96.12  +     18.29  R:    0b
 30.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     96.43  +     19.00  R:    0b
 31.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     97.20  +     19.37  R:    0b
 32.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     98.19  +     20.36  R:    0b
 33.Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C     98.27  +     20.44  R:    0b
 34.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     98.45  +     21.02  R:    0b
 35.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     98.48  +     21.05  R:    0b
 36.Šrámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801       98.53  +     21.10  R:    0b
 37.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     98.54  +     21.11  R:    0b
 38.Žaloudík Jiří            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8601 C     99.13  +     21.30  R:    0b
 39.Pudel Jarda              SK SKI-OB Šternberk  STE7505 C     99.28  +     21.45  R:    0b
 40.Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945       99.50  +     22.07  R:    0b
 41.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 C    100.18  +     22.35  R:    0b
 42.Jirka Michal             TJ Sokol Ptení       PTE8403 C    100.21  +     22.38  R:    0b
 43.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C    100.26  +     22.43  R:    0b
 44.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R    100.28  +     22.45  R:    0b
 45.Mlejnek Pavel            SK SKI-OB Šternberk  STE7403 C    100.51  +     23.08  R:    0b
 46.Skřivánek Marcel         SK Prostějov         JPV7713 C    101.59  +     24.16  R:    0b
 47.Štemberk Adam            Štemberk             XST0001 C    102.42  +     24.59  R:    0b
 48.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C    102.51  +     25.08  R:    0b
 49.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C    103.54  +     26.11  R:    0b
 50.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C    104.21  +     26.38  R:    0b
 51.Krajčovič Martin         SK Žabovřesky Brno   ZBM9109 R    104.23  +     26.40  R:    0b
 52.Daněk Roman              KOB Start Blansk     SBK7541 C    105.00  +     27.17  R:    0b
 53.Navrátil Marek           SK SP Kylešovice     KYL7100 C    105.08  +     27.25  R:    0b
 54.Henek Michal             SK Radioklub Blansk  RBK8605 C    105.20  +     27.37  R:    0b
 55.Válka Jan                OOB TJ Slezan Opava  SOP7811 C    109.12  +     31.29  R:    0b
 56.Zdráhal Tomáš            SK Haná orienteering OOL5301 C    109.54  +     32.11  R:    0b
 57.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 C    110.03  +     32.20  R:    0b
 58.Štrajt Michal            KOS TJ Tesla Brno    TBM8903 C    114.59  +     37.16  R:    0b
 59.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A    115.42  +     37.59  R:    0b
 60.Stoszek Jakub            POBO - přátelé OB Op AOP8300 C    116.50  +     39.07  R:    0b
 61.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C    118.31  +     40.48  R:    0b
 62.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C    118.44  +     41.01  R:    0b
 63.Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C    119.12  +     41.29  R:    0b
 64.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C    131.34  +     53.51  R:    0b
 65.Špacír Jan               SK UP Olomouc        UOL8805 C    132.03  +     54.20  R:    0b
 66.Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C    134.52  +     57.09  R:    0b
 67.Pavlíček Václav          SK Prostějov         JPV8412 C    134.56  +     57.13  R:    0b
 68.Benroth Jakub            SKOB Zlín            TZL9002 B    137.03  +     59.20  R:    0b
 69.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C    147.38  +     69.55  R:    0b
    Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045   DISK              
    Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C DISK              
    Walaski Antonín          TJ TŽ Třinec         TRI8006 C DISK              
    Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        8.6km  300m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Tomáš              Magnus Orienteering  ASU8419 C     69.06  +      0.00  R:    0b
  2.Klváček Aleš             TJ Sokol Ptení       PTE8527 C     69.18  +      0.12  R:    0b
  3.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansk  RBK9001 C     71.01  +      1.55  R:    0b
  4.Matoušek Milan           Klub vytrvalostních  KSU6701       75.38  +      6.32  R:    0b
  5.Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C     80.36  +     11.30  R:    0b
  6.Jílek Jakub              Klub vytrvalostních  KSU9202       80.40  +     11.34  R:    0b
  7.Vlach Jan                SK Prostějov         JPV8237 C     80.41  +     11.35  R:    0b
  8.Kozumplik Aleš           VSK Mendelu Brno     VBM8403 C     81.03  +     11.57  R:    0b
  9.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     82.12  +     13.06  R:    0b
 10.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     82.58  +     13.52  R:    0b
 11.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     83.26  +     14.20  R:    0b
 12.Kořán Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     87.12  +     18.06  R:    0b
 13.Procházka Jiří           TJ Spartak Adamov    ADA7512 C     89.00  +     19.54  R:    0b
 14.Čížek Petr               TJ Spartak Adamov    ADA7101 C     89.11  +     20.05  R:    0b
 15.Klimánek Martin          KOB MOIRA Brno       ABM7703 C     94.52  +     25.46  R:    0b
 16.Mišák Milan              Mišák                XMI9001 C    112.45  +     43.39  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.5km  165m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C     45.26  +      0.00  R:    0b
  2.Watson Kevin             SK Radioklub Blansk  RBK8101       53.08  +      7.42  R:    0b
  3.Toman Ondřej             TJ Lokomotiva Ingsta LBM7517 C     54.32  +      9.06  R:    0b
  4.Chloupek Tomáš           VSK Mendelu Brno     VBM8404 C     59.41  +     14.15  R:    0b
  5.Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C     64.30  +     19.04  R:    0b
  6.Wartiak Peter            TJ Slávia Farmaceut  FBA0002 C     66.26  +     21.00  R:    0b
  7.Jalový Jaroslav          SK Radioklub Blansk  RBK5719 C     73.53  +     28.27  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        9.0km  355m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ehl Jiří                 KOS TJ Tesla Brno    TBM7701 C     73.29  +      0.00
  2.Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 C     75.29  +      2.00
  3.Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C     77.04  +      3.35
  4.Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C     79.44  +      6.15
  5.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     79.57  +      6.28
  6.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     82.11  +      8.42
  7.Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C     84.44  +     11.15
  8.Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     87.06  +     13.37
  9.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     88.50  +     15.21
 10.Jelínek Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6401 C     94.55  +     21.26
 11.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     97.52  +     24.23
 12.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     98.39  +     25.10
 13.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C    100.20  +     26.51
 14.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C    104.38  +     31.09
 15.Šarman Radim             SKOB Ostrava         MOV6201 C    104.47  +     31.18
 16.Hubáček Libor            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6721 C    111.00  +     37.31
 17.Chmelař Daniel           OB Vizovice          VIC7212 C    111.53  +     38.24
 18.Sedláček Jaroslav        KČT - OB Holešov     HLV6404 C    112.44  +     39.15
 19.Cienciala Martin         TJ TŽ Třinec         TRI7401 C    119.33  +     46.04
    Gola Miroslav            OB Vizovice          VIC6808 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        6.8km  275m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šindelka Antonín         SK Radioklub Blansk  RBK7215 C     56.59  +      0.00
  2.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507       64.23  +      7.24
  3.Adámek Libor             KOB MOIRA Brno       ABM6707 C     64.40  +      7.41
  4.Kligl Vladislav          KOS TJ Tesla Brno    TBM6910 C     68.47  +     11.48
  5.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     69.50  +     12.51
  6.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansk  RBK6120 C     71.02  +     14.03
  7.Smutný Radek             KOB MOIRA Brno       ABM6701 C     72.47  +     15.48
  8.Karásek Martin           KOB Prostějov        ZPV7301 C     78.30  +     21.31
  9.Mokrý Pavel              KOB MOIRA Brno       ABM6801 C     79.27  +     22.28
  9.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749       79.27  +     22.28
 11.Palát Marek              KOB MOIRA Brno       ABM7047 C     82.16  +     25.17
 12.Horčička Petr            SK UP Olomouc        UOL0000 C     82.47  +     25.48
 13.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     84.04  +     27.05
 14.Malý Martin              KOS TJ Tesla Brno    TBM7610 C     88.04  +     31.05
 15.Horký Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM6747 C     88.56  +     31.57
 16.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401       93.45  +     36.46
 17.Nečas David              KOS TJ Tesla Brno    TBM7611 C     94.54  +     37.55
 18.Starčuk Zenon            Klub turistů a lyžař YBM6202 C    103.03  +     46.04
 19.Mika Ladislav            KOS TJ Tesla Brno    TBM6801 C    116.38  +     59.39
    Polouček Pavel           KOB MOIRA Brno       ABM7100 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        8.0km  310m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     66.48  +      0.00
  2.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     69.19  +      2.31
  3.Schäfer Michal           SKOB Zlín            TZL6304 C     72.57  +      6.09
  4.Žáček Zbyněk             SK Radioklub Blansk  RBK7101 C     75.20  +      8.32
  5.Novotný Tomáš            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH7001 C     76.47  +      9.59
  6.SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     77.05  +     10.17
  7.Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C     77.21  +     10.33
  8.Zentrich David           OOB TJ Jiskra Otroko OTK7101 C     78.33  +     11.45
  9.Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C     79.47  +     12.59
 10.Čech Tomáš               POBO - přátelé OB Op AOP7001 C     82.41  +     15.53
 11.JAKOBI Zdeněk            SKOB Baník Havířov   HAV5701 C     83.30  +     16.42
 12.Müller Libor             OOB TJ Jiskra Otroko OTK7201 C     83.32  +     16.44
 13.Galík Svatopluk          SKOB Zlín            TZL6301 C     91.14  +     24.26
 14.OPLETAL Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C    104.23  +     37.35
 15.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C    104.46  +     37.58
 16.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C    110.19  +     43.31
    Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        6.6km  250m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     47.30  +      0.00
  2.Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     48.54  +      1.24
  3.Barcík Peter             POBO - přátelé OB Op AOP6601 C     49.25  +      1.55
  4.Václavek Jiří            SK SKI-OB Šternberk  STE5701 C     52.11  +      4.41
  5.Křeček Miroslav          KOB Prostějov        ZPV6213 C     55.19  +      7.49
  6.Navrátil Václav          KOB Konice           KON6427 C     58.37  +     11.07
  7.Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     58.38  +     11.08
  8.Lanc Marian              SKOB Zlín            TZL5806 C     61.37  +     14.07
  9.Paloncý Pavel            Klub vytrvalostních  KSU6349 C     62.23  +     14.53
 10.Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM5103 C     65.59  +     18.29
 11.Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     66.29  +     18.59
 12.Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     67.08  +     19.38
 13.Končák Jaroslav          KČT - OB Holešov     HLV6321 C     68.22  +     20.52
    Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C DISK              
    Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        5.3km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     41.04  +      0.00
  2.Svoboda Vladimír         VSK Mendelu Brno     VBM5715 C     44.56  +      3.52
  3.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     48.24  +      7.20
  4.Šuler Josef              KOS TJ Tesla Brno    TBM6005 C     49.26  +      8.22
  5.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     51.09  +     10.05
  6.Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     52.01  +     10.57
  7.Vítek Zbyněk             TJ Sokol Ptení       PTE6622 C     53.36  +     12.32
  8.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     55.15  +     14.11
  9.Jašek Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM6201 C     55.28  +     14.24
 10.Láznička Libor           SKOB Zlín            TZL6701 C     57.53  +     16.49
 11.Hruška Tomáš             Klub turistů a lyžař YBM6401 C     62.16  +     21.12
 12.Otrusina Aleš            Přátelé evropských v EZL6716 C     64.31  +     23.27
 13.Tužil Petr               SK Radioklub Blansk  RBK6401 C     66.40  +     25.36
 14.Kazda Bohumil            SK Radioklub Blansk  RBK6201 C     68.43  +     27.39
 15.Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C     70.28  +     29.24
 16.Otrusina Milan           Přátelé evropských v EZL6205 C     72.31  +     31.27
 17.Coufal Svatoš            Coufal               XCO0283 C     76.01  +     34.57
 18.Greguš Miloš             TJ Lokomotiva Ingsta LBM6212 C     86.06  +     45.02
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        6.1km  240m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     46.58  +      0.00
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     47.42  +      0.44
  3.Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C     58.16  +     11.18
  4.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     60.18  +     13.20
  5.Višňa Milan              SK Haná orienteering OOL5904 C     61.16  +     14.18
  6.Slováček Rudolf          SKOB Zlín            TZL5402 C     62.13  +     15.15
  7.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     62.25  +     15.27
  8.Plášek Martin            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6118 C     62.37  +     15.39
  9.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     63.16  +     16.18
 10.Petr Václav              SKOB Ostrava         MOV5801 C     63.31  +     16.33
 11.Kubeš Jaromír            TJ Sokol Plumlov     PLU6219 C     63.48  +     16.50
 12.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     65.21  +     18.23
 13.Jaroš Vojtěch            KOB Prostějov        ZPV5706 C     67.35  +     20.37
 14.Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C     67.38  +     20.40
 15.Moravec Stanislav        OOB TJ Slezan Opava  SOP5801 C     69.56  +     22.58
 16.Panovec Vladan           OOB TJ Jiskra Otroko OTK6201 C     71.09  +     24.11
 17.Vodička Luděk            SKOB Bruntál         SBR5501 C     72.28  +     25.30
 18.Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C     72.38  +     25.40
 19.Jirka Jiří               KOB Prostějov        ZPV5501 C     73.16  +     26.18
 20.Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C     73.51  +     26.53
 21.Albert František         SK Haná orienteering OOL5804 C     84.01  +     37.03
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        5.5km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C     39.58  +      0.00
  2.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     46.36  +      6.38
  3.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     47.20  +      7.22
  4.Háj Bohumil              SKOB Zlín            TZL5601 C     47.30  +      7.32
  5.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     50.23  +     10.25
  6.Pospíšil Václav          OOB TJ Slezan Opava  SOP5701 C     55.19  +     15.21
  7.Vašek Rudolf             OOB TJ Slezan Opava  SOP5702 C     55.42  +     15.44
  8.Jelínek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506 C     73.32  +     33.34
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        3.8km  140m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansk     SBK5406 C     36.33  +      0.00
  2.Truhlář Karel            TJ Spartak Adamov    ADA5111 C     37.20  +      0.47
  3.Věžník Antonín           TJ Spartak Adamov    ADA5505 C     42.52  +      6.19
  4.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     44.19  +      7.46
  5.Henek Milan              SK Radioklub Blansk  RBK5307 C     51.55  +     15.22
  6.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     57.13  +     20.40
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.1km  135m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     44.44  +      0.00
  2.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     44.47  +      0.03
  3.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     47.01  +      2.17
  4.Peška Antonín            KČT - OB Holešov     HLV4801 C     47.31  +      2.47
  5.Babák Jiří               OOB TJ Zlaté Hory    ZLH4801 C     48.48  +      4.04
  6.Komárek Jaromír          Klub vytrvalostních  KSU4900       48.51  +      4.07
  7.Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C     49.48  +      5.04
  8.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C     51.47  +      7.03
  9.Toman Stanislav          SKOB Bruntál         SBR4801 C     51.50  +      7.06
 10.Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     52.43  +      7.59
 11.Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C     55.47  +     11.03
 12.Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C     60.47  +     16.03
 13.Šnyrch František         KOB MOIRA Brno       ABM4902 C     63.01  +     18.17
 14.Dvořák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C     64.41  +     19.57
 15.Malysa Ján               OOB TJ Slezan Opava  SOP5102 C     69.34  +     24.50
 16.Rokosz Bohumil           SKOB Ostrava         MOV4803 C     81.03  +     36.19
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        4.4km  145m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     42.16  +      0.00
  2.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     43.28  +      1.12
  3.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     44.24  +      2.08
  4.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     44.55  +      2.39
  5.Dospíšil Jaroslav        SKOB Bruntál         SBR4501 C     49.19  +      7.03
  6.Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C     50.44  +      8.28
  7.Klech Josef              SKOB Horní Benešov   HOB4701 C     54.29  +     12.13
  8.Nosek Jiří               TJ Opava             OOP4401 C     55.26  +     13.10
  9.Chmelík Milan            KOB MOIRA Brno       ABM4501 C     56.06  +     13.50
 10.Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C     86.45  +     44.29
 11.Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    133.09  +     90.53
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        4.1km  125m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šubrt Zdeněk             SK UP Olomouc        UOL4201 C     49.06  +      0.00
  2.BENEŠ Karel              SKOB Baník Havířov   HAV4201 C     56.04  +      6.58
  3.Kroupa Jaroslav          KOB Prostějov        ZPV4012 C     57.09  +      8.03
  4.Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     63.28  +     14.22
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        3.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     62.31  +      0.00
  2.Šauman Václav            TJ Lokomotiva Ingsta LBM3026 C     63.32  +      1.01
  3.Hynek Vladimír           KOB Prostějov        ZPV3511 C     73.42  +     11.11
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.9km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Račanský Jakub           OOB TJ Průkopník Brn UBM0503 C     19.39  +      0.00
  2.Odehnal Tomáš            TJ Spartak Adamov    ADA0501 C     20.49  +      1.10
  3.Sedlářová Jolana         KOS TJ Tesla Brno    TBM0359 C     21.16  +      1.37
  4.Navrátil Sam             SK SP Kylešovice     KYL0500 C     22.04  +      2.25
  5.Jelínek Jakub            POBO - přátelé OB Op AOP0601 C     23.01  +      3.22
  6.Poloučková Hana          KOB MOIRA Brno       ABM0350 C     23.58  +      4.19
  7.Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C     25.17  +      5.38
  8.Brosch Ondřej            SK Radioklub Blansk  RBK0606 C     25.41  +      6.02
  9.Vyhlídal Filip           Vyhlídal             XVH0000 C     27.24  +      7.45
 10.Trojánek Adam            UNITOP SKP Žďár nad  PZR0049 C     27.38  +      7.59
 11.Vlach Timik              SKOB Bruntál         SBR0501 C     27.46  +      8.07
 12.Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C     27.57  +      8.18
 13.Štěpánek Jan             KOS TJ Tesla Brno    TBM0607 C     28.09  +      8.30
 14.Čelechovská Radka        OOB TJ Průkopník Brn UBM0451 C     28.17  +      8.38
 15.Pekárek Tobiáš           SKOB Zlín            TZL0050 C     29.57  +     10.18
 16.Vedrová Ela              KOS TJ Tesla Brno    TBM0357 C     30.30  +     10.51
 17.Dvořáček Tomáš           OOB Třebíč           TTR0503 C     30.55  +     11.16
 18.Zřídkaveselý Adam        SK Žabovřesky Brno   ZBM0505 C     30.58  +     11.19
 18.Tachovský Matyáš         SK Žabovřesky Brno   ZBM0049 C     30.58  +     11.19
 20.Vedra Tobiáš             KOS TJ Tesla Brno    TBM0621 C     31.10  +     11.31
 21.Vlasáková Valerie + Adam Vlasákovi            XVK0000 C     31.14  +     11.35
 22.Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE0502 C     32.23  +     12.44
 23.Vyskočilová Karla        SK Radioklub Blansk  RBK0451 C     33.06  +     13.27
 24.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE0351 C     35.58  +     16.19
 25.Urválek Jan              KOS TJ Tesla Brno    TBM0701 C     38.51  +     19.12
 26.Procházková Doubravka    TJ Spartak Adamov    ADA0651 C     39.47  +     20.08
 26.Strejčková Klára         KOS TJ Tesla Brno    TBM0880 C     39.47  +     20.08
 28.Schwab Filip             KOS TJ Tesla Brno    TBM0710 C     40.13  +     20.34
 29.Pastuszek Tomáš          SKOB Zlín            TZL0000 C     40.33  +     20.54
 30.Tomanová Eliška          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0087 C     41.06  +     21.27
 31.Smutný Jakub             Smutný               XSM0001 C     41.47  +     22.08
 32.Toman Matěj              TJ Lokomotiva Ingsta LBM0008 C     42.28  +     22.49
 33.Musilová Anna            Musilová             XMU0001 C     43.07  +     23.28
 34.Rajnoha Tomáš            OOB TJ Průkopník Brn UBM0303 C     43.17  +     23.38
 35.Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C     43.43  +     24.04
 36.Kroutil Jošt             SK Žabovřesky Brno   ZBM0701 C     44.15  +     24.36
 37.Čech Radan               KOS TJ Tesla Brno    TBM0038 C     44.43  +     25.04
 38.Svobodová Alena          Štemberk             XST0006 C     46.13  +     26.34
 39.Odehnalová Tereza        TJ Spartak Adamov    ADA0801 C     46.46  +     27.07
 40.Tachovský Jáchym         SK Žabovřesky Brno   ZBM0000 C     48.17  +     28.38
 41.Zřídkaveselý Martin      SK Žabovřesky Brno   ZBM0808 C     48.32  +     28.53
 42.Pospíšil Jan             TJ Spartak 1. Brněns PBM0601 C     49.18  +     29.39
 43.Pospíšil Martin          TJ Spartak 1. Brněns PBM0004 C     49.27  +     29.48
 44.Kroutil Tadeáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM0901 C     51.36  +     31.57
 45.Rohlík Zbyněk            SKOB Kobra Vsetín    KVS0301 C     51.53  +     32.14
 46.Paloncý Jan              Klub vytrvalostních  KSU08   C     52.56  +     33.17
 47.Pospíšil Daniel          Pospíšilovi          XPO0001 C     53.03  +     33.24
 48.Němečková Kateřina       TJ Sokol Plumlov     PLU0350 C     53.54  +     34.15
 49.Malá Alice               KOS TJ Tesla Brno    TBM7991 C     63.52  +     44.13
 50.Ryglová Adéla            KOS TJ Tesla Brno    TBM0857       63.55  +     44.16
 51.Aleš Mikuláš             Magnus Orienteering  ASU1017 C     71.28  +     51.49
 52.Alešová Anna             Magnus Orienteering  ASU1077 C     71.46  +     52.07
 53.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C     72.53  +     53.14
    Fiala Štěpán             TJ Spartak 1. Brněns PBM0000 C DISK              
    Otruba František         KOB Konice           KON0505 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.9km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnal Luděk            TJ Spartak Adamov    ADA7401 C     23.32  +      0.00
  2.Blatný Tomáš             KOB MOIRA Brno       ABM9412 C     23.48  +      0.16
  3.Šiška Oto                OOB TJ Jiskra Otroko OTK7202 C     24.16  +      0.44
  4.Pelánek Libor            KOS TJ Tesla Brno    TBM7409 C     26.17  +      2.45
  5.Sedlář Petr              Sedlář               XSE0001 C     26.50  +      3.18
  6.Jalůvka Jakub            Jalůvka              XJA0000 C     27.30  +      3.58
  7.Fuchs Vladimír           Fuchs                XFU0001       28.30  +      4.58
  8.Broschová Lucie          SK Radioklub Blansk  RBK7451 C     28.49  +      5.17
  9.Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851       29.21  +      5.49
 10.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404 C     31.01  +      7.29
 11.Thiemel Jiří             Magnus Orienteering  ASU8948 C     31.55  +      8.23
 12.Pecka Lukáš              Pecka                XPC0000 C     32.30  +      8.58
 13.Šimek Petr               SK Alpin             SKA0001 C     32.44  +      9.12
 14.Vašáková Hana            Vašáková             XVA0001 C     32.55  +      9.23
 15.Fialová Tereza           SKOB Zlín            TZL9166 C     33.01  +      9.29
 16.Bantová Martina          OOB TJ Jiskra Otroko OTK0000 C     33.33  +     10.01
 17.Odstrčilová Hana         Odstrčilovi          XOD0001 C     33.37  +     10.05
 18.Kriš Jakub               Holecy, Kriš         XKR0001 C     33.47  +     10.15
 19.Janošík Antonín          SK UP Olomouc        UOL5201       34.01  +     10.29
 20.Hromádka Petr            Hromádka             XHR0000 C     34.25  +     10.53
 21.Vaňák Milan              SK Haná orienteering OOL6204 C     34.33  +     11.01
 22.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     34.44  +     11.12
 23.Hlobil Vladimír          Hromádka             XHR0001 C     35.05  +     11.33
 24.Daněk Ladislav           Daněk                XDA0001 C     35.40  +     12.08
 25.Zatloukalová Eva         SK Severka Šumperk   SSU           36.56  +     13.24
 26.Jirásková Dora           Jiráskovi            XJI0001       37.36  +     14.04
 27.Novák Miroslav           Novák                XNO0000 C     38.03  +     14.31
 28.Novotná Jitka            OOB TJ Zlaté Hory    ZLH7051 C     39.45  +     16.13
 29.Vítková Miroslava        TJ Sokol Ptení       PTE6952 C     39.53  +     16.21
 30.Chmelařová Blanka        Chmelařová           XCH0001 C     41.20  +     17.48
 31.Nevěčná Anna             Magnus Orienteering  ASU0000 C     46.35  +     23.03
 32.Vébrová Šárka            SKOB Baník Havířov   HAV           47.29  +     23.57
 33.Blatný Martin            KOB MOIRA Brno       ABM6804 C     47.53  +     24.21
 34.Holecy Lukáš             Holecy, Kriš         XKR0000 C     48.03  +     24.31
 35.Kalincová Barbora        Kalincová            XKA0001 C     48.08  +     24.36
 36.Poloková Karin           Poloková             XPL0000 C     51.40  +     28.08
 37.Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C     52.13  +     28.41
 38.Müllerová Klára          Müllerová            XML0000 C     53.33  +     30.01
 39.Koutek Dalibor           Koutek               XKO0001 C     61.14  +     37.42
 40.Auermüllerová Lenka      Auermuellerovi       XAU0001 C     63.47  +     40.15
 41.Martincová Marie         TJ Spartak Adamov    ADA4950 C     68.10  +     44.38
 42.Draholová Ivana          Klub turistů a lyžař YBM0051       72.16  +     48.44
 43.Vlk Jakub                Vlk                  XVL0001 C     75.44  +     52.12
 44.Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7400 C    106.36  +     83.04