Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          15.4.2012 19:15:05
                                                                                           Mistrovství Moravy
===ČSOS-PBM================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10C        2.0km   65m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-92      3-95      4-93      5-94      6-100   
  1 Smolková Sabina                26.11  3.04/1*   5.10/1*       /         /         /    25.07/1*  26.11/1* 
    SK SKI-OB Šternberk                   3.04/1*   2.06/1*       /         /         /         /     1.04/2  
  2 Hájková Lucie                  29.04  3.08/2    5.22/2   13.19/1*  16.29/1*  24.19/1*  28.04/2   29.04/2  
    POBO - přátelé OB Opava               3.08/2    2.14/2    7.57/1*   3.10/1*   7.50/1*   3.45/1*   1.00/1* 
  3 Marková Ema                    38.35  6.26/3   11.37/3        /         /         /    37.19/3   38.35/3  
    SK SKI-OB Šternberk                   6.26/3    5.11/3        /         /         /         /     1.16/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12C        2.6km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-83      3-95      4-93      5-78      6-94      7-100   
  1 Bruková Magda                  24.28  4.49/3    7.40/2   10.45/1*  13.20/2   14.46/1*  21.44/1*  23.27/1*  24.28/1* 
    TJ TŽ Třinec                          4.49/3    2.51/1*   3.05/1*   2.35/3    1.26/3    6.58/3    1.43/5    1.01/5  
  2 Nešporová Alžběta              25.34  4.47/2    7.39/1*  10.52/2   13.17/1*  14.50/2   22.25/2   24.24/2   25.34/2  
    SKOB Zlín                             4.47/2    2.52/2    3.13/2    2.25/1*   1.33/6    7.35/7    1.59/8    1.10/11 
  3 Poláková Lenka                 27.37  4.59/4    8.38/3   13.41/4   16.29/4   17.47/3   24.37/3   26.33/3   27.37/3  
    OOB TJ Slezan Opava                   4.59/4    3.39/6    5.03/8    2.48/5    1.18/2    6.50/2    1.56/7    1.04/7  
  4 Špendlíková Kamila             28.10  6.07/8    9.19/6   13.00/3   16.24/3   17.59/4   25.29/4   27.10/4   28.10/4  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.07/8    3.12/4    3.41/3    3.24/13   1.35/7    7.30/6    1.41/3    1.00/4  
  5 Hlaváčová Anežka               28.25  4.30/1*   8.58/4   14.17/6   16.58/5   18.42/5   25.50/5   27.17/5   28.25/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.30/1*   4.28/9    5.19/9    2.41/4    1.44/11   7.08/4    1.27/1*   1.08/10 
  6 Auermüllerová Anna             29.41  7.14/12  12.11/10  16.04/8   18.33/8   20.00/8   26.49/6   28.38/6   29.41/6  
    Auermuellerovi                        7.14/12   4.57/11   3.53/4    2.29/2    1.27/4    6.49/1*   1.49/6    1.03/6  
  7 Poloučková Petra               30.25  6.05/7   10.05/9   14.42/7   17.31/7   19.13/6   27.13/7   29.19/7   30.25/7  
    KOB MOIRA Brno                        6.05/7    4.00/7    4.37/6    2.49/6    1.42/10   8.00/8    2.06/10   1.06/8  
  8 Hájková Lenka                  31.25  6.10/9    9.17/5   16.12/9   19.25/9   20.53/9   28.11/8   30.10/8   31.25/8  
    POBO - přátelé OB Opava               6.10/9    3.07/3    6.55/13   3.13/8    1.28/5    7.18/5    1.59/8    1.15/13 
  9 Syrovátková Andrea             32.41  8.23/14  12.44/11  17.29/10  20.26/10  21.38/10  30.06/10  31.47/10  32.41/9  
    KOB MOIRA Brno                        8.23/14   4.21/8    4.45/7    2.57/7    1.12/1*   8.28/9    1.41/3    0.54/1* 
 10 Novotná Tereza                 32.49  5.18/5   10.00/8   14.06/5   17.23/6   19.15/7   29.24/9   31.37/9   32.49/10 
    OOB TJ Zlaté Hory                     5.18/5    4.42/10   4.06/5    3.17/11   1.52/13  10.09/13   2.13/12   1.12/12 
 11 Ressová Tereza                 35.24  6.17/10  12.56/12  18.37/11  21.53/11  23.34/11  32.53/11  34.25/11  35.24/11 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.17/10   6.39/14   5.41/10   3.16/9    1.41/9    9.19/10   1.32/2    0.59/3  
 12 Müllerová Erika                39.46  5.48/6    9.23/7   21.53/12  25.09/12  26.53/12  36.19/12  38.50/12  39.46/12 
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               5.48/6    3.35/5   12.30/16   3.16/9    1.44/11   9.26/11   2.31/13   0.56/2  
 13 Čížková Eliška                 48.21  7.43/13  14.25/13  22.23/13  26.43/13  29.01/13  42.42/13  46.47/13  48.21/13 
    TJ Spartak Adamov                     7.43/13   6.42/15   7.58/14   4.20/16   2.18/15  13.41/15   4.05/16   1.34/15 
 14 Zatloukalová Hana              50.50  6.23/11  20.43/14  27.31/14  31.13/15  33.29/15  46.50/14  49.32/14  50.50/14 
    SK Severka Šumperk                    6.23/11  14.20/16   6.48/12   3.42/14   2.16/14  13.21/14   2.42/14   1.18/14 
 15 Bartošková Kateřina            58.04 21.27/16  26.56/16  39.12/16  42.54/16  45.20/16  54.47/15  56.58/15  58.04/15 
    KOS TJ Tesla Brno                    21.27/16   5.29/13  12.16/15   3.42/14   2.26/16   9.27/12   2.11/11   1.06/8  
 16 Sadílková Iva                  62.39 16.45/15  21.55/15  27.49/15  31.08/14  32.47/14  57.25/16  60.35/16  62.39/16 
    OB Vizovice                          16.45/15   5.10/12   5.54/11   3.19/12   1.39/8   24.38/16   3.10/15   2.04/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14B        3.1km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-50      3-51      4-82      5-74      6-79      7-78      8-85      9-100   
  1 Kůstková Daniela               29.34  2.41/1*   6.37/1*   8.30/1*  11.04/1*  16.20/1*  18.05/1*  19.55/1*  26.28/1*  28.34/1*  29.34/1* 
    OB Vizovice                           2.41/1*   3.56/4    1.53/4    2.34/9    5.16/5    1.45/1*   1.50/1*   6.33/5    2.06/2    1.00/8  
  2 Grycová Veronika               32.33  3.25/10   7.09/6    9.10/3   12.42/6   18.21/6   20.19/3   22.39/3   28.59/2   31.25/2   32.33/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     3.25/10   3.44/1*   2.01/5    3.32/18   5.39/8    1.58/2    2.20/9    6.20/2    2.26/10   1.08/16 
  3 Odehnalová Klára               32.53  2.46/3    7.51/7    9.56/6   12.06/4   17.28/4   20.11/2   22.37/2   29.23/3   31.49/3   32.53/3  
    KOB MOIRA Brno                        2.46/3    5.05/11   2.05/6    2.10/2    5.22/6    2.43/7    2.26/14   6.46/9    2.26/10   1.04/14 
  4 Szarzecová Lucie               33.38  4.37/18   9.30/13  11.18/11  13.31/10  18.43/7   21.52/7   24.09/7   30.29/5   32.36/4   33.38/4  
    TJ TŽ Třinec                          4.37/18   4.53/8    1.48/1*   2.13/3    5.12/4    3.09/10   2.17/7    6.20/2    2.07/3    1.02/11 
  5 Vývodová Jana                  34.10  3.38/13   8.46/11  10.59/10  13.35/11  18.43/7   22.09/8   24.22/8   30.39/6   33.01/6   34.10/5  
    SKOB Ostrava                          3.38/13   5.08/13   2.13/7    2.36/11   5.08/2    3.26/13   2.13/5    6.17/1*   2.22/8    1.09/18 
  6 Fukalová Hana                  34.11  2.45/2    7.03/3    9.39/5   12.08/5   17.19/2   20.22/4   22.40/4   30.15/4   32.56/5   34.11/6  
    OOB TJ Baník Ostrava                  2.45/2    4.18/7    2.36/17   2.29/6    5.11/3    3.03/9    2.18/8    7.35/14   2.41/17   1.15/20 
  6 Chroustová Šárka               34.11  4.01/15   9.48/15  12.16/14  14.24/13  20.15/11  22.17/10  24.29/9   31.07/7   33.11/7   34.11/6  
    SK Žabovřesky Brno                    4.01/15   5.47/17   2.28/12   2.08/1*   5.51/10   2.02/3    2.12/4    6.38/8    2.04/1*   1.00/8  
  8 Pilcová Sabina                 34.32  3.09/7    6.55/2    9.29/4   11.54/3   19.39/10  22.09/8   25.01/10  31.26/8   33.38/8   34.32/8  
    SK Prostějov                          3.09/7    3.46/2    2.34/13   2.25/4    7.45/17   2.30/6    2.52/19   6.25/4    2.12/4    0.54/3  
  9 Soldánová Tereza               34.43  3.15/8    7.06/5    8.57/2   11.35/2   17.25/3   21.16/5   23.39/6   31.27/9   33.41/9   34.43/9  
    SK Prostějov                          3.15/8    3.51/3    1.51/2    2.38/12   5.50/9    3.51/16   2.23/12   7.48/15   2.14/5    1.02/11 
 10 Firešová Markéta               35.15  3.03/5    7.57/9   10.22/8   13.26/9   18.08/5   21.23/6   23.34/5   31.55/10  34.18/10  35.15/10 
    SK Žabovřesky Brno                    3.03/5    4.54/9    2.25/9    3.04/15   4.42/1*   3.15/11   2.11/3    8.21/19   2.23/9    0.57/7  
 11 Malivánková Eva                36.43  4.00/14   7.56/8   10.22/8   13.19/7   19.16/9   23.39/11  25.55/11  32.45/11  35.18/11  36.43/11 
    SK Žabovřesky Brno                    4.00/14   3.56/4    2.26/11   2.57/14   5.57/11   4.23/19   2.16/6    6.50/10   2.33/13   1.25/22 
 12 Hanouskova Renata              37.58  5.28/19  10.54/17  13.29/16  16.04/15  22.44/15  25.12/13  27.47/14  34.24/12  37.05/13  37.58/12 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.28/19   5.26/15   2.35/14   2.35/10   6.40/14   2.28/5    2.35/17   6.37/7    2.41/17   0.53/2  
 13 Kundratová Lucie               38.12  3.37/11  10.19/16  13.09/15  15.49/14  21.56/13  24.19/12  26.39/12  34.43/13  37.04/12  38.12/13 
    TJ Jižní svahy Zlín                   3.37/11   6.42/19   2.50/18   2.40/13   6.07/12   2.23/4    2.20/9    8.04/16   2.21/7    1.08/16 
 14 Švidrnochová Lenka             39.04  3.17/9    8.14/10  10.06/7   13.23/8   22.07/14  26.19/15  28.26/15  35.41/14  38.16/14  39.04/14 
    SKOB Ostrava                          3.17/9    4.57/10   1.52/3    3.17/16   8.44/20   4.12/18   2.07/2    7.15/13   2.35/14   0.48/1* 
 15 Zatloukalová Romana            39.17  3.37/11   9.09/12  11.44/12  14.17/12  21.54/12  25.12/13  27.36/13  35.41/14  38.17/15  39.17/15 
    SK Severka Šumperk                    3.37/11   5.32/16   2.35/14   2.33/8    7.37/16   3.18/12   2.24/13   8.05/17   2.36/15   1.00/8  
 16 Křečková Jana                  41.59  4.01/15  12.43/19  15.08/17  17.40/16  24.11/16  28.51/17  31.37/17  38.40/17  40.57/16  41.59/16 
    KOB Prostějov                         4.01/15   8.42/20   2.25/9    2.32/7    6.31/13   4.40/20   2.46/18   7.03/12   2.17/6    1.02/11 
 17 Vlachová Kateřina              42.19  4.26/17   9.32/14  11.50/13  17.45/17  25.48/18  28.49/16  31.11/16  37.46/16  41.24/17  42.19/17 
    KOB Konice                            4.26/17   5.06/12   2.18/8    5.55/21   8.03/19   3.01/8    2.22/11   6.35/6    3.38/22   0.55/4  
 18 Liberdová Jana                 42.59  2.47/4    7.04/4   17.52/21  20.17/18  25.42/17  29.26/18  31.57/18  38.53/18  41.45/18  42.59/18 
    TJ TŽ Třinec                          2.47/4    4.17/6   10.48/22   2.25/4    5.25/7    3.44/15   2.31/15   6.56/11   2.52/19   1.14/19 
 19 Novotná Klára                  47.02  3.07/6   13.09/20  15.44/18  20.28/20  28.19/20  31.57/19  35.10/19  43.30/19  45.58/19  47.02/19 
    OOB TJ Zlaté Hory                     3.07/6   10.02/22   2.35/14   4.44/20   7.51/18   3.38/14   3.13/21   8.20/18   2.28/12   1.04/14 
 20 Šomanová Anna                  51.56  8.00/22  13.22/21  17.39/20  21.09/21  28.14/19  33.19/20  35.50/20  48.24/20  51.01/20  51.56/20 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.00/22   5.22/14   4.17/19   3.30/17   7.05/15   5.05/22   2.31/15  12.34/21   2.37/16   0.55/4  
 21 Hauerlandová Natálie           55.11  5.43/20  11.49/18  16.46/19  20.26/19  33.56/21  38.57/21  42.19/21  51.00/21  54.15/21  55.11/21 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.43/20   6.06/18   4.57/20   3.40/19  13.30/22   5.01/21   3.22/22   8.41/20   3.15/21   0.56/6  
 22 Hulenková Nikola               69.34  7.12/21  16.46/22  24.46/22  31.39/22  44.51/22  48.52/22  51.58/22  65.05/22  68.17/22  69.34/22 
    SKOB Ostrava                          7.12/21   9.34/21   8.00/21   6.53/22  13.12/21   4.01/17   3.06/20  13.07/22   3.12/20   1.17/21 
    Čechová Klára              DISK       8.01/    13.59/    16.23/    20.29/    29.27/    33.59/    36.37/    43.18/         /    49.51/   
    POBO - přátelé OB Opava               8.01/     5.58/     2.24/     4.06/     8.58/     4.32/     2.38/     6.41/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14C        3.1km   85m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-50      3-51      4-82      5-96      6-78      7-85      8-100   
  1 Zdráhalová Pavla               27.55  3.37/2    6.11/1*   8.00/1*  10.34/1*  13.09/1*  18.16/1*  24.10/1*  26.53/1*  27.55/1* 
    Zdráhalová                            3.37/2    2.34/1*   1.49/1*   2.34/2    2.35/3    5.07/1*   5.54/1*   2.43/3    1.02/1* 
  2 Pukyšová Anežka                30.41  3.32/1*   9.25/3   11.23/2   13.29/2   15.57/2   21.30/2   27.33/2   29.34/2   30.41/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    3.32/1*   5.53/4    1.58/2    2.06/1*   2.28/1*   5.33/2    6.03/2    2.01/1*   1.07/3  
  3 Habigerová Jana                34.56  4.25/3    7.39/2   11.35/3   14.20/3   17.21/3   23.51/3   31.09/3   33.53/3   34.56/3  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.25/3    3.14/2    3.56/4    2.45/3    3.01/4    6.30/3    7.18/4    2.44/4    1.03/2  
  4 Kratochvílová Anežka           39.08  8.39/4   12.44/4   15.05/4   18.46/4   21.15/4   28.18/4   35.35/4   37.55/4   39.08/4  
    SK Žabovřesky Brno                    8.39/4    4.05/3    2.21/3    3.41/4    2.29/2    7.03/4    7.17/3    2.20/2    1.13/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16B        4.4km  155m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-61      3-43      4-42      5-82      6-83      7-75      8-57      9-77     10-58     11-100   
  1 Argalášová Kateřina            40.16  7.50/4   10.42/1*  12.30/1*  13.40/1*  15.45/1*  17.31/1*  26.57/1*  29.34/1*  33.09/1*  35.05/1*  39.18/1*  40.16/1* 
    TJ TŽ Třinec                          7.50/4    2.52/1*   1.48/4    1.10/4    2.05/1*   1.46/10   9.26/1*   2.37/4    3.35/1*   1.56/7    4.13/1*   0.58/2  
  2 Odehnalová Tereza              42.35  6.49/1*  11.46/4   13.27/4   14.36/4   16.44/4   18.24/3   28.13/2   30.46/2   34.45/2   36.50/2   41.26/2   42.35/2  
    KOB MOIRA Brno                        6.49/1*   4.57/13   1.41/1*   1.09/3    2.08/2    1.40/8    9.49/2    2.33/3    3.59/3    2.05/9    4.36/2    1.09/12 
  3 Hiršová Gabriela               44.45  7.19/2   11.10/2   12.52/2   14.17/2   16.39/2   19.13/4   30.10/5   33.05/3   37.22/3   38.35/3   43.42/3   44.45/3  
    VSK Mendelu Brno                      7.19/2    3.51/9    1.42/2    1.25/10   2.22/8    2.34/14  10.57/6    2.55/7    4.17/4    1.13/2    5.07/6    1.03/7  
  4 Tesařová Jana                  47.22  7.55/5   11.26/3   13.10/3   14.17/2   16.40/3   18.01/2   29.03/3   34.13/5   37.57/4   40.35/4   46.17/4   47.22/4  
    VSK VŠB TU Ostrava                    7.55/5    3.31/7    1.44/3    1.07/2    2.23/9    1.21/1*  11.02/7    5.10/16   3.44/2    2.38/13   5.42/11   1.05/8  
  5 Sabelová Markéta               47.54 11.30/15  14.48/12  16.56/9   18.12/9   20.49/10  22.22/9   33.00/8   35.42/8   40.27/7   41.49/6   46.54/6   47.54/5  
    TJ TŽ Třinec                         11.30/15   3.18/3    2.08/8    1.16/5    2.37/13   1.33/4   10.38/4    2.42/5    4.45/6    1.22/4    5.05/4    1.00/4  
  6 Machusová Karolína             47.55  7.46/3   13.44/9   17.02/10  18.33/10  20.47/9   22.16/8   32.58/7   35.27/7   39.48/5   40.56/5   46.45/5   47.55/6  
    SK Severka Šumperk                    7.46/3    5.58/17   3.18/15   1.31/11   2.14/4    1.29/2   10.42/5    2.29/2    4.21/5    1.08/1*   5.49/12   1.10/13 
  7 Horvátová Hana                 48.13  9.22/9   12.39/7   14.37/7   16.25/7   18.59/7   20.31/6   32.10/6   35.20/6   40.15/6   42.05/7   47.11/7   48.13/7  
    Magnus Orienteering                   9.22/9    3.17/2    1.58/7    1.48/14   2.34/12   1.32/3   11.39/9    3.10/8    4.55/8    1.50/6    5.06/5    1.02/5  
  8 Smrčková Dominika              49.55  9.12/8   12.32/6   14.25/6   15.42/6   17.59/6   19.35/5   29.40/4   33.40/4   41.32/8   42.54/8   48.45/8   49.55/8  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    9.12/8    3.20/5    1.53/6    1.17/6    2.17/5    1.36/6   10.05/3    4.00/13   7.52/16   1.22/4    5.51/13   1.10/13 
  9 Műllerová Kristýna             52.45  9.10/7   12.28/5   14.19/5   15.24/5   17.42/5   23.07/10  35.40/10  38.34/10  43.22/9   46.08/9   51.43/9   52.45/9  
    KOB Konice                            9.10/7    3.18/3    1.51/5    1.05/1*   2.18/6    5.25/16  12.33/12   2.54/6    4.48/7    2.46/14   5.35/10   1.02/5  
 10 Pěčková Veronika               54.04  9.32/10  12.54/8   16.03/8   17.23/8   19.43/8   21.48/7   34.18/9   38.25/9   44.19/10  46.29/10  53.08/10  54.04/10 
    KOB Směr Kroměříž                     9.32/10   3.22/6    3.09/13   1.20/7    2.20/7    2.05/12  12.30/11   4.07/14   5.54/13   2.10/10   6.39/16   0.56/1* 
 11 Koporová Lenka                 55.37  8.52/6   13.51/10  18.11/13  23.41/16  25.51/16  27.30/15  39.11/12  41.33/11  47.18/11  49.38/11  54.38/11  55.37/11 
    SK Žabovřesky Brno                    8.52/6    4.59/14   4.20/16   5.30/17   2.10/3    1.39/7   11.41/10   2.22/1*   5.45/12   2.20/11   5.00/3    0.59/3  
 12 Kašparová Zuzka                57.14 10.36/12  15.25/14  18.13/14  19.35/12  22.08/11  23.42/11  36.32/11  42.14/12  47.24/12  50.10/12  56.08/12  57.14/12 
    SK Severka Šumperk                   10.36/12   4.49/12   2.48/11   1.22/8    2.33/11   1.34/5   12.50/13   5.42/17   5.10/10   2.46/14   5.58/14   1.06/9  
 13 Kovářová Tereza                60.06 12.22/16  17.58/16  21.06/16  22.29/15  24.52/14  26.45/13  39.38/13  43.31/13  49.30/13  51.34/13  58.49/13  60.06/13 
    TJ TŽ Třinec                         12.22/16   5.36/16   3.08/12   1.23/9    2.23/9    1.53/11  12.53/14   3.53/11   5.59/14   2.04/8    7.15/17   1.17/17 
 14 Čížková Markéta                61.20 10.59/14  16.21/15  19.03/15  21.13/14  24.18/13  27.40/16  40.58/15  46.01/15  52.20/15  54.41/14  60.13/14  61.20/14 
    TJ Spartak Adamov                    10.59/14   5.22/15   2.42/9    2.10/16   3.05/15   3.22/15  13.18/15   5.03/15   6.19/15   2.21/12   5.32/9    1.07/10 
 15 KADĚROVÁ Vendula               62.14 10.52/13  15.21/13  18.07/12  20.10/13  22.52/12  25.05/12  39.40/14  43.36/14  53.45/16  55.04/15  61.07/15  62.14/15 
    SKOB Baník Havířov                   10.52/13   4.29/10   2.46/10   2.03/15   2.42/14   2.13/13  14.35/16   3.56/12  10.09/17   1.19/3    6.03/15   1.07/10 
 16 Nedbálková Hana                63.35  9.45/11  14.25/11  17.37/11  19.19/11  25.44/15  27.24/14  43.39/16  46.56/16  52.02/14  57.03/16  62.25/16  63.35/16 
    SK Žabovřesky Brno                    9.45/11   4.40/11   3.12/14   1.42/12   6.25/16   1.40/8   16.15/17   3.17/9    5.06/9    5.01/17   5.22/7    1.10/13 
 17 Svěchotová Natálie             73.45 14.31/17  18.11/17  22.54/17  24.39/17  34.47/17  41.55/17  53.15/17  56.44/17  62.07/17  67.05/17  72.29/17  73.45/17 
    SKOB Ostrava                         14.31/17   3.40/8    4.43/17   1.45/13  10.08/17   7.08/17  11.20/8    3.29/10   5.23/11   4.58/16   5.24/8    1.16/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16C        3.5km  120m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-70      3-50      4-51      5-82      6-71      7-74      8-77      9-76     10-100   
  1 Moravcová Kristýna             61.02 11.40/3   12.58/3   19.17/3   27.51/3   31.03/3   38.35/2   41.42/2   52.10/2   57.35/2   59.52/2   61.02/2  
    SK Žabovřesky Brno                   11.40/3    1.18/2    6.19/3    8.34/4    3.12/2    7.32/2    3.07/2   10.28/2    5.25/3    2.17/1*   1.10/1* 
  2 Syrovátková Vladimíra          68.20  9.56/2   12.08/2   15.51/2   19.20/2   23.22/2   41.01/3   45.23/3   56.53/3   64.29/3   66.54/3   68.20/3  
    KOB MOIRA Brno                        9.56/2    2.12/3    3.43/2    3.29/2    4.02/3   17.39/4    4.22/3   11.30/3    7.36/4    2.25/3    1.26/3  
  3 Kříž Pavel                     89.04 16.07/4   21.16/4   33.13/4   39.41/4   51.11/4   63.58/4   66.47/4   78.58/4   84.21/4   86.54/4   89.04/4  
    KOS TJ Tesla Brno                    16.07/4    5.09/4   11.57/4    6.28/3   11.30/4   12.47/3    2.49/1*  12.11/4    5.23/2    2.33/4    2.10/4  
  4 Lomtatidze Lenka          MS   39.20  6.13/1*   7.01/1*   9.28/1*  11.44/1*  13.48/1*  17.58/1*  23.39/1*  31.49/1*  35.40/1*  38.04/1*  39.20/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.13/1*   0.48/1*   2.27/1*   2.16/1*   2.04/1*   4.10/1*   5.41/4    8.10/1*   3.51/1*   2.24/2    1.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18B        5.6km  200m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-60      3-39      4-40      5-41      6-42      7-75      8-57      9-64     10-77     11-58     12-100   
  1 Koláriková Lucie               47.46  6.04/1*   7.32/1*  17.42/1*  18.41/1*  23.02/1*  26.15/1*  34.57/1*  37.08/1*  37.51/1*  40.34/1*  42.00/1*  46.50/1*  47.46/1* 
    SKOB Zlín                             6.04/1*   1.28/4   10.10/2    0.59/5    4.21/1*   3.13/2    8.42/1*   2.11/3    0.43/1*   2.43/1*   1.26/6    4.50/4    0.56/3  
  2 Jeřábková Jitka                54.51  7.23/6    8.33/3   18.58/2   19.54/2   24.41/2   28.16/2   40.58/4   43.02/2   43.55/2   46.52/2   48.19/2   53.57/2   54.51/2  
    SKOB Zlín                             7.23/6    1.10/1*  10.25/3    0.56/3    4.47/3    3.35/5   12.42/9    2.04/1*   0.53/5    2.57/2    1.27/7    5.38/10   0.54/1* 
  3 Tužilová Magdaléna             54.56 10.55/12  12.15/12  22.19/7   23.10/7   27.38/5   31.17/5   40.41/3   43.20/3   44.17/4   47.52/4   49.17/4   54.00/3   54.56/3  
    SK Radioklub Blansk                  10.55/12   1.20/2   10.04/1*   0.51/2    4.28/2    3.39/6    9.24/2    2.39/7    0.57/6    3.35/5    1.25/4    4.43/3    0.56/3  
  4 Hnilicová Šárka                55.28  6.44/2    8.19/2   19.11/3   20.11/3   25.25/3   29.12/3   40.30/2   43.23/4   44.12/3   47.28/3   48.53/3   54.18/4   55.28/4  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    6.44/2    1.35/5   10.52/6    1.00/6    5.14/6    3.47/8   11.18/5    2.53/9    0.49/2    3.16/3    1.25/4    5.25/8    1.10/9  
  5 Papugová Martina               58.20  6.56/4   10.06/7   21.49/6   22.46/5   27.49/6   31.22/6   42.29/5   45.01/5   46.07/5   50.54/6   52.55/7   57.21/5   58.20/5  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.56/4    3.10/12  11.43/7    0.57/4    5.03/5    3.33/3   11.07/3    2.32/5    1.06/10   4.47/10   2.01/11   4.26/1*   0.59/5  
  6 Procházková Marie              58.36  6.54/3    8.56/5   19.29/4   22.24/4   27.17/4   30.51/4   42.31/6   45.19/6   46.27/6   50.16/5   52.23/5   57.32/6   58.36/6  
    OOB TJ Slezan Opava                   6.54/3    2.02/8   10.33/4    2.55/12   4.53/4    3.34/4   11.40/7    2.48/8    1.08/11   3.49/6    2.07/12   5.09/6    1.04/6  
  7 Otrusinová Jana                59.30  7.11/5    9.08/6   19.53/5   23.06/6   29.32/7   33.16/7   44.33/7   47.05/7   48.07/7   51.33/7   52.52/6   58.25/7   59.30/7  
    KOB MOIRA Brno                        7.11/5    1.57/7   10.45/5    3.13/13   6.26/8    3.44/7   11.17/4    2.32/5    1.02/8    3.26/4    1.19/3    5.33/9    1.05/7  
  8 Končáková Klára                62.00  7.37/8   10.55/9   23.48/9   24.48/9   30.39/8   35.02/8   46.53/8   49.24/8   50.13/8   54.19/8   55.55/8   60.49/8   62.00/8  
    KČT - OB Holešov                      7.37/8    3.18/13  12.53/9    1.00/6    5.51/7    4.23/11  11.51/8    2.31/4    0.49/2    4.06/7    1.36/9    4.54/5    1.11/11 
  9 Tesařová Marcela               66.16  7.34/7    8.54/4   27.48/11  28.36/11  36.14/11  39.24/11  50.59/10  53.09/10  53.58/9   59.36/10  60.49/10  65.21/9   66.16/9  
    VSK VŠB TU Ostrava                    7.34/7    1.20/2   18.54/12   0.48/1*   7.38/13   3.10/1*  11.35/6    2.10/2    0.49/2    5.38/12   1.13/1*   4.32/2    0.55/2  
 10 Fukalová Martina               70.16  8.17/9   10.45/8   22.58/8   24.26/8   31.23/9   36.03/9   49.26/9   52.51/9   54.23/10  58.50/9   60.37/9   69.07/10  70.16/10 
    OOB TJ Baník Ostrava                  8.17/9    2.28/10  12.13/8    1.28/10   6.57/12   4.40/12  13.23/11   3.25/11   1.32/13   4.27/9    1.47/10   8.30/13   1.09/8  
 11 Kovářová Veronika              74.49 14.25/13  16.51/13  31.13/13  32.25/13  39.20/13  43.40/13  58.06/13  61.33/13  62.37/13  66.54/12  68.24/12  73.36/11  74.49/11 
    TJ TŽ Třinec                         14.25/13   2.26/9   14.22/11   1.12/8    6.55/11   4.20/10  14.26/12   3.27/13   1.04/9    4.17/8    1.30/8    5.12/7    1.13/12 
 12 Vítková Lucie                  76.47  8.57/10  12.05/11  25.56/10  27.22/10  34.10/10  39.19/10  54.16/11  57.42/11  59.11/11  64.32/11  68.06/11  75.25/12  76.47/12 
    SK Prostějov                          8.57/10   3.08/11  13.51/10   1.26/9    6.48/9    5.09/13  14.57/13   3.26/12   1.29/12   5.21/11   3.34/13   7.19/12   1.22/13 
 13 Neumannová Anna                80.25  9.24/11  11.13/10  30.15/12  32.23/12  39.15/12  43.25/12  56.19/12  59.22/12  60.20/12  71.12/13  72.30/13  79.15/13  80.25/13 
    SK SKI-OB Šternberk                   9.24/11   1.49/6   19.02/13   2.08/11   6.52/10   4.10/9   12.54/10   3.03/10   0.58/7   10.52/13   1.18/2    6.45/11   1.10/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18C        4.5km  180m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-88      2-83      3-82      4-72      5-67      6-80      7-60      8-57      9-58     10-100   
  1 Chroustová Lenka               51.39  4.58/1*   9.37/1*  11.18/1*  21.22/1*  22.57/1*  27.05/1*  29.58/1*  39.55/1*  45.53/1*  50.40/1*  51.39/1* 
    SK Žabovřesky Brno                    4.58/1*   4.39/1*   1.41/1*  10.04/2    1.35/1*   4.08/1*   2.53/1*   9.57/1*   5.58/1*   4.47/1*   0.59/2  
  2 Habigerová Radka               71.14 17.05/2   22.34/2   24.40/2   29.35/2   31.50/2   37.20/2   41.59/2   55.31/2   62.35/2   70.17/2   71.14/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   17.05/2    5.29/2    2.06/2    4.55/1*   2.15/2    5.30/2    4.39/2   13.32/2    7.04/2    7.42/2    0.57/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20B        6.6km  245m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-88      3-46      4-65      5-33      6-44      7-69      8-72      9-61     10-87     11-77     12-58     13-100   
  1 Nožková Sára                   59.53  2.40/2    4.30/1*  11.25/1*  13.53/1*  21.40/1*  28.48/2   31.32/2   34.49/2   37.33/1*  48.52/2   53.38/2   54.55/2   58.58/2   59.53/1* 
    TJ TŽ Třinec                          2.40/2    1.50/2    6.55/1*   2.28/2    7.47/3    7.08/8    2.44/1*   3.17/2    2.44/1*  11.19/3    4.46/1*   1.17/2    4.03/1*   0.55/2  
  2 Horčičková Vendula             59.56  3.00/6    4.46/4   13.52/3   16.18/2   23.12/2   27.44/1*  30.35/1*  34.28/1*  37.34/2   47.54/1*  52.50/1*  54.13/1*  58.55/1*  59.56/2  
    SK UP Olomouc                         3.00/6    1.46/1*   9.06/6    2.26/1*   6.54/1*   4.32/1*   2.51/3    3.53/4    3.06/5   10.20/1*   4.56/3    1.23/5    4.42/5    1.01/5  
  3 Kosová Štěpánka                64.26  2.41/3    8.26/8   15.52/7   19.30/7   28.03/7   32.57/6   35.42/6   38.57/4   42.00/5   52.58/4   57.49/4   59.08/4   63.30/4   64.26/3  
    TJ TŽ Třinec                          2.41/3    5.45/8    7.26/2    3.38/6    8.33/5    4.54/2    2.45/2    3.15/1*   3.03/4   10.58/2    4.51/2    1.19/3    4.22/2    0.56/3  
  4 Koporová Petra                 64.29  2.45/4    4.45/3   14.59/6   17.28/5   24.53/3   29.55/3   33.12/3   37.05/3   39.57/3   52.23/3   57.37/3   59.07/3   63.29/3   64.29/4  
    SK Žabovřesky Brno                    2.45/4    2.00/3   10.14/9    2.29/3    7.25/2    5.02/3    3.17/5    3.53/4    2.52/2   12.26/4    5.14/4    1.30/8    4.22/2    1.00/4  
  5 Krejčíková Marie               68.36  2.32/1*   4.37/2   12.11/2   16.40/3   24.58/4   31.48/4   35.15/5   39.05/5   41.58/4   56.05/5   61.38/5   62.50/5   67.42/5   68.36/5  
    SKOB Zlín                             2.32/1*   2.05/4    7.34/3    4.29/9    8.18/4    6.50/6    3.27/7    3.50/3    2.53/3   14.07/6    5.33/5    1.12/1*   4.52/6    0.54/1* 
  6 Šarmanová Alena                69.35  3.27/8    5.47/6   14.10/4   17.06/4   26.40/5   31.49/5   35.00/4   39.28/6   42.49/6   56.05/5   61.45/6   63.13/6   68.19/6   69.35/6  
    POBO - přátelé OB Opava               3.27/8    2.20/5    8.23/4    2.56/4    9.34/7    5.09/4    3.11/4    4.28/7    3.21/7   13.16/5    5.40/6    1.28/6    5.06/7    1.16/9  
  7 Křečková Lenka                 81.37  4.18/9    6.50/7   17.03/8   20.44/8   30.48/8   37.49/8   41.51/7   46.44/7   50.46/7   66.42/7   73.02/7   74.24/7   80.26/7   81.37/7  
    Magnus Orienteering                   4.18/9    2.32/6   10.13/8    3.41/8   10.04/9    7.01/7    4.02/8    4.53/9    4.02/8   15.56/9    6.20/8    1.22/4    6.02/9    1.11/7  
  8 Pekárková Monika               84.46  3.14/7   14.32/9   23.08/9   26.48/9   36.34/9   45.19/9   48.44/9   52.45/9   56.50/9   71.41/9   77.46/9   79.14/9   83.40/9   84.46/8  
    SK Radioklub Blansk                   3.14/7   11.18/9    8.36/5    3.40/7    9.46/8    8.45/9    3.25/6    4.01/6    4.05/9   14.51/8    6.05/7    1.28/6    4.26/4    1.06/6  
  9 Janů Hana                      84.50  2.53/5    5.35/5   14.52/5   18.26/6   27.38/6   34.21/7   46.55/8   51.39/8   54.57/8   69.25/8   76.11/8   78.10/8   83.39/8   84.50/9  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.53/5    2.42/7    9.17/7    3.34/5    9.12/6    6.43/5   12.34/9    4.44/8    3.18/6   14.28/7    6.46/9    1.59/9    5.29/8    1.11/7  
    Řezaninová Iva             DISK       5.35/    37.26/    49.29/    53.47/    65.10/    77.16/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Zbrojovka Vsetín                   5.35/    31.51/    12.03/     4.18/    11.23/    12.06/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        7.7km  250m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-38      4-39      5-40      6-82      7-42      8-43      9-67     10-81     11-80     12-60     13-87     14-77     15-58     16-100   
                                     
  1 Kabáthová Eva                  57.20  9.52/1*  14.53/1*  19.00/1*  21.36/1*  22.28/1*  27.09/1*  28.55/1*  29.52/1*  31.26/1*  33.19/1*  37.02/3   39.13/2   47.49/2   51.43/3   52.43/2   56.26/1* 
    SK Žabovřesky Brno                    9.52/1*   5.01/1*   4.07/1*   2.36/3    0.52/7    4.41/1*   1.46/1*   0.57/1*   1.34/2    1.53/3    3.43/45   2.11/1*   8.36/2    3.54/2    1.00/5    3.43/1* 
                                         57.20/1* 
                                          0.54/2  
  2 Hlavová Hana                   57.39 10.28/2   16.12/2   20.32/2   23.11/3   23.56/3   28.58/3   30.51/3   31.51/3   33.29/3   35.32/3   36.40/2   39.20/3   47.57/3   51.39/2   52.46/3   56.41/2  
    SK Žabovřesky Brno                   10.28/2    5.44/5    4.20/4    2.39/5    0.45/2    5.02/4    1.53/6    1.00/7    1.38/3    2.03/7    1.08/2    2.40/7    8.37/3    3.42/1*   1.07/10   3.55/2  
                                         57.39/2  
                                          0.58/6  
  3 Kozáková Zdenka                57.43 11.03/5   16.29/4   20.44/3   23.03/2   23.51/2   28.40/2   30.26/2   31.24/2   32.53/2   34.41/2   35.58/1*  38.22/1*  46.37/1*  51.11/1*  52.19/1*  56.47/3  
    KOS TJ Tesla Brno                    11.03/5    5.26/2    4.15/2    2.19/1*   0.48/3    4.49/2    1.46/1*   0.58/3    1.29/1*   1.48/1*   1.17/5    2.24/3    8.15/1*   4.34/7    1.08/11   4.28/13 
                                         57.43/3  
                                          0.56/3  
  4 Hlavová Jindra                 60.57 11.14/6   17.10/7   21.27/5   24.01/5   24.50/5   31.00/5   32.50/5   33.48/5   35.31/5   37.20/5   38.23/5   40.36/4   50.11/4   54.44/4   55.38/4   60.00/4  
    SK Žabovřesky Brno                   11.14/6    5.56/7    4.17/3    2.34/2    0.49/4    6.10/16   1.50/3    0.58/3    1.43/7    1.49/2    1.03/1*   2.13/2    9.35/8    4.33/6    0.54/1*   4.22/12 
                                         60.57/4  
                                          0.57/4  
  5 Holinková Hana                 61.39 10.57/4   16.26/3   20.57/4   23.36/4   24.36/4   29.36/4   31.28/4   32.36/4   34.16/4   36.11/4   37.46/4   41.10/5   50.14/5   55.17/5   56.43/5   60.42/5  
    KOB Prostějov                        10.57/4    5.29/3    4.31/5    2.39/5    1.00/23   5.00/3    1.52/5    1.08/24   1.40/4    1.55/4    1.35/18   3.24/32   9.04/4    5.03/15   1.26/27   3.59/3  
                                         61.39/5  
                                          0.57/4  
  6 Štěpánková Kateřina            62.39 11.28/7   16.58/6   21.47/7   24.26/7   25.20/7   31.15/6   33.06/6   34.03/6   35.47/6   38.12/6   39.28/6   42.01/6   51.30/6   56.15/6   57.28/6   61.36/6  
    KOS TJ Tesla Brno                    11.28/7    5.30/4    4.49/9    2.39/5    0.54/10   5.55/10   1.51/4    0.57/1*   1.44/11   2.25/28   1.16/3    2.33/6    9.29/7    4.45/10   1.13/18   4.08/6  
                                         62.39/6  
                                          1.03/12 
  7 Mádlová Věra                   63.11 11.49/8   18.02/8   22.37/8   25.42/8   26.24/8   32.00/8   33.59/8   34.58/8   36.44/7   38.42/7   39.59/7   42.56/7   52.11/7   56.26/7   58.03/7   62.08/7  
    SK Žabovřesky Brno                   11.49/8    6.13/11   4.35/6    3.05/15   0.42/1*   5.36/5    1.59/9    0.59/5    1.46/13   1.58/5    1.17/5    2.57/17   9.15/5    4.15/3    1.37/36   4.05/5  
                                         63.11/7  
                                          1.03/12 
  8 Podmolíková Dagmar             64.46 10.56/3   16.54/5   21.39/6   24.16/6   25.11/6   31.44/7   33.43/7   34.53/7   36.54/8   38.59/8   40.15/8   43.08/8   53.05/8   58.25/8   59.27/8   63.42/8  
    SKOB Zlín                            10.56/3    5.58/8    4.45/7    2.37/4    0.55/13   6.33/28   1.59/9    1.10/28   2.01/33   2.05/9    1.16/3    2.53/15   9.57/12   5.20/23   1.02/7    4.15/8  
                                         64.46/8  
                                          1.04/16 
  9 Teplá Karolína                 66.07 12.21/10  18.36/11  24.07/14  27.08/13  28.10/12  34.27/12  36.28/12  37.30/12  39.33/13  41.46/13  43.09/12  45.35/11  55.12/11  59.52/11  60.47/9   65.04/9  
    TJ Slavia Hradec Králové             12.21/10   6.15/14   5.31/19   3.01/12   1.02/31   6.17/20   2.01/17   1.02/10   2.03/38   2.13/17   1.23/9    2.26/4    9.37/9    4.40/9    0.55/2    4.17/9  
                                         66.07/9  
                                          1.03/12 
 10 Hubáčková Pavla                66.16 11.59/9   18.12/9   24.02/11  27.19/14  28.13/13  33.52/10  35.45/10  36.48/10  38.35/10  40.36/9   42.04/9   45.18/10  54.34/9   59.21/9   60.47/9   65.04/9  
    OOB TJ Slovan Luhačovice             11.59/9    6.13/11   5.50/28   3.17/22   0.54/10   5.39/6    1.53/6    1.03/12   1.47/16   2.01/6    1.28/13   3.14/24   9.16/6    4.47/11   1.26/27   4.17/9  
                                         66.16/10 
                                          1.12/38 
 11 Vávrová Veronika               67.46 12.31/14  19.09/15  24.06/12  27.03/12  28.02/11  34.51/14  36.54/14  37.57/14  39.45/14  42.12/15  43.41/14  46.13/13  56.28/12  61.06/12  62.09/11  66.45/11 
    Magnus Orienteering                  12.31/14   6.38/16   4.57/10   2.57/10   0.59/21   6.49/32   2.03/18   1.03/12   1.48/18   2.27/31   1.29/15   2.32/5   10.15/15   4.38/8    1.03/8    4.36/17 
                                         67.46/11 
                                          1.01/8  
 12 Gebauerová Jana                68.01 12.28/12  18.18/10  23.25/9   26.28/9   27.26/9   33.35/9   35.35/9   36.40/9   38.29/9   40.39/10  42.15/10  45.06/9   55.00/10  59.49/10  62.12/12  66.53/12 
    SK Žabovřesky Brno                   12.28/12   5.50/6    5.07/12   3.03/14   0.58/20   6.09/13   2.00/14   1.05/16   1.49/19   2.10/14   1.36/19   2.51/12   9.54/11   4.49/12   2.23/45   4.41/19 
                                         68.01/12 
                                          1.08/30 
 13 Krejčíková Barbora             69.39 12.26/11  19.07/14  24.28/15  27.34/15  28.31/14  34.20/11  36.16/11  37.18/11  39.04/11  41.10/11  44.01/15  47.21/16  57.13/14  62.42/14  63.43/14  68.39/13 
    SKOB Zlín                            12.26/11   6.41/18   5.21/16   3.06/16   0.57/18   5.49/8    1.56/8    1.02/10   1.46/13   2.06/11   2.51/44   3.20/29   9.52/10   5.29/25   1.01/6    4.56/23 
                                         69.39/13 
                                          1.00/7  
 14 Papugová Katarína              69.43 12.44/16  19.34/16  24.46/16  28.26/16  29.29/16  35.15/16  37.15/16  38.20/16  40.03/15  42.08/14  43.33/13  46.16/14  57.08/13  62.16/13  63.34/13  68.41/14 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             12.44/16   6.50/22   5.12/15   3.40/32   1.03/32   5.46/7    2.00/14   1.05/16   1.43/7    2.05/9    1.25/10   2.43/10  10.52/20   5.08/18   1.18/21   5.07/31 
                                         69.43/14 
                                          1.02/11 
 15 Tvarůžková Petra               70.35 15.05/36  21.47/32  26.56/29  30.07/27  31.03/26  37.13/25  39.12/23  40.15/22  41.58/22  44.04/22  45.30/20  48.39/20  58.37/16  63.26/16  64.34/15  69.30/15 
    SK Žabovřesky Brno                   15.05/36   6.42/19   5.09/14   3.11/17   0.56/15   6.10/16   1.59/9    1.03/12   1.43/7    2.06/11   1.26/12   3.09/21   9.58/13   4.49/12   1.08/11   4.56/23 
                                         70.35/15 
                                          1.05/18 
 16 Šámalová Ludmila               70.56 12.28/12  19.44/19  25.14/17  28.29/17  29.29/16  35.38/17  37.44/17  38.45/17  40.34/17  42.43/16  44.20/16  47.03/15  57.59/15  63.00/15  65.02/16  69.53/16 
    SK Praga                             12.28/12   7.16/34   5.30/18   3.15/20   1.00/23   6.09/13   2.06/21   1.01/8    1.49/19   2.09/13   1.37/21   2.43/10  10.56/22   5.01/14   2.02/42   4.51/20 
                                         70.56/16 
                                          1.03/12 
 17 Hvorecká Eva                   71.41 12.37/15  18.43/12  24.06/12  27.02/11  27.51/10  34.36/13  36.40/13  37.41/13  39.23/12  41.40/12  43.08/11  45.49/12  61.04/24  65.33/24  66.46/22  70.50/18 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.       12.37/15   6.06/9    5.23/17   2.56/8    0.49/4    6.45/30   2.04/19   1.01/8    1.42/6    2.17/22   1.28/13   2.41/8   15.15/48   4.29/5    1.13/18   4.04/4  
                                         71.41/17 
                                          0.51/1* 
 18 Dittrichová Petra              71.52 12.50/20  18.58/13  23.46/10  26.44/10  29.10/15  35.03/15  37.08/15  38.15/15  40.13/16  42.43/16  44.27/17  47.37/17  58.49/17  63.53/17  65.03/17  70.46/17 
    KOB Konice                           12.50/20   6.08/10   4.48/8    2.58/11   2.26/47   5.53/9    2.05/20   1.07/22   1.58/30   2.30/33   1.44/28   3.10/22  11.12/23   5.04/16   1.10/14   5.43/40 
                                         71.52/18 
                                          1.06/23 
 19 Višňová Michaela               72.01 12.49/19  19.40/17  25.27/19  28.44/18  29.36/18  35.58/18  38.15/19  39.32/20  41.29/19  43.52/20  45.12/18  48.03/18  59.25/19  64.55/21  66.35/20  70.55/19 
    VSK VŠB TU Ostrava                   12.49/19   6.51/23   5.47/27   3.17/22   0.52/7    6.22/22   2.17/32   1.17/37   1.57/29   2.23/25   1.20/7    2.51/12  11.22/28   5.30/27   1.40/40   4.20/11 
                                         72.01/19 
                                          1.06/23 
 20 Svobodová Jana                 72.03 13.45/28  19.58/21  26.17/26  29.32/23  30.39/22  37.06/24  39.16/24  40.21/24  42.27/24  44.39/24  46.00/22  49.06/23  59.27/20  64.34/18  65.38/18  70.55/19 
    OK 99 Hradec Králové                 13.45/28   6.13/11   6.19/36   3.15/20   1.07/35   6.27/26   2.10/25   1.05/16   2.06/41   2.12/16   1.21/8    3.06/19  10.21/16   5.07/17   1.04/9    5.17/35 
                                         72.03/20 
                                          1.08/30 
 21 Sladká Kateřina                72.08 13.56/31  20.48/28  26.23/27  30.03/26  30.56/24  37.05/23  39.57/26  41.03/26  42.43/25  45.07/25  46.43/24  49.34/24  60.28/23  64.51/20  65.50/19  70.56/21 
    SK Žabovřesky Brno                   13.56/31   6.52/24   5.35/23   3.40/32   0.53/9    6.09/13   2.52/45   1.06/20   1.40/4    2.24/26   1.36/19   2.51/12  10.54/21   4.23/4    0.59/4    5.06/29 
                                         72.08/21 
                                          1.12/38 
 22 Valešová Jana                  72.40 13.22/23  20.17/24  26.07/25  29.30/22  30.44/23  37.00/22  39.10/22  40.19/23  42.09/23  44.25/23  46.06/23  48.48/21  60.12/22  65.29/23  67.00/23  71.35/22 
    OK 99 Hradec Králové                 13.22/23   6.55/26   5.50/28   3.23/27   1.14/42   6.16/19   2.10/25   1.09/26   1.50/21   2.16/19   1.41/25   2.42/9   11.24/29   5.17/21   1.31/34   4.35/16 
                                         72.40/22 
                                          1.05/18 
 23 Rychlá Pavlína                 73.18 13.38/26  20.50/29  25.58/24  29.09/20  30.10/20  36.08/20  38.15/19  39.30/19  41.32/20  43.42/19  45.14/19  49.02/22  59.23/18  64.39/19  67.18/24  72.13/23 
    TJ Opava                             13.38/26   7.12/33   5.08/13   3.11/17   1.01/30   5.58/11   2.07/23   1.15/33   2.02/35   2.10/14   1.32/16   3.48/39  10.21/16   5.16/20   2.39/46   4.55/22 
                                         73.18/23 
                                          1.05/18 
 24 Petrželová Tereza              73.34 12.48/18  19.40/17  25.24/18  29.11/21  30.11/21  36.35/21  38.50/21  39.57/21  41.43/21  43.59/21  45.39/21  48.33/19  59.48/21  65.27/22  66.36/21  72.33/24 
    TJ Slavia Hradec Králové             12.48/18   6.52/24   5.44/25   3.47/37   1.00/23   6.24/24   2.15/30   1.07/22   1.46/13   2.16/19   1.40/24   2.54/16  11.15/24   5.39/30   1.09/13   5.57/44 
                                         73.34/24 
                                          1.01/8  
 25 Kociánová Lenka                74.30 12.46/17  20.09/22  25.42/21  31.39/33  32.39/33  38.53/31  41.03/31  42.08/31  44.09/31  46.33/30  48.10/29  51.24/29  62.06/26  67.30/26  68.48/25  73.26/25 
    VSK Mendelu Brno                     12.46/17   7.23/35   5.33/21   5.57/47   1.00/23   6.14/18   2.10/25   1.05/16   2.01/33   2.24/26   1.37/21   3.14/24  10.42/18   5.24/24   1.18/21   4.38/18 
                                         74.30/25 
                                          1.04/16 
 26 Otrubová Johana                75.05 13.31/24  20.29/25  26.36/28  29.58/25  30.58/25  37.20/26  39.35/25  40.49/25  42.55/26  45.54/27  47.49/27  51.00/27  61.46/25  67.24/25  68.50/26  73.54/26 
    KOB Konice                           13.31/24   6.58/27   6.07/33   3.22/26   1.00/23   6.22/22   2.15/30   1.14/31   2.06/41   2.59/46   1.55/34   3.11/23  10.46/19   5.38/29   1.26/27   5.04/26 
                                         75.05/26 
                                          1.11/37 
 27 Fučíková Hana                  75.31 13.47/29  20.35/26  27.11/31  30.12/28  31.24/27  38.33/28  40.33/28  41.52/28  43.47/29  46.03/28  48.09/28  51.16/28  62.46/28  68.01/27  69.13/27  74.22/27 
    VSK Mendelu Brno                     13.47/29   6.48/21   6.36/40   3.01/12   1.12/41   7.09/36   2.00/14   1.19/41   1.55/23   2.16/19   2.06/41   3.07/20  11.30/31   5.15/19   1.12/15   5.09/32 
                                         75.31/27 
                                          1.09/33 
 28 Prékopová Marta                75.54 13.01/21  20.10/23  25.55/23  29.39/24  32.19/32  38.19/27  40.26/27  41.42/27  43.26/27  45.39/26  47.23/25  50.41/25  62.51/29  68.08/28  69.22/28  74.47/28 
    TJ Slávia Farmaceut Bratislava       13.01/21   7.09/30   5.45/26   3.44/34   2.40/48   6.00/12   2.07/23   1.16/34   1.44/11   2.13/17   1.44/28   3.18/28  12.10/36   5.17/21   1.14/20   5.25/38 
                                         75.54/28 
                                          1.07/29 
 29 Slováčková Věra                78.00 15.53/42  22.37/38  28.36/37  32.53/37  33.49/37  40.14/35  42.43/36  44.02/37  46.02/36  48.28/34  50.05/33  54.19/34  64.32/30  70.54/30  72.21/29  76.50/29 
    SKOB Zlín                            15.53/42   6.44/20   5.59/30   4.17/42   0.56/15   6.25/25   2.29/38   1.19/41   2.00/31   2.26/30   1.37/21   4.14/45  10.13/14   6.22/38   1.27/30   4.29/14 
                                         78.00/29 
                                          1.10/34 
 30 Daňková Petra                  79.10 15.22/39  22.25/37  28.30/36  31.26/32  32.17/31  38.47/29  40.46/29  41.55/29  43.38/28  46.03/28  47.36/26  50.58/26  62.27/27  72.21/32  73.33/32  78.05/30 
    SK Prostějov                         15.22/39   7.03/28   6.05/32   2.56/8    0.51/6    6.30/27   1.59/9    1.09/26   1.43/7    2.25/28   1.33/17   3.22/30  11.29/30   9.54/48   1.12/15   4.32/15 
                                         79.10/30 
                                          1.05/18 
 31 Mrštíková Květa                79.12 13.40/27  19.57/20  25.31/20  28.50/19  29.44/19  36.05/19  38.04/18  39.03/18  40.59/18  43.03/18  49.48/31  53.02/30  67.00/35  72.29/33  73.58/33  78.07/31 
    OK Lokomotiva Pardubice              13.40/27   6.17/15   5.34/22   3.19/25   0.54/10   6.21/21   1.59/9    0.59/5    1.56/26   2.04/8    6.45/47   3.14/24  13.58/44   5.29/25   1.29/32   4.09/7  
                                         79.12/31 
                                          1.05/18 
 32 Moravcová Lucie                79.17 13.50/30  21.26/31  27.05/30  30.50/30  31.58/29  39.53/33  42.28/33  43.32/33  45.37/33  48.08/33  50.00/32  53.22/32  65.17/31  70.52/29  73.05/30  78.11/32 
    OOB TJ Slezan Opava                  13.50/30   7.36/37   5.39/24   3.45/35   1.08/37   7.55/45   2.35/41   1.04/15   2.05/39   2.31/34   1.52/31   3.22/30  11.55/33   5.35/28   2.13/44   5.06/29 
                                         79.17/32 
                                          1.06/23 
 33 Adamová Eva                    79.52 14.34/33  22.05/34  28.16/35  31.55/34  33.00/34  40.20/36  42.32/34  43.50/34  45.50/35  48.29/35  50.51/34  53.53/33  65.45/32  71.52/31  73.29/31  78.51/33 
    VSK Mendelu Brno                     14.34/33   7.31/36   6.11/35   3.39/31   1.05/34   7.20/39   2.12/28   1.18/39   2.00/31   2.39/37   2.22/42   3.02/18  11.52/32   6.07/34   1.37/36   5.22/37 
                                         79.52/33 
                                          1.01/8  
 34 Vozdová Aneta                  80.19 13.15/22  20.56/30  27.21/32  30.58/31  32.05/30  39.41/32  42.04/32  43.12/32  45.08/32  47.46/31  49.37/30  53.12/31  66.38/34  72.45/34  74.09/34  79.13/34 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   13.15/22   7.41/39   6.25/38   3.37/30   1.07/35   7.36/43   2.23/33   1.08/24   1.56/26   2.38/36   1.51/30   3.35/35  13.26/43   6.07/34   1.24/26   5.04/26 
                                         80.19/34 
                                          1.06/23 
 35 Skyvová Kristýna               82.03 14.41/34  22.17/36  29.12/38  33.15/40  34.12/40  41.02/39  43.26/38  44.46/38  47.00/38  49.36/37  51.31/36  54.55/35  66.14/33  72.58/35  75.43/36  80.53/35 
    SK SKI-OB Šternberk                  14.41/34   7.36/37   6.55/41   4.03/40   0.57/18   6.50/33   2.24/35   1.20/43   2.14/45   2.36/35   1.55/34   3.24/32  11.19/26   6.44/43   2.45/47   5.10/34 
                                         82.03/35 
                                          1.10/34 
 36 Štrajtová Štěpánka             82.51 14.05/32  21.49/33  28.11/34  32.07/35  33.18/36  40.05/34  42.34/35  43.51/36  46.23/37  49.12/36  51.05/35  55.17/36  67.15/36  73.48/36  75.17/35  81.43/36 
    SK UP Olomouc                        14.05/32   7.44/42   6.22/37   3.56/39   1.11/38   6.47/31   2.29/38   1.17/37   2.32/48   2.49/41   1.53/33   4.12/44  11.58/34   6.33/41   1.29/32   6.26/47 
                                         82.51/36 
                                          1.08/30 
 37 Janošíková Lenka               83.36 16.48/45  23.28/41  29.36/40  32.54/38  33.54/38  40.35/38  45.59/40  47.19/40  49.06/40  51.28/40  53.10/38  56.51/37  69.21/38  75.05/37  76.25/37  82.19/37 
    SK UP Olomouc                        16.48/45   6.40/17   6.08/34   3.18/24   1.00/23   6.41/29   5.24/48   1.20/43   1.47/16   2.22/24   1.42/26   3.41/37  12.30/39   5.44/31   1.20/23   5.54/43 
                                         83.36/37 
                                          1.17/45 
 38 Daňková Veronika               84.07 15.01/35  22.05/34  27.36/33  30.49/29  31.44/28  38.47/29  40.53/30  42.03/30  44.05/30  49.40/38  53.25/39  57.07/38  68.26/37  75.10/38  78.08/38  83.01/38 
    KOB Start Blansk                     15.01/35   7.04/29   5.31/19   3.13/19   0.55/13   7.03/34   2.06/21   1.10/28   2.02/35   5.35/48   3.45/46   3.42/38  11.19/26   6.44/43   2.58/48   4.53/21 
                                         84.07/38 
                                          1.06/23 
 39 Najmanová Hana                 85.10 15.07/37  22.50/39  32.34/46  36.09/43  37.09/43  44.26/42  47.01/42  48.14/42  50.16/42  53.01/41  55.03/41  58.54/41  71.23/40  77.30/40  78.58/40  83.56/39 
    VSK Mendelu Brno                     15.07/37   7.43/40   9.44/48   3.35/28   1.00/23   7.17/37   2.35/41   1.13/30   2.02/35   2.45/39   2.02/39   3.51/40  12.29/38   6.07/34   1.28/31   4.58/25 
                                         85.10/39 
                                          1.14/40 
 40 Dvořáčková Jana                86.05 16.19/44  24.02/43  30.35/41  34.21/41  35.35/41  43.06/41  46.41/41  47.55/41  50.06/41  53.04/42  55.05/42  58.56/42  70.59/39  76.55/39  78.33/39  84.51/40 
    OOB Třebíč                           16.19/44   7.43/40   6.33/39   3.46/36   1.14/42   7.31/42   3.35/47   1.14/31   2.11/43   2.58/45   2.01/38   3.51/40  12.03/35   5.56/32   1.38/38   6.18/46 
                                         86.05/40 
                                          1.14/40 
 41 Landovská Anna                 86.47 15.15/38  23.20/40  29.19/39  33.07/39  34.03/39  41.07/40  44.24/39  45.48/39  47.43/39  50.40/39  53.09/37  58.05/39  71.23/40  77.41/41  79.53/41  85.32/41 
    SK Praga                             15.15/38   8.05/43   5.59/30   3.48/38   0.56/15   7.04/35   3.17/46   1.24/45   1.55/23   2.57/44   2.29/43   4.56/48  13.18/41   6.18/37   2.12/43   5.39/39 
                                         86.47/41 
                                          1.15/44 
 42 Šišková Vladimíra              87.23 17.02/46  25.33/47  33.47/47  37.50/47  39.01/47  46.21/46  48.52/46  50.19/46  52.14/45  55.01/45  56.58/44  61.01/45  73.15/43  79.37/43  81.00/42  86.04/42 
    SK UP Olomouc                        17.02/46   8.31/45   8.14/47   4.03/40   1.11/38   7.20/39   2.31/40   1.27/46   1.55/23   2.47/40   1.57/36   4.03/43  12.14/37   6.22/38   1.23/25   5.04/26 
                                         87.23/42 
                                          1.19/48 
 43 Juřeníková Hana                87.41 17.29/47  24.40/45  31.55/45  37.24/46  38.41/46  46.29/47  48.53/47  50.23/47  52.28/47  55.19/46  57.11/45  60.47/44  73.27/45  79.25/42  81.13/43  86.31/43 
    SKOB Ostrava                         17.29/47   7.11/31   7.15/43   5.29/46   1.17/44   7.48/44   2.24/35   1.30/47   2.05/39   2.51/43   1.52/31   3.36/36  12.40/40   5.58/33   1.48/41   5.18/36 
                                         87.41/43 
                                          1.10/34 
 44 Kašparová Šárka                89.04 16.07/43  24.49/46  31.52/43  36.28/45  37.53/45  45.19/44  47.45/44  49.01/44  50.57/44  53.26/43  54.51/40  58.15/40  72.54/42  80.52/45  82.04/45  87.50/44 
    POBO - přátelé OB Opava              16.07/43   8.42/46   7.03/42   4.36/44   1.25/45   7.26/41   2.26/37   1.16/34   1.56/26   2.29/32   1.25/10   3.24/32  14.39/47   7.58/47   1.12/15   5.46/41 
                                         89.04/44 
                                          1.14/40 
 45 Boháčová Lucie                 89.50 15.29/40  23.48/42  31.38/42  35.14/42  36.18/42  44.54/43  47.17/43  48.33/43  50.50/43  53.30/44  55.27/43  60.04/43  73.25/44  79.52/44  81.31/44  88.36/45 
    TJ Sokol Ptení                       15.29/40   8.19/44   7.50/46   3.36/29   1.04/33   8.36/47   2.23/33   1.16/34   2.17/46   2.40/38   1.57/36   4.37/47  13.21/42   6.27/40   1.39/39   7.05/48 
                                         89.50/45 
                                          1.14/40 
 46 Michálková Renata              91.08 13.33/25  20.44/27  25.49/22  32.13/36  33.12/35  40.30/37  42.44/37  43.50/34  45.44/34  48.05/32  61.58/47  65.13/47  76.30/47  83.56/47  84.53/47  90.02/46 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             13.33/25   7.11/31   5.05/11   6.24/48   0.59/21   7.18/38   2.14/29   1.06/20   1.54/22   2.21/23  13.53/48   3.15/27  11.17/25   7.26/46   0.57/3    5.09/32 
                                         91.08/46 
                                          1.06/23 
 47 Havlíčková Markéta             91.28 15.41/41  24.24/44  31.54/44  36.25/44  37.36/44  45.48/45  48.25/45  49.55/45  52.24/46  55.33/47  57.16/46  61.10/46  75.39/46  82.59/46  84.20/46  90.10/47 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   15.41/41   8.43/47   7.30/44   4.31/43   1.11/38   8.12/46   2.37/43   1.30/47   2.29/47   3.09/47   1.43/27   3.54/42  14.29/46   7.20/45   1.21/24   5.50/42 
                                         91.28/47 
                                          1.18/47 
 48 Petrová Tereza                 97.52 19.22/48  28.50/48  36.35/48  41.45/48  43.34/48  52.31/48  55.14/48  56.32/48  58.43/48  61.33/48  63.36/48  68.08/48  82.06/48  88.48/48  90.22/48  96.35/48 
    VSK VŠB TU Ostrava                   19.22/48   9.28/48   7.45/45   5.10/45   1.49/46   8.57/48   2.43/44   1.18/39   2.11/43   2.50/42   2.03/40   4.32/46  13.58/44   6.42/42   1.34/35   6.13/45 
                                         97.52/48 
                                          1.17/45 
    Skládanková Tereza         DISK      19.52/    29.31/    37.53/    43.14/    44.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    74.05/   
    SK Radioklub Blansk                  19.52/     9.39/     8.22/     5.21/     1.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         75.34/   
                                          1.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        5.3km  185m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-69      3-39      4-44      5-72      6-61      7-75      8-57      9-77     10-58     11-76     12-100   
  1 Krtičková Michaela             53.19  7.59/1*  13.41/1*  16.18/1*  18.44/1*  23.27/1*  27.27/1*  38.00/1*  40.47/1*  45.00/1*  46.16/1*  50.46/1*  52.15/1*  53.19/1* 
    KOB Konice                            7.59/1*   5.42/3    2.37/5    2.26/2    4.43/1*   4.00/6   10.33/2    2.47/2    4.13/1*   1.16/1*   4.30/3    1.29/1*   1.04/4  
  2 Otrusinová Jana                56.34  9.44/3   15.13/3   17.40/2   20.26/2   25.59/2   29.37/2   39.58/2   43.19/2   48.20/2   49.36/2   53.37/2   55.32/2   56.34/2  
    SKOB Zlín                             9.44/3    5.29/2    2.27/1*   2.46/5    5.33/2    3.38/4   10.21/1*   3.21/6    5.01/5    1.16/1*   4.01/1*   1.55/4    1.02/3  
  3 Chloupková Barbora             58.24 10.13/5   15.28/4   18.29/3   20.54/3   26.38/3   30.13/3   42.07/3   45.14/3   49.54/3   51.32/3   55.49/3   57.23/3   58.24/3  
    VSK Mendelu Brno                     10.13/5    5.15/1*   3.01/6    2.25/1*   5.44/3    3.35/3   11.54/3    3.07/4    4.40/4    1.38/6    4.17/2    1.34/2    1.01/2  
  4 Válková Zuzana                 65.26  8.52/2   15.09/2   18.34/5   21.11/5   30.56/6   34.41/6   47.40/4   50.29/4   54.59/4   56.31/4   62.14/4   64.26/4   65.26/4  
    OOB TJ Slezan Opava                   8.52/2    6.17/6    3.25/8    2.37/3    9.45/8    3.45/5   12.59/4    2.49/3    4.30/2    1.32/3    5.43/5    2.12/5    1.00/1* 
  5 Smětáková Ivana                66.25      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    66.25/   
    KČT - OB Holešov                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  6 Kršáková Veronika              66.47 10.50/6   18.04/7   20.32/7   24.09/7   30.59/7   34.32/5   47.56/5   51.17/5   55.52/5   57.31/5   63.14/5   65.36/5   66.47/5  
    OB Vizovice                          10.50/6    7.14/8    2.28/2    3.37/7    6.50/6    3.33/2   13.24/5    3.21/6    4.35/3    1.39/7    5.43/5    2.22/8    1.11/6  
  7 Zavadilová Simona              68.04 11.50/7   17.45/6   20.16/6   23.13/6   30.36/5   34.54/7   49.04/6   51.39/6   57.19/6   58.52/6   64.31/6   66.47/6   68.04/6  
    TJ Sokol Ptení                       11.50/7    5.55/4    2.31/4    2.57/6    7.23/7    4.18/7   14.10/6    2.35/1*   5.40/7    1.33/4    5.39/4    2.16/6    1.17/8  
  8 Staňková Lucie                 74.50  9.52/4   16.05/5   18.33/4   21.10/4   27.25/4   30.47/4   50.13/7   53.26/7   64.23/8   65.59/7   72.02/7   73.40/7   74.50/7  
    KOB Dobruška                          9.52/4    6.13/5    2.28/2    2.37/3    6.15/5    3.22/1*  19.26/8    3.13/5   10.57/8    1.36/5    6.03/7    1.38/3    1.10/5  
  9 Hubáčková Lenka                76.59 13.22/8   20.02/8   23.11/8   29.00/8   35.06/8   40.07/8   54.30/8   58.40/8   64.02/7   66.55/8   73.23/8   75.44/8   76.59/8  
    SK Prostějov                         13.22/8    6.40/7    3.09/7    5.49/8    6.06/4    5.01/8   14.23/7    4.10/8    5.22/6    2.53/8    6.28/8    2.21/7    1.15/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        4.0km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-50      3-51      4-82      5-41      6-72      7-43      8-42      9-74     10-78     11-85     12-100   
  1 Kociánová Eva                  40.09  3.10/1*   6.50/1*   9.41/1*  13.04/1*  16.38/2   20.18/1*  22.28/1*  24.02/1*  26.40/1*  30.19/1*  36.36/1*  38.55/1*  40.09/1* 
    TJ Opava                              3.10/1*   3.40/1*   2.51/2    3.23/2    3.34/3    3.40/1*   2.10/1*   1.34/2    2.38/1*   3.39/1*   6.17/1*   2.19/1*   1.14/2  
  2 Vintrová Alžběta               43.55  3.31/2    7.42/2   10.00/2   13.05/2   15.21/1*  22.06/2   24.39/2   26.10/2   29.29/2   33.51/2   40.26/2   42.57/2   43.55/2  
    SKOB Zlín                             3.31/2    4.11/2    2.18/1*   3.05/1*   2.16/1*   6.45/3    2.33/2    1.31/1*   3.19/2    4.22/2    6.35/2    2.31/2    0.58/1* 
  3 Tomanová Veronika              58.52  7.21/3   13.45/3   16.36/3   20.38/3   23.38/3   29.39/3   33.19/3   35.16/3   38.53/3   44.55/3   54.06/3   57.25/3   58.52/3  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            7.21/3    6.24/3    2.51/2    4.02/3    3.00/2    6.01/2    3.40/3    1.57/3    3.37/3    6.02/3    9.11/3    3.19/3    1.27/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35B        6.4km  235m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-80      3-65      4-34      5-73      6-72      7-61      8-75      9-57     10-64     11-77     12-58     13-100   
  1 Sedlářová Pavla                62.51  1.35/2    9.01/1*  16.35/2   25.37/1*  30.03/1*  35.51/1*  38.59/1*  49.35/1*  52.01/1*  53.02/1*  55.55/1*  57.06/1*  61.44/1*  62.51/1* 
    POBO - přátelé OB Opava               1.35/2    7.26/1*   7.34/4    9.02/1*   4.26/1*   5.48/1*   3.08/1*  10.36/1*   2.26/1*   1.01/1*   2.53/1*   1.11/1*   4.38/1*   1.07/1* 
  2 Nešporová Barbora              69.32  2.20/6   10.10/3   15.32/1*  26.24/2   31.04/2   38.06/2   42.37/2   54.42/2   57.19/2   58.21/2   62.00/2   63.12/2   68.23/2   69.32/2  
    SKOB Zlín                             2.20/6    7.50/3    5.22/2   10.52/3    4.40/2    7.02/4    4.31/6   12.05/2    2.37/2    1.02/2    3.39/4    1.12/2    5.11/2    1.09/2  
  3 Vyškovská Radka                72.33  1.43/3   11.36/4   16.50/3   27.26/3   32.58/3   39.46/3   43.49/3   56.01/3   58.47/3   59.59/3   63.14/3   65.34/3   71.17/3   72.33/3  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   1.43/3    9.53/5    5.14/1*  10.36/2    5.32/5    6.48/3    4.03/3   12.12/3    2.46/3    1.12/3    3.15/2    2.20/5    5.43/4    1.16/3  
  4 Hulenková Martina              78.06  2.17/5   10.05/2   19.03/4   30.54/4   36.02/4   42.40/4   46.22/4   60.42/4   63.48/4   65.01/4   68.33/4   70.26/4   76.43/4   78.06/4  
    SKOB Ostrava                          2.17/5    7.48/2    8.58/6   11.51/5    5.08/3    6.38/2    3.42/2   14.20/5    3.06/4    1.13/4    3.32/3    1.53/3    6.17/6    1.23/6  
  5 Kundratová Jana                89.19  1.34/1*  19.38/7   26.12/7   37.42/5   44.55/6   53.59/6   58.15/6   70.46/5   74.42/5   75.57/5   79.41/5   82.27/5   88.03/5   89.19/5  
    TJ Jižní svahy Zlín                   1.34/1*  18.04/7    6.34/3   11.30/4    7.13/6    9.04/5    4.16/5   12.31/4    3.56/6    1.15/5    3.44/5    2.46/7    5.36/3    1.16/3  
  6 Krasnokutská Magda             93.42  2.34/7   12.23/5   20.51/5   37.55/6   43.11/5   52.31/5   56.39/5   74.20/6   77.32/6   79.20/6   84.13/6   86.26/6   92.20/6   93.42/6  
    POBO - přátelé OB Opava               2.34/7    9.49/4    8.28/5   17.04/7    5.16/4    9.20/6    4.08/4   17.41/6    3.12/5    1.48/7    4.53/6    2.13/4    5.54/5    1.22/5  
  7 Procházková Martina           107.09  2.04/4   12.54/6   22.45/6   38.12/7   48.17/7   59.09/7   64.13/7   82.06/7   86.17/7   88.04/7   94.36/7   96.58/7  105.36/7  107.09/7  
    OOB TJ Slezan Opava                   2.04/4   10.50/6    9.51/7   15.27/6   10.05/7   10.52/7    5.04/7   17.53/7    4.11/7    1.47/6    6.32/7    2.22/6    8.38/7    1.33/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35C        4.5km  145m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-71      3-81      4-67      5-72      6-43      7-42      8-74      9-88     10-77     11-76     12-100   
  1 Janotová Dobra                 39.08  4.47/1*   8.29/1*  12.43/1*  15.30/1*  17.16/1*  19.10/1*  20.40/1*  23.04/1*  25.03/1*  32.09/1*  35.56/1*  38.02/1*  39.08/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.47/1*   3.42/1*   4.14/1*   2.47/1*   1.46/3    1.54/2    1.30/9    2.24/2    1.59/8    7.06/2    3.47/3    2.06/6    1.06/2  
  2 Kubáňová Jana                  39.54  5.04/3    9.08/2   14.00/2   17.14/2   18.52/2   20.45/2   21.55/2   24.25/2   26.04/2   33.07/2   36.50/2   38.46/2   39.54/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.04/3    4.04/2    4.52/3    3.14/7    1.38/1*   1.53/1*   1.10/1*   2.30/5    1.39/1*   7.03/1*   3.43/2    1.56/4    1.08/3  
  3 Grycová Petra                  41.37  5.15/4    9.26/3   14.28/3   17.18/3   19.26/3   21.31/3   22.51/3   25.20/3   27.16/3   34.42/3   38.35/3   40.26/3   41.37/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.15/4    4.11/3    5.02/6    2.50/2    2.08/9    2.05/6    1.20/3    2.29/4    1.56/6    7.26/4    3.53/6    1.51/3    1.11/5  
  4 Čechová Marcela                43.24  5.02/2    9.29/4   14.49/4   17.49/4   19.32/4   21.38/4   23.04/4   25.41/4   27.43/4   35.48/4   39.39/4   42.10/4   43.24/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.02/2    4.27/5    5.20/9    3.00/3    1.43/2    2.06/8    1.26/5    2.37/7    2.02/9    8.05/7    3.51/4    2.31/20   1.14/11 
  5 Ehlová Pavla                   45.22  5.36/6   10.07/5   15.36/6   18.52/5   21.32/6   23.29/5   25.04/5   27.25/5   30.13/5   38.02/5   41.53/5   44.06/5   45.22/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.36/6    4.31/6    5.29/12   3.16/8    2.40/19   1.57/4    1.35/12   2.21/1*   2.48/18   7.49/6    3.51/4    2.13/12   1.16/15 
  6 Valíková Petra                 47.41  5.37/7   10.43/7   15.58/7   19.22/6   21.23/5   24.21/6   26.01/7   28.48/7   30.45/7   39.35/7   44.08/6   46.32/6   47.41/6  
    POBO - přátelé OB Opava               5.37/7    5.06/10   5.15/8    3.24/12   2.01/8    2.58/22   1.40/15   2.47/9    1.57/7    8.50/12   4.33/9    2.24/17   1.09/4  
  7 Procházková Lucie              49.12  6.02/8   13.59/16  19.06/14  22.08/12  24.43/13  27.21/13  28.50/13  31.48/12  35.19/13  42.58/12  46.32/10  48.14/8   49.12/7  
    TJ Spartak Adamov                     6.02/8    7.57/21   5.07/7    3.02/5    2.35/17   2.38/16   1.29/8    2.58/13   3.31/22   7.39/5    3.34/1*   1.42/1*   0.58/1* 
  8 Schwabová Kateřina             49.13  7.40/18  12.35/12  17.36/10  20.37/8   22.30/7   24.37/7   25.58/6   28.46/6   30.36/6   41.45/10  45.40/7   47.47/7   49.13/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     7.40/18   4.55/7    5.01/5    3.01/4    1.53/6    2.07/9    1.21/4    2.48/10   1.50/5   11.09/23   3.55/7    2.07/9    1.26/23 
  9 Hájková Jitka                  49.45  8.53/22  13.08/13  18.07/12  21.20/10  23.10/9   26.03/11  27.44/11  30.35/10  32.22/10  41.00/8   45.57/8   48.31/9   49.45/9  
    POBO - přátelé OB Opava               8.53/22   4.15/4    4.59/4    3.13/6    1.50/5    2.53/20   1.41/17   2.51/12   1.47/2    8.38/10   4.57/13   2.34/22   1.14/11 
 10 Odehnalová Kamila              50.10  6.16/10  12.11/10  17.36/10  21.07/9   23.20/10  25.48/9   27.24/10  30.59/11  33.28/11  42.10/11  46.45/11  48.55/10  50.10/10 
    KOB MOIRA Brno                        6.16/10   5.55/13   5.25/11   3.31/14   2.13/12   2.28/14   1.36/13   3.35/19   2.29/14   8.42/11   4.35/10   2.10/10   1.15/14 
 11 Ryglová Kateřina               50.17  5.33/5   10.34/6   14.56/5   22.15/13  24.04/11  26.00/10  27.18/9   29.43/9   31.32/8   38.40/6   47.15/12  49.04/12  50.17/11 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.33/5    5.01/8    4.22/2    7.19/26   1.49/4    1.56/3    1.18/2    2.25/3    1.49/4    7.08/3    8.35/25   1.49/2    1.13/8  
 12 Richterová Nataša              50.21  6.16/10  11.20/8   16.42/8   20.23/7   22.53/8   25.17/8   26.47/8   29.37/8   31.50/9   41.19/9   46.29/9   48.57/11  50.21/12 
    TJ Spartak Adamov                     6.16/10   5.04/9    5.22/10   3.41/18   2.30/15   2.24/13   1.30/9    2.50/11   2.13/12   9.29/18   5.10/17   2.28/18   1.24/21 
 13 Miková Iva                     52.55  6.13/9   12.11/10  19.05/13  22.31/14  24.53/14  27.21/13  29.01/14  32.06/13  34.14/12  43.47/13  48.53/13  51.30/13  52.55/13 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.13/9    5.58/14   6.54/22   3.26/13   2.22/14   2.28/14   1.40/15   3.05/15   2.08/11   9.33/19   5.06/15   2.37/23   1.25/22 
 14 Tesařová Jitka                 54.48  6.59/15  13.14/14  19.51/16  23.31/16  25.39/16  27.56/15  29.23/15  35.30/18  37.18/17  46.13/16  51.23/14  53.34/14  54.48/14 
    SK Radioklub Blansk                   6.59/15   6.15/15   6.37/20   3.40/16   2.08/9    2.17/10   1.27/6    6.07/25   1.48/3    8.55/13   5.10/17   2.11/11   1.14/11 
 15 Hrušková Lenka                 55.57  6.49/13  15.53/21  21.29/21  24.47/20  27.18/19  29.23/18  30.53/17  33.28/14  35.59/14  44.24/14  52.48/17  54.46/15  55.57/15 
    Klub turistů a lyžařů Brno            6.49/13   9.04/22   5.36/13   3.18/9    2.31/16   2.05/6    1.30/9    2.35/6    2.31/16   8.25/8    8.24/24   1.58/5    1.11/5  
 16 Mokrá Regina                   56.12  6.35/12  11.47/9   17.28/9   21.39/11  24.36/12  26.58/12  28.41/12  33.58/16  36.02/15  45.30/15  52.27/15  54.50/16  56.12/16 
    KOB MOIRA Brno                        6.35/12   5.12/11   5.41/14   4.11/21   2.57/20   2.22/12   1.43/18   5.17/24   2.04/10   9.28/17   6.57/23   2.23/16   1.22/18 
 17 Hlaváčová Šárka                56.29  8.11/21  13.42/15  19.34/15  23.15/15  25.25/15  28.20/16  31.51/19  36.59/20  39.14/20  48.22/18  52.47/16  55.09/17  56.29/17 
    KOS TJ Tesla Brno                     8.11/21   5.31/12   5.52/15   3.41/18   2.10/11   2.55/21   3.31/26   5.08/23   2.15/13   9.08/14   4.25/8    2.22/15   1.20/17 
 18 Fukalová Radmila               56.41  7.29/17  14.06/17  20.36/17  24.10/18  26.46/18  29.47/19  31.49/18  35.04/17  38.53/18  48.07/17  53.13/18  55.28/18  56.41/18 
    OOB TJ Baník Ostrava                  7.29/17   6.37/17   6.30/19   3.34/15   2.36/18   3.01/23   2.02/22   3.15/16   3.49/23   9.14/16   5.06/15   2.15/14   1.13/8  
 19 Obrátilová Naďa                57.17  8.00/20  14.40/19  20.36/17  23.56/17  27.21/20  30.34/20  32.21/20  35.57/19  38.54/19  48.53/20  53.42/19  55.55/19  57.17/19 
    KOB MOIRA Brno                        8.00/20   6.40/18   5.56/16   3.20/11   3.25/23   3.13/24   1.47/19   3.36/20   2.57/20   9.59/21   4.49/12   2.13/12   1.22/18 
 20 Gernertová Martina             57.29  7.43/19  18.25/23  24.32/23  28.40/23  31.44/23  33.45/22  35.13/22  37.50/22  40.19/21  48.44/19  53.48/20  56.16/20  57.29/20 
    KOS TJ Tesla Brno                     7.43/19  10.42/23   6.07/17   4.08/20   3.04/21   2.01/5    1.28/7    2.37/7    2.29/14   8.25/8    5.04/14   2.28/18   1.13/8  
 21 Tomanová Elena                 60.38  6.52/14  14.17/18  21.26/20  26.54/21  29.08/21  31.57/21  33.50/21  37.27/21  42.01/22  51.09/21  56.33/21  59.06/21  60.38/21 
    Klub turistů a lyžařů Brno            6.52/14   7.25/19   7.09/23   5.28/24   2.14/13   2.49/19   1.53/20   3.37/21   4.34/24   9.08/14   5.24/20   2.33/21   1.32/24 
 22 Soldánová Karin                62.11  8.53/22  15.08/20  21.17/19  24.35/19  26.33/17  28.54/17  30.32/16  33.34/15  36.44/16  53.34/22  58.54/22  61.00/22  62.11/22 
    SK Prostějov                          8.53/22   6.15/15   6.09/18   3.18/9    1.58/7    2.21/11   1.38/14   3.02/14   3.10/21  16.50/25   5.20/19   2.06/6    1.11/5  
 23 Švidrnochová Hana              64.35  9.00/24  16.31/22  23.15/22  26.55/22  31.32/22  35.13/23  38.31/23  41.51/23  44.29/23  54.31/23  60.14/23  62.58/23  64.35/23 
    SKOB Ostrava                          9.00/24   7.31/20   6.44/21   3.40/16   4.37/25   3.41/25   3.18/25   3.20/17   2.38/17  10.02/22   5.43/21   2.44/24   1.37/25 
 24 Zajíčková Lenka                72.26  9.54/25  25.51/25  33.59/24  38.33/24  43.24/25  46.09/25  48.16/25  51.37/24  54.33/24  64.18/24  68.57/24  71.03/24  72.26/24 
    KOS TJ Tesla Brno                     9.54/25  15.57/25   8.08/24   4.34/23   4.51/26   2.45/17   2.07/23   3.21/18   2.56/19   9.45/20   4.39/11   2.06/6    1.23/20 
 25 Smrčková Věra                  85.52  7.16/16  24.41/24  35.39/25  40.05/25  43.10/24  45.55/24  47.51/24  51.55/25  62.30/25  74.58/25  81.52/25  84.36/25  85.52/25 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    7.16/16  17.25/26  10.58/25   4.26/22   3.05/22   2.45/17   1.56/21   4.04/22  10.35/26  12.28/24   6.54/22   2.44/24   1.16/15 
 26 Suchá Helena                  105.53 14.12/26  26.40/26  39.46/26  45.50/26  49.40/26  54.04/26  56.39/26  63.08/26  73.35/26  90.52/26 100.30/26 103.40/26 105.53/26 
    Klub turistů a lyžařů Brno           14.12/26  12.28/24  13.06/26   6.04/25   3.50/24   4.24/26   2.35/24   6.29/26  10.27/25  17.17/26   9.38/26   3.10/26   2.13/26 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40B        5.4km  160m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-70      3-51      4-82      5-39      6-62      7-72      8-61      9-87     10-77     11-58     12-76     13-100   
  1 Hubáčková Dagmar               50.20  2.47/1*   5.06/5    7.58/5   10.04/5   14.53/2   17.28/1*  21.00/1*  24.22/2   37.02/2   42.23/1*  43.53/1*  47.40/1*  49.13/1*  50.20/1* 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              2.47/1*   2.19/12   2.52/7    2.06/3    4.49/1*   2.35/1*   3.32/2    3.22/4   12.40/2    5.21/1*   1.30/5    3.47/3    1.33/3    1.07/4  
  2 Pilcová Petra                  52.10  2.50/2    4.39/2    6.57/2    8.58/1*  14.46/1*  17.47/2   21.06/2   24.02/1*  36.12/1*  44.40/2   45.38/2   49.21/2   51.02/2   52.10/2  
    KOB Prostějov                         2.50/2    1.49/3    2.18/2    2.01/2    5.48/4    3.01/2    3.19/1*   2.56/1*  12.10/1*   8.28/11   0.58/1*   3.43/2    1.41/5    1.08/5  
  3 Kašparová Ivana                54.21  3.11/6    4.42/3    7.12/3    9.07/2   15.10/4   20.12/5   23.59/5   27.02/4   40.07/3   46.43/4   48.04/4   51.44/3   53.17/3   54.21/3  
    SK Severka Šumperk                    3.11/6    1.31/1*   2.30/3    1.55/1*   6.03/6    5.02/12   3.47/4    3.03/2   13.05/3    6.36/7    1.21/4    3.40/1*   1.33/3    1.04/2  
  4 Jemelíková Lada                55.23  2.54/3    4.29/1*   6.45/1*   9.14/3   14.54/3   18.06/3   22.31/4   26.49/3   40.47/5   47.40/5   48.58/5   52.58/5   54.21/4   55.23/4  
    VSK Mendelu Brno                      2.54/3    1.35/2    2.16/1*   2.29/8    5.40/2    3.12/4    4.25/7    4.18/8   13.58/6    6.53/8    1.18/2    4.00/5    1.23/1*   1.02/1* 
  5 Hiršová Marcela                55.40  3.05/4    5.00/4    7.41/4    9.56/4   15.41/5   18.47/4   22.29/3   27.13/5   40.28/4   46.12/3   47.48/3   52.24/4   54.28/5   55.40/5  
    VSK Mendelu Brno                      3.05/4    1.55/5    2.41/4    2.15/4    5.45/3    3.06/3    3.42/3    4.44/11  13.15/4    5.44/2    1.36/7    4.36/8    2.04/7    1.12/7  
  6 Karásková Marcela              60.35  3.32/9    5.25/9    8.07/7   11.38/9   18.37/8   22.01/6   26.50/6   31.09/6   45.23/6   51.26/6   53.48/6   57.37/6   59.18/6   60.35/6  
    KOB Prostějov                         3.32/9    1.53/4    2.42/5    3.31/12   6.59/8    3.24/5    4.49/9    4.19/9   14.14/7    6.03/3    2.22/11   3.49/4    1.41/5    1.17/8  
  7 Argalášová Gabriela            66.21  5.58/13  10.03/13  13.04/11  15.29/11  21.21/11  25.34/11  29.35/11  32.54/10  46.30/7   54.36/7   56.43/7   63.44/8   65.16/8   66.21/7  
    TJ TŽ Třinec                          5.58/13   4.05/13   3.01/8    2.25/7    5.52/5    4.13/10   4.01/6    3.19/3   13.36/5    8.06/10   2.07/10   7.01/13   1.32/2    1.05/3  
  8 Sadílková Lenka                66.42  3.05/4    5.17/7    8.01/6   10.32/6   20.37/10  24.08/10  28.35/8   32.21/7   49.59/9   56.33/8   57.52/8   62.36/7   65.04/7   66.42/8  
    OB Vizovice                           3.05/4    2.12/9    2.44/6    2.31/9   10.05/13   3.31/6    4.27/8    3.46/7   17.38/10   6.34/5    1.19/3    4.44/9    2.28/13   1.38/13 
  9 KADĚROVÁ Barbora               70.12  4.09/11   6.27/11   9.48/10  12.20/10  19.46/9   23.57/9   29.04/10  33.37/11  51.28/10  59.00/9   62.21/9   66.43/9   68.48/9   70.12/9  
    SKOB Baník Havířov                    4.09/11   2.18/11   3.21/11   2.32/10   7.26/10   4.11/9    5.07/10   4.33/10  17.51/11   7.32/9    3.21/13   4.22/7    2.05/8    1.24/12 
 10 Křečková Petra                 71.02  3.21/8    5.19/8   15.27/13  18.23/12  24.54/12  29.40/12  33.40/12  37.11/12  54.40/11  61.03/10  62.36/10  67.42/10  69.53/10  71.02/10 
    KOB Prostějov                         3.21/8    1.58/6   10.08/13   2.56/11   6.31/7    4.46/11   4.00/5    3.31/5   17.29/9    6.23/4    1.33/6    5.06/11   2.11/10   1.09/6  
 11 Sedláčková Jana                72.11  3.33/10   5.42/10   8.50/9   11.09/8   18.23/7   22.12/7   28.42/9   32.23/8   48.39/8   61.15/11  63.02/11  68.42/11  70.48/11  72.11/11 
    KČT - OB Holešov                      3.33/10   2.09/8    3.08/10   2.19/6    7.14/9    3.49/7    6.30/13   3.41/6   16.16/8   12.36/13   1.47/8    5.40/12   2.06/9    1.23/10 
 12 VRIČANOVÁ Sylva                74.12  3.12/7    5.12/6    8.17/8   10.35/7   18.13/6   22.22/8   27.45/7   32.31/9   57.46/12  64.20/12  66.07/12  70.23/12  72.49/12  74.12/12 
    SKOB Baník Havířov                    3.12/7    2.00/7    3.05/9    2.18/5    7.38/11   4.09/8    5.23/11   4.46/12  25.15/13   6.34/5    1.47/8    4.16/6    2.26/11   1.23/10 
 13 Končáková Kateřina             90.56  4.49/12   7.04/12  14.24/12  18.31/13  26.43/13  36.06/13  41.59/13  47.38/13  70.33/13  79.29/13  82.12/13  87.11/13  89.38/13  90.56/13 
    KČT - OB Holešov                      4.49/12   2.15/10   7.20/12   4.07/13   8.12/12   9.23/13   5.53/12   5.39/13  22.55/12   8.56/12   2.43/12   4.59/10   2.27/12   1.18/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45B        4.6km  150m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-41      3-72      4-43      5-61      6-81      7-80      8-87      9-64     10-58     11-76     12-100   
  1 Vavrysová Iva                  45.28  3.25/3    8.12/2   11.16/1*  13.03/1*  15.22/1*  17.21/1*  18.57/1*  31.25/1*  34.10/1*  38.15/1*  42.21/1*  44.21/1*  45.28/1* 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.25/3    4.47/1*   3.04/1*   1.47/1*   2.19/3    1.59/1*   1.36/2   12.28/6    2.45/6    4.05/1*   4.06/2    2.00/8    1.07/2  
  2 Hájová Jana                    45.43  3.08/1*   8.08/1*  11.30/2   13.22/2   15.39/2   18.35/3   20.06/3   31.59/3   34.47/3   39.02/2   42.44/2   44.31/2   45.43/2  
    SKOB Zlín                             3.08/1*   5.00/2    3.22/6    1.52/2    2.17/2    2.56/9    1.31/1*  11.53/2    2.48/8    4.15/2    3.42/1*   1.47/1*   1.12/6  
  3 Neumannová Kamila              46.51  3.09/2    8.25/3   11.31/3   13.23/3   15.52/3   18.14/2   20.02/2   31.34/2   34.11/2   39.23/3   43.50/3   45.42/3   46.51/3  
    SK SKI-OB Šternberk                   3.09/2    5.16/4    3.06/2    1.52/2    2.29/4    2.22/4    1.48/5   11.32/1*   2.37/2    5.12/8    4.27/7    1.52/4    1.09/4  
  4 Uchytilová Jana                48.49  3.46/7    9.31/7   12.51/5   15.00/5   17.08/5   19.20/5   21.22/5   33.54/5   36.36/5   41.18/5   45.28/4   47.40/4   48.49/4  
    SK Prostějov                          3.46/7    5.45/5    3.20/5    2.09/10   2.08/1*   2.12/2    2.02/8   12.32/7    2.42/4    4.42/3    4.10/3    2.12/12   1.09/4  
  5 Koláriková Irena               49.08  3.27/4    8.38/4   11.48/4   13.41/4   16.20/4   18.59/4   20.46/4   33.13/4   35.57/4   40.49/4   46.11/5   48.00/5   49.08/5  
    SKOB Zlín                             3.27/4    5.11/3    3.10/3    1.53/4    2.39/8    2.39/8    1.47/4   12.27/5    2.44/5    4.52/6    5.22/12   1.49/2    1.08/3  
  6 Ostřanská Iveta                50.05  3.31/5    9.27/6   13.21/7   15.15/7   18.04/8   20.17/6   22.02/6   34.22/6   37.12/6   42.47/6   47.09/6   49.00/6   50.05/6  
    SK Severka Šumperk                    3.31/5    5.56/8    3.54/9    1.54/5    2.49/10   2.13/3    1.45/3   12.20/4    2.50/10   5.35/11   4.22/6    1.51/3    1.05/1* 
  7 Vlažná Mirka                   51.56  3.51/8   10.32/10  13.46/9   15.42/9   18.24/9   20.51/7   22.46/7   36.42/7   39.29/7   44.32/7   48.47/7   50.44/7   51.56/7  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.51/8    6.41/11   3.14/4    1.56/6    2.42/9    2.27/5    1.55/7   13.56/11   2.47/7    5.03/7    4.15/4    1.57/7    1.12/6  
  8 Kabáthová Jitka                53.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    53.52/   
    SK Žabovřesky Brno                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Hlavová Miroslava              56.06  3.51/8    9.45/8   13.07/6   15.13/6   17.44/6   24.01/9   27.10/11  39.25/8   41.54/8   47.40/8   52.50/8   54.44/8   56.06/8  
    KOB Konice                            3.51/8    5.54/7    3.22/6    2.06/9    2.31/5    6.17/14   3.09/12  12.15/3    2.29/1*   5.46/13   5.10/10   1.54/5    1.22/12 
 10 Štrajtová Zuzana               57.11  4.02/11  11.11/12  15.32/12  17.51/12  21.43/11  24.17/11  26.51/10  41.10/10  44.15/10  48.57/10  53.54/10  55.58/10  57.11/9  
    SK UP Olomouc                         4.02/11   7.09/13   4.21/11   2.19/13   3.52/14   2.34/7    2.34/11  14.19/12   3.05/12   4.42/3    4.57/8    2.04/10   1.13/8  
 11 Stackeová Anna                 57.27  3.59/10  10.06/9   15.26/11  17.42/11  22.03/12  24.30/12  26.38/9   40.18/9   42.57/9   48.24/9   53.34/9   55.57/9   57.27/10 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.59/10   6.07/9    5.20/14   2.16/11   4.21/15   2.27/5    2.08/10  13.40/9    2.39/3    5.27/10   5.10/10   2.23/13   1.30/14 
 12 Hubáčková Jana                 59.24  3.34/6    9.24/5   13.28/8   15.29/8   18.02/7   21.12/8   28.10/12  41.19/11  44.15/10  51.07/12  56.06/11  58.11/11  59.24/11 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.34/6    5.50/6    4.04/10   2.01/7    2.33/6    3.10/11   6.58/15  13.09/8    2.56/11   6.52/15   4.59/9    2.05/11   1.13/8  
 13 Jastrzembská Jarmila           61.22  4.16/13  11.09/11  14.55/10  17.11/10  20.16/10  24.14/10  26.21/8   42.22/12  45.31/12  50.43/11  58.05/12  60.01/12  61.22/12 
    TJ TŽ Třinec                          4.16/13   6.53/12   3.46/8    2.16/11   3.05/11   3.58/13   2.07/9   16.01/13   3.09/13   5.12/8    7.22/15   1.56/6    1.21/11 
 14 Dittrichová Lenka              67.21  4.11/12  11.47/14  17.41/14  19.43/14  22.19/14  36.16/15  38.10/15  51.57/14  54.45/13  59.36/13  63.56/13  65.57/13  67.21/13 
    KOB Konice                            4.11/12   7.36/14   5.54/16   2.02/8    2.36/7   13.57/16   1.54/6   13.47/10   2.48/8    4.51/5    4.20/5    2.01/9    1.24/13 
 15 Schäferová Jana                73.11  4.53/15  12.43/15  18.00/15  20.59/15  24.27/15  27.43/14  31.29/13  50.49/13  54.56/14  61.38/14  68.38/14  71.22/14  73.11/14 
    SKOB Zlín                             4.53/15   7.50/15   5.17/13   2.59/15   3.28/13   3.16/12   3.46/14  19.20/14   4.07/14   6.42/14   7.00/14   2.44/15   1.49/16 
 16 Rokoszová Jaroslava            75.43  4.38/14  11.11/12  16.16/13  18.45/13  22.04/13  25.03/13  32.48/14  55.13/15  59.40/15  65.15/15  72.02/15  74.26/15  75.43/15 
    SKOB Ostrava                          4.38/14   6.33/10   5.05/12   2.29/14   3.19/12   2.59/10   7.45/16  22.25/16   4.27/15   5.35/11   6.47/13   2.24/14   1.17/10 
 17 Kukolová Alena                 92.29  6.09/16  16.06/16  21.29/16  24.32/16  30.57/16  38.50/16  42.07/16  64.30/16  69.33/16  78.44/16  87.39/16  90.51/16  92.29/16 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.09/16   9.57/16   5.23/15   3.03/16   6.25/16   7.53/15   3.17/13  22.23/15   5.03/16   9.11/16   8.55/16   3.12/16   1.38/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45C        3.7km  120m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-70      3-32      4-67      5-61      6-88      7-79      8-58      9-100   
  1 Lázničková Marcela             47.42  3.57/2    6.05/2   13.08/1*  15.07/1*  18.30/2   28.33/2   31.01/2   40.04/2   46.33/1*  47.42/1* 
    SKOB Zlín                             3.57/2    2.08/3    7.03/2    1.59/3    3.23/8   10.03/6    2.28/2    9.03/3    6.29/1*   1.09/1* 
  2 Žaludková Miroslava            49.42  4.32/7    6.49/5   13.25/2   15.18/2   18.06/1*  26.27/1*  29.16/1*  39.01/1*  48.16/2   49.42/2  
    SKOB Zlín                             4.32/7    2.17/4    6.36/1*   1.53/2    2.48/2    8.21/1*   2.49/5    9.45/5    9.15/10   1.26/6  
  3 Lukášová Lenka                 49.50  3.31/1*   5.33/1*  15.17/5   16.52/4   19.11/3   30.28/6   32.39/4   41.27/3   48.19/3   49.50/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     3.31/1*   2.02/2    9.44/10   1.35/1*   2.19/1*  11.17/7    2.11/1*   8.48/2    6.52/5    1.31/10 
  4 Štáblová Jitka                 51.16  5.51/10   8.17/8   15.51/8   18.07/8   20.57/7   29.49/4   32.50/5   42.40/5   49.48/4   51.16/4  
    SK Severka Šumperk                    5.51/10   2.26/6    7.34/3    2.16/7    2.50/3    8.52/2    3.01/8    9.50/6    7.08/7    1.28/7  
  5 Jalová Marie                   52.13  4.20/4    6.38/4   14.24/4   16.29/3   19.36/4   29.38/3   32.37/3   42.08/4   51.01/6   52.13/5  
    SK Radioklub Blansk                   4.20/4    2.18/5    7.46/5    2.05/5    3.07/6   10.02/5    2.59/6    9.31/4    8.53/9    1.12/2  
  6 Salajková Věra                 52.20  4.34/8    7.12/7   15.36/6   17.39/6   20.29/5   30.12/5   32.55/6   43.43/6   50.41/5   52.20/6  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            4.34/8    2.38/8    8.24/7    2.03/4    2.50/3    9.43/4    2.43/4   10.48/10   6.58/6    1.39/11 
  7 Jašková Monika                 59.01  4.40/9    6.21/3   13.59/3   16.58/5   20.50/6   39.59/8   42.58/7   51.07/7   57.47/7   59.01/7  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.40/9    1.41/1*   7.38/4    2.59/10   3.52/9   19.09/10   2.59/6    8.09/1*   6.40/3    1.14/3  
  8 Cigošová Anna                  61.58  4.15/3   12.59/11  23.32/11  26.05/11  29.03/10  38.19/7   43.54/8   53.54/8   60.30/8   61.58/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.15/3    8.44/11  10.33/11   2.33/8    2.58/5    9.16/3    5.35/10  10.00/7    6.36/2    1.28/7  
  9 Matyášová Lenka                63.31  4.30/6    7.07/6   15.44/7   17.57/7   22.41/8   40.21/9   44.15/9   54.44/9   62.03/9   63.31/9  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            4.30/6    2.37/7    8.37/8    2.13/6    4.44/10  17.40/9    3.54/9   10.29/9    7.19/8    1.28/7  
 10 Starčuková Jana                74.20  4.22/5   12.22/10  20.15/9   23.00/9   26.12/9   53.16/11  55.58/11  66.15/11  72.55/10  74.20/10 
    Klub turistů a lyžařů Brno            4.22/5    8.00/10   7.53/6    2.45/9    3.12/7   27.04/11   2.42/3   10.17/8    6.40/3    1.25/5  
 11 Zháňalová Jana                 76.15  8.08/11  12.12/9   21.41/10  24.42/10  31.29/11  44.15/10  53.40/10  64.55/10  74.58/11  76.15/11 
    OOB Třebíč                            8.08/11   4.04/9    9.29/9    3.01/11   6.47/11  12.46/8    9.25/11  11.15/11  10.03/11   1.17/4  
    Chroustová Petra           DISK       3.11/     4.55/     9.57/    11.41/         /    29.01/    30.54/    37.59/    43.15/    44.20/   
    VSK Mendelu Brno                      3.11/     1.44/     5.02/     1.44/         /         /     1.53/     7.05/     5.16/     1.05/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50B        4.5km  145m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-71      3-81      4-67      5-72      6-43      7-42      8-74      9-88     10-77     11-76     12-100   
  1 Klusáčková Jitka               47.34  8.40/7   13.35/6   19.07/4   22.13/4   24.34/4   26.29/3   27.41/3   30.31/2   32.13/2   39.47/1*  44.33/1*  46.28/1*  47.34/1* 
    OOB Třebíč                            8.40/7    4.55/2    5.32/3    3.06/3    2.21/4    1.55/1*   1.12/1*   2.50/1*   1.42/1*   7.34/1*   4.46/2    1.55/1*   1.06/1* 
  2 Bravená Alexandra              49.04  5.53/1*  11.00/1*  16.17/1*  19.52/1*  22.15/1*  24.43/1*  26.33/1*  29.33/1*  31.21/1*  40.18/2   45.18/2   47.39/2   49.04/2  
    VSK Mendelu Brno                      5.53/1*   5.07/3    5.17/1*   3.35/6    2.23/6    2.28/6    1.50/5    3.00/2    1.48/2    8.57/4    5.00/4    2.21/6    1.25/7  
  3 Horynová Eva                   51.12  8.22/6   12.49/3   18.15/3   21.28/2   23.43/2   26.01/2   27.38/2   30.55/3   33.21/3   43.06/3   47.37/3   49.53/3   51.12/3  
    SKOB Zlín                             8.22/6    4.27/1*   5.26/2    3.13/4    2.15/3    2.18/3    1.37/2    3.17/7    2.26/3    9.45/5    4.31/1*   2.16/4    1.19/5  
  4 Vaňáková Milada                54.49  7.15/3   12.54/4   20.03/5   23.31/5   25.52/5   28.10/5   29.55/5   33.08/5   36.35/4   46.22/5   51.11/4   53.28/4   54.49/4  
    SK Haná orienteering                  7.15/3    5.39/6    7.09/6    3.28/5    2.21/4    2.18/3    1.45/3    3.13/6    3.27/7    9.47/6    4.49/3    2.17/5    1.21/6  
  5 Krejčíková Monika              57.45  6.34/2   12.04/2   17.57/2   22.00/3   24.33/3   27.12/4   28.58/4   32.04/4   37.05/6   47.41/6   53.21/5   56.10/5   57.45/5  
    SKOB Zlín                             6.34/2    5.30/5    5.53/4    4.03/8    2.33/7    2.39/7    1.46/4    3.06/4    5.01/8   10.36/8    5.40/5    2.49/8    1.35/9  
  6 Smičková Eva                   58.29  9.34/8   15.02/7   21.06/6   24.04/6   26.12/6   28.30/6   30.22/6   33.32/6   36.45/5   44.52/4   55.02/6   57.16/6   58.29/6  
    KOB Konice                            9.34/8    5.28/4    6.04/5    2.58/1*   2.08/2    2.18/3    1.52/6    3.10/5    3.13/5    8.07/2   10.10/9    2.14/2    1.13/3  
  7 Hauerlandová Jitka             64.24  9.44/9   16.48/8   24.03/8   28.00/8   30.36/8   33.28/8   35.24/8   39.28/8   42.14/7   52.59/8   59.39/7   63.11/7   64.24/7  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              9.44/9    7.04/8    7.15/7    3.57/7    2.36/8    2.52/9    1.56/7    4.04/9    2.46/4   10.45/9    6.40/7    3.32/9    1.13/3  
  8 Špacírová Danuše               64.25  8.18/5   18.11/9   27.12/9   30.13/9   32.10/9   34.27/9   36.25/9   39.28/8   42.49/8   50.57/7   61.00/8   63.15/8   64.25/8  
    SK UP Olomouc                         8.18/5    9.53/9    9.01/9    3.01/2    1.57/1*   2.17/2    1.58/8    3.03/3    3.21/6    8.08/3   10.03/8    2.15/3    1.10/2  
  9 SOCHOROVÁ Hana                 72.03  7.19/4   13.13/5   21.51/7   25.58/7   28.42/7   31.21/7   33.27/7   36.55/7   51.44/9   62.17/9   68.06/9   70.33/9   72.03/9  
    SKOB Baník Havířov                    7.19/4    5.54/7    8.38/8    4.07/9    2.44/9    2.39/7    2.06/9    3.28/8   14.49/9   10.33/7    5.49/6    2.27/7    1.30/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55B        4.3km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-42      3-82      4-51      5-50      6-79      7-78      8-64      9-58     10-76     11-100   
  1 Potěšilová Vladimíra           52.14 10.00/1*  13.42/1*  16.05/1*  18.54/1*  21.11/1*  27.57/1*  30.30/1*  35.37/1*  43.03/1*  48.35/1*  50.56/1*  52.14/1* 
    VSK Mendelu Brno                     10.00/1*   3.42/1*   2.23/1*   2.49/2    2.17/2    6.46/1*   2.33/1*   5.07/2    7.26/2    5.32/1*   2.21/2    1.18/1* 
  2 Janská Iva                     53.52 12.50/2   16.42/2   19.25/2   22.03/2   24.16/2   32.11/2   34.45/2   38.28/2   43.41/2   50.27/2   52.32/2   53.52/2  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno           12.50/2    3.52/2    2.43/2    2.38/1*   2.13/1*   7.55/2    2.34/2    3.43/1*   5.13/1*   6.46/2    2.05/1*   1.20/2  
  3 Jelínková Dagmar               73.23 13.55/3   20.40/3   24.32/3   28.22/3   31.36/3   41.15/3   45.06/3   51.13/3   59.56/3   68.44/3   71.39/3   73.23/3  
    SKOB Zlín                            13.55/3    6.45/3    3.52/3    3.50/3    3.14/3    9.39/3    3.51/3    6.07/3    8.43/3    8.48/3    2.55/3    1.44/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55C        3.0km   85m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-50      3-51      4-82      5-96      6-74      7-93      8-78      9-85     10-100   
  1 Kolaříková Věra                30.04  1.50/1*   4.32/1*   6.55/2    9.22/1*  11.41/1*  14.29/1*  17.47/1*  19.15/1*  26.21/1*  28.49/1*  30.04/1* 
    KOB Start Blansk                      1.50/1*   2.42/1*   2.23/3    2.27/1*   2.19/1*   2.48/3    3.18/2    1.28/2    7.06/3    2.28/2    1.15/3  
  2 Procházková Helena             33.43  2.11/3    5.14/3    7.40/3   10.30/3   13.25/3   16.37/3   20.06/3   21.52/3   29.29/4   32.20/3   33.43/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.11/3    3.03/4    2.26/4    2.50/3    2.55/4    3.12/4    3.29/3    1.46/6    7.37/4    2.51/5    1.23/4  
  3 Strnadlová Zdeňka              34.02  2.08/2    4.52/2    6.42/1*   9.26/2   12.04/2   14.49/2   17.58/2   19.36/2   27.46/2   32.29/4   34.02/4  
    KOB Směr Kroměříž                     2.08/2    2.44/2    1.50/1*   2.44/2    2.38/3    2.45/2    3.09/1*   1.38/5    8.10/5    4.43/8    1.33/6  
  4 Liščinská Eva                  36.11  2.22/4    6.32/6   10.12/6   15.29/6   17.56/6   20.25/5   24.26/5   25.57/5   32.18/5   34.57/5   36.11/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.22/4    4.10/6    3.40/7    5.17/7    2.27/2    2.29/1*   4.01/6    1.31/4    6.21/2    2.39/3    1.14/1* 
  5 Ledabylová Alena               40.23  2.57/6    5.52/4    9.26/5   12.38/5   15.50/5   21.05/6   25.03/6   26.32/6   34.42/6   38.55/6   40.23/6  
    SKOB Horní Benešov                    2.57/6    2.55/3    3.34/6    3.12/4    3.12/6    5.15/6    3.58/5    1.29/3    8.10/5    4.13/7    1.28/5  
  6 Krumpholcová Jarmila           61.28  3.47/8    8.08/7   11.21/7   19.01/7   23.35/7   38.27/7   43.55/7   45.57/7   56.57/7   59.43/7   61.28/7  
    SKOB Horní Benešov                    3.47/8    4.21/7    3.13/5    7.40/8    4.34/8   14.52/8    5.28/7    2.02/7   11.00/8    2.46/4    1.45/7  
  7 Henková Svatava                63.35  3.29/7   14.09/8   21.18/8   25.07/8   29.06/8   38.33/8   45.12/8   47.20/8   57.32/8   61.29/8   63.35/8  
    SK Radioklub Blansk                   3.29/7   10.40/8    7.09/8    3.49/6    3.59/7    9.27/7    6.39/8    2.08/8   10.12/7    3.57/6    2.06/8  
  8 Dressler Jan              MS   32.58  2.23/5    6.07/5    8.01/4   11.45/4   14.41/4   18.09/4   21.42/4   23.04/4   29.23/3   31.44/2   32.58/2  
    KOB Start Blansk                      2.23/5    3.44/5    1.54/2    3.44/5    2.56/5    3.28/5    3.33/4    1.22/1*   6.19/1*   2.21/1*   1.14/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60B        3.9km  200m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-50      3-51      4-82      5-41      6-72      7-43      8-42      9-78     10-85     11-100   
  1 Novotná Ludmila                64.25  6.05/2   12.52/2   17.51/2   21.22/1*  26.18/1*  35.31/2   39.02/2   41.51/2   50.52/2   59.54/1*  62.44/1*  64.25/1* 
    TJ Opava                              6.05/2    6.47/2    4.59/2    3.31/1*   4.56/2    9.13/2    3.31/1*   2.49/2    9.01/1*   9.02/1*   2.50/1*   1.41/1* 
  2 Ohnoutková Ludmila             67.01  5.51/1*  12.36/1*  16.58/1*  22.27/2   26.18/1*  32.22/1*  35.54/1*  38.07/1*  49.26/1*  60.50/2   65.20/2   67.01/2  
    KOB Prostějov                         5.51/1*   6.45/1*   4.22/1*   5.29/2    3.51/1*   6.04/1*   3.32/2    2.13/1*  11.19/2   11.24/2    4.30/2    1.41/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65B        3.2km   70m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-50      3-51      4-83      5-82      6-42      7-78      8-85      9-100   
  1 Stará Pavla                    34.54  2.11/1*   6.28/1*   9.01/1*  11.03/1*  13.13/1*  15.56/1*  23.27/1*  30.45/1*  33.25/1*  34.54/1* 
    TJ Baník Ostrava OKD                  2.11/1*   4.17/1*   2.33/2    2.02/1*   2.10/1*   2.43/1*   7.31/1*   7.18/1*   2.40/1*   1.29/1* 
  2 Gavendová Anna                 46.28  2.33/2    8.02/2   10.32/2   13.08/2   15.33/2   21.49/2   31.38/2   41.36/2   44.46/2   46.28/2  
    TJ TŽ Třinec                          2.33/2    5.29/2    2.30/1*   2.36/2    2.25/2    6.16/2    9.49/2    9.58/2    3.10/2    1.42/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10C        2.0km   65m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-92      3-95      4-93      5-94      6-100   
  1 Kundrata Jan                   16.22  2.07/1*   3.23/1*   4.11/1*   6.43/1*  13.33/1*  15.21/1*  16.22/1* 
    TJ Jižní svahy Zlín                   2.07/1*   1.16/1*   0.48/1*   2.32/2    6.50/3    1.48/2    1.01/3  
  2 Kostka Jiří                    17.43  2.16/2    4.01/3    5.01/2    7.38/2   14.43/2   16.38/2   17.43/2  
    POBO - přátelé OB Opava               2.16/2    1.45/5    1.00/2    2.37/4    7.05/4    1.55/3    1.05/5  
  3 Milán Jakub                    18.51  3.10/7    4.44/6    8.01/5   10.24/5   16.20/5   17.56/4   18.51/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     3.10/7    1.34/4    3.17/9    2.23/1*   5.56/1*   1.36/1*   0.55/1* 
  4 Jirka Matyáš                   18.56  2.28/5    3.47/2        /     8.01/3   15.39/4   17.45/3   18.56/4  
    KOB Prostějov                         2.28/5    1.19/2        /         /     7.38/6    2.06/4    1.11/10 
  5 Soška Petr                     21.05  2.25/4    4.42/5    6.29/3    9.05/4   15.35/3   19.58/5   21.05/5  
    SK Žabovřesky Brno                    2.25/4    2.17/7    1.47/6    2.36/3    6.30/2    4.23/13   1.07/6  
  6 Světnický František            21.43  5.05/13   6.36/10       /         /         /    20.46/6   21.43/6  
    SK SKI-OB Šternberk                   5.05/13   1.31/3        /         /         /         /     0.57/2  
  7 Čelechovský Matěj              21.57  2.19/3    4.46/7    8.09/6   11.05/6   18.36/6   20.46/6   21.57/7  
    OOB TJ Průkopník Brn                  2.19/3    2.27/9    3.23/10   2.56/5    7.31/5    2.10/5    1.11/10 
  8 Urbánek Adam                   23.28  2.44/6    4.30/4        /         /         /    22.20/8   23.28/8  
    SK Žabovřesky Brno                    2.44/6    1.46/6        /         /         /         /     1.08/7  
  9 Lukáš Martin                   26.28  4.04/11   7.23/11  10.23/8   13.19/7   22.42/7   25.15/9   26.28/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.04/11   3.19/14   3.00/8    2.56/5    9.23/8    2.33/6    1.13/12 
 10 Gryc Ondřej                    28.22  4.41/12  10.51/14  12.06/9   16.40/9   24.25/9   27.19/11  28.22/10 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.41/12   6.10/17   1.15/3    4.34/9    7.45/7    2.54/9    1.03/4  
 11 Novotný Erik                   28.27  3.48/9    9.03/12       /         /         /    27.18/10  28.27/11 
    OOB TJ Zlaté Hory                     3.48/9    5.15/16       /         /         /         /     1.09/8  
 12 Karásek Matyáš                 32.23  8.37/15  11.00/15  12.48/10  17.20/10  28.27/10  31.06/13  32.23/13 
    KOB Prostějov                         8.37/15   2.23/8    1.48/7    4.32/8   11.07/13   2.39/7    1.17/14 
 13 Valík Adam                     32.40  3.50/10   6.30/9    8.00/4   17.49/11  28.36/11  31.21/14  32.40/14 
    POBO - přátelé OB Opava               3.50/10   2.40/11   1.30/4    9.49/13  10.47/12   2.45/8    1.19/15 
 14 Račanský Jan                   37.11 10.21/16  15.04/16  16.46/11  21.38/12  31.56/12  35.44/15  37.11/15 
    OOB TJ Průkopník Brn                 10.21/16   4.43/15   1.42/5    4.52/10  10.18/11   3.48/12   1.27/17 
 15 VÉBR Tomáš                     39.08  6.17/14   9.05/13  18.15/12  24.49/13  34.59/13  37.58/16  39.08/16 
    SKOB Baník Havířov                    6.17/14   2.48/12   9.10/13   6.34/12  10.10/10   2.59/10   1.10/9  
 16 Svoboda Radek                  48.26 15.19/17  18.08/17       /         /         /    47.03/17  48.26/17 
    SK SKI-OB Šternberk                  15.19/17   2.49/13       /         /         /         /     1.23/16 
 17 Jirgl Pavel                    94.13 24.59/18  47.55/18  56.54/13  62.28/14  89.05/14  92.38/18  94.13/18 
    KOS TJ Tesla Brno                    24.59/18  22.56/18   8.59/12   5.34/11  26.37/14   3.33/11   1.35/18 
 18 Pulec Matěj               MS   31.01  3.15/8    5.46/8    9.48/7   14.01/8   23.39/8   29.46/12  31.01/12 
    VSK Mendelu Brno                      3.15/8    2.31/10   4.02/11   4.13/7    9.38/9    6.07/14   1.15/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12C        2.9km   80m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-50      3-51      4-82      5-93      6-78      7-85      8-100   
  1 Filipek Sebastian              21.24  2.02/6    4.18/4    5.56/3    8.16/3   12.21/1*  13.27/1*  18.40/1*  20.29/1*  21.24/1* 
    TJ TŽ Třinec                          2.02/6    2.16/3    1.38/3    2.20/2    4.05/1*   1.06/1*   5.13/2    1.49/2    0.55/2  
  2 Matoušek Matěj                 22.58  1.41/4    3.50/3    5.38/2    7.45/1*  12.43/2   13.59/3   20.03/3   22.04/2   22.58/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    1.41/4    2.09/2    1.48/5    2.07/1*   4.58/6    1.16/6    6.04/5    2.01/3    0.54/1* 
  3 Bořánek Michal                 23.24  1.33/2    3.49/2    5.21/1*   7.45/1*       /    13.43/2   19.48/2   22.15/3   23.24/3  
    SK SKI-OB Šternberk                   1.33/2    2.16/3    1.32/2    2.24/5        /         /     6.05/6    2.27/11   1.09/14 
  4 Gryc Vojtěch                   24.00  2.36/12   5.14/7    7.25/5    9.47/5   14.05/3   15.13/4   20.25/4   22.59/4   24.00/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.36/12   2.38/7    2.11/10   2.22/4    4.18/2    1.08/2    5.12/1*   2.34/13   1.01/5  
  5 Karásek Adam                   25.12  2.04/7    4.44/5    6.34/4    9.37/4   14.11/4   15.26/5   21.48/5   24.09/5   25.12/5  
    KOB Prostějov                         2.04/7    2.40/8    1.50/6    3.03/13   4.34/4    1.15/5    6.22/7    2.21/9    1.03/7  
  6 Jirka Mikuláš                  25.52  1.38/3    3.46/1*   8.58/10  11.28/7   15.52/6   17.08/7   22.50/6   24.53/6   25.52/6  
    KOB Prostějov                         1.38/3    2.08/1*   5.12/21   2.30/7    4.24/3    1.16/6    5.42/3    2.03/4    0.59/4  
  7 Šafář Vojtěch                  26.09  4.26/13   6.55/12   8.25/9   10.52/6   15.37/5   16.51/6   22.51/7   25.05/7   26.09/7  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.26/13   2.29/5    1.30/1*   2.27/6    4.45/5    1.14/4    6.00/4    2.14/7    1.04/8  
  8 Kligl Radim                    28.47  1.21/1*   6.15/11   8.12/8   12.01/10  17.12/8   18.34/9   25.24/8   27.50/8   28.47/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.21/1*   4.54/17   1.57/7    3.49/15   5.11/8    1.22/11   6.50/8    2.26/10   0.57/3  
  9 Milán Tomáš                    30.55  2.05/8    4.54/6    7.28/6   11.42/9   17.10/7   18.22/8   28.13/11  29.49/9   30.55/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.05/8    2.49/9    2.34/16   4.14/18   5.28/10   1.12/3    9.51/21   1.36/1*   1.06/12 
 10 Podmolík Jonáš                 31.51  2.15/9    5.37/9    7.46/7   11.37/8   18.11/10  19.46/11  27.47/10  30.29/10  31.51/10 
    SKOB Zlín                             2.15/9    3.22/10   2.09/9    3.51/16   6.34/15   1.35/14   8.01/16   2.42/16   1.22/22 
 11 Pelánek Ondřej                 33.16  2.21/10   7.01/13   9.31/12  12.10/11  17.26/9   19.03/10  26.42/9   32.05/12  33.16/11 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.21/10   4.40/16   2.30/14   2.39/10   5.16/9    1.37/15   7.39/12   5.23/22   1.11/16 
 12 Adámek Filip                   33.19  6.27/20  10.24/16  12.49/16  15.28/16  21.11/14  22.31/15  29.46/13  32.04/11  33.19/12 
    KOB MOIRA Brno                        6.27/20   3.57/13   2.25/13   2.39/10   5.43/12   1.20/9    7.15/10   2.18/8    1.15/19 
 13 Blatný Jan                     33.32  2.23/11   6.07/10   9.04/11  13.16/12  20.06/11  21.53/14  29.47/14  32.28/13  33.32/13 
    KOB MOIRA Brno                        2.23/11   3.44/12   2.57/17   4.12/17   6.50/16   1.47/16   7.54/15   2.41/15   1.04/8  
 14 Šafář Martin                   33.42  2.01/5    5.25/8   12.40/15  15.15/15  20.16/13  21.34/13  29.22/12  32.38/15  33.42/14 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.01/5    3.24/11   7.15/23   2.35/8    5.01/7    1.18/8    7.48/14   3.16/18   1.04/8  
 15 Sedlář Jan                     33.44  4.41/16   8.53/14  10.38/13  13.56/13  20.11/12  21.31/12  29.58/15  32.31/14  33.44/15 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.41/16   4.12/14   1.45/4    3.18/14   6.15/14   1.20/9    8.27/18   2.33/12   1.13/18 
 16 Krč Matěj                      36.07  9.00/22  13.21/20  15.40/18  18.23/18  23.53/15  25.24/17  32.58/17  35.01/16  36.07/16 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    9.00/22   4.21/15   2.19/12   2.43/12   5.30/11   1.31/12   7.34/11   2.03/4    1.06/12 
 17 Slaný Filip                    36.57  4.46/17  10.04/15  12.35/14  15.12/14       /    23.02/16  30.00/16  35.36/17  36.57/17 
    SK Žabovřesky Brno                    4.46/17   5.18/18   2.31/15   2.37/9        /         /     6.58/9    5.36/23   1.21/20 
 18 Jelínek Jan                    39.59  5.20/18  11.20/17  13.36/17  17.52/17  26.25/16  28.15/18  36.47/19  38.57/18  39.59/18 
    POBO - přátelé OB Opava               5.20/18   6.00/21   2.16/11   4.16/19   8.33/18   1.50/17   8.32/19   2.10/6    1.02/6  
 19 Valík Tomáš                    40.28 14.49/23  17.20/23  19.24/22  21.45/20  27.32/17  29.04/19  36.46/18  39.24/19  40.28/19 
    POBO - přátelé OB Opava              14.49/23   2.31/6    2.04/8    2.21/3    5.47/13   1.32/13   7.42/13   2.38/14   1.04/8  
 20 Svoboda Marek                  45.22  7.15/21  13.03/19  16.39/19  21.37/19  29.05/18  30.57/20  40.11/20  44.01/20  45.22/20 
    SK Žabovřesky Brno                    7.15/21   5.48/20   3.36/18   4.58/21   7.28/17   1.52/18   9.14/20   3.50/19   1.21/20 
 21 Rajnoha David                  49.38  4.33/15  14.45/21  18.46/21  24.06/21  35.11/21  37.28/21  45.40/21  48.28/21  49.38/21 
    OOB TJ Průkopník Brn                  4.33/15  10.12/22   4.01/19   5.20/22  11.05/21   2.17/19   8.12/17   2.48/17   1.10/15 
 22 Dadák Petr                     57.58  4.27/14  16.29/22  21.24/23  26.03/23  34.42/19  38.41/23  52.14/22  56.46/23  57.58/22 
    SK Prostějov                          4.27/14  12.02/23   4.55/20   4.39/20   8.39/19   3.59/21  13.33/22   4.32/21   1.12/17 
 23 Hulenka Lukáš                  58.14  6.24/19  12.05/18  17.30/20  24.19/22  34.49/20  37.57/22  52.44/23  56.44/22  58.14/23 
    SKOB Ostrava                          6.24/19   5.41/19   5.25/22   6.49/23  10.30/20   3.08/20  14.47/23   4.00/20   1.30/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14B        4.7km  125m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-51      3-71      4-61      5-67      6-72      7-43      8-60      9-79     10-77     11-76     12-100   
  1 Sýkora Vojtěch                 33.12  3.02/2    5.08/2    9.28/2   12.03/2   13.29/2   14.59/1*  16.20/1*  19.33/1*  23.04/1*  28.07/1*  30.57/1*  32.28/1*  33.12/1* 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.02/2    2.06/13   4.20/1*   2.35/5    1.26/2    1.30/5    1.21/2    3.13/13   3.31/4    5.03/3    2.50/1*   1.31/5    0.44/1* 
  2 Hirš Otakar                    35.04  3.04/3    6.25/12  11.01/4   14.04/6   15.39/5   17.05/3   18.36/4   21.10/4   24.42/4   29.36/3   32.46/2   34.17/2   35.04/2  
    VSK Mendelu Brno                      3.04/3    3.21/24   4.36/2    3.03/12   1.35/5    1.26/3    1.31/5    2.34/2    3.32/5    4.54/2    3.10/3    1.31/5    0.47/3  
  3 Kočí Josef                     35.08  3.17/5    6.49/16  11.58/11  14.29/7   15.51/7   17.11/5   18.35/3   21.09/3   24.23/2   29.27/2   32.53/3   34.21/3   35.08/3  
    KOB Konice                            3.17/5    3.32/25   5.09/5    2.31/2    1.22/1*   1.20/1*   1.24/3    2.34/2    3.14/2    5.04/4    3.26/8    1.28/3    0.47/3  
  4 Vystavěl Ondřej                36.28  3.08/4    5.45/8   11.16/6   13.49/5   15.28/4   17.05/3   18.47/6   22.05/6   25.24/5   30.41/5   34.01/4   35.31/4   36.28/4  
    SK Prostějov                          3.08/4    2.37/20   5.31/10   2.33/3    1.39/8    1.37/8    1.42/9    3.18/14   3.19/3    5.17/7    3.20/6    1.30/4    0.57/12 
  5 Lanc Vojtěch                   36.29  2.34/1*   5.13/3   10.13/3   12.56/3   15.08/3   20.51/16  21.57/13  24.21/11  26.49/8   31.20/6   34.30/6   35.42/5   36.29/5  
    TJ TŽ Třinec                          2.34/1*   2.39/21   5.00/4    2.43/6    2.12/19   5.43/27   1.06/1*   2.24/1*   2.28/1*   4.31/1*   3.10/3    1.12/1*   0.47/3  
  6 Černocký Libor                 36.48  3.17/5    4.48/1*   9.26/1*  11.59/1*  13.28/1*  15.00/2   17.05/2   19.54/2   24.25/3   30.29/4   34.08/5   35.49/6   36.48/6  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.17/5    1.31/2    4.38/3    2.33/3    1.29/3    1.32/6    2.05/22   2.49/8    4.31/12   6.04/15   3.39/11   1.41/11   0.59/18 
  7 Cienciala Jan                  37.37  3.36/9    5.40/6   11.44/8   14.30/8   16.26/10  18.47/9   20.18/9   23.02/8   26.41/7   31.51/7   35.03/7   36.36/7   37.37/7  
    TJ TŽ Třinec                          3.36/9    2.04/11   6.04/13   2.46/7    1.56/13   2.21/22   1.31/5    2.44/5    3.39/6    5.10/5    3.12/5    1.33/8    1.01/21 
  8 Šiška Petr                     38.34  4.12/14   6.37/13  11.46/9   14.36/9   16.14/8   17.55/7   19.38/7   22.25/7   26.17/6   32.10/8   35.48/8   37.36/8   38.34/8  
    SKOB Zlín                             4.12/14   2.25/17   5.09/5    2.50/10   1.38/7    1.41/11   1.43/10   2.47/6    3.52/8    5.53/13   3.38/10   1.48/15   0.58/16 
  9 Ptáček Patrik                  39.13  3.21/7    5.19/4   11.07/5   13.37/4   15.47/6   17.12/6   18.39/5   21.22/5   28.06/10  33.16/10  36.49/9   38.15/9   39.13/9  
    BETA URSUS Orienteering               3.21/7    1.58/8    5.48/12   2.30/1*   2.10/17   1.25/2    1.27/4    2.43/4    6.44/26   5.10/5    3.33/9    1.26/2    0.58/16 
 10 Šrámek Ondřej                  39.50  4.07/13   5.56/9   11.20/7   14.46/10  16.22/9   18.22/8   20.09/8   23.13/9   27.11/9   33.14/9   37.07/10  38.53/10  39.50/10 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.07/13   1.49/7    5.24/7    3.26/15   1.36/6    2.00/17   1.47/14   3.04/11   3.58/9    6.03/14   3.53/13   1.46/13   0.57/12 
 11 Hlaváč Ondřej                  40.03  3.34/8    6.40/14  12.48/16  15.37/11  17.32/11  19.12/10  20.52/10  23.55/10  28.27/11  33.46/11  37.38/11  39.09/11  40.03/11 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.34/8    3.06/23   6.08/15   2.49/9    1.55/12   1.40/10   1.40/7    3.03/10   4.32/13   5.19/9    3.52/12   1.31/5    0.54/9  
 12 Jílek Ondřej                   42.10  3.45/11   5.30/5   13.18/17  16.05/14  18.15/13  19.41/12  21.25/11  25.39/14  31.03/13  36.21/12  39.43/12  41.24/12  42.10/12 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    3.45/11   1.45/5    7.48/25   2.47/8    2.10/17   1.26/3    1.44/11   4.14/19   5.24/20   5.18/8    3.22/7    1.41/11   0.46/2  
 13 Kašpar Petr                    43.35  4.57/19   6.40/14  12.08/12  16.55/16  18.37/15  20.11/13  22.04/15  25.04/12  30.14/12  36.22/13  40.49/13  42.36/13  43.35/13 
    SK Severka Šumperk                    4.57/19   1.43/4    5.28/8    4.47/23   1.42/9    1.34/7    1.53/16   3.00/9    5.10/17   6.08/17   4.27/18   1.47/14   0.59/18 
 14 Panovec Kryštof                46.15  4.18/16   5.59/10  11.46/9   15.54/13  17.52/12  19.33/11  21.36/12  26.26/15  32.26/14  39.12/14  43.17/14  45.07/14  46.15/14 
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               4.18/16   1.41/3    5.47/11   4.08/19   1.58/14   1.41/11   2.03/21   4.50/24   6.00/23   6.46/22   4.05/14   1.50/17   1.08/24 
 15 Horčička Vít                   48.17  3.56/12   6.55/17  12.24/15  16.41/15  18.26/14  20.13/14  21.57/13  25.06/13  34.04/16  40.38/16  45.25/16  47.13/15  48.17/15 
    SK UP Olomouc                         3.56/12   2.59/22   5.29/9    4.17/20   1.45/10   1.47/14   1.44/11   3.09/12   8.58/29   6.34/20   4.47/21   1.48/15   1.04/22 
 16 Levek Martin                   48.24  5.49/22   7.37/20  14.46/20  18.19/19  20.32/18  22.13/17  23.57/17  28.42/16  33.46/15  40.10/15  45.14/15  47.16/16  48.24/16 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.49/22   1.48/6    7.09/21   3.33/16   2.13/20   1.41/11   1.44/11   4.45/22   5.04/16   6.24/18   5.04/22   2.02/21   1.08/24 
 17 Žáček Matěj                    50.04  3.41/10   5.41/7   12.21/13  17.21/17  20.10/17  26.06/20  28.00/20  30.47/18  35.49/18  42.53/18  47.03/17  49.08/17  50.04/17 
    SK Radioklub Blansk                   3.41/10   2.00/9    6.40/17   5.00/25   2.49/22   5.56/28   1.54/17   2.47/6    5.02/15   7.04/23   4.10/15   2.05/23   0.56/11 
 18 Plášek Pavel                   50.14  5.01/20   7.31/19  14.13/18  22.08/23  24.40/22  26.41/21  28.30/21  32.43/21  37.58/22  44.40/22  47.45/19  49.22/18  50.14/18 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.01/20   2.30/19   6.42/18   7.55/29   2.32/21   2.01/18   1.49/15   4.13/18   5.15/18   6.42/21   3.05/2    1.37/9    0.52/7  
 19 Müller Jonáš                   50.47  4.13/15   6.17/11  12.22/14  15.43/12  18.47/16  20.50/15  23.33/16  32.14/20  36.53/19  43.24/20  47.34/18  49.53/19  50.47/19 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.13/15   2.04/11   6.05/14   3.21/14   3.04/23   2.03/19   2.43/28   8.41/28   4.39/14   6.31/19   4.10/15   2.19/25   0.54/9  
 20 Soška Marek                    51.41  6.06/23   8.28/21  14.41/19  17.42/18  25.11/23  27.19/24  29.33/24  33.44/22  37.50/21  43.31/21  48.46/21  50.41/20  51.41/20 
    SK Žabovřesky Brno                    6.06/23   2.22/16   6.13/16   3.01/11   7.29/29   2.08/20   2.14/24   4.11/17   4.06/10   5.41/10   5.15/25   1.55/19   1.00/20 
 21 Holesz Sebastian               52.24  4.36/18   8.29/22  15.30/21  20.00/20  21.53/19  23.46/18  25.40/18  29.33/17  35.12/17  43.00/19  48.37/20  51.04/21  52.24/21 
    TJ TŽ Třinec                          4.36/18   3.53/26   7.01/20   4.30/21   1.53/11   1.53/15   1.54/17   3.53/15   5.39/22   7.48/26   5.37/26   2.27/27   1.20/28 
 22 Říčný Vojtěch                  53.58  6.08/24   8.35/23  15.47/22  20.42/22  22.49/20  24.44/19  26.42/19  31.31/19  36.56/20  42.46/17  51.25/22  53.05/22  53.58/22 
    SK Žabovřesky Brno                    6.08/24   2.27/18   7.12/23   4.55/24   2.07/16   1.55/16   1.58/19   4.49/23   5.25/21   5.50/11   8.39/29   1.40/10   0.53/8  
 23 Kadleček Jan                   56.37  7.27/26   8.49/24  19.33/27  22.44/24  30.05/27  32.15/26  34.29/26  38.52/25  42.41/24  48.33/24  53.37/23  55.40/23  56.37/23 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              7.27/26   1.22/1*  10.44/28   3.11/13   7.21/28   2.10/21   2.14/24   4.23/20   3.49/7    5.52/12   5.04/22   2.03/22   0.57/12 
 24 Tesař Vojtěch                  57.40  8.04/28  10.04/26  17.04/25  24.39/27  26.44/25  30.19/25  32.52/25  37.27/24  44.09/26  50.15/25  54.41/25  56.33/24  57.40/24 
    VSK VŠB TU Ostrava                    8.04/28   2.00/9    7.00/19   7.35/27   2.05/15   3.35/24   2.33/26   4.35/21   6.42/25   6.06/16   4.26/17   1.52/18   1.07/23 
 25 Němeček Kryštof                58.28  5.08/21   7.25/18  16.13/23  20.16/21  24.35/21  26.56/22  29.01/23  34.05/23  39.22/23  48.29/23  54.38/24  57.12/25  58.28/25 
    SK Prostějov                          5.08/21   2.17/15   8.48/27   4.03/18   4.19/24   2.21/22   2.05/22   5.04/25   5.17/19   9.07/28   6.09/27   2.34/29   1.16/27 
 26 Havlíček Ondřej                59.14  4.23/17   8.53/25  16.19/24  23.59/26  25.33/24  27.12/23  28.52/22  39.00/26  43.20/25  51.18/26  56.03/26  58.27/26  59.14/26 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.23/17   4.30/27   7.26/24   7.40/28   1.34/4    1.39/9    1.40/7   10.08/29   4.20/11   7.58/27   4.45/20   2.24/26   0.47/3  
 27 Florián Vojtěch                62.25  7.58/27  10.13/27  18.06/26  22.44/24  30.04/26  33.40/27  35.40/27  40.46/27  47.34/27  55.02/27  59.29/27  61.28/27  62.25/27 
    KOB MOIRA Brno                        7.58/27   2.15/14   7.53/26   4.38/22   7.20/27   3.36/25   2.00/20   5.06/26   6.48/27   7.28/24   4.27/18   1.59/20   0.57/12 
 28 Láznička Václav                66.54  6.19/25  15.20/29  22.29/28  26.28/28  31.48/28  37.45/28  40.26/28  44.31/28  50.49/28  58.22/28  63.32/28  65.43/28  66.54/28 
    SKOB Zlín                             6.19/25   9.01/29   7.09/21   3.59/17   5.20/26   5.57/29   2.41/27   4.05/16   6.18/24   7.33/25   5.10/24   2.11/24   1.11/26 
 29 Rohlík Jan                     78.40  9.06/29  13.52/28  26.18/29  32.10/29  36.29/29  40.17/29  43.47/29  48.59/29  57.14/29  67.09/29  74.35/29  77.07/29  78.40/29 
    SKOB Kobra Vsetín                     9.06/29   4.46/28  12.26/29   5.52/26   4.19/24   3.48/26   3.30/29   5.12/27   8.15/28   9.55/29   7.26/28   2.32/28   1.33/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14C        3.1km  120m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-83      3-82      4-42      5-88      6-79      7-77      8-85      9-100   
  1 Jirgl Karel                    38.34  5.27/1*  12.23/5   14.01/1*  16.37/1*  20.45/1*  23.15/1*  30.09/2   34.32/1*  37.18/1*  38.34/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.27/1*   6.56/7    1.38/1*   2.36/1*   4.08/1*   2.30/4    6.54/3    4.23/1*   2.46/4    1.16/6  
  2 Dostál Pavel                   41.20  8.34/3   11.12/2   14.33/3   17.12/2   21.52/2   23.47/2   29.50/1*  38.36/2   40.15/2   41.20/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    8.34/3    2.38/1*   3.21/6    2.39/2    4.40/2    1.55/1*   6.03/2    8.46/8    1.39/1*   1.05/3  
  3 Ondráček Radek                 41.47  9.09/5   12.03/4   15.05/4   18.17/4   23.36/3   25.53/3   31.46/3   38.43/3   40.44/3   41.47/3  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    9.09/5    2.54/2    3.02/5    3.12/3    5.19/3    2.17/2    5.53/1*   6.57/5    2.01/2    1.03/2  
  4 Müller Tomáš                   56.50 14.58/6   19.48/7   22.31/7   25.47/6   33.58/4   37.42/4   46.50/4   52.43/4   55.42/4   56.50/4  
    OOB TJ Jiskra Otrokovic              14.58/6    4.50/5    2.43/2    3.16/4    8.11/6    3.44/5    9.08/6    5.53/4    2.59/5    1.08/5  
  5 Komenda Jan                    60.47  6.24/2   10.42/1*  16.01/5   21.58/5   34.09/5   39.25/5   48.14/5   55.12/5   59.27/5   60.47/5  
    SK Žabovřesky Brno                    6.24/2    4.18/4    5.19/7    5.57/7   12.11/7    5.16/7    8.49/4    6.58/6    4.15/7    1.20/8  
  6 Jahoda Vojtěch                 66.16      /    11.29/3   14.20/2   18.09/3   45.36/8   47.57/8   56.59/6   62.51/6   65.18/6   66.16/6  
    SK Žabovřesky Brno                        /         /     2.51/4    3.49/5   27.27/8    2.21/3    9.02/5    5.52/3    2.27/3    0.58/1* 
  7 Kún Josef                      69.12 24.30/7   27.35/8   30.19/8   34.13/8   39.44/7   44.11/7   58.39/8   64.17/7   68.05/7   69.12/7  
    BETA URSUS Orienteering              24.30/7    3.05/3    2.44/3    3.54/6    5.31/4    4.27/6   14.28/7    5.38/2    3.48/6    1.07/4  
  8 Grygar Daniel                  71.13  8.56/4   15.21/6   21.44/6   28.58/7   36.57/6   42.33/6   57.52/7   65.10/8   69.56/8   71.13/8  
    SK SKI-OB Šternberk                   8.56/4    6.25/6    6.23/8    7.14/8    7.59/5    5.36/8   15.19/8    7.18/7    4.46/8    1.17/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16B        6.6km  225m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-65      3-73      4-40      5-69      6-72      7-61      8-60      9-59     10-75     11-57     12-64     13-58     14-100   
  1 Mudrák Štěpán                  49.37  7.54/1*   9.49/1*  19.19/1*  22.36/1*  24.54/1*  27.32/1*  30.14/1*  32.12/1*  33.49/1*  40.02/1*  41.52/1*  42.28/1*  45.38/1*  48.59/1*  49.37/1* 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              7.54/1*   1.55/1*   9.30/2    3.17/3    2.18/4    2.38/1*   2.42/3    1.58/1*   1.37/3    6.13/1*   1.50/1*   0.36/1*   3.10/1*   3.21/1*   0.38/1* 
  2 Slíva Jan                      54.21 10.22/9   12.38/4   21.41/2   24.55/2   26.50/2   29.56/2   32.23/2   34.45/2   36.10/2   43.21/2   45.37/2   46.19/2   49.48/2   53.33/2   54.21/2  
    OOB TJ Slovan Luhačovice             10.22/9    2.16/6    9.03/16   3.14/1*   1.55/1*   3.06/2    2.27/1*   2.22/2    1.25/1*   7.11/4    2.16/6    0.42/2    3.29/3    3.45/2    0.48/5  
  3 Mielec Jaromír                 59.11  8.22/2   10.29/2   22.48/4   26.20/3   30.13/3   33.47/3   36.41/3   39.16/3   41.02/3   47.20/3   49.46/3   50.31/3   53.59/3   58.16/3   59.11/3  
    OOB TJ Baník Ostrava                  8.22/2    2.07/4   12.19/11   3.32/4    3.53/14   3.34/5    2.54/5    2.35/5    1.46/5    6.18/2    2.26/7    0.45/5    3.28/2    4.17/5    0.55/10 
  4 Burkart David                  64.59 10.11/8   12.44/5   26.23/9   29.59/8   32.09/7   35.27/6   38.02/5   40.55/6   43.04/5   51.38/5   54.17/5   55.04/5   58.51/4   64.05/4   64.59/4  
    OB Vizovice                          10.11/8    2.33/8   13.39/14   3.36/5    2.10/3    3.18/3    2.35/2    2.53/9    2.09/10   8.34/7    2.39/12   0.47/6    3.47/4    5.14/11   0.54/9  
  5 Glonek Jakub                   65.18 12.13/13  14.27/10  27.20/11  31.44/11  33.43/10  37.02/8   40.00/8   42.24/7   44.05/7   53.17/7   55.31/6   56.15/6   60.20/5   64.30/5   65.18/5  
    OOB TJ Baník Ostrava                 12.13/13   2.14/5   12.53/13   4.24/13   1.59/2    3.19/4    2.58/6    2.24/3    1.41/4    9.12/12   2.14/5    0.44/4    4.05/7    4.10/4    0.48/5  
  6 Mikel David                    66.08  9.49/7   12.47/6   24.01/5   27.52/5   30.17/4   33.55/4   37.01/4   40.09/4   43.20/6   50.40/4   52.52/4   54.03/4   60.40/6   65.13/6   66.08/6  
    SKOB Zlín                             9.49/7    2.58/11  11.14/8    3.51/6    2.25/6    3.38/7    3.06/8    3.08/13   3.11/14   7.20/6    2.12/4    1.11/14   6.37/13   4.33/8    0.55/10 
  7 Sadílek Jan                    67.50  9.21/4   12.03/3   22.46/3   27.38/4   31.33/6   36.10/7   39.09/7   42.41/8   44.37/8   53.43/8   55.48/8   57.20/8   62.34/7   67.03/7   67.50/7  
    SKOB Zlín                             9.21/4    2.42/10  10.43/5    4.52/15   3.55/15   4.37/15   2.59/7    3.32/16   1.56/7    9.06/9    2.05/3    1.32/16   5.14/9    4.29/6    0.47/3  
  8 Madzia Martin                  68.43 10.55/10  13.32/7   24.35/6   28.29/7   31.24/5   34.58/5   38.07/6   40.49/5   42.42/4   52.16/6   55.32/7   56.27/7   62.52/8   67.45/8   68.43/8  
    TJ TŽ Třinec                         10.55/10   2.37/9   11.03/7    3.54/7    2.55/12   3.34/5    3.09/10   2.42/7    1.53/6    9.34/15   3.16/16   0.55/10   6.25/12   4.53/10   0.58/13 
  9 Otruba Vojtěch                 69.40 13.07/14  15.03/11  27.54/12  31.58/12  34.48/12  39.12/12  42.47/11  45.26/11  47.27/10  56.19/10  59.16/11  60.26/11  64.30/9   68.34/9   69.40/9  
    SK Prostějov                         13.07/14   1.56/2   12.51/12   4.04/11   2.50/9    4.24/13   3.35/14   2.39/6    2.01/8    8.52/8    2.57/14   1.10/13   4.04/6    4.04/3    1.06/15 
 10 Podmolík Josef                 70.14 16.51/16  19.13/16  30.13/15  34.12/14  37.09/14  41.09/14  44.16/14  47.36/14  49.11/13  56.24/11  58.57/10  59.51/9   64.55/10  69.27/10  70.14/10 
    SKOB Zlín                            16.51/16   2.22/7   11.00/6    3.59/10   2.57/13   4.00/10   3.07/9    3.20/15   1.35/2    7.13/5    2.33/8    0.54/9    5.04/8    4.32/7    0.47/3  
 11 Žovinec Lukáš                  73.28 11.23/11  15.13/12  27.00/10  30.57/10  33.50/11  38.02/10  41.27/10  44.28/10  47.03/9   56.10/9   58.47/9   59.55/10  66.53/11  72.22/11  73.28/11 
    SK UP Olomouc                        11.23/11   3.50/13  11.47/9    3.57/9    2.53/11   4.12/12   3.25/13   3.01/11   2.35/13   9.07/11   2.37/10   1.08/11   6.58/15   5.29/12   1.06/15 
 12 Kelbl Vladimír                 74.35  9.39/5   14.15/9   26.10/8   30.31/9   33.23/9   37.25/9   41.12/9   44.00/9   48.41/12  57.47/13  60.39/12  61.22/12  68.26/13  73.57/12  74.35/12 
    KOB MOIRA Brno                        9.39/5    4.36/14  11.55/10   4.21/12   2.52/10   4.02/11   3.47/15   2.48/8    4.41/16   9.06/9    2.52/13   0.43/3    7.04/16   5.31/13   0.38/1* 
 13 Sedláček Ondřej                75.11  9.03/3   18.06/15  28.44/13  35.06/15  37.29/15  41.25/15  44.13/13  47.07/13  50.39/14  60.11/14  62.47/14  63.35/14  69.45/14  74.23/13  75.11/13 
    KČT - OB Holešov                      9.03/3    9.03/16  10.38/4    6.22/16   2.23/5    3.56/9    2.48/4    2.54/10   3.32/15   9.32/14   2.36/9    0.48/7    6.10/11   4.38/9    0.48/5  
 14 Zavřel Lukáš                   78.05  9.42/6   15.15/13  29.40/14  33.34/13  36.22/13  40.00/13  43.12/12  45.45/12  47.46/11  57.33/12  60.44/13  61.36/13  67.38/12  77.15/14  78.05/14 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               9.42/6    5.33/15  14.25/15   3.54/7    2.48/8    3.38/7    3.12/11   2.33/4    2.01/8    9.47/16   3.11/15   0.52/8    6.02/10   9.37/15   0.50/8  
 15 Kašpar Jakub                   78.25 13.33/15  16.36/14  31.33/16  35.59/16  38.43/16  43.07/16  46.30/15  49.37/15  51.57/15  61.12/15  63.49/15  65.02/15  71.45/15  77.20/15  78.25/15 
    Magnus Orienteering                  13.33/15   3.03/12  14.57/16   4.26/14   2.44/7    4.24/13   3.23/12   3.07/12   2.20/12   9.15/13   2.37/10   1.13/15   6.43/14   5.35/14   1.05/14 
 16 Dvorský Petr                   88.33 12.12/12  14.13/8   24.44/7   27.58/6   32.53/8   38.16/11  58.51/16  62.01/16  64.15/16  70.34/16  72.36/16  73.44/16  77.34/16  87.36/16  88.33/16 
    KOB Směr Kroměříž                    12.12/12   2.01/3   10.31/3    3.14/1*   4.55/16   5.23/16  20.35/16   3.10/14   2.14/11   6.19/3    2.02/2    1.08/11   3.50/5   10.02/16   0.57/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16C        4.6km  120m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-71      3-61      4-32      5-41      6-82      7-79      8-58      9-76     10-100   
  1 Šplíchal Marek                 45.00  6.07/4   10.32/2   13.20/1*  19.06/3   23.08/3   25.04/3   31.52/3   38.19/2   42.51/1*  44.06/1*  45.00/1* 
    SK Žabovřesky Brno                    6.07/4    4.25/2    2.48/2    5.46/6    4.02/5    1.56/2    6.48/3    6.27/1*   4.32/1*   1.15/1*   0.54/1* 
  2 Dumbrovský Michal              46.00  6.12/5   10.16/1*  15.28/3   17.56/2   21.25/1*  24.06/2   29.57/1*  36.53/1*  43.19/2   45.05/2   46.00/2  
    SK UP Olomouc                         6.12/5    4.04/1*   5.12/6    2.28/1*   3.29/2    2.41/4    5.51/1*   6.56/2    6.26/5    1.46/4    0.55/3  
  3 Mikula Jan                     47.42  5.41/1*  10.44/3   13.31/2   17.38/1*  21.27/2   23.34/1*  31.25/2   38.32/3   45.11/3   46.44/3   47.42/3  
    SK Severka Šumperk                    5.41/1*   5.03/4    2.47/1*   4.07/5    3.49/4    2.07/3    7.51/5    7.07/3    6.39/6    1.33/3    0.58/5  
  4 Nekut Tomáš                    50.06  5.45/2   15.16/6   18.20/6   21.29/5   25.56/6   27.50/4   34.48/4   42.26/4   47.19/4   49.12/4   50.06/4  
    KOB MOIRA Brno                        5.45/2    9.31/7    3.04/3    3.09/4    4.27/6    1.54/1*   6.58/4    7.38/5    4.53/2    1.53/7    0.54/1* 
  5 Kadlec Michal                  55.52 12.00/7   18.06/7   22.30/7   25.14/7   28.44/7   33.03/7   39.50/7   47.33/6   52.56/5   54.45/5   55.52/5  
    BETA URSUS Orienteering              12.00/7    6.06/5    4.24/5    2.44/3    3.30/3    4.19/7    6.47/2    7.43/6    5.23/3    1.49/5    1.07/7  
  6 Peřinka Šimon                  57.29  5.45/2   12.50/5   18.16/5   20.45/4   25.33/5   29.17/6   37.28/6   48.39/7   54.31/6   56.23/6   57.29/6  
    BETA URSUS Orienteering               5.45/2    7.05/6    5.26/7    2.29/2    4.48/7    3.44/6    8.11/7   11.11/7    5.52/4    1.52/6    1.06/6  
  7 Chvátal Štěpán                 58.13  6.55/6   11.30/4   15.43/4   22.01/6   25.18/4   28.30/5   36.33/5   44.01/5   55.56/7   57.17/7   58.13/7  
    SK UP Olomouc                         6.55/6    4.35/3    4.13/4    6.18/7    3.17/1*   3.12/5    8.03/6    7.28/4   11.55/7    1.21/2    0.56/4  
    Beránek Jan                DISK       8.57/    52.42/    55.26/    59.13/         /         /         /         /         /         /    82.35/   
    BETA URSUS Orienteering               8.57/    43.45/     2.44/     3.47/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18B        8.0km  275m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-44      3-73      4-34      5-33      6-52      7-53      8-63      9-54     10-56     11-57     12-58     13-100   
  1 Minář Marek                    55.28  7.10/3   11.12/1*  12.25/1*  14.30/1*  16.36/1*  26.41/1*  30.08/1*  34.15/1*  35.21/1*  44.45/1*  47.54/1*  51.22/1*  54.41/1*  55.28/1* 
    Magnus Orienteering                   7.10/3    4.02/1*   1.13/2    2.05/1*   2.06/1*  10.05/3    3.27/1*   4.07/2    1.06/3    9.24/5    3.09/1*   3.28/2    3.19/2    0.47/4  
  2 Láznička Jan                   56.55  6.55/1*  12.46/4   13.55/3   16.05/2   18.17/2   27.52/2   31.32/2   35.38/2   36.38/2   45.31/2   48.54/2   52.36/2   56.01/2   56.55/2  
    SKOB Zlín                             6.55/1*   5.51/10   1.09/1*   2.10/2    2.12/3    9.35/1*   3.40/3    4.06/1*   1.00/1*   8.53/2    3.23/3    3.42/4    3.25/3    0.54/9  
  3 Hubáček Jonáš                  57.39  7.57/4   12.42/3   13.57/4   16.18/4   18.29/3   28.09/3   31.45/3   36.15/3   37.16/3   45.42/3   49.30/3   52.57/3   57.04/3   57.39/3  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              7.57/4    4.45/3    1.15/3    2.21/4    2.11/2    9.40/2    3.36/2    4.30/4    1.01/2    8.26/1*   3.48/7    3.27/1*   4.07/8    0.35/1* 
  4 Skoupý Jan                     62.40  8.45/6   13.45/6   15.01/5   17.20/5   19.36/5   30.33/4   35.34/4   39.54/4   41.00/4   50.24/4   54.04/4   58.32/4   61.50/4   62.40/4  
    SK SKI-OB Šternberk                   8.45/6    5.00/6    1.16/4    2.19/3    2.16/4   10.57/4    5.01/9    4.20/3    1.06/3    9.24/5    3.40/5    4.28/11   3.18/1*   0.50/6  
  5 Mokrý Ondřej                   63.06  8.46/7   13.30/5   15.06/6   17.51/6   20.18/6   31.45/6   35.50/6   40.40/6   41.51/6   51.09/6   54.48/6   58.34/5   62.24/5   63.06/5  
    KOB MOIRA Brno                        8.46/7    4.44/2    1.36/8    2.45/7    2.27/7   11.27/5    4.05/4    4.50/7    1.11/7    9.18/4    3.39/4    3.46/6    3.50/5    0.42/2  
  6 Chmelař Martin                 63.48  7.06/2   12.02/2   13.27/2   16.07/3   18.39/4   31.29/5   35.46/5   40.35/5   41.45/5   50.55/5   54.36/5   58.35/6   62.58/6   63.48/6  
    SK Prostějov                          7.06/2    4.56/5    1.25/5    2.40/5    2.32/8   12.50/8    4.17/5    4.49/6    1.10/6    9.10/3    3.41/6    3.59/7    4.23/10   0.50/6  
  7 Obrátil Štěpán                 70.06  9.17/9   14.27/9   16.11/9   18.55/9   21.30/9   33.52/8   38.28/7   43.12/7   44.31/7   57.38/9   61.32/7   65.31/7   69.22/7   70.06/7  
    KOB MOIRA Brno                        9.17/9    5.10/7    1.44/9    2.44/6    2.35/9   12.22/6    4.36/6    4.44/5    1.19/11  13.07/10   3.54/8    3.59/7    3.51/6    0.44/3  
  8 Šincl Jiří                     71.54  9.30/10  14.23/8   15.56/8   18.47/8   21.11/8   33.36/7   38.47/8   45.06/8   46.23/8   57.12/7   61.32/7   67.37/9   71.02/8   71.54/8  
    Magnus Orienteering                   9.30/10   4.53/4    1.33/7    2.51/10   2.24/6   12.25/7    5.11/10   6.19/13   1.17/9   10.49/8    4.20/10   6.05/13   3.25/3    0.52/8  
  9 Sklenář Martin                 73.20  8.29/5   13.58/7   15.30/7   18.15/7   21.02/7   35.15/9   39.58/9   45.34/9   46.42/9   57.16/8   61.52/9   67.14/8   72.15/9   73.20/9  
    SKOB Bruntál                          8.29/5    5.29/9    1.32/6    2.45/7    2.47/10  14.13/11   4.43/7    5.36/11   1.08/5   10.34/7    4.36/12   5.22/12   5.01/13   1.05/13 
 10 Dvorský Vojtěch                76.47 10.13/12  15.29/10  18.20/11  21.27/11  23.46/11  41.45/11  46.30/11  51.20/11  52.37/11  63.37/11  68.10/11  71.53/11  75.59/10  76.47/10 
    KOB Směr Kroměříž                    10.13/12   5.16/8    2.51/12   3.07/12   2.19/5   17.59/13   4.45/8    4.50/7    1.17/9   11.00/9    4.33/11   3.43/5    4.06/7    0.48/5  
 11 Jordanov Alexandr              77.34  9.08/8   15.35/11  17.37/10  20.42/10  23.42/10  37.18/10  42.36/10  47.36/10  48.50/10  62.53/10  67.09/10  71.36/10  76.35/11  77.34/11 
    SK Žabovřesky Brno                    9.08/8    6.27/11   2.02/11   3.05/11   3.00/11  13.36/10   5.18/12   5.00/9    1.14/8   14.03/12   4.16/9    4.27/10   4.59/12   0.59/11 
 12 Krajcar Ivo                    86.44 17.54/13  25.10/13  27.11/13  30.00/12  33.13/12  46.21/12  51.34/12  57.03/12  58.47/12  72.06/12  76.47/12  81.02/12  85.49/12  86.44/12 
    KOB Směr Kroměříž                    17.54/13   7.16/13   2.01/10   2.49/9    3.13/12  13.08/9    5.13/11   5.29/10   1.44/13  13.19/11   4.41/13   4.15/9    4.47/11   0.55/10 
 13 Svačina Jan                   101.47 10.05/11  16.45/12  21.36/12  32.59/13  36.24/13  52.08/13  58.31/13  64.19/13  66.02/13  89.37/13  92.56/13  96.31/13 100.45/13 101.47/13 
    SKOB Zlín                            10.05/11   6.40/12   4.51/13  11.23/13   3.25/13  15.44/12   6.23/13   5.48/12   1.43/12  23.35/13   3.19/2    3.35/3    4.14/9    1.02/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20B        9.2km  320m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-50      3-51      4-59      5-60      6-61      7-69      8-39      9-34     10-52     11-53     12-63     13-54     14-56     15-64     16-100   
                                     
  1 Klusáček Jan                   61.51  2.40/1*   4.07/1*   5.30/1*  10.05/1*  11.15/1*  14.02/1*  18.55/1*  21.14/2   25.17/2   35.32/1*  39.15/1*  43.13/1*  44.16/1*  52.27/1*  56.27/1*  61.01/1* 
    OOB Třebíč                            2.40/1*   1.27/1*   1.23/2    4.35/1*   1.10/3    2.47/3    4.53/4    2.19/6    4.03/1*  10.15/1*   3.43/2    3.58/1*   1.03/1*   8.11/1*   4.00/3    4.34/1* 
                                         61.51/1* 
                                          0.50/1* 
  2 Barcík Robert                  65.07  2.53/3    4.41/3    6.05/3   10.51/2   12.01/2   14.38/2   19.22/2   20.57/1*  25.08/1*  36.57/2   40.36/2   44.45/2   46.08/2   55.00/2   58.46/2   64.11/2  
    POBO - přátelé OB Opava               2.53/3    1.48/3    1.24/3    4.46/2    1.10/3    2.37/1*   4.44/2    1.35/2    4.11/2   11.49/2    3.39/1*   4.09/2    1.23/5    8.52/2    3.46/1*   5.25/2  
                                         65.07/2  
                                          0.56/7  
  3 Ostřanský Filip                72.41  2.44/2    4.36/2    5.56/2   12.08/3   13.10/3   16.31/3   21.29/3   23.41/3   29.20/3   41.42/3   45.49/3   50.25/3   51.49/3   62.23/3   66.22/3   71.50/3  
    Magnus Orienteering                   2.44/2    1.52/5    1.20/1*   6.12/4    1.02/1*   3.21/5    4.58/5    2.12/4    5.39/7   12.22/3    4.07/4    4.36/4    1.24/7   10.34/6    3.59/2    5.28/3  
                                         72.41/3  
                                          0.51/2  
  4 Pospíšil Petr                  77.53  3.13/5    5.07/4    8.13/8   14.59/6   16.18/6   19.17/5   26.06/7   27.40/7   32.29/5   46.41/5   51.34/6   56.04/4   57.19/4   67.11/4   71.30/4   77.00/4  
    OOB TJ Slezan Opava                   3.13/5    1.54/6    3.06/9    6.46/6    1.19/6    2.59/4    6.49/9    1.34/1*   4.49/3   14.12/6    4.53/8    4.30/3    1.15/2    9.52/3    4.19/4    5.30/4  
                                         77.53/4  
                                          0.53/4  
  5 Rossmanith Vojta               79.39  3.11/4    5.11/5    6.40/5   14.27/5   15.36/5   19.25/6   24.04/4   26.04/4   31.39/4   46.53/6   51.09/4   57.00/6   58.20/6   68.31/5   72.56/5   78.46/5  
    POBO - přátelé OB Opava               3.11/4    2.00/7    1.29/5    7.47/7    1.09/2    3.49/7    4.39/1*   2.00/3    5.35/6   15.14/7    4.16/5    5.51/7    1.20/4   10.11/4    4.25/5    5.50/5  
                                         79.39/5  
                                          0.53/4  
  6 Schäfer Jan                    81.43  3.23/7    5.12/6    6.37/4   13.12/4   14.53/4   18.26/4   24.29/5   27.15/5   33.03/7   49.32/8   53.29/8   58.31/8   59.46/8   70.05/7   74.45/6   80.49/6  
    SKOB Zlín                             3.23/7    1.49/4    1.25/4    6.35/5    1.41/8    3.33/6    6.03/7    2.46/9    5.48/8   16.29/8    3.57/3    5.02/5    1.15/2   10.19/5    4.40/6    6.04/6  
                                         81.43/6  
                                          0.54/6  
  7 Pěček Martin                   82.39  3.45/9    9.29/9   11.10/9   16.01/8   17.14/7   19.57/7   24.43/6   27.16/6   32.49/6   46.31/4   51.31/5   56.35/5   57.59/5   69.26/6   74.55/7   81.39/7  
    KOB Směr Kroměříž                     3.45/9    5.44/9    1.41/6    4.51/3    1.13/5    2.43/2    4.46/3    2.33/8    5.33/5   13.42/5    5.00/9    5.04/6    1.24/7   11.27/7    5.29/8    6.44/7  
                                         82.39/7  
                                          1.00/8  
  8 Toman Filip                    84.02      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB MOIRA Brno                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         84.02/   
                                              /   
  9 Jarnot Michal                  86.03  3.28/8    5.15/7    7.14/6   16.20/9   17.41/9   21.32/8   27.22/8   29.39/8   35.03/8   47.37/7   52.08/7   58.13/7   59.36/7   71.37/8   77.06/8   85.00/8  
    OOB TJ Slezan Opava                   3.28/8    1.47/2    1.59/7    9.06/9    1.21/7    3.51/8    5.50/6    2.17/5    5.24/4   12.34/4    4.31/6    6.05/8    1.23/5   12.01/8    5.29/8    7.54/9  
                                         86.03/8  
                                          1.03/9  
 10 Holinka Matouš                 94.19  3.15/6    5.18/8    8.02/7   15.57/7   17.40/8   21.46/9   28.24/9   30.52/9   36.54/9   56.35/9   61.26/9   67.35/9   69.06/9   81.42/9   86.43/9   93.28/9  
    KOB Prostějov                         3.15/6    2.03/8    2.44/8    7.55/8    1.43/9    4.06/9    6.38/8    2.28/7    6.02/9   19.41/9    4.51/7    6.09/9    1.31/9   12.36/9    5.01/7    6.45/8  
                                         94.19/9  
                                          0.51/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B       12.7km  455m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-36      4-37      5-35      6-38      7-40      8-41      9-42     10-43     11-44     12-45     13-46     14-47     15-48     16-52    
                                      17-53     18-54     19-55     20-56     21-57     22-58     23-100   
  1 Smola Michal                   77.43  8.28/2   13.40/3   15.53/2   17.09/2   18.28/2   22.51/2   25.25/1*  28.32/1*  30.53/1*  31.40/1*  35.16/1*  35.54/1*  41.39/1*  42.30/1*  44.59/1*  51.24/1* 
    SKOB Zlín                             8.28/2    5.12/4    2.13/1*   1.16/10   1.19/3    4.23/10   2.34/1*   3.07/6    2.21/4    0.47/1*   3.36/2    0.38/7    5.45/4    0.51/3    2.29/6    6.25/3  
                                         54.28/1*  58.32/1*  60.39/1*  67.56/1*  70.52/1*  73.45/1*  76.53/1*  77.43/1* 
                                          3.04/2    4.04/3    2.07/11   7.17/2    2.56/1*   2.53/1*   3.08/2    0.50/13 
  2 Klusáček Matěj                 78.09  8.31/3   13.25/1*  15.46/1*  16.57/1*  18.20/1*  22.20/1*  25.35/2   28.39/2   31.02/2   31.50/2   35.32/2   36.42/2   42.14/2   43.05/2   45.24/2   51.30/2  
    OOB Třebíč                            8.31/3    4.54/1*   2.21/5    1.11/7    1.23/11   4.00/1*   3.15/28   3.04/5    2.23/8    0.48/3    3.42/4    1.10/60   5.32/1*   0.51/3    2.19/1*   6.06/1* 
                                         54.33/2   58.53/2   61.03/2   68.14/2   71.21/2   74.19/2   77.23/2   78.09/2  
                                          3.03/1*   4.20/7    2.10/12   7.11/1*   3.07/3    2.58/2    3.04/1*   0.46/6  
  3 Kozák Osvald                   79.48  9.06/11  14.34/11  17.09/10  18.19/9   19.36/9   23.39/6   26.26/5   29.33/4   31.50/4   32.39/4   36.19/3   37.00/3   42.35/3   43.32/3   46.00/3   52.12/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     9.06/11   5.28/9    2.35/21   1.10/6    1.17/2    4.03/2    2.47/3    3.07/6    2.17/2    0.49/6    3.40/3    0.41/18   5.35/2    0.57/10   2.28/5    6.12/2  
                                         55.29/3   59.51/3   61.41/3   69.14/3   72.26/3   75.33/3   79.00/3   79.48/3  
                                          3.17/9    4.22/8    1.50/4    7.33/3    3.12/5    3.07/5    3.27/11   0.48/8  
  4 Čech Radovan                   83.18  8.20/1*  13.39/2   15.53/2   17.26/3   19.01/3   23.15/3   26.04/3   29.06/3   31.39/3   32.34/3   36.25/4   37.04/4   43.16/4   44.08/4   46.54/4   54.03/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     8.20/1*   5.19/7    2.14/2    1.33/47   1.35/38   4.14/4    2.49/4    3.02/4    2.33/22   0.55/33   3.51/7    0.39/10   6.12/14   0.52/5    2.46/26   7.09/19 
                                         57.16/4   61.57/5   63.53/4   72.09/4   75.31/4   78.52/4   82.24/4   83.18/4  
                                          3.13/6    4.41/20   1.56/8    8.16/15   3.22/15   3.21/11   3.32/14   0.54/23 
  5 Horyna Roman                   83.25  8.41/6   14.04/5   16.32/6   17.50/5   19.13/6   23.32/5   26.48/7   30.12/7   32.35/7   33.25/8   37.23/8   38.00/8   44.23/8   45.25/9   47.50/8   54.26/7  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.41/6    5.23/8    2.28/13   1.18/12   1.23/11   4.19/8    3.16/30   3.24/23   2.23/8    0.50/10   3.58/11   0.37/4    6.23/23   1.02/22   2.25/2    6.36/5  
                                         57.34/5   61.35/4   64.25/6   72.22/5   75.36/5   79.05/5   82.37/5   83.25/5  
                                          3.08/3    4.01/1*   2.50/33   7.57/7    3.14/10   3.29/16   3.32/14   0.48/8  
  6 Zbranek Roman                  83.44  9.07/12  14.17/7   16.31/5   17.50/5   19.12/5   23.48/7   26.34/6   29.47/6   32.08/6   32.58/6   37.05/7   37.46/7   43.33/6   45.11/7   47.40/7   54.23/6  
    Magnus Orienteering                   9.07/12   5.10/3    2.14/2    1.19/14   1.22/6    4.36/17   2.46/2    3.13/12   2.21/4    0.50/10   4.07/17   0.41/18   5.47/6    1.38/64   2.29/6    6.43/7  
                                         57.42/6   62.20/7   65.18/8   73.18/8   76.30/8   79.35/6   82.54/6   83.44/6  
                                          3.19/10   4.38/19   2.58/35   8.00/8    3.12/5    3.05/3    3.19/5    0.50/13 
  7 Fučík Karel                    83.54  9.27/14  15.07/16  17.25/13  18.33/12  19.58/12  24.32/12  27.24/10  30.14/8   32.39/9   33.29/9   37.04/6   37.40/5   43.22/5   44.16/5   46.58/5   54.12/5  
    VSK Mendelu Brno                      9.27/14   5.40/14   2.18/4    1.08/4    1.25/16   4.34/14   2.52/7    2.50/1*   2.25/11   0.50/10   3.35/1*   0.36/2    5.42/3    0.54/6    2.42/20   7.14/21 
                                         58.08/9   62.39/9   64.29/7   72.38/7   76.10/7   79.37/7   83.02/7   83.54/7  
                                          3.56/34   4.31/13   1.50/4    8.09/11   3.32/25   3.27/14   3.25/8    0.52/18 
  8 Mokrý Stanislav                84.17  8.37/4   14.08/6   16.33/7   18.00/7   19.34/7   24.13/9   27.32/11  31.08/11  33.33/11  34.22/11  38.05/10  38.39/9   44.24/9   45.14/8   47.54/9   54.39/9  
    KOB MOIRA Brno                        8.37/4    5.31/11   2.25/9    1.27/32   1.34/36   4.39/19   3.19/33   3.36/36   2.25/11   0.49/6    3.43/5    0.34/1*   5.45/4    0.50/2    2.40/16   6.45/9  
                                         57.51/8   62.24/8   64.11/5   72.26/6   75.39/6   79.50/8   83.30/8   84.17/8  
                                          3.12/5    4.33/17   1.47/1*   8.15/14   3.13/8    4.11/41   3.40/19   0.47/7  
  9 Hadač Filip                    84.26  8.39/5   13.54/4   16.20/4   17.44/4   19.06/4   23.21/4   26.25/4   29.42/5   32.06/5   32.53/5   36.43/5   37.40/5   43.40/7   44.37/6   47.23/6   54.29/8  
    POBO - přátelé OB Opava               8.39/5    5.15/6    2.26/12   1.24/27   1.22/6    4.15/6    3.04/16   3.17/16   2.24/10   0.47/1*   3.50/6    0.57/48   6.00/10   0.57/10   2.46/26   7.06/18 
                                         57.50/7   62.05/6   65.36/9   73.23/9   76.52/9   80.07/9   83.38/9   84.26/9  
                                          3.21/12   4.15/4    3.31/53   7.47/4    3.29/22   3.15/9    3.31/13   0.48/8  
 10 Dlabaja Štěpán                 85.04  9.44/20  15.28/18  17.53/18  19.17/18  20.52/18  25.28/17  28.32/16  32.24/20  34.56/21  35.46/19  39.56/17  40.37/17  46.28/15  47.17/15  49.57/15  56.40/15 
    SKOB Zlín                             9.44/20   5.44/16   2.25/9    1.24/27   1.35/38   4.36/17   3.04/16   3.52/45   2.32/19   0.50/10   4.10/21   0.41/18   5.51/7    0.49/1*   2.40/16   6.43/7  
                                         59.55/14  64.22/14  66.09/10  74.28/10  77.40/10  80.52/10  84.13/10  85.04/10 
                                          3.15/7    4.27/10   1.47/1*   8.19/16   3.12/5    3.12/6    3.21/6    0.51/17 
 11 Sadílek Martin                 85.31  9.48/23  14.54/14  17.22/12  18.29/10  19.45/10  24.02/8   27.12/9   30.19/9   32.35/7   33.24/7   37.54/9   38.59/11  45.37/13  47.12/14  49.47/14  56.29/14 
    OB Vizovice                           9.48/23   5.06/2    2.28/13   1.07/3    1.16/1*   4.17/7    3.10/24   3.07/6    2.16/1*   0.49/6    4.30/34   1.05/55   6.38/31   1.35/61   2.35/10   6.42/6  
                                         59.38/12  63.39/10  66.23/12  74.35/11  77.40/10  81.13/11  84.39/11  85.31/11 
                                          3.09/4    4.01/1*   2.44/29   8.12/12   3.05/2    3.33/19   3.26/9    0.52/18 
 12 Slezák Zdeněk                  86.10  8.52/8   14.32/9   16.55/8   18.29/10  19.57/11  24.27/11  27.38/12  31.51/14  34.25/14  35.24/15  39.18/14  39.58/14  45.49/14  46.47/13  49.21/12  56.06/12 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.52/8    5.40/14   2.23/7    1.34/48   1.28/22   4.30/13   3.11/25   4.13/54   2.34/23   0.59/51   3.54/8    0.40/13   5.51/7    0.58/14   2.34/9    6.45/9  
                                         59.42/13  64.06/12  66.35/13  75.04/13  78.20/12  81.33/12  85.26/12  86.10/12 
                                          3.36/20   4.24/9    2.29/22   8.29/20   3.16/12   3.13/8    3.53/28   0.44/2  
 13 Ondráček Radim                 86.26  9.55/26  15.58/21  18.20/19  19.38/19  21.05/19  25.19/16  28.23/15  31.52/15  34.26/15  35.20/14  40.08/20  40.51/19  47.19/17  48.17/17  51.01/17  58.05/17 
    VŠTJ Ekonom Praha                     9.55/26   6.03/21   2.22/6    1.18/12   1.27/21   4.14/4    3.04/16   3.29/27   2.34/23   0.54/26   4.48/48   0.43/26   6.28/26   0.58/14   2.44/24   7.04/17 
                                         61.37/17  65.52/16  67.39/16  75.34/16  79.03/16  82.26/15  85.41/14  86.26/13 
                                          3.32/17   4.15/4    1.47/1*   7.55/6    3.29/22   3.23/12   3.15/3    0.45/4  
 14 Hubáček Josef                  86.27  9.01/10  14.32/9   17.51/17  19.11/17  20.32/17  25.01/14  27.51/13  31.15/12  33.36/12  34.25/12  38.42/13  39.19/12  45.26/12  46.35/11  49.11/11  56.03/11 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              9.01/10   5.31/11   3.19/58   1.20/16   1.21/5    4.29/12   2.50/5    3.24/23   2.21/4    0.49/6    4.17/28   0.37/4    6.07/12   1.09/40   2.36/11   6.52/11 
                                         59.29/11  64.03/11  66.19/11  75.04/13  78.36/13  81.42/13  85.31/13  86.27/14 
                                          3.26/13   4.34/18   2.16/16   8.45/23   3.32/25   3.06/4    3.49/24   0.56/29 
 15 Cahel Marek                    86.51  8.52/8   14.27/8   17.14/11  18.41/13  20.09/13  24.56/13  27.59/14  31.18/13  33.48/13  34.41/13  38.40/12  39.20/13  45.17/11  46.40/12  49.29/13  56.21/13 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.52/8    5.35/13   2.47/34   1.27/32   1.28/22   4.47/23   3.03/15   3.19/17   2.30/16   0.53/21   3.59/12   0.40/13   5.57/9    1.23/54   2.49/33   6.52/11 
                                         60.06/15  64.37/15  67.10/15  75.00/12  78.38/14  82.24/14  86.07/15  86.51/15 
                                          3.45/27   4.31/13   2.33/26   7.50/5    3.38/31   3.46/26   3.43/21   0.44/2  
 16 Panchártek Jan                 87.09  9.27/14  14.41/12  17.06/9   18.10/8   19.35/8   24.15/10  27.07/8   30.20/10  32.40/10  33.30/10  38.16/11  38.52/10  44.54/10  46.02/10  48.44/10  55.39/10 
    OK 99 Hradec Králové                  9.27/14   5.14/5    2.25/9    1.04/1*   1.25/16   4.40/20   2.52/7    3.13/12   2.20/3    0.50/10   4.46/47   0.36/2    6.02/11   1.08/36   2.42/20   6.55/13 
                                         59.21/10  64.10/13  66.42/14  75.14/15  78.50/15  82.42/16  86.24/16  87.09/16 
                                          3.42/25   4.49/23   2.32/24   8.32/21   3.36/28   3.52/32   3.42/20   0.45/4  
 17 Stehlík Martin                 91.08  9.58/28  16.07/24  19.00/24  20.20/22  21.53/23  26.49/23  29.51/23  34.35/29  37.03/28  37.54/27  41.59/24  42.48/24  49.13/23  50.32/25  53.24/26  61.00/26 
    SK Žabovřesky Brno                    9.58/28   6.09/24   2.53/41   1.20/16   1.33/34   4.56/28   3.02/12   4.44/66   2.28/13   0.51/15   4.05/15   0.49/38   6.25/24   1.19/49   2.52/37   7.36/25 
                                         64.26/25  69.15/24  71.47/21  80.26/19  83.41/19  86.57/18  90.18/18  91.08/17 
                                          3.26/13   4.49/23   2.32/24   8.39/22   3.15/11   3.16/10   3.21/6    0.50/13 
 18 Khýn Vítězslav                 91.12 11.02/51  17.26/45  20.45/46  22.25/46  23.56/46  28.53/44  32.01/41  35.32/37  38.07/36  39.01/36  43.12/34  43.50/32  50.05/28  51.00/28  53.38/28  60.39/25 
    KOB Dobruška                         11.02/51   6.24/36   3.19/58   1.40/53   1.31/29   4.57/29   3.08/20   3.31/30   2.35/26   0.54/26   4.11/22   0.38/7    6.15/15   0.55/9    2.38/15   7.01/14 
                                         64.13/24  68.45/21  71.11/20  79.19/17  82.42/17  86.30/17  90.14/17  91.12/18 
                                          3.34/18   4.32/15   2.26/21   8.08/9    3.23/17   3.48/29   3.44/22   0.58/37 
 19 Tomanek Daniel                 92.09 11.35/57  17.48/48  20.28/43  21.49/42  23.12/38  27.33/31  30.59/29  34.21/27  36.52/26  37.47/25  42.02/25  42.53/25  49.10/22  50.07/22  52.51/22  60.11/22 
    SK SKI-OB Šternberk                  11.35/57   6.13/28   2.40/25   1.21/19   1.23/11   4.21/9    3.26/37   3.22/20   2.31/17   0.55/33   4.15/25   0.51/44   6.17/17   0.57/10   2.44/24   7.20/23 
                                         64.09/23  68.27/20  70.41/18  79.51/18  83.04/18  87.06/19  91.14/19  92.09/19 
                                          3.58/38   4.18/6    2.14/14   9.10/26   3.13/8    4.02/39   4.08/39   0.55/27 
 20 Rychlý Pavel                   92.54  9.34/16  15.04/15  17.36/15  18.55/15  20.17/14  25.17/15  28.32/16  32.01/17  34.39/17  35.33/17  39.44/16  40.22/16  46.37/16  47.57/16  50.54/16  58.28/18 
    TJ Opava                              9.34/16   5.30/10   2.32/18   1.19/14   1.22/6    5.00/32   3.15/28   3.29/27   2.38/31   0.54/26   4.11/22   0.38/7    6.15/15   1.20/51   2.57/39   7.34/24 
                                         62.08/19  67.09/17  72.04/22  80.55/21  84.43/20  88.11/20  92.06/20  92.54/20 
                                          3.40/24   5.01/28   4.55/67   8.51/24   3.48/39   3.28/15   3.55/29   0.48/8  
 21 Perůtka Jan                    93.39  9.43/18  16.15/25  19.22/30  20.45/28  22.16/27  27.22/26  30.39/26  34.56/33  37.31/32  38.26/31  42.42/30  43.55/33  50.16/29  51.20/29  54.03/29  61.52/28 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              9.43/18   6.32/42   3.07/53   1.23/24   1.31/29   5.06/40   3.17/32   4.17/58   2.35/26   0.55/33   4.16/27   1.13/62   6.21/21   1.04/25   2.43/23   7.49/29 
                                         65.21/28  70.02/27  72.44/26  82.00/22  85.27/21  88.59/21  92.36/21  93.39/21 
                                          3.29/16   4.41/20   2.42/28   9.16/27   3.27/20   3.32/18   3.37/18   1.03/53 
 22 Kopec Tomáš                    94.23 10.40/38  17.09/37  19.52/36  21.13/35  22.43/33  27.18/25  30.26/25  34.03/25  36.48/25  37.45/24  42.19/27  43.02/28  49.22/25  50.23/23  53.10/23  60.21/24 
    VSK VŠB TU Ostrava                   10.40/38   6.29/40   2.43/30   1.21/19   1.30/28   4.35/15   3.08/20   3.37/37   2.45/36   0.57/43   4.34/38   0.43/26   6.20/20   1.01/19   2.47/30   7.11/20 
                                         64.06/22  69.14/23  72.31/23  82.26/25  85.48/22  89.26/22  93.26/22  94.23/22 
                                          3.45/27   5.08/34   3.17/44   9.55/43   3.22/15   3.38/22   4.00/33   0.57/34 
 23 Liščinský Zdeněk               94.32  9.41/17  18.13/53  21.00/49  22.11/44  23.33/43  27.57/34  30.59/29  33.58/24  36.29/23  38.20/30  42.16/26  42.59/26  49.44/27  50.43/27  53.23/25  61.28/27 
    KOS TJ Tesla Brno                     9.41/17   8.32/67   2.47/34   1.11/7    1.22/6    4.24/11   3.02/12   2.59/3    2.31/17   1.51/69   3.56/10   0.43/26   6.45/32   0.59/17   2.40/16   8.05/38 
                                         65.03/27  69.32/26  72.50/27  82.18/23  85.56/23  89.42/23  93.39/23  94.32/23 
                                          3.35/19   4.29/11   3.18/45   9.28/32   3.38/31   3.46/26   3.57/30   0.53/21 
 24 Pekárek Evžen                  94.45  9.47/22  16.00/22  19.00/24  20.22/25  21.48/21  26.34/21  29.28/22  32.23/19  34.55/19  35.48/21  40.02/18  40.43/18  47.19/17  48.28/19  51.45/21  59.34/21 
    SKOB Zlín                             9.47/22   6.13/28   3.00/49   1.22/22   1.26/19   4.46/22   2.54/9    2.55/2    2.32/19   0.53/21   4.14/24   0.41/18   6.36/30   1.09/40   3.17/53   7.49/29 
                                         63.25/21  68.47/22  72.33/25  82.32/26  86.14/25  89.50/24  93.49/24  94.45/24 
                                          3.51/32   5.22/41   3.46/59   9.59/47   3.42/35   3.36/21   3.59/31   0.56/29 
 25 Perknovský Radim               94.47  9.57/27  15.53/19  18.29/20  20.09/21  21.32/20  27.29/30  30.24/24  33.57/23  36.29/23  37.24/23  41.30/23  42.36/23  52.35/44  53.29/43  55.55/35  63.36/34 
    SK Prostějov                          9.57/27   5.56/19   2.36/22   1.40/53   1.23/11   5.57/61   2.55/10   3.33/33   2.32/19   0.55/33   4.06/16   1.06/56   9.59/68   0.54/6    2.26/4    7.41/26 
                                         67.24/34  72.05/33  73.55/28  82.23/24  86.09/24  90.23/25  93.49/24  94.47/25 
                                          3.48/30   4.41/20   1.50/4    8.28/19   3.46/37   4.14/43   3.26/9    0.58/37 
 26 Kolárik Tomáš                  94.51  8.51/7   14.52/13  17.25/13  19.01/16  20.30/16  25.30/19  28.39/18  32.09/18  34.55/19  35.47/20  40.14/21  40.59/20  47.51/21  48.55/20  51.26/19  57.53/16 
    SKOB Zlín                             8.51/7    6.01/20   2.33/19   1.36/50   1.29/25   5.00/32   3.09/23   3.30/29   2.46/39   0.52/18   4.27/30   0.45/32   6.52/36   1.04/25   2.31/8    6.27/4  
                                         61.30/16  69.26/25  72.31/23  84.32/32  87.41/27  90.53/27  94.08/26  94.51/26 
                                          3.37/21   7.56/69   3.05/37  12.01/59   3.09/4    3.12/6    3.15/3    0.43/1* 
 27 Balcar Aleš                    95.07 10.57/50  17.32/46  20.18/42  22.50/52  24.31/54  29.39/52  33.05/49  36.12/44  38.57/42  39.54/43  44.24/43  45.07/41  52.11/41  53.16/40  56.13/41  63.32/33 
    OK 99 Hradec Králové                 10.57/50   6.35/45   2.46/33   2.32/66   1.41/48   5.08/42   3.26/37   3.07/6    2.45/36   0.57/43   4.30/34   0.43/26   7.04/40   1.05/28   2.57/39   7.19/22 
                                         67.14/33  71.46/31  75.17/33  83.25/27  87.12/26  90.43/26  94.18/27  95.07/27 
                                          3.42/25   4.32/15   3.31/53   8.08/9    3.47/38   3.31/17   3.35/17   0.49/12 
 28 Slezák Jiří                    96.04 10.52/49  17.11/38  19.44/35  21.14/36  23.18/39  28.40/43  31.48/38  35.20/36  37.49/35  38.37/35  42.44/31  43.21/30  49.30/26  50.37/26  53.14/24  60.15/23 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             10.52/49   6.19/33   2.33/19   1.30/42   2.04/65   5.22/53   3.08/20   3.32/32   2.29/15   0.48/3    4.07/17   0.37/4    6.09/13   1.07/32   2.37/14   7.01/14 
                                         64.39/26  70.40/28  74.10/29  84.50/33  88.13/32  91.39/30  95.06/28  96.04/28 
                                          4.24/56   6.01/54   3.30/52  10.40/52   3.23/17   3.26/13   3.27/11   0.58/37 
 29 Drábek Jan                     96.12  9.51/25  17.54/49  20.33/44  21.59/43  23.25/42  28.14/38  31.25/35  34.41/32  37.21/30  38.17/29  42.19/27  43.01/27  51.11/33  52.12/32  54.52/32  62.33/31 
    SK Žabovřesky Brno                    9.51/25   8.03/64   2.39/24   1.26/30   1.26/19   4.49/26   3.11/25   3.16/15   2.40/32   0.56/39   4.02/14   0.42/24   8.10/58   1.01/19   2.40/16   7.41/26 
                                         66.11/30  72.47/35  76.02/36  84.21/30  87.52/29  91.36/29  95.10/29  96.12/29 
                                          3.38/23   6.36/61   3.15/42   8.19/16   3.31/24   3.44/25   3.34/16   1.02/51 
 30 Nečas Jiří                     96.43  9.20/13  15.07/16  17.38/16  18.53/14  20.24/15  25.29/18  28.49/19  32.00/16  34.37/16  35.28/16  39.29/15  40.10/15  47.23/19  48.17/17  51.05/18  59.05/20 
    SKOB Zlín                             9.20/13   5.47/17   2.31/17   1.15/9    1.31/29   5.05/38   3.20/35   3.11/11   2.37/30   0.51/15   4.01/13   0.41/18   7.13/46   0.54/6    2.48/32   8.00/34 
                                         62.32/20  67.55/19  70.41/18  84.13/29  87.45/28  91.24/28  95.42/30  96.43/30 
                                          3.27/15   5.23/42   2.46/32  13.32/64   3.32/25   3.39/23   4.18/42   1.01/47 
 31 Kašpar Michal                  97.20 10.32/35  16.50/31  19.30/32  20.58/30  22.23/28  27.28/29  30.47/28  34.37/30  37.30/31  38.29/32  42.57/32  43.55/33  51.23/35  52.44/35  55.56/36  63.55/37 
    SKOB Zlín                            10.32/35   6.18/32   2.40/25   1.28/36   1.25/16   5.05/38   3.19/33   3.50/44   2.53/42   0.59/51   4.28/32   0.58/51   7.28/52   1.21/53   3.12/50   7.59/33 
                                         67.58/36  74.13/43  77.14/43  85.28/36  88.45/35  92.34/32  96.26/31  97.20/31 
                                          4.03/44   6.15/58   3.01/36   8.14/13   3.17/13   3.49/30   3.52/26   0.54/23 
 32 Slováček Tomáš                 98.19 11.26/54  18.03/51  20.55/47  22.23/45  24.11/48  29.15/47  32.58/48  36.20/46  39.17/46  40.14/46  44.31/44  45.19/43  52.04/39  53.01/38  55.59/39  64.30/41 
    SKOB Zlín                            11.26/54   6.37/46   2.52/39   1.28/36   1.48/56   5.04/37   3.43/50   3.22/20   2.57/47   0.57/43   4.17/28   0.48/36   6.45/32   0.57/10   2.58/42   8.31/47 
                                         68.19/38  73.21/36  76.05/37  85.57/38  89.34/37  93.16/34  97.19/32  98.19/32 
                                          3.49/31   5.02/30   2.44/29   9.52/41   3.37/29   3.42/24   4.03/36   1.00/43 
 33 Otrusina Jiří                  98.27  9.50/24  20.29/64  23.23/62  24.47/60  26.20/59  31.33/60  34.35/57  38.08/55  40.42/52  41.35/52  45.29/48  46.40/49  52.57/46  53.55/45  56.41/44  64.45/43 
    SK Prostějov                          9.50/24  10.39/69   2.54/43   1.24/27   1.33/34   5.13/47   3.02/12   3.33/33   2.34/23   0.53/21   3.54/8    1.11/61   6.17/17   0.58/14   2.46/26   8.04/37 
                                         69.00/44  73.50/39  76.05/37  85.14/34  88.42/34  92.32/31  97.35/33  98.27/33 
                                          4.15/52   4.50/25   2.15/15   9.09/25   3.28/21   3.50/31   5.03/57   0.52/18 
 34 Václavek Tomáš                 98.45 10.38/37  16.58/35  19.27/31  20.35/26  21.58/26  26.11/20  29.18/20  32.25/21  34.46/18  35.34/18  40.05/19  41.00/21  47.35/20  49.06/21  51.42/20  58.44/19 
    SK SKI-OB Šternberk                  10.38/37   6.20/34   2.29/15   1.08/4    1.23/11   4.13/3    3.07/19   3.07/6    2.21/4    0.48/3    4.31/37   0.55/47   6.35/29   1.31/58   2.36/11   7.02/16 
                                         62.00/18  67.14/18  70.33/17  80.27/20  88.09/30  93.35/36  97.44/34  98.45/34 
                                          3.16/8    5.14/36   3.19/48   9.54/42   7.42/68   5.26/57   4.09/40   1.01/47 
 35 Zháňal Jan                     98.48 10.43/41  16.51/33  19.15/27  20.21/23  21.52/22  26.35/22  29.25/21  32.48/22  35.44/22  36.41/22  41.26/22  42.23/22  49.16/24  50.23/23  53.35/27  62.06/30 
    SK Žabovřesky Brno                   10.43/41   6.08/23   2.24/8    1.06/2    1.31/29   4.43/21   2.50/5    3.23/22   2.56/46   0.57/43   4.45/46   0.57/48   6.53/37   1.07/32   3.12/50   8.31/47 
                                         66.02/29  71.16/29  76.05/37  85.52/37  89.36/38  93.37/37  97.48/35  98.48/35 
                                          3.56/34   5.14/36   4.49/66   9.47/35   3.44/36   4.01/38   4.11/41   1.00/43 
 36 Šrámek Jaromír                 98.53 10.37/36  16.48/30  21.04/51  22.39/49  24.08/47  29.06/45  32.19/43  35.57/42  38.55/41  39.49/41  44.04/40  44.54/40  52.06/40  53.14/39  55.56/36  63.49/36 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   10.37/36   6.11/26   4.16/68   1.35/49   1.29/25   4.58/30   3.13/27   3.38/39   2.58/49   0.54/26   4.15/25   0.50/42   7.12/45   1.08/36   2.42/20   7.53/31 
                                         68.12/37  72.42/34  74.36/31  83.58/28  88.12/31  93.21/35  97.53/37  98.53/36 
                                          4.23/55   4.30/12   1.54/7    9.22/30   4.14/51   5.09/55   4.32/46   1.00/43 
 37 Vlach Jiří                     98.54 10.21/34  17.11/38  20.05/38  21.35/39  23.09/37  27.58/35  31.14/32  34.28/28  36.56/27  37.47/25  42.27/29  43.11/29  50.19/30  51.27/30  54.03/29  62.03/29 
    VSK VŠB TU Ostrava                   10.21/34   6.50/51   2.54/43   1.30/42   1.34/36   4.49/26   3.16/30   3.14/14   2.28/13   0.51/15   4.40/43   0.44/31   7.08/42   1.08/36   2.36/11   8.00/34 
                                         66.13/31  71.42/30  75.01/32  84.21/30  88.29/33  93.05/33  97.50/36  98.54/37 
                                          4.10/49   5.29/45   3.19/48   9.20/29   4.08/49   4.36/51   4.45/52   1.04/55 
 38 Žaloudík Jiří                  99.13  9.44/20  16.24/27  18.53/22  20.21/23  21.53/23  27.27/28  31.26/36  35.03/35  37.39/33  38.31/33  42.58/33  43.47/31  51.54/38  52.57/37  55.57/38  65.22/44 
    VSK VŠB TU Ostrava                    9.44/20   6.40/49   2.29/15   1.28/36   1.32/33   5.34/58   3.59/54   3.37/37   2.36/28   0.52/18   4.27/30   0.49/38   8.07/57   1.03/23   3.00/45   9.25/58 
                                         68.41/41  73.51/40  75.49/34  85.25/35  89.17/36  94.12/38  98.16/38  99.13/38 
                                          3.19/10   5.10/35   1.58/9    9.36/33   3.52/42   4.55/54   4.04/37   0.57/34 
 39 Pudel Jarda                    99.28 11.33/56  18.37/56  21.33/56  23.04/56  24.26/51  29.32/50  32.52/47  36.41/48  39.33/48  40.31/48  45.01/46  45.58/46  53.28/48  54.38/48  57.59/48  66.01/48 
    SK SKI-OB Šternberk                  11.33/56   7.04/55   2.56/47   1.31/45   1.22/6    5.06/40   3.20/35   3.49/43   2.52/41   0.58/48   4.30/34   0.57/48   7.30/53   1.10/44   3.21/55   8.02/36 
                                         70.01/48  76.15/48  79.08/47  87.34/43  90.52/40  94.39/39  98.31/39  99.28/39 
                                          4.00/41   6.14/57   2.53/34   8.26/18   3.18/14   3.47/28   3.52/26   0.57/34 
 40 Turczer Petr                   99.50 10.43/41  16.53/34  19.33/33  21.02/32  22.41/32  28.20/39  31.50/39  35.35/38  38.20/39  39.14/39  43.48/38  44.27/37  51.52/37  52.55/36  56.10/40  64.28/40 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   10.43/41   6.10/25   2.40/25   1.29/40   1.39/46   5.39/59   3.30/40   3.45/42   2.45/36   0.54/26   4.34/38   0.39/10   7.25/50   1.03/23   3.15/52   8.18/40 
                                         68.43/42  74.16/44  76.20/41  87.14/42  91.05/43  95.03/41  98.52/40  99.50/40 
                                          4.15/52   5.33/47   2.04/10  10.54/54   3.51/41   3.58/36   3.49/24   0.58/37 
 41 Kazda Adam                    100.18 10.17/33  16.50/31  19.35/34  20.58/30  22.58/35  28.00/37  31.34/37  34.59/34  38.10/37  39.06/37  44.04/40  44.50/39  51.11/33  52.20/33  55.48/34  64.18/39 
    SK Žabovřesky Brno                   10.17/33   6.33/44   2.45/32   1.23/24   2.00/63   5.02/34   3.34/44   3.25/25   3.11/57   0.56/39   4.58/51   0.46/35   6.21/21   1.09/40   3.28/56   8.30/44 
                                         68.26/40  73.45/38  76.54/42  86.42/40  90.52/40  95.04/42  99.22/41 100.18/41 
                                          4.08/47   5.19/39   3.09/39   9.48/37   4.10/50   4.12/42   4.18/42   0.56/29 
 42 Jirka Michal                  100.21  9.59/29  16.02/23  18.40/21  20.07/20  21.57/25  27.00/24  30.39/26  34.10/26  37.08/29  38.02/28  43.45/37  44.27/37  50.59/32  53.26/41  57.12/45  65.53/46 
    TJ Sokol Ptení                        9.59/29   6.03/21   2.38/23   1.27/32   1.50/57   5.03/36   3.39/47   3.31/30   2.58/49   0.54/26   5.43/61   0.42/24   6.32/27   2.27/69   3.46/62   8.41/51 
                                         69.45/45  74.50/46  78.06/45  87.53/45  91.34/44  95.28/44  99.27/42 100.21/42 
                                          3.52/33   5.05/31   3.16/43   9.47/35   3.41/34   3.54/33   3.59/31   0.54/23 
 43 Hadač Miroslav                100.26 10.51/48  17.15/41  20.11/40  21.41/41  23.22/40  28.37/42  32.27/46  36.08/43  39.01/44  39.54/43  44.23/42  45.45/45  52.12/42  53.27/42  56.17/42  64.38/42 
    POBO - přátelé OB Opava              10.51/48   6.24/36   2.56/47   1.30/42   1.41/48   5.15/49   3.50/53   3.41/41   2.53/42   0.53/21   4.29/33   1.22/68   6.27/25   1.15/46   2.50/35   8.21/41 
                                         68.44/43  73.51/40  76.15/40  86.43/41  90.47/39  95.08/43  99.30/43 100.26/43 
                                          4.06/46   5.07/33   2.24/20  10.28/51   4.04/46   4.21/45   4.22/44   0.56/29 
 44 Vlažný Jakub                  100.28 12.57/63  19.10/58  21.54/58  23.14/58  24.33/55  29.20/48  32.20/44  35.40/40  38.16/38  39.11/38  43.18/35  43.58/35  50.47/31  51.53/31  54.18/31  63.03/32 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             12.57/63   6.13/28   2.44/31   1.20/16   1.19/3    4.47/23   3.00/11   3.20/19   2.36/28   0.55/33   4.07/17   0.40/13   6.49/34   1.06/29   2.25/2    8.45/53 
                                         67.02/32  72.01/32  74.30/30  88.51/47  92.14/46  95.47/45  99.32/44 100.28/44 
                                          3.59/39   4.59/27   2.29/22  14.21/67   3.23/17   3.33/19   3.45/23   0.56/29 
 45 Mlejnek Pavel                 100.51 10.10/31  16.21/26  19.13/26  21.03/33  22.39/31  27.48/32  31.18/33  34.37/30  37.39/33  38.31/33  43.36/36  44.15/36  51.35/36  52.34/34  55.21/33  63.38/35 
    SK SKI-OB Šternberk                  10.10/31   6.11/26   2.52/39   1.50/58   1.36/41   5.09/43   3.30/40   3.19/17   3.02/51   0.52/18   5.05/55   0.39/10   7.20/48   0.59/17   2.47/30   8.17/39 
                                         67.35/35  73.32/37  75.51/35  86.39/39  90.56/42  94.55/40  99.57/45 100.51/45 
                                          3.57/36   5.57/52   2.19/18  10.48/53   4.17/52   3.59/37   5.02/56   0.54/23 
 46 Skřivánek Marcel              101.59  9.59/29  16.30/28  19.19/29  21.06/34  22.52/34  28.22/40  31.52/40  36.33/47  39.23/47  40.19/47  44.53/45  45.36/44  52.36/45  53.59/46  57.42/47  65.35/45 
    SK Prostějov                          9.59/29   6.31/41   2.49/37   1.47/57   1.46/54   5.30/55   3.30/40   4.41/64   2.50/40   0.56/39   4.34/38   0.43/26   7.00/38   1.23/54   3.43/61   7.53/31 
                                         69.47/46  74.48/45  78.02/44  88.10/46  92.08/45  96.14/46 101.01/46 101.59/46 
                                          4.12/50   5.01/28   3.14/41  10.08/49   3.58/43   4.06/40   4.47/53   0.58/37 
 47 Štemberk Adam                 102.42 10.46/44  16.37/29  19.17/28  20.54/29  22.31/30  27.50/33  31.23/34  35.38/39  38.58/43  39.52/42  44.01/39  45.09/42  52.25/43  53.32/44  56.18/43  64.04/38 
    Štemberk                             10.46/44   5.51/18   2.40/25   1.37/51   1.37/44   5.19/52   3.33/43   4.15/55   3.20/62   0.54/26   4.09/20   1.08/58   7.16/47   1.07/32   2.46/26   7.46/28 
                                         68.19/38  73.52/42  78.19/46  87.38/44  92.15/47  97.42/47 101.49/47 102.42/47 
                                          4.15/52   5.33/47   4.27/62   9.19/28   4.37/57   5.27/58   4.07/38   0.53/21 
 48 Mazal Zdeněk                  102.51 10.12/32  17.06/36  19.56/37  21.17/37  23.00/36  27.59/36  32.08/42  35.48/41  38.43/40  39.42/40  45.11/47  45.59/47  53.09/47  54.17/47  57.27/46  65.58/47 
    VSK Mendelu Brno                     10.12/32   6.54/53   2.50/38   1.21/19   1.43/51   4.59/31   4.09/57   3.40/40   2.55/45   0.59/51   5.29/58   0.48/36   7.10/43   1.08/36   3.10/49   8.31/47 
                                         69.58/47  75.23/47  79.51/49  89.47/50  93.25/48  97.49/48 101.50/48 102.51/48 
                                          4.00/41   5.25/44   4.28/63   9.56/44   3.38/31   4.24/48   4.01/35   1.01/47 
 49 Dvořáček Jiří                 103.54 11.49/59  18.38/57  21.20/54  22.42/50  24.23/50  29.36/51  33.11/51  37.20/51  40.33/51  41.33/51  46.36/52  47.21/50  54.23/49  55.30/49  58.30/49  67.30/49 
    OOB Třebíč                           11.49/59   6.49/50   2.42/29   1.22/22   1.41/48   5.13/47   3.35/45   4.09/53   3.13/59   1.00/55   5.03/53   0.45/32   7.02/39   1.07/32   3.00/45   9.00/55 
                                         71.27/49  77.06/49  79.22/48  89.20/48  93.43/50  98.05/50 102.49/49 103.54/49 
                                          3.57/36   5.39/49   2.16/16   9.58/45   4.23/54   4.22/46   4.44/49   1.05/57 
 50 Novotný Jiří                  104.21 10.40/38  17.18/44  21.15/53  22.55/54  24.39/56  29.54/54  33.23/52  36.51/50  39.44/49  40.48/49  46.28/50  47.46/52  56.07/55  57.08/53  60.03/54  68.33/53 
    SKOB Zlín                            10.40/38   6.38/47   3.57/65   1.40/53   1.44/52   5.15/49   3.29/39   3.28/26   2.53/42   1.04/63   5.40/60   1.18/67   8.21/60   1.01/19   2.55/38   8.30/44 
                                         72.36/53  77.28/50  80.12/50  89.36/49  93.41/49  97.56/49 103.18/50 104.21/50 
                                          4.03/44   4.52/26   2.44/29   9.24/31   4.05/48   4.15/44   5.22/61   1.03/53 
 51 Krajčovič Martin              104.23 10.48/45  17.16/42  20.34/45  22.26/47  23.54/45  29.24/49  33.10/50  36.45/49  39.54/50  40.54/50  47.52/57  48.33/55  55.05/52  57.23/56  61.10/57  69.52/57 
    SK Žabovřesky Brno                   10.48/45   6.28/39   3.18/57   1.52/61   1.28/22   5.30/55   3.46/51   3.35/35   3.09/56   1.00/55   6.58/67   0.41/18   6.32/27   2.18/67   3.47/63   8.42/52 
                                         73.39/55  78.54/55  82.12/54  92.00/54  95.37/54  99.33/53 103.33/51 104.23/51 
                                          3.47/29   5.15/38   3.18/45   9.48/37   3.37/29   3.56/34   4.00/33   0.50/13 
 52 Daněk Roman                   105.00 11.15/52  18.16/54  21.29/55  22.55/54  26.22/60  30.57/58  35.27/60  39.21/60  42.18/59  43.16/58  47.52/57  49.06/57  56.11/56  57.20/55  60.19/55  68.41/54 
    KOB Start Blansk                     11.15/52   7.01/54   3.13/55   1.26/30   3.27/69   4.35/15   4.30/64   3.54/46   2.57/47   0.58/48   4.36/42   1.14/64   7.05/41   1.09/40   2.59/44   8.22/42 
                                         72.18/52  77.39/51  81.15/53  91.06/53  95.10/53  99.37/54 104.05/53 105.00/52 
                                          3.37/21   5.21/40   3.36/57   9.51/40   4.04/46   4.27/50   4.28/45   0.55/27 
 53 Navrátil Marek                105.08 11.31/55  18.10/52  21.03/50  22.54/53  24.30/53  29.42/53  33.56/55  37.55/53  41.52/57  43.17/59  47.51/56  48.31/54  54.48/50  55.54/50  58.52/50  67.57/51 
    SK SP Kylešovice                     11.31/55   6.39/48   2.53/41   1.51/60   1.36/41   5.12/46   4.14/60   3.59/50   3.57/67   1.25/68   4.34/38   0.40/13   6.17/17   1.06/29   2.58/42   9.05/57 
                                         72.06/51  78.19/54  80.41/51  90.59/52  94.47/52  98.44/51 104.01/52 105.08/53 
                                          4.09/48   6.13/56   2.22/19  10.18/50   3.48/39   3.57/35   5.17/59   1.07/59 
 54 Henek Michal                  105.20 10.50/46  17.13/40  20.08/39  21.36/40  23.40/44  29.58/55  33.37/54  37.43/52  40.51/53  41.48/53  46.32/51  47.21/50  54.48/50  55.54/50  58.54/51  67.51/50 
    SK Radioklub Blansk                  10.50/46   6.23/35   2.55/45   1.28/36   2.04/65   6.18/64   3.39/47   4.06/51   3.08/54   0.57/43   4.44/45   0.49/38   7.27/51   1.06/29   3.00/45   8.57/54 
                                         71.52/50  77.50/52  81.00/52  90.38/51  94.40/51  99.22/52 104.09/54 105.20/54 
                                          4.01/43   5.58/53   3.10/40   9.38/34   4.02/45   4.42/53   4.47/53   1.11/61 
 55 Válka Jan                     109.12 11.23/53  18.35/55  21.46/57  23.09/57  24.46/57  30.17/56  34.18/56  38.14/56  41.18/55  42.14/55  47.41/55  49.12/58  56.35/58  57.52/58  61.09/56  69.39/56 
    OOB TJ Slezan Opava                  11.23/53   7.12/58   3.11/54   1.23/24   1.37/44   5.31/57   4.01/55   3.56/47   3.04/52   0.56/39   5.27/57   1.31/69   7.23/49   1.17/47   3.17/53   8.30/44 
                                         76.23/58  81.46/58  85.13/58  95.13/56  99.14/56 103.40/56 108.12/55 109.12/55 
                                          6.44/69   5.23/42   3.27/51  10.00/48   4.01/44   4.26/49   4.32/46   1.00/43 
 56 Zdráhal Tomáš                 109.54 12.33/62  19.53/61  23.15/61  25.20/61  27.00/61  32.10/61  36.28/61  40.25/61  43.06/61  43.59/61  50.56/61  52.11/62  60.06/61  61.26/61  64.34/61  73.34/61 
    SK Haná orienteering                 12.33/62   7.20/59   3.22/60   2.05/63   1.40/47   5.10/44   4.18/61   3.57/48   2.41/33   0.53/21   6.57/66   1.15/65   7.55/56   1.20/51   3.08/48   9.00/55 
                                         77.33/60  83.12/60  85.25/59  95.23/57  99.45/57 104.07/57 108.50/56 109.54/56 
                                          3.59/39   5.39/49   2.13/13   9.58/45   4.22/53   4.22/46   4.43/48   1.04/55 
 57 Fiala Martin                  110.03 10.45/43  17.17/43  20.12/41  21.29/38  23.23/41  28.33/41  32.20/44  36.18/45  39.02/45  40.02/45  45.41/49  46.21/48  55.14/53  57.09/54  59.58/53  68.31/52 
    OOB Třebíč                           10.45/43   6.32/42   2.55/45   1.17/11   1.54/59   5.10/44   3.47/52   3.58/49   2.44/34   1.00/55   5.39/59   0.40/13   8.53/63   1.55/65   2.49/33   8.33/50 
                                         72.44/54  77.50/52  82.20/55  92.10/55  97.58/55 103.36/55 108.57/57 110.03/57 
                                          4.13/51   5.06/32   4.30/65   9.50/39   5.48/63   5.38/62   5.21/60   1.06/58 
 58 Štrajt Michal                 114.59 13.28/66  19.54/62  22.42/59  24.11/59  25.40/58  31.03/59  34.41/58  39.02/58  41.46/56  42.41/56  47.38/53  48.41/56  55.52/54  56.56/52  59.46/52  69.24/55 
    KOS TJ Tesla Brno                    13.28/66   6.26/38   2.48/36   1.29/40   1.29/25   5.23/54   3.38/46   4.21/59   2.44/34   0.55/33   4.57/49   1.03/53   7.11/44   1.04/25   2.50/35   9.38/59 
                                         74.15/56  80.48/56  84.35/57  97.09/58 103.01/59 109.00/58 114.01/58 114.59/58 
                                          4.51/57   6.33/60   3.47/60  12.34/60   5.52/64   5.59/63   5.01/55   0.58/37 
 59 Valenta Jiří                  115.42  9.43/18  15.56/20  18.59/23  20.39/27  22.23/28  27.25/27  31.04/31  38.17/57  41.55/58  42.58/57  47.40/54  48.30/53  56.23/57  57.50/57  61.31/58  71.14/59 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              9.43/18   6.13/28   3.03/50   1.40/53   1.44/52   5.02/34   3.39/47   7.13/69   3.38/65   1.03/59   4.42/44   0.50/42   7.53/54   1.27/57   3.41/59   9.43/60 
                                         76.26/59  82.56/59  86.36/60  98.32/59 102.56/58 109.47/59 114.31/59 115.42/59 
                                          5.12/61   6.30/59   3.40/58  11.56/58   4.24/55   6.51/67   4.44/49   1.11/61 
 60 Stoszek Jakub                 116.50 11.49/59  19.29/59  23.30/63  25.20/61  27.14/62  32.32/62  37.16/62  41.55/62  45.15/62  46.22/62  51.19/62  52.08/61  61.00/62  62.37/63  66.15/63  76.10/63 
    POBO - přátelé OB Opava              11.49/59   7.40/61   4.01/66   1.50/58   1.54/59   5.18/51   4.44/67   4.39/63   3.20/62   1.07/64   4.57/49   0.49/38   8.52/62   1.37/63   3.38/57   9.55/63 
                                         81.09/63  87.21/63  90.01/62 101.40/62 106.28/62 111.05/60 115.49/60 116.50/60 
                                          4.59/60   6.12/55   2.40/27  11.39/57   4.48/58   4.37/52   4.44/49   1.01/47 
 61 Liščinský Tomáš               118.31 10.42/40  17.32/46  21.14/52  22.46/51  24.21/49  29.08/46  33.28/53  37.56/54  41.02/54  42.00/54  50.32/60  51.17/60  58.06/60  59.23/60  62.20/59  70.42/58 
    SK Žabovřesky Brno                   10.42/40   6.50/51   3.42/62   1.32/46   1.35/38   4.47/23   4.20/63   4.28/61   3.06/53   0.58/48   8.32/69   0.45/32   6.49/34   1.17/47   2.57/39   8.22/42 
                                         75.40/57  81.11/57  84.29/56 100.09/60 105.06/60 112.16/63 117.24/61 118.31/61 
                                          4.58/59   5.31/46   3.18/45  15.40/69   4.57/59   7.10/68   5.08/58   1.07/59 
 62 Brabec Jaroslav               118.44 11.47/58  19.52/60  23.09/60  25.45/63  27.47/64  34.01/64  38.14/64  42.30/64  45.47/63  46.46/63  51.47/63  52.39/63  61.18/63  62.31/62  66.13/62  76.05/62 
    SK Žabovřesky Brno                   11.47/58   8.05/65   3.17/56   2.36/67   2.02/64   6.14/63   4.13/59   4.16/56   3.17/61   0.59/51   5.01/52   0.52/45   8.39/61   1.13/45   3.42/60   9.52/62 
                                         81.02/62  86.58/62  91.05/63 102.26/63 106.53/63 112.04/62 117.31/62 118.44/62 
                                          4.57/58   5.56/51   4.07/61  11.21/55   4.27/56   5.11/56   5.27/62   1.13/65 
 63 Starosta Pavel                119.12 10.50/46  17.54/49  20.57/48  22.34/48  24.26/51  30.28/57  34.46/59  39.13/59  42.21/60  43.24/60  48.27/59  49.21/59  57.32/59  58.51/59  62.29/60  73.08/60 
    OB Vizovice                          10.50/46   7.04/55   3.03/50   1.37/51   1.52/58   6.02/62   4.18/61   4.27/60   3.08/54   1.03/59   5.03/53   0.54/46   8.11/59   1.19/49   3.38/57  10.39/65 
                                         78.48/61  85.40/61  89.13/61 100.43/61 106.19/61 111.46/61 118.00/63 119.12/63 
                                          5.40/66   6.52/62   3.33/56  11.30/56   5.36/62   5.27/58   6.14/67   1.12/63 
 64 Zavřel Michal                 131.34 13.10/64  20.57/66  24.26/65  26.41/66  28.47/66  35.32/66  39.38/66  43.44/66  46.55/66  47.55/66  53.21/64  54.28/64  63.43/65  65.18/65  69.19/65  79.05/65 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov              13.10/64   7.47/62   3.29/61   2.15/64   2.06/67   6.45/67   4.06/56   4.06/51   3.11/57   1.00/55   5.26/56   1.07/57   9.15/67   1.35/61   4.01/66   9.46/61 
                                         84.19/64  91.38/64  94.59/64 109.39/64 114.50/64 123.29/64 130.09/64 131.34/64 
                                          5.14/62   7.19/65   3.21/50  14.40/68   5.11/60   8.39/69   6.40/69   1.25/69 
 65 Špacír Jan                    132.03 14.17/67  21.26/67  24.31/67  25.58/64  27.34/63  33.15/63  37.50/63  42.22/63  45.59/64  47.02/64  53.25/65  54.38/65  62.32/64  63.56/64  67.51/64  78.56/64 
    SK UP Olomouc                        14.17/67   7.09/57   3.05/52   1.27/32   1.36/41   5.41/60   4.35/66   4.32/62   3.37/64   1.03/59   6.23/63   1.13/62   7.54/55   1.24/56   3.55/65  11.05/67 
                                         85.20/65  93.00/65  97.57/65 111.25/65 118.50/65 125.16/65 131.01/65 132.03/65 
                                          6.24/67   7.40/68   4.57/68  13.28/63   7.25/66   6.26/65   5.45/64   1.02/51 
 66 Minařík Luboš                 134.52 15.07/68  23.27/68  27.46/68  30.06/68  32.01/68  38.30/68  43.00/68  48.24/68  52.23/68  53.46/68  60.32/68  61.41/68  72.08/68  73.41/68  77.54/68  88.46/68 
    KOS TJ Tesla Brno                    15.07/68   8.20/66   4.19/69   2.20/65   1.55/61   6.29/65   4.30/64   5.24/68   3.59/68   1.23/67   6.46/65   1.09/59  10.27/69   1.33/60   4.13/67  10.52/66 
                                         94.20/68 101.16/68 104.22/68 117.00/68 122.27/67 127.57/67 133.37/66 134.52/66 
                                          5.34/63   6.56/63   3.06/38  12.38/61   5.27/61   5.30/60   5.40/63   1.15/67 
 67 Pavlíček Václav               134.56 13.12/65  20.40/65  24.26/65  27.58/67  29.44/67  37.35/67  42.20/67  47.02/67  50.48/67  51.55/67  58.06/67  59.05/67  67.59/67  69.30/67  73.19/67  83.21/67 
    SK Prostějov                         13.12/65   7.28/60   3.46/64   3.32/68   1.46/54   7.51/69   4.45/68   4.42/65   3.46/66   1.07/64   6.11/62   0.59/52   8.54/65   1.31/58   3.49/64  10.02/64 
                                         88.56/66  96.35/66 100.06/66 113.48/66 122.19/66 127.50/66 133.44/67 134.56/67 
                                          5.35/64   7.39/67   3.31/53  13.42/65   8.31/69   5.31/61   5.54/65   1.12/63 
 68 Benroth Jakub                 137.03 12.31/61  20.22/63  24.05/64  26.08/65  28.07/65  34.50/65  38.59/65  43.15/65  46.29/65  47.32/65  54.01/66  55.18/66  64.19/66  66.40/66  71.11/66  82.42/66 
    SKOB Zlín                            12.31/61   7.51/63   3.43/63   2.03/62   1.59/62   6.43/66   4.09/57   4.16/56   3.14/60   1.03/59   6.29/64   1.17/66   9.01/66   2.21/68   4.31/68  11.31/68 
                                         89.22/67  96.58/67 102.31/67 115.52/67 123.18/68 129.31/68 135.49/68 137.03/68 
                                          6.40/68   7.36/66   5.33/69  13.21/62   7.26/67   6.13/64   6.18/68   1.14/66 
 69 Sponar Jan                    147.38 18.15/69  27.31/69  31.44/69  35.44/69  38.05/69  45.48/69  51.27/69  56.18/69  60.19/69  61.31/69  68.30/69  69.34/69  78.27/69  80.25/69  85.02/69  96.43/69 
    KOS TJ Tesla Brno                    18.15/69   9.16/68   4.13/67   4.00/69   2.21/68   7.43/68   5.39/69   4.51/67   4.01/69   1.12/66   6.59/68   1.04/54   8.53/63   1.58/66   4.37/69  11.41/69 
                                        102.21/69 109.20/69 113.48/69 127.33/69 133.35/69 140.03/69 146.14/69 147.38/69 
                                          5.38/65   6.59/64   4.28/63  13.45/66   6.02/65   6.28/66   6.11/66   1.24/68 
    Janů Zdeněk                DISK      13.40/    20.47/    23.57/    25.27/    27.14/    33.31/    37.44/    42.32/    45.55/    47.45/    53.53/    54.43/    63.25/    64.48/         /         /   
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   13.40/     7.07/     3.10/     1.30/     1.47/     6.17/     4.13/     4.48/     3.23/     1.50/     6.08/     0.50/     8.42/     1.23/         /         /   
                                              /         /         /         /         /    84.26/    89.31/    90.40/   
                                              /         /         /         /         /         /     5.05/     1.09/   
    Petřivalský Marek          DISK      10.23/    16.36/    19.30/    20.54/    22.25/    27.18/    31.16/    35.06/    37.49/    38.43/    43.33/    45.49/    52.19/    53.14/    56.02/    64.44/   
    SK SKI-OB Šternberk                  10.23/     6.13/     2.54/     1.24/     1.31/     4.53/     3.58/     3.50/     2.43/     0.54/     4.50/     2.16/     6.30/     0.55/     2.48/     8.42/   
                                         68.37/    74.07/         /         /         /         /         /         /   
                                          3.53/     5.30/         /         /         /         /         /         /   
    Walaski Antonín            DISK      13.52/    23.12/    26.55/    28.30/    30.55/    38.22/    44.04/    49.05/    53.27/    55.31/    61.03/    61.52/    71.03/    72.33/    76.38/    91.16/   
    TJ TŽ Třinec                         13.52/     9.20/     3.43/     1.35/     2.25/     7.27/     5.42/     5.01/     4.22/     2.04/     5.32/     0.49/     9.11/     1.30/     4.05/    14.38/   
                                         99.44/   111.27/   115.00/         /         /         /         /         /   
                                          8.28/    11.43/     3.33/         /         /         /         /         /   
    Brlica Pavel               DISK       9.34/    15.33/    18.18/    19.44/    21.12/    25.39/    30.33/    34.18/    37.12/    38.02/    42.27/    43.15/    49.35/    50.37/    53.43/         /   
    SK Žabovřesky Brno                    9.34/     5.59/     2.45/     1.26/     1.28/     4.27/     4.54/     3.45/     2.54/     0.50/     4.25/     0.48/     6.20/     1.02/     3.06/         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        8.6km  300m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-34      3-36      4-37      5-35      6-73      7-62      8-69      9-41     10-42     11-67     12-80     13-59     14-75     15-57     16-64    
                                      17-77     18-58     19-100   
  1 Ježek Tomáš                    69.06 10.55/4   18.56/3   21.51/2   23.17/2   24.54/1*  31.07/3   32.59/3   35.32/3   37.58/3   40.58/3   43.27/3   46.53/2   50.25/1*  57.14/1*  59.17/1*  60.01/1* 
    Magnus Orienteering                  10.55/4    8.01/2    2.55/4    1.26/2    1.37/2    6.13/5    1.52/4    2.33/4    2.26/2    3.00/3    2.29/3    3.26/5    3.32/2    6.49/3    2.03/2    0.44/2  
                                         62.30/1*  63.42/1*  68.08/1*  69.06/1* 
                                          2.29/1*   1.12/5    4.26/3    0.58/4  
  2 Klváček Aleš                   69.18  9.28/1*  20.15/7   23.05/4   24.24/4   25.52/4   30.54/2   32.40/2   35.29/2   37.53/2   40.31/1*  42.56/1*  46.10/1*  52.38/3   58.18/3   60.08/3   60.47/3  
    TJ Sokol Ptení                        9.28/1*  10.47/15   2.50/3    1.19/1*   1.28/1*   5.02/1*   1.46/3    2.49/9    2.24/1*   2.38/1*   2.25/1*   3.14/1*   6.28/15   5.40/1*   1.50/1*   0.39/1* 
                                         63.39/3   64.49/2   68.21/2   69.18/2  
                                          2.52/5    1.10/3    3.32/1*   0.57/3  
  3 Šesták Jakub                   71.01  9.48/2   18.52/2   21.35/1*  23.03/1*  24.54/1*  30.44/1*  32.26/1*  35.08/1*  37.42/1*  40.54/2   43.23/2   47.03/3   50.53/2   57.45/2   59.53/2   60.46/2  
    SK Radioklub Blansk                   9.48/2    9.04/9    2.43/1*   1.28/3    1.51/8    5.50/2    1.42/2    2.42/7    2.34/3    3.12/6    2.29/3    3.40/7    3.50/3    6.52/4    2.08/3    0.53/7  
                                         63.36/2   65.20/3   69.55/3   71.01/3  
                                          2.50/4    1.44/10   4.35/5    1.06/8  
  4 Matoušek Milan                 75.38 11.36/8   20.03/5   23.25/5   25.07/5   26.55/5   32.54/5   35.24/5   37.50/5   40.25/5   43.21/5   45.46/4   49.02/4   53.41/5   60.18/4   62.44/4   63.46/4  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   11.36/8    8.27/4    3.22/5    1.42/9    1.48/5    5.59/3    2.30/9    2.26/2    2.35/4    2.56/2    2.25/1*   3.16/2    4.39/9    6.37/2    2.26/9    1.02/13 
                                         69.41/4   70.44/4   74.36/4   75.38/4  
                                          5.55/15   1.03/2    3.52/2    1.02/7  
  5 Krtička Jan                    80.36 10.59/5   18.50/1*  25.35/10  27.03/8   28.56/8   35.23/7   38.05/9   40.53/9   44.07/8   47.23/8   50.03/8   53.36/7   58.00/7   66.12/6   68.41/6   69.30/6  
    KOB Konice                           10.59/5    7.51/1*   6.45/16   1.28/3    1.53/10   6.27/6    2.42/11   2.48/8    3.14/11   3.16/9    2.40/6    3.33/6    4.24/8    8.12/9    2.29/11   0.49/5  
                                         72.39/6   74.44/6   79.21/5   80.36/5  
                                          3.09/8    2.05/12   4.37/6    1.15/14 
  6 Jílek Jakub                    80.40 11.33/7   20.33/8   24.06/7   26.10/7   28.01/7   36.14/10  38.10/10  41.04/10  44.18/9   47.46/9   50.29/9   54.18/9   57.46/6   66.26/7   68.58/7   69.44/7  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   11.33/7    9.00/8    3.33/7    2.04/13   1.51/8    8.13/14   1.56/5    2.54/11   3.14/11   3.28/11   2.43/8    3.49/9    3.28/1*   8.40/10   2.32/13   0.46/4  
                                         73.43/8   74.53/7   79.46/7   80.40/6  
                                          3.59/13   1.10/3    4.53/11   0.54/1* 
  7 Vlach Jan                      80.41 12.56/13  21.35/9   25.18/8   27.11/9   29.15/9   35.56/9   38.04/8   40.43/8   43.37/7   46.57/7   49.38/6   53.34/6   59.52/10  67.07/8   69.27/8   70.12/8  
    SK Prostějov                         12.56/13   8.39/6    3.43/9    1.53/10   2.04/13   6.41/9    2.08/7    2.39/6    2.54/8    3.20/10   2.41/7    3.56/10   6.18/14   7.15/6    2.20/6    0.45/3  
                                         73.38/7   74.59/8   79.45/6   80.41/7  
                                          3.26/9    1.21/9    4.46/9    0.56/2  
  8 Kozumplik Aleš                 81.03 11.56/10  21.37/10  25.29/9   27.37/11  29.20/11  36.31/11  41.32/12  44.05/11  46.47/11  49.52/11  52.46/11  57.25/11  61.20/11  68.24/9   70.41/9   71.35/9  
    VSK Mendelu Brno                     11.56/10   9.41/11   3.52/10   2.08/14   1.43/3    7.11/11   5.01/16   2.33/4    2.42/6    3.05/5    2.54/11   4.39/14   3.55/4    7.04/5    2.17/4    0.54/8  
                                         74.17/9   75.36/9   80.02/8   81.03/8  
                                          2.42/2    1.19/7    4.26/3    1.01/6  
  9 Trávníček Jan                  82.12 14.09/15  22.37/12  26.04/11  27.33/10  29.19/10  35.48/8   37.58/7   40.30/7   45.32/10  48.32/10  51.04/10  54.21/10  58.24/8   68.56/11  71.18/11  72.16/11 
    SK UP Olomouc                        14.09/15   8.28/5    3.27/6    1.29/5    1.46/4    6.29/7    2.10/8    2.32/3    5.02/16   3.00/3    2.32/5    3.17/3    4.03/5   10.32/14   2.22/8    0.58/11 
                                         75.05/11  76.22/10  81.03/9   82.12/9  
                                          2.49/3    1.17/6    4.41/7    1.09/11 
 10 Otruba Karel                   82.58 10.54/3   19.08/4   21.54/3   23.52/3   25.41/3   31.41/4   33.17/4   35.35/4   39.53/4   43.07/4   45.56/5   49.13/5   53.19/4   64.01/5   66.27/5   67.23/5  
    TJ Sokol Plumlov                     10.54/3    8.14/3    2.46/2    1.58/11   1.49/6    6.00/4    1.36/1*   2.18/1*   4.18/14   3.14/7    2.49/10   3.17/3    4.06/6   10.42/15   2.26/9    0.56/9  
                                         71.16/5   73.38/5   81.29/10  82.58/10 
                                          3.53/12   2.22/13   7.51/16   1.29/16 
 11 Zelenka Tomáš                  83.26 11.08/6   20.06/6   23.41/6   25.17/6   27.33/6   34.10/6   36.44/6   40.04/6   43.24/6   46.53/6   49.39/7   53.57/8   59.26/9   68.25/10  70.45/10  71.35/9  
    OK 99 Hradec Králové                 11.08/6    8.58/7    3.35/8    1.36/6    2.16/15   6.37/8    2.34/10   3.20/15   3.20/13   3.29/12   2.46/9    4.18/13   5.29/12   8.59/12   2.20/6    0.50/6  
                                         74.43/10  77.25/11  82.19/11  83.26/11 
                                          3.08/7    2.42/16   4.54/12   1.07/9  
 12 Kořán Pavel                    87.12 12.34/11  23.19/15  27.22/13  29.02/13  31.01/13  38.20/13  41.15/11  45.28/13  48.14/12  51.53/12  55.01/12  59.15/13  64.00/13  71.46/12  74.05/12  75.04/12 
    VSK Mendelu Brno                     12.34/11  10.45/14   4.03/12   1.40/7    1.59/12   7.19/12   2.55/12   4.13/16   2.46/7    3.39/14   3.08/14   4.14/12   4.45/10   7.46/7    2.19/5    0.59/12 
                                         78.42/12  81.17/12  85.59/12  87.12/12 
                                          3.38/11   2.35/15   4.42/8    1.13/13 
 13 Procházka Jiří                 89.00 14.30/16  24.54/16  28.51/16  30.59/16  33.39/16  41.17/15  43.21/14  46.17/15  49.19/15  53.10/15  56.11/15  60.08/14  64.29/14  74.03/14  76.33/14  77.30/14 
    TJ Spartak Adamov                    14.30/16  10.24/12   3.57/11   2.08/14   2.40/16   7.38/13   2.04/6    2.56/12   3.02/9    3.51/15   3.01/13   3.57/11   4.21/7    9.34/13   2.30/12   0.57/10 
                                         80.56/14  82.15/14  87.38/13  89.00/13 
                                          3.26/9    1.19/7    5.23/14   1.22/15 
 14 Čížek Petr                     89.11 11.48/9   23.13/13  27.16/12  28.56/12  30.51/12  39.47/14  43.24/15  46.14/14  48.53/13  52.07/13  55.01/12  58.42/12  63.37/12  71.48/13  74.44/13  75.49/13 
    TJ Spartak Adamov                    11.48/9   11.25/16   4.03/12   1.40/7    1.55/11   8.56/15   3.37/15   2.50/10   2.39/5    3.14/7    2.54/11   3.41/8    4.55/11   8.11/8    2.56/15   1.05/14 
                                         78.55/13  81.25/13  88.01/14  89.11/14 
                                          3.06/6    2.30/14   6.36/15   1.10/12 
 15 Klimánek Martin                94.52 13.17/14  22.29/11  27.26/14  29.28/14  31.18/14  38.17/12  41.36/13  44.35/12  48.55/14  52.27/14  55.42/14  61.06/15  66.46/15  75.37/15  79.55/15  82.00/15 
    KOB MOIRA Brno                       13.17/14   9.12/10   4.57/15   2.02/12   1.50/7    6.59/10   3.19/14   2.59/13   4.20/15   3.32/13   3.15/15   5.24/15   5.40/13   8.51/11   4.18/16   2.05/15 
                                         87.09/15  88.57/15  93.45/15  94.52/15 
                                          5.09/14   1.48/11   4.48/10   1.07/9  
 16 Mišák Milan                   112.45 12.37/12  23.17/14  27.50/15  29.58/15  32.09/15  41.52/16  45.10/16  48.15/16  51.22/16  59.09/16  63.25/16  70.22/16  78.39/16  91.51/16  94.38/16  97.09/16 
    Mišák                                12.37/12  10.40/13   4.33/14   2.08/14   2.11/14   9.43/16   3.18/13   3.05/14   3.07/10   7.47/16   4.16/16   6.57/16   8.17/16  13.12/16   2.47/14   2.31/16 
                                        105.28/16 106.29/16 111.47/16 112.45/16 
                                          8.19/16   1.01/1*   5.18/13   0.58/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        5.5km  165m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-71      3-61      4-32      5-41      6-82      7-96      8-67      9-81     10-57     11-76     12-100   
  1 Vintr Radek                    45.26  4.36/3    8.16/1*  10.56/1*  12.55/1*  15.52/1*  17.37/1*  20.38/1*  23.29/1*  26.19/1*  37.14/1*  43.03/1*  44.37/1*  45.26/1* 
    SKOB Zlín                             4.36/3    3.40/1*   2.40/1*   1.59/1*   2.57/1*   1.45/1*   3.01/5    2.51/1*   2.50/3   10.55/1*   5.49/1*   1.34/1*   0.49/1* 
  2 Watson Kevin                   53.08  4.14/2    8.26/2   12.06/3   14.46/3   18.25/3   20.33/3   22.56/3   26.48/3   29.34/3   43.00/2   49.37/2   51.52/2   53.08/2  
    SK Radioklub Blansk                   4.14/2    4.12/2    3.40/4    2.40/2    3.39/4    2.08/4    2.23/2    3.52/3    2.46/2   13.26/2    6.37/2    2.15/6    1.16/6  
  3 Toman Ondřej                   54.32  4.03/1*   8.44/3   11.58/2   14.43/2   18.13/2   20.09/2   22.29/2   26.04/2   28.55/2   44.33/3   51.31/3   53.29/3   54.32/3  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            4.03/1*   4.41/3    3.14/2    2.45/3    3.30/2    1.56/2    2.20/1*   3.35/2    2.51/4   15.38/6    6.58/4    1.58/4    1.03/3  
  4 Chloupek Tomáš                 59.41  6.50/6   12.41/6   16.02/5   19.05/5   23.01/4   25.13/4   28.03/4   33.11/4   36.21/4   49.48/4   56.39/4   58.36/4   59.41/4  
    VSK Mendelu Brno                      6.50/6    5.51/5    3.21/3    3.03/6    3.56/5    2.12/5    2.50/4    5.08/5    3.10/6   13.27/3    6.51/3    1.57/3    1.05/4  
  5 Pietraszek Martin              64.30  6.57/7   11.57/4   15.39/4   18.34/4   24.00/5   27.19/5   31.20/6   35.43/5   38.50/5   54.00/5   61.23/5   63.23/5   64.30/5  
    TJ Opava                              6.57/7    5.00/4    3.42/5    2.55/5    5.26/7    3.19/6    4.01/7    4.23/4    3.07/5   15.10/5    7.23/5    2.00/5    1.07/5  
  6 Wartiak Peter                  66.26  6.09/5   14.12/7   19.19/7   22.10/7   25.46/6   27.43/6   30.29/5   38.24/7   40.58/6   56.03/6   63.43/6   65.25/6   66.26/6  
    TJ Slávia Farmaceut Bratislava        6.09/5    8.03/7    5.07/6    2.51/4    3.36/3    1.57/3    2.46/3    7.55/7    2.34/1*  15.05/4    7.40/6    1.42/2    1.01/2  
  7 Jalový Jaroslav                73.53  5.23/4   12.21/5   17.59/6   21.19/6   26.16/7   29.50/7   32.52/7   38.01/6   41.52/7   59.59/7   69.52/7   72.23/7   73.53/7  
    SK Radioklub Blansk                   5.23/4    6.58/6    5.38/7    3.20/7    4.57/6    3.34/7    3.02/6    5.09/6    3.51/7   18.07/7    9.53/7    2.31/7    1.30/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35B        9.0km  355m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-60      3-61      4-69      5-39      6-34      7-36      8-37      9-35     10-52     11-53     12-63     13-54     14-56     15-64     16-100   
                                     
  1 Ehl Jiří                       73.29  5.17/2    6.47/2    9.58/2   16.03/3   18.15/3   23.03/3   25.52/3   27.13/2   28.42/1*  41.41/1*  46.13/1*  50.38/1*  51.50/1*  62.48/1*  67.04/1*  72.41/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.17/2    1.30/6    3.11/2    6.05/10   2.12/9    4.48/3    2.49/1*   1.21/1*   1.29/1*  12.59/1*   4.32/5    4.25/1*   1.12/2   10.58/3    4.16/3    5.37/1* 
                                         73.29/1* 
                                          0.48/1* 
  2 Strejček Petr                  75.29  5.29/3    6.37/1*   9.33/1*  15.20/1*  17.10/1*  22.22/1*  25.33/1*  27.04/1*  29.02/2   42.06/2   46.29/2   51.19/2   52.33/2   63.50/2   68.21/2   74.29/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.29/3    1.08/1*   2.56/1*   5.47/7    1.50/2    5.12/5    3.11/8    1.31/3    1.58/9   13.04/3    4.23/4    4.50/5    1.14/4   11.17/5    4.31/4    6.08/2  
                                         75.29/2  
                                          1.00/5  
  3 Otruba Marek                   77.04  5.29/3    7.06/4   10.50/5   16.35/5   18.30/4   23.10/4   26.16/4   27.46/4   29.39/3   43.03/3   47.37/3   52.23/3   53.40/3   64.28/3   69.00/3   75.57/3  
    TJ Sokol Plumlov                      5.29/3    1.37/11   3.44/7    5.45/5    1.55/4    4.40/2    3.06/5    1.30/2    1.53/6   13.24/4    4.34/6    4.46/3    1.17/7   10.48/1*   4.32/6    6.57/8  
                                         77.04/3  
                                          1.07/11 
  4 Aleš David                     79.44  5.56/7    7.26/7   10.48/4   15.44/2   18.35/5   24.55/5   28.01/5   29.33/5   31.25/5   44.49/4   49.39/5   54.46/5   56.02/5   67.14/4   72.04/4   78.51/4  
    Magnus Orienteering                   5.56/7    1.30/6    3.22/3    4.56/1*   2.51/16   6.20/10   3.06/5    1.32/4    1.52/5   13.24/4    4.50/8    5.07/6    1.16/6   11.12/4    4.50/9    6.47/6  
                                         79.44/4  
                                          0.53/3  
  5 Milán Pavel                    79.57  5.16/1*   6.51/3   10.28/3   16.23/4   18.04/2   22.43/2   25.47/2   27.25/3   29.55/4   44.55/5   50.01/6   55.17/6   56.31/6   68.02/5   72.08/5   78.52/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.16/1*   1.35/10   3.37/4    5.55/8    1.41/1*   4.39/1*   3.04/2    1.38/7    2.30/15  15.00/6    5.06/10   5.16/8    1.14/4   11.31/8    4.06/2    6.44/5  
                                         79.57/5  
                                          1.05/9  
  6 Kunčar Vít                     82.11  5.44/5    7.07/5   11.38/8   17.09/6   19.04/6   25.40/6   28.44/6   30.21/6   32.04/6   45.04/6   49.16/4   53.53/4   55.13/4   71.10/6   75.00/6   81.11/6  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.44/5    1.23/5    4.31/12   5.31/2    1.55/4    6.36/12   3.04/2    1.37/6    1.43/3   13.00/2    4.12/1*   4.37/2    1.20/8   15.57/16   3.50/1*   6.11/3  
                                         82.11/6  
                                          1.00/5  
  7 Šuráň René                     84.44  6.28/11   7.58/10  11.37/7   17.17/7   19.22/7   26.58/8   30.05/8   32.20/8   34.05/8   50.03/8   54.17/7   59.33/7   61.12/7   72.42/7   77.31/7   83.44/7  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.28/11   1.30/6    3.39/5    5.40/4    2.05/8    7.36/15   3.07/7    2.15/15   1.45/4   15.58/9    4.14/2    5.16/8    1.39/17  11.30/7    4.49/8    6.13/4  
                                         84.44/7  
                                          1.00/5  
  8 Hepnar Luboš                   87.06  5.53/6    7.45/9   11.24/6   21.46/13  23.49/11  29.34/11  32.58/10  35.25/11  36.54/10  53.23/9   57.43/9   62.32/9   63.44/9   74.32/8   79.03/8   86.03/8  
    SK SKI-OB Šternberk                   5.53/6    1.52/16   3.39/5   10.22/18   2.03/6    5.45/7    3.24/9    2.27/18   1.29/1*  16.29/11   4.20/3    4.49/4    1.12/2   10.48/1*   4.31/4    7.00/9  
                                         87.06/8  
                                          1.03/8  
  9 Slezák Libor                   88.50  6.56/14   8.13/11  12.48/12  19.22/9   21.15/9   26.25/7   29.29/7   31.05/7   33.57/7   49.49/7   55.07/8   61.32/8   62.43/8   75.24/9   80.02/9   87.45/9  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.56/14   1.17/3    4.35/14   6.34/11   1.53/3    5.10/4    3.04/2    1.36/5    2.52/17  15.52/8    5.18/13   6.25/14   1.11/1*  12.41/11   4.38/7    7.43/12 
                                         88.50/9  
                                          1.05/9  
 10 Jelínek Jan                    94.55  6.32/12   8.16/12  16.41/16  22.43/14  25.28/14  31.21/12  34.59/12  36.44/12  38.42/12  54.58/11  59.52/10  65.28/10  66.54/10  78.22/10  86.44/10  93.58/10 
    POBO - přátelé OB Opava               6.32/12   1.44/15   8.25/19   6.02/9    2.45/15   5.53/9    3.38/11   1.45/10   1.58/9   16.16/10   4.54/9    5.36/10   1.26/11  11.28/6    8.22/16   7.14/10 
                                         94.55/10 
                                          0.57/4  
 11 Mielec Jaromír                 97.52  5.58/8    7.37/8   12.38/10  18.23/8   21.00/8   28.39/9   32.04/9   34.19/9   36.13/9   53.53/10  62.44/13  67.54/12  69.20/12  82.04/11  89.04/11  97.01/11 
    OOB TJ Baník Ostrava                  5.58/8    1.39/12   5.01/17   5.45/5    2.37/13   7.39/16   3.25/10   2.15/15   1.54/7   17.40/15   8.51/19   5.10/7    1.26/11  12.44/12   7.00/14   7.57/13 
                                         97.52/11 
                                          0.51/2  
 12 Valenta Jiří                   98.39  8.26/17   9.48/16  14.09/15  20.55/12  24.15/12  32.13/14  36.29/13  39.10/14  41.21/13  57.08/13  62.31/12  69.41/13  71.15/13  85.02/13  90.00/12  97.24/12 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.26/17   1.22/4    4.21/10   6.46/13   3.20/17   7.58/19   4.16/16   2.41/19   2.11/12  15.47/7    5.23/14   7.10/18   1.34/13  13.47/14   4.58/10   7.24/11 
                                         98.39/12 
                                          1.15/16 
 13 Peřinka Jan                   100.20  6.18/10   8.26/13  12.59/13  19.58/11  22.01/10  28.56/10  32.58/10  34.48/10  37.21/11  55.56/12  61.05/11  67.48/11  69.09/11  82.42/12  91.07/13  99.11/13 
    POBO - přátelé OB Opava               6.18/10   2.08/17   4.33/13   6.59/14   2.03/6    6.55/14   4.02/13   1.50/12   2.33/16  18.35/18   5.09/11   6.43/17   1.21/9   13.33/13   8.25/17   8.04/14 
                                        100.20/13 
                                          1.09/14 
 14 Binar Robert                  104.38  6.03/9    7.19/6   12.37/9   31.33/19  33.49/19  39.03/19  43.05/19  44.50/19  46.58/19  63.30/18  68.39/17  74.28/16  76.06/16  88.31/15  96.40/15 103.31/14 
    SK UP Olomouc                         6.03/9    1.16/2    5.18/18  18.56/19   2.16/10   5.14/6    4.02/13   1.45/10   2.08/11  16.32/12   5.09/11   5.49/12   1.38/16  12.25/10   8.09/15   6.51/7  
                                        104.38/14 
                                          1.07/11 
 15 Šarman Radim                  104.47  7.22/15   8.54/14  12.44/11  19.29/10  24.21/13  32.00/13  36.36/14  38.19/13  43.25/15  63.14/17  69.11/18  75.38/17  77.03/17  88.49/16  95.19/14 103.34/15 
    SKOB Ostrava                          7.22/15   1.32/9    3.50/8    6.45/12   4.52/19   7.39/16   4.36/17   1.43/9    5.06/19  19.49/19   5.57/16   6.27/15   1.25/10  11.46/9    6.30/12   8.15/15 
                                        104.47/15 
                                          1.13/15 
 16 Hubáček Libor                 111.00  6.41/13  12.08/17  17.04/17  25.45/16  28.11/16  34.31/15  38.22/15  40.01/15  42.23/14  60.42/14  66.29/15  72.08/14  73.45/14  87.32/14  97.25/16 109.37/16 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.41/13   5.27/19   4.56/15   8.41/16   2.26/11   6.20/10   3.51/12   1.39/8    2.22/14  18.19/16   5.47/15   5.39/11   1.37/15  13.47/14   9.53/19  12.12/19 
                                        111.00/16 
                                          1.23/18 
 17 Chmelař Daniel                111.53 10.40/18  12.48/18  17.46/18  26.20/17  28.59/17  35.41/18  40.18/17  42.15/17  44.28/16  61.45/15  66.24/14  72.30/15  74.05/15  95.19/17 100.59/17 110.45/17 
    OB Vizovice                          10.40/18   2.08/17   4.58/16   8.34/15   2.39/14   6.42/13   4.37/18   1.57/13   2.13/13  17.17/13   4.39/7    6.06/13   1.35/14  21.14/19   5.40/11   9.46/17 
                                        111.53/17 
                                          1.08/13 
 18 Sedláček Jaroslav             112.44 15.37/19  17.18/19  21.43/19  27.18/18  29.44/18  35.32/16  40.52/18  43.01/18  44.55/17  62.30/16  68.37/16  77.08/18  78.48/18  96.00/18 102.54/18 111.23/18 
    KČT - OB Holešov                     15.37/19   1.41/14   4.25/11   5.35/3    2.26/11   5.48/8    5.20/19   2.09/14   1.54/7   17.35/14   6.07/17   8.31/19   1.40/18  17.12/17   6.54/13   8.29/16 
                                        112.44/18 
                                          1.21/17 
 19 Cienciala Martin              119.33  7.59/16   9.39/15  13.54/14  23.39/15  27.43/15  35.34/17  39.49/16  42.11/16  46.05/18  64.36/19  70.49/19  77.20/19  79.03/19  99.09/19 108.14/19 118.07/19 
    TJ TŽ Třinec                          7.59/16   1.40/13   4.15/9    9.45/17   4.04/18   7.51/18   4.15/15   2.22/17   3.54/18  18.31/17   6.13/18   6.31/16   1.43/19  20.06/18   9.05/18   9.53/18 
                                        119.33/19 
                                          1.26/19 
    Gola Miroslav              DISK     -33.59/   -32.92/   -27.68/   -18.41/         /    23.04/    29.00/    31.17/    33.36/         /         /         /         /         /         /    67.00/   
    OB Vizovice                               /     1.33/     4.36/     8.33/         /         /     5.56/     2.17/     2.19/         /         /         /         /         /         /         /   
                                         68.14/   
                                          1.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35C        6.8km  275m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-46      3-65      4-34      5-38      6-40      7-69      8-41      9-42     10-75     11-57     12-77     13-58     14-100   
  1 Šindelka Antonín               56.59  1.24/3    9.31/3   12.00/3   19.22/1*  22.54/1*  26.49/1*  29.07/1*  31.28/1*  34.27/1*  41.37/1*  43.52/1*  47.29/1*  50.54/1*  55.58/1*  56.59/1* 
    SK Radioklub Blansk                   1.24/3    8.07/1*   2.29/2    7.22/1*   3.32/1*   3.55/2    2.18/1*   2.21/1*   2.59/1*   7.10/1*   2.15/1*   3.37/1*   3.25/17   5.04/6    1.01/5  
  2 Holík Marek                    64.23  1.04/1*   9.20/1*  11.58/2   20.52/2   25.18/2   28.53/2   32.31/2   35.09/2   38.31/2   46.56/2   50.21/2   55.45/2   59.05/3   63.27/2   64.23/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.04/1*   8.16/3    2.38/3    8.54/3    4.26/8    3.35/1*   3.38/9    2.38/2    3.22/3    8.25/2    3.25/14   5.24/11   3.20/16   4.22/1*   0.56/2  
  3 Adámek Libor                   64.40  1.20/2    9.30/2   11.51/1*  21.10/3   25.20/3   29.54/3   32.50/3   36.11/3   39.58/3   50.47/3   53.28/3   57.23/3   58.38/2   63.34/3   64.40/3  
    KOB MOIRA Brno                        1.20/2    8.10/2    2.21/1*   9.19/7    4.10/5    4.34/4    2.56/4    3.21/11   3.47/8   10.49/6    2.41/6    3.55/3    1.15/2    4.56/5    1.06/8  
  4 Kligl Vladislav                68.47  1.41/8   12.00/9   15.14/9   24.32/6   28.18/5   33.09/5   36.22/4   39.25/4   42.54/4   52.52/4   56.29/4   61.05/4   62.41/4   67.52/4   68.47/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.41/8   10.19/10   3.14/11   9.18/6    3.46/2    4.51/7    3.13/6    3.03/3    3.29/5    9.58/3    3.37/15   4.36/6    1.36/10   5.11/7    0.55/1* 
  5 Kubáň Pavel                    69.50  1.31/5   10.41/4   13.23/4   22.14/4   27.10/4   31.11/4   36.58/5   40.04/5   43.19/5   56.58/6   59.21/6   63.13/6   64.25/6   68.52/5   69.50/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.31/5    9.10/4    2.42/4    8.51/2    4.56/11   4.01/3    5.47/17   3.06/5    3.15/2   13.39/12   2.23/2    3.52/2    1.12/1*   4.27/2    0.58/3  
  6 Jalový Vlastimil               71.02  2.01/15  11.43/7   14.38/7   25.52/10  30.15/11  34.51/7   37.27/6   40.39/6   44.02/6   55.34/5   58.29/5   63.00/5   64.21/5   69.58/6   71.02/6  
    SK Radioklub Blansk                   2.01/15   9.42/6    2.55/8   11.14/13   4.23/6    4.36/5    2.36/2    3.12/10   3.23/4   11.32/8    2.55/8    4.31/5    1.21/4    5.37/10   1.04/6  
  7 Smutný Radek                   72.47  1.44/10  14.01/14  16.44/12  25.54/11  29.56/9   34.57/10  40.37/10  43.42/10  47.30/10  58.11/7   60.39/7   65.25/7   66.54/7   71.47/7   72.47/7  
    KOB MOIRA Brno                        1.44/10  12.17/14   2.43/5    9.10/4    4.02/4    5.01/8    5.40/15   3.05/4    3.48/10  10.41/5    2.28/3    4.46/8    1.29/8    4.53/3    1.00/4  
  8 Karásek Martin                 78.30  1.35/6   13.11/13  16.52/13  26.05/12  29.52/8   35.18/11  40.23/9   43.32/9   47.14/8   62.37/10  65.14/9   69.39/9   71.12/8   77.18/8   78.30/8  
    KOB Prostějov                         1.35/6   11.36/13   3.41/16   9.13/5    3.47/3    5.26/11   5.05/13   3.09/8    3.42/6   15.23/17   2.37/5    4.25/4    1.33/9    6.06/12   1.12/14 
  9 Mokrý Pavel                    79.27  1.42/9   11.46/8   14.55/8   24.58/8   29.31/7   34.37/6   40.17/8   43.28/8   47.17/9   62.27/9   65.44/10  70.49/10  72.11/10  78.21/10  79.27/9  
    KOB MOIRA Brno                        1.42/9   10.04/8    3.09/10  10.03/9    4.33/9    5.06/9    5.40/15   3.11/9    3.49/11  15.10/15   3.17/11   5.05/10   1.22/5    6.10/13   1.06/8  
  9 Janů Zdeněk                    79.27  1.36/7   11.34/6   14.23/6   24.51/7   30.13/10  34.54/9   37.46/7   41.19/7   45.09/7   58.53/8   62.52/8   69.36/8   71.43/9   78.15/9   79.27/9  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    1.36/7    9.58/7    2.49/6   10.28/11   5.22/14   4.41/6    2.52/3    3.33/13   3.50/12  13.44/13   3.59/18   6.44/19   2.07/13   6.32/14   1.12/14 
 11 Palát Marek                    82.16  1.30/4   11.01/5   13.50/5   24.11/5   28.35/6   34.53/8   46.16/13  49.24/13  53.33/13  66.31/13  69.20/13  73.59/13  75.17/11  80.49/11  82.16/11 
    KOB MOIRA Brno                        1.30/4    9.31/5    2.49/6   10.21/10   4.24/7    6.18/13  11.23/18   3.08/7    4.09/13  12.58/11   2.49/7    4.39/7    1.18/3    5.32/8    1.27/18 
 12 Horčička Petr                  82.47  1.48/11  12.05/10  15.32/10  30.07/14  35.07/14  41.13/12  44.36/11  48.58/12  52.44/12  62.50/11  66.27/11  72.11/11  76.47/13  81.41/12  82.47/12 
    SK UP Olomouc                         1.48/11  10.17/9    3.27/15  14.35/18   5.00/12   6.06/12   3.23/7    4.22/15   3.46/7   10.06/4    3.37/15   5.44/14   4.36/19   4.54/4    1.06/8  
 13 Hájek Martin                   84.04  1.53/13  12.13/11  15.38/11  25.34/9   30.42/12  42.39/14  45.37/12  48.44/11  52.31/11  63.54/12  66.54/12  72.41/12  76.06/12  82.39/13  84.04/13 
    SK SP Kylešovice                      1.53/13  10.20/11   3.25/13   9.56/8    5.08/13  11.57/19   2.58/5    3.07/6    3.47/8   11.23/7    3.00/10   5.47/15   3.25/17   6.33/15   1.25/17 
 14 Malý Martin                    88.04  2.26/18  16.18/17  19.44/16  31.32/16  38.36/16  45.31/17  51.02/17  55.13/17  59.36/16  72.31/15  75.03/15  79.53/15  81.20/15  86.54/14  88.04/14 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.26/18  13.52/16   3.26/14  11.48/15   7.04/19   6.55/15   5.31/14   4.11/14   4.23/14  12.55/10   2.32/4    4.50/9    1.27/7    5.34/9    1.10/13 
 15 Horký Tomáš                    88.56  1.48/11  13.00/12  16.59/14  29.44/13  35.11/15  42.59/15  47.45/14  52.27/14  57.05/14  69.58/14  73.16/14  78.45/14  80.57/14  87.48/15  88.56/15 
    KOS TJ Tesla Brno                     1.48/11  11.12/12   3.59/17  12.45/17   5.27/15   7.48/18   4.46/12   4.42/16   4.38/15  12.53/9    3.18/12   5.29/12   2.12/14   6.51/16   1.08/11 
 16 Smrček Petr                    93.45  1.54/14  15.55/16  21.36/17  34.19/18  40.02/18  45.27/16  48.53/15  53.57/15  59.04/15  74.24/16  77.44/16  83.59/16  85.23/16  92.36/16  93.45/16 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    1.54/14  14.01/17   5.41/19  12.43/16   5.43/16   5.25/10   3.26/8    5.04/17   5.07/18  15.20/16   3.20/13   6.15/16   1.24/6    7.13/17   1.09/12 
 17 Nečas David                    94.54  2.03/16  18.14/18  22.20/18  33.30/17  39.36/17  46.55/18  50.53/16  54.17/16  60.11/17  75.48/17  80.07/17  85.46/17  87.49/17  93.35/17  94.54/17 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.03/16  16.11/18   4.06/18  11.10/12   6.06/18   7.19/16   3.58/10   3.24/12   5.54/19  15.37/18   4.19/19   5.39/13   2.03/12   5.46/11   1.19/16 
 18 Starčuk Zenon                 103.03  2.22/17  15.54/15  18.49/15  30.10/15  34.45/13  42.15/13  56.07/18  61.25/18  66.15/18  80.14/18  83.13/18  89.47/18  91.46/18 101.59/18 103.03/18 
    Klub turistů a lyžařů Brno            2.22/17  13.32/15   2.55/8   11.21/14   4.35/10   7.30/17  13.52/19   5.18/18   4.50/16  13.59/14   2.59/9    6.34/17   1.59/11  10.13/19   1.04/6  
 19 Mika Ladislav                 116.38  2.38/19  21.06/19  24.25/19  45.59/19  51.56/19  58.26/19  62.39/19  69.38/19  74.35/19  94.06/19  97.46/19 104.22/19 107.23/19 115.06/19 116.38/19 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.38/19  18.28/19   3.19/12  21.34/19   5.57/17   6.30/14   4.13/11   6.59/19   4.57/17  19.31/19   3.40/17   6.36/18   3.01/15   7.43/18   1.32/19 
    Polouček Pavel             DISK           /         /         /    29.45/         /         /    18.50/         /         /         /         /         /         /    96.35/    97.49/   
    KOB MOIRA Brno                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40B        8.0km  310m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-61      4-32      5-44      6-45      7-52      8-53      9-63     10-54     11-56     12-77     13-58     14-100   
  1 VÉBR Radek                     66.48  7.01/2    9.04/1*  11.35/2   13.44/2   17.27/1*  18.52/2   33.15/1*  37.19/1*  42.24/1*  43.32/1*  53.48/1*  60.50/1*  61.55/1*  65.54/1*  66.48/1* 
    SKOB Baník Havířov                    7.01/2    2.03/3    2.31/8    2.09/4    3.43/1*   1.25/14  14.23/1*   4.04/1*   5.05/3    1.08/1*  10.16/1*   7.02/4    1.05/1*   3.59/2    0.54/2  
  2 Podmolík Tomáš                 69.19  7.03/3    9.22/2   11.31/1*  13.36/1*  17.46/2   18.32/1*  34.00/2   38.15/2   43.21/2   44.51/2   56.22/2   63.20/2   64.27/2   68.17/2   69.19/2  
    SKOB Zlín                             7.03/3    2.19/5    2.09/1*   2.05/3    4.10/6    0.46/2   15.28/5    4.15/2    5.06/4    1.30/12  11.31/6    6.58/2    1.07/2    3.50/1*   1.02/9  
  3 Schäfer Michal                 72.57  7.18/5    9.44/4   12.27/4   14.38/4   19.27/4   20.23/3   36.12/5   40.42/5   45.22/4   46.42/4   57.28/3   65.28/3   67.53/3   71.57/3   72.57/3  
    SKOB Zlín                             7.18/5    2.26/8    2.43/10   2.11/6    4.49/10   0.56/8   15.49/6    4.30/5    4.40/2    1.20/5   10.46/2    8.00/7    2.25/15   4.04/3    1.00/7  
  4 Žáček Zbyněk                   75.20  9.23/11  11.16/11  13.37/10  15.35/8   19.47/7   20.34/4   35.09/3   39.26/3   43.54/3   45.13/3   60.03/4   66.51/4   68.16/4   74.27/4   75.20/4  
    SK Radioklub Blansk                   9.23/11   1.53/2    2.21/3    1.58/1*   4.12/7    0.47/3   14.35/2    4.17/3    4.28/1*   1.19/4   14.50/14   6.48/1*   1.25/5    6.11/15   0.53/1* 
  5 Novotný Tomáš                  76.47  6.57/1*   9.27/3   11.38/3   14.21/3   20.06/9   20.50/8   37.54/8   42.49/7   48.44/7   50.09/7   61.36/6   69.40/5   71.09/5   75.45/5   76.47/5  
    OOB TJ Zlaté Hory                     6.57/1*   2.30/10   2.11/2    2.43/13   5.45/13   0.44/1*  17.04/8    4.55/8    5.55/9    1.25/8   11.27/5    8.04/8    1.29/9    4.36/7    1.02/9  
  6 SOCHOR Tomáš                   77.05  7.47/6   10.06/5   12.46/6   15.08/5   19.13/3   21.09/9   35.47/4   40.40/4   47.33/5   48.53/5   60.54/5   70.48/6   72.02/6   76.06/6   77.05/6  
    SKOB Baník Havířov                    7.47/6    2.19/5    2.40/9    2.22/9    4.05/5    1.56/15  14.38/4    4.53/7    6.53/14   1.20/5   12.01/8    9.54/12   1.14/4    4.04/3    0.59/4  
  7 Valík Luděk                    77.21 14.08/15  16.19/15  18.41/14  20.42/13  24.45/11  25.36/11  40.12/11  44.50/10  50.44/9   52.09/9   63.09/7   70.56/7   72.03/7   76.17/7   77.21/7  
    POBO - přátelé OB Opava              14.08/15   2.11/4    2.22/5    2.01/2    4.03/4    0.51/6   14.36/3    4.38/6    5.54/8    1.25/8   11.00/3    7.47/5    1.07/2    4.14/5    1.04/11 
  8 Zentrich David                 78.33  9.10/10  11.01/10  13.27/9   15.36/9   21.00/10  21.54/10  39.45/9   44.06/8   49.35/8   50.48/8   64.30/9   71.31/8   72.59/8   77.33/8   78.33/8  
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               9.10/10   1.51/1*   2.26/6    2.09/4    5.24/12   0.54/7   17.51/11   4.21/4    5.29/5    1.13/2   13.42/11   7.01/3    1.28/7    4.34/6    1.00/7  
  9 Mokrý Jan                      79.47  8.00/8   10.27/8   13.20/8   15.42/10  19.44/6   20.44/7   37.11/6   42.29/6   48.25/6   49.53/6   64.05/8   72.20/9   74.01/9   78.48/9   79.47/9  
    KOB MOIRA Brno                        8.00/8    2.27/9    2.53/11   2.22/9    4.02/3    1.00/10  16.27/7    5.18/11   5.56/10   1.28/11  14.12/13   8.15/9    1.41/13   4.47/10   0.59/4  
 10 Čech Tomáš                     82.41  7.16/4   10.08/6   12.36/5   15.16/6   19.39/5   20.35/5   39.52/10  45.04/11  51.38/10  53.20/10  65.18/10  74.10/10  76.54/10  81.33/10  82.41/10 
    POBO - přátelé OB Opava               7.16/4    2.52/12   2.28/7    2.40/12   4.23/9    0.56/8   19.17/13   5.12/9    6.34/13   1.42/15  11.58/7    8.52/10   2.44/16   4.39/9    1.08/12 
 11 JAKOBI Zdeněk                  83.30  7.51/7   10.15/7   19.53/15  22.09/15  25.54/13  26.43/12  44.04/12  49.18/12  54.47/12  56.12/12  68.22/12  76.13/11  77.41/11  82.18/11  83.30/11 
    SKOB Baník Havířov                    7.51/7    2.24/7    9.38/16   2.16/7    3.45/2    0.49/5   17.21/10   5.14/10   5.29/5    1.25/8   12.10/9    7.51/6    1.28/7    4.37/8    1.12/14 
 12 Müller Libor                   83.32  8.18/9   10.50/9   13.11/7   15.31/7   19.49/8   20.36/6   37.44/7   44.17/9   53.44/11  54.57/11  66.16/11  76.24/12  77.49/12  82.36/12  83.32/12 
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               8.18/9    2.32/11   2.21/3    2.20/8    4.18/8    0.47/3   17.08/9    6.33/13   9.27/16   1.13/2   11.19/4   10.08/13   1.25/5    4.47/10   0.56/3  
 13 Galík Svatopluk                91.14 11.13/14  14.13/14  17.25/13  21.35/14  26.57/14  28.16/14  46.35/13  53.37/13  59.26/13  60.47/13  73.52/13  83.09/13  84.39/13  89.59/13  91.14/13 
    SKOB Zlín                            11.13/14   3.00/13   3.12/12   4.10/16   5.22/11   1.19/12  18.19/12   7.02/15   5.49/7    1.21/7   13.05/10   9.17/11   1.30/11   5.20/12   1.15/15 
 14 OPLETAL Jaroslav              104.23  9.34/12  12.43/12  16.26/11  18.56/11  25.36/12  26.57/13  48.00/14  56.02/14  62.33/14  64.05/14  79.59/14  95.30/14  96.59/14 103.04/14 104.23/14 
    SKOB Baník Havířov                    9.34/12   3.09/14   3.43/15   2.30/11   6.40/15   1.21/13  21.03/14   8.02/16   6.31/12   1.32/13  15.54/15  15.31/16   1.29/9    6.05/13   1.19/16 
 15 Krejčík Zbyněk                104.46 10.02/13  13.51/13  17.06/12  20.20/12  27.15/15  29.45/15  52.10/15  59.09/15  67.05/15  68.50/15  85.11/15  95.37/15  97.19/15 103.47/15 104.46/15 
    SKOB Zlín                            10.02/13   3.49/16   3.15/13   3.14/14   6.55/16   2.30/16  22.25/15   6.59/14   7.56/15   1.45/16  16.21/16  10.26/14   1.42/14   6.28/16   0.59/4  
 16 Štětínský Pavel               110.19 21.42/16  25.15/16  28.30/16  31.44/16  37.35/16  38.43/16  61.21/16  67.43/16  74.05/16  75.43/16  89.45/16 101.28/16 103.02/16 109.10/16 110.19/16 
    SKOB Ostrava                         21.42/16   3.33/15   3.15/13   3.14/14   5.51/14   1.08/11  22.38/16   6.22/12   6.22/11   1.38/14  14.02/12  11.43/15   1.34/12   6.08/14   1.09/13 
    Kašpar Jaroslav            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Severka Šumperk                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45B        6.6km  250m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-46      3-33      4-62      5-72      6-82      7-83      8-59      9-75     10-57     11-58     12-100   
  1 Tesař Jiří                     47.30  2.14/2    9.53/1*  15.56/1*  19.18/1*  22.05/1*  24.53/1*  26.07/1*  30.52/1*  36.41/1*  38.49/1*  42.30/1*  46.37/1*  47.30/1* 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.14/2    7.39/1*   6.03/1*   3.22/2    2.47/3    2.48/1*   1.14/1*   4.45/2    5.49/1*   2.08/3    3.41/3    4.07/4    0.53/2  
  2 Grepl Ladislav                 48.54  2.18/3   10.18/3   16.37/2   20.14/3   23.04/3   25.52/2   27.06/2   31.31/2   38.14/2   40.14/2   43.51/2   47.54/2   48.54/2  
    KOB Konice                            2.18/3    8.00/3    6.19/3    3.37/3    2.50/4    2.48/1*   1.14/1*   4.25/1*   6.43/6    2.00/1*   3.37/2    4.03/3    1.00/4  
  3 Barcík Peter                   49.25  2.11/1*  10.01/2   16.45/3   20.03/2   22.41/2   26.05/3   28.25/3   33.22/3   39.19/3   41.28/3   44.52/3   48.34/3   49.25/3  
    POBO - přátelé OB Opava               2.11/1*   7.50/2    6.44/5    3.18/1*   2.38/1*   3.24/5    2.20/10   4.57/3    5.57/2    2.09/4    3.24/1*   3.42/1*   0.51/1* 
  4 Václavek Jiří                  52.11  2.53/7   11.28/5   17.44/5   21.31/5   24.33/5   28.06/4   29.24/4   35.10/4   41.14/4   43.24/4   47.16/4   51.10/4   52.11/4  
    SK SKI-OB Šternberk                   2.53/7    8.35/5    6.16/2    3.47/4    3.02/6    3.33/8    1.18/3    5.46/6    6.04/3    2.10/5    3.52/4    3.54/2    1.01/5  
  5 Křeček Miroslav                55.19  2.27/4   11.58/7   19.02/7   23.05/6   26.05/6   29.22/5   30.46/5   36.20/5   42.58/5   45.26/5   49.40/5   54.15/5   55.19/5  
    KOB Prostějov                         2.27/4    9.31/8    7.04/6    4.03/6    3.00/5    3.17/4    1.24/4    5.34/5    6.38/5    2.28/8    4.14/6    4.35/7    1.04/8  
  6 Navrátil Václav                58.37  2.34/6   10.40/4   17.14/4   21.01/4   23.46/4   31.16/7   34.33/8   41.00/8   47.19/7   49.21/7   53.16/7   57.40/7   58.37/6  
    KOB Konice                            2.34/6    8.06/4    6.34/4    3.47/4    2.45/2    7.30/13   3.17/12   6.27/11   6.19/4    2.02/2    3.55/5    4.24/6    0.57/3  
  7 Kolář Rudolf                   58.38  2.28/5   11.35/6   18.39/6   23.17/7   26.36/7   30.08/6   33.27/6   38.54/6   46.11/6   48.25/6   52.59/6   57.35/6   58.38/7  
    Magnus Orienteering                   2.28/5    9.07/6    7.04/6    4.38/7    3.19/9    3.32/7    3.19/13   5.27/4    7.17/7    2.14/6    4.34/7    4.36/8    1.03/6  
  8 Lanc Marian                    61.37  3.20/13  13.39/10  21.46/10  26.27/10  29.37/10  33.05/10  34.37/9   40.32/7   47.58/8   50.31/8   55.39/8   60.25/8   61.37/8  
    SKOB Zlín                             3.20/13  10.19/10   8.07/11   4.41/9    3.10/7    3.28/6    1.32/6    5.55/8    7.26/8    2.33/10   5.08/9    4.46/10   1.12/12 
  9 Paloncý Pavel                  62.23  2.54/8   12.47/9   20.08/9   25.22/9   28.35/9   32.08/9   34.51/10  41.34/9   49.14/9   52.01/9   56.57/9   61.19/9   62.23/9  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.54/8    9.53/9    7.21/8    5.14/13   3.13/8    3.33/8    2.43/11   6.43/12   7.40/9    2.47/11   4.56/8    4.22/5    1.04/8  
 10 Uhmann Petr                    65.59  3.05/11  14.35/12  22.11/11  26.50/11  31.12/11  35.25/12  37.06/12  42.58/10  51.05/10  53.56/11  59.35/10  64.50/10  65.59/10 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.05/11  11.30/12   7.36/10   4.39/8    4.22/13   4.13/12   1.41/7    5.52/7    8.07/11   2.51/12   5.39/11   5.15/11   1.09/11 
 11 Sklenář Josef                  66.29  3.19/12  13.46/11  22.20/12  27.24/12  31.19/12  35.19/11  37.00/11  43.16/11  51.47/12  54.16/12  59.45/11  65.24/11  66.29/11 
    SKOB Bruntál                          3.19/12  10.27/11   8.34/12   5.04/12   3.55/12   4.00/11   1.41/7    6.16/10   8.31/13   2.29/9    5.29/10   5.39/13   1.05/10 
 12 Sklenář Miroslav               67.08  3.03/10  12.14/8   19.35/8   24.26/8   28.12/8   31.20/8   33.38/7   43.38/12  51.26/11  53.45/10  60.44/12  66.05/12  67.08/12 
    POBO - přátelé OB Opava               3.03/10   9.11/7    7.21/8    4.51/10   3.46/11   3.08/3    2.18/9   10.00/13   7.48/10   2.19/7    6.59/13   5.21/12   1.03/6  
 13 Končák Jaroslav                68.22  2.59/9   15.36/13  25.06/13  30.07/13  33.43/13  37.28/13  38.59/13  44.55/13  53.14/13  56.44/13  62.25/13  67.08/13  68.22/13 
    KČT - OB Holešov                      2.59/9   12.37/13   9.30/13   5.01/11   3.36/10   3.45/10   1.31/5    5.56/9    8.19/12   3.30/13   5.41/12   4.43/9    1.14/13 
    Soldán Vladimír            DISK       3.23/    18.19/         /         /    29.22/         /         /    42.26/    56.24/    59.07/    65.37/    71.46/    72.58/   
    SK Prostějov                          3.23/    14.56/         /         /         /         /         /         /    13.58/     2.43/     6.30/     6.09/     1.12/   
    Skyva Petr                 DISK       2.45/    11.38/    18.40/    22.32/    25.38/    29.00/    30.21/    36.08/    43.23/    46.11/    51.58/         /    58.26/   
    SK SKI-OB Šternberk                   2.45/     8.53/     7.02/     3.52/     3.06/     3.22/     1.21/     5.47/     7.15/     2.48/     5.47/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45C        5.3km  150m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-72      3-51      4-50      5-70      6-83      7-42      8-71      9-64     10-77     11-76     12-100   
  1 Urválek Jiří                   41.04  8.50/1*  11.25/1*  15.55/1*  17.34/1*  19.26/1*  20.45/1*  23.05/1*  25.20/1*  32.33/1*  35.11/1*  38.28/1*  39.59/1*  41.04/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     8.50/1*   2.35/1*   4.30/1*   1.39/2    1.52/3    1.19/2    2.20/1*   2.15/3    7.13/1*   2.38/1*   3.17/2    1.31/2    1.05/3  
  2 Svoboda Vladimír               44.56  8.59/2   11.37/2   16.19/2   17.55/2   19.50/2   21.08/2   23.39/2   26.15/2   34.41/2   38.46/2   41.51/2   43.43/2   44.56/2  
    VSK Mendelu Brno                      8.59/2    2.38/2    4.42/3    1.36/1*   1.55/5    1.18/1*   2.31/3    2.36/6    8.26/3    4.05/9    3.05/1*   1.52/5    1.13/10 
  3 Jordanov Nikolaj               48.24  9.31/5   13.11/4   18.52/5   21.38/5   24.09/5   25.36/4   28.05/4   30.24/4   38.50/4   41.52/4   45.30/3   47.14/3   48.24/3  
    VSK Mendelu Brno                      9.31/5    3.40/11   5.41/5    2.46/12   2.31/13   1.27/3    2.29/2    2.19/4    8.26/3    3.02/2    3.38/3    1.44/3    1.10/5  
  4 Šuler Josef                    49.26  9.24/4   12.31/3   17.40/3   19.33/3   21.31/3   22.59/3   25.37/3   27.48/3   36.55/3   41.11/3   45.43/4   48.01/4   49.26/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     9.24/4    3.07/4    5.09/4    1.53/4    1.58/7    1.28/4    2.38/4    2.11/2    9.07/9    4.16/13   4.32/12   2.18/14   1.25/15 
  5 Gryc Jan                       51.09  9.21/3   14.12/6   18.48/4   20.28/4   22.08/4   26.56/6   29.42/6   31.46/5   40.04/5   44.00/5   48.02/5   49.55/5   51.09/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     9.21/3    4.51/16   4.36/2    1.40/3    1.40/1*   4.48/16   2.46/6    2.04/1*   8.18/2    3.56/7    4.02/7    1.53/6    1.14/11 
  6 Zabloudil Pavel                52.01 11.13/7   14.30/7   20.15/7   22.23/7   24.29/7   26.13/5   29.14/5   32.20/6   41.12/6   44.41/6   48.30/6   50.40/6   52.01/6  
    KOS TJ Tesla Brno                    11.13/7    3.17/9    5.45/6    2.08/7    2.06/8    1.44/6    3.01/11   3.06/10   8.52/6    3.29/3    3.49/5    2.10/9    1.21/14 
  7 Vítek Zbyněk                   53.36 12.03/8   15.19/8   21.32/8   23.45/8   25.41/8   27.25/8   30.21/8   32.51/7   41.42/7   46.07/7   50.08/7   52.18/7   53.36/7  
    TJ Sokol Ptení                       12.03/8    3.16/8    6.13/10   2.13/9    1.56/6    1.44/6    2.56/8    2.30/5    8.51/5    4.25/16   4.01/6    2.10/9    1.18/13 
  8 Kršák Karel                    55.15 10.45/6   14.00/5   19.47/6   22.07/6   24.15/6   27.13/7   30.12/7   32.51/7   43.10/8   47.02/8   51.27/8   53.44/8   55.15/8  
    OB Vizovice                          10.45/6    3.15/5    5.47/7    2.20/11   2.08/9    2.58/15   2.59/9    2.39/7   10.19/13   3.52/5    4.25/10   2.17/13   1.31/17 
  9 Jašek Milan                    55.28 12.33/9   16.46/10  22.53/10  24.57/9   27.36/10  29.41/10  32.34/10  35.29/9   44.23/9   48.02/9   52.32/9   54.20/9   55.28/9  
    KOS TJ Tesla Brno                    12.33/9    4.13/14   6.07/9    2.04/6    2.39/16   2.05/11   2.53/7    2.55/9    8.54/8    3.39/4    4.30/11   1.48/4    1.08/4  
 10 Láznička Libor                 57.53 16.46/15  19.49/13  26.45/13  28.41/13  30.35/13  32.06/13  34.47/11  37.27/11  46.43/10  51.04/10  54.52/10  56.51/10  57.53/10 
    SKOB Zlín                            16.46/15   3.03/3    6.56/16   1.56/5    1.54/4    1.31/5    2.41/5    2.40/8    9.16/10   4.21/15   3.48/4    1.59/8    1.02/2  
 11 Hruška Tomáš                   62.16 12.37/10  16.48/11  23.40/12  26.28/12  29.01/12  31.01/11  34.56/12  38.02/12  49.03/11  53.19/11  58.33/11  61.04/11  62.16/11 
    Klub turistů a lyžařů Brno           12.37/10   4.11/13   6.52/15   2.48/14   2.33/14   2.00/10   3.55/15   3.06/10  11.01/15   4.16/13   5.14/13   2.31/16   1.12/7  
 12 Otrusina Aleš                  64.31 18.19/17  21.34/15  28.09/14  30.24/14  32.36/14  35.33/14  38.33/14  42.48/13  52.09/12  56.20/12  60.28/12  63.21/12  64.31/12 
    Přátelé evropských vrcholů Zlín      18.19/17   3.15/5    6.35/13   2.15/10   2.12/11   2.57/14   3.00/10   4.15/16   9.21/11   4.11/11   4.08/9    2.53/18   1.10/5  
 13 Tužil Petr                     66.40 13.47/13  17.02/12  23.00/11  25.10/10  27.18/9   29.04/9   32.08/9   36.04/10  53.59/13  57.51/13  63.34/13  65.28/13  66.40/13 
    SK Radioklub Blansk                  13.47/13   3.15/5    5.58/8    2.10/8    2.08/9    1.46/8    3.04/12   3.56/15  17.55/18   3.52/5    5.43/15   1.54/7    1.12/7  
 14 Kazda Bohumil                  68.43 12.46/11  16.12/9   22.39/9   26.17/11  28.53/11  31.44/12  34.57/13  47.04/15  57.02/15  61.14/14  65.19/14  67.31/14  68.43/14 
    SK Radioklub Blansk                  12.46/11   3.26/10   6.27/11   3.38/17   2.36/15   2.51/13   3.13/13  12.07/18   9.58/12   4.12/12   4.05/8    2.12/11   1.12/7  
 15 Hájek Petr                     70.28 18.14/16  22.23/16  28.53/15  31.42/15  34.41/15  36.40/15  40.40/15  44.30/14  56.50/14  61.33/15  66.58/15  69.14/15  70.28/15 
    SK Žabovřesky Brno                   18.14/16   4.09/12   6.30/12   2.49/15   2.59/17   1.59/9    4.00/16   3.50/14  12.20/16   4.43/17   5.25/14   2.16/12   1.14/11 
 16 Otrusina Milan                 72.31 16.20/14  20.44/14  29.02/16  32.31/16  35.01/16  40.25/16  43.45/16  47.34/16  57.58/16  61.59/16  68.34/16  71.01/16  72.31/16 
    Přátelé evropských vrcholů Zlín      16.20/14   4.24/15   8.18/17   3.29/16   2.30/12   5.24/17   3.20/14   3.49/13  10.24/14   4.01/8    6.35/18   2.27/15   1.30/16 
 17 Coufal Svatoš                  76.01 13.37/12  26.04/18  32.45/17  35.31/17  37.22/17  43.51/17  51.08/18  54.54/18  63.47/17  67.55/17  73.49/17  75.03/17  76.01/17 
    Coufal                               13.37/12  12.27/18   6.41/14   2.46/12   1.51/2    6.29/18   7.17/18   3.46/12   8.53/7    4.08/10   5.54/16   1.14/1*   0.58/1* 
 18 Greguš Miloš                   86.06 19.14/18  24.36/17  33.30/18  38.15/18  42.03/18  44.22/18  49.04/17  53.36/17  68.20/18  75.02/18  81.30/18  84.22/18  86.06/18 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno           19.14/18   5.22/17   8.54/18   4.45/18   3.48/18   2.19/12   4.42/17   4.32/17  14.44/17   6.42/18   6.28/17   2.52/17   1.44/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50B        6.1km  240m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-80      3-46      4-33      5-62      6-72      7-61      8-71      9-75     10-57     11-58     12-100   
  1 Zdráhal Robert                 46.58  6.24/5   10.16/2   12.53/2   19.20/2   22.54/2   25.38/2   28.07/2   30.08/2   36.06/2   38.04/2   42.01/1*  46.01/1*  46.58/1* 
    SK Haná orienteering                  6.24/5    3.52/2    2.37/2    6.27/1*   3.34/1*   2.44/1*   2.29/1*   2.01/2    5.58/1*   1.58/1*   3.57/1*   4.00/1*   0.57/5  
  2 Hlaváč Jiří                    47.42  5.19/1*   8.46/1*  11.16/1*  17.59/1*  21.35/1*  24.31/1*  27.12/1*  29.05/1*  35.48/1*  37.49/1*  42.15/2   46.45/2   47.42/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.19/1*   3.27/1*   2.30/1*   6.43/2    3.36/2    2.56/2    2.41/2    1.53/1*   6.43/2    2.01/2    4.26/2    4.30/3    0.57/5  
  3 Hanzl Vlastimil                58.16  6.07/3   11.49/6   15.00/7   22.06/3   26.37/3   30.07/4   32.57/3   35.23/3   43.28/3   45.53/3   51.27/3   57.20/3   58.16/3  
    VSK Mendelu Brno                      6.07/3    5.42/13   3.11/7    7.06/4    4.31/5    3.30/6    2.50/3    2.26/4    8.05/5    2.25/5    5.34/12   5.53/18   0.56/4  
  4 Jeřábek Luboš                  60.18  7.20/13  12.24/8   16.00/9   22.45/5   26.44/4   29.57/3   33.20/4   35.41/4   43.36/4   46.36/4   53.45/4   59.25/4   60.18/4  
    SK Prostějov                          7.20/13   5.04/6    3.36/12   6.45/3    3.59/4    3.13/3    3.23/10   2.21/3    7.55/3    3.00/14   7.09/21   5.40/15   0.53/2  
  5 Višňa Milan                    61.16  6.42/6   11.53/7   14.59/6   23.02/6   27.50/5   31.23/5   34.56/5   37.22/5   47.04/5   49.36/5   54.36/5   59.56/5   61.16/5  
    SK Haná orienteering                  6.42/6    5.11/7    3.06/6    8.03/9    4.48/7    3.33/7    3.33/14   2.26/4    9.42/14   2.32/7    5.00/5    5.20/10   1.20/19 
  6 Slováček Rudolf                62.13  6.58/9   11.44/5   14.42/4   22.38/4   31.51/14  35.16/12  38.16/11  40.57/11  48.56/9   51.30/10  56.17/8   61.01/6   62.13/6  
    SKOB Zlín                             6.58/9    4.46/4    2.58/5    7.56/8    9.13/21   3.25/5    3.00/5    2.41/9    7.59/4    2.34/9    4.47/3    4.44/5    1.12/16 
  7 Chmelař Miroslav               62.25  6.46/7   11.27/4   14.48/5   23.44/7   29.06/7   33.10/7   36.37/7   39.14/6   48.23/8   50.55/7   56.15/7   61.26/7   62.25/7  
    SK Prostějov                          6.46/7    4.41/3    3.21/9    8.56/14   5.22/14   4.04/14   3.27/12   2.37/6    9.09/13   2.32/7    5.20/9    5.11/8    0.59/7  
  8 Plášek Martin                  62.37  7.04/11  12.43/11  15.54/8   24.06/9   29.46/8   33.47/8   36.50/8   39.38/8   48.11/6   50.52/6   56.02/6   61.33/8   62.37/8  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              7.04/11   5.39/12   3.11/7    8.12/10   5.40/18   4.01/13   3.03/6    2.48/10   8.33/8    2.41/11   5.10/7    5.31/13   1.04/9  
  9 Pulec Pavel                    63.16  7.24/15  12.38/10  16.15/10  24.03/8   29.04/6   32.51/6   36.18/6   39.26/7   48.18/7   51.16/8   56.50/10  62.12/9   63.16/9  
    VSK Mendelu Brno                      7.24/15   5.14/8    3.37/13   7.48/7    5.01/8    3.47/11   3.27/12   3.08/16   8.52/11   2.58/13   5.34/12   5.22/11   1.04/9  
 10 Petr Václav                    63.31  6.49/8   12.31/9   16.16/11  25.19/11  30.38/10  34.27/9   37.36/9   40.13/9   48.57/10  51.26/9   56.35/9   62.24/10  63.31/10 
    SKOB Ostrava                          6.49/8    5.42/13   3.45/14   9.03/15   5.19/11   3.49/12   3.09/7    2.37/6    8.44/9    2.29/6    5.09/6    5.49/16   1.07/13 
 11 Kubeš Jaromír                  63.48  6.59/10  13.07/14  16.42/14  25.18/10  30.28/9   34.36/10  38.02/10  40.40/10  50.31/12  53.06/11  57.56/11  62.40/11  63.48/11 
    TJ Sokol Plumlov                      6.59/10   6.08/16   3.35/11   8.36/11   5.10/10   4.08/15   3.26/11   2.38/8    9.51/16   2.35/10   4.50/4    4.44/5    1.08/14 
 12 Koudelný Jiří                  65.21  7.20/13  13.02/13  17.12/16  26.02/13  31.38/13  35.19/13  38.32/12  41.26/12  50.20/11  53.13/12  58.49/12  64.17/12  65.21/12 
    OOB Třebíč                            7.20/13   5.42/13   4.10/18   8.50/13   5.36/16   3.41/8    3.13/8    2.54/12   8.54/12   2.53/12   5.36/14   5.28/12   1.04/9  
 13 Jaroš Vojtěch                  67.35  8.19/19  13.36/15  16.33/12  26.57/15  31.37/12  35.52/14  39.31/14  44.45/16  52.55/14  56.15/13  61.27/13  66.40/14  67.35/13 
    KOB Prostějov                         8.19/19   5.17/10   2.57/4   10.24/20   4.40/6    4.15/16   3.39/15   5.14/21   8.10/6    3.20/19   5.12/8    5.13/9    0.55/3  
 14 Rychlý Miloš                   67.38  6.01/2   19.12/21  23.39/21  30.48/21  36.16/20  39.33/18  42.30/17  45.42/17  54.30/15  56.49/14  62.13/14  66.38/13  67.38/14 
    TJ Opava                              6.01/2   13.11/21   4.27/20   7.09/5    5.28/15   3.17/4    2.57/4    3.12/17   8.48/10   2.19/4    5.24/10   4.25/2    1.00/8  
 15 Moravec Stanislav              69.56  7.19/12  15.06/18  20.54/20  28.32/16  33.53/17  37.38/16  40.51/15  43.49/14  54.50/16  57.51/16  63.48/15  68.51/15  69.56/15 
    OOB TJ Slezan Opava                   7.19/12   7.47/20   5.48/21   7.38/6    5.21/12   3.45/10   3.13/8    2.58/13  11.01/20   3.01/15   5.57/15   5.03/7    1.05/12 
 16 Panovec Vladan                 71.09  8.04/18  13.41/16  17.11/15  26.00/12  31.08/11  34.52/11  38.42/13  41.31/13  51.28/13  57.35/15  64.03/16  69.54/16  71.09/16 
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               8.04/18   5.37/11   3.30/10   8.49/12   5.08/9    3.44/9    3.50/16   2.49/11   9.57/17   6.07/21   6.28/19   5.51/17   1.15/17 
 17 Vodička Luděk                  72.28  6.23/4   11.23/3   14.02/3   28.42/17  32.23/15  42.07/21  46.10/20  50.24/20  58.56/20  61.05/20  67.06/19  71.36/18  72.28/17 
    SKOB Bruntál                          6.23/4    5.00/5    2.39/3   14.40/21   3.41/3    9.44/21   4.03/18   4.14/20   8.32/7    2.09/3    6.01/16   4.30/3    0.52/1* 
 18 Šebesta Vlastislav             72.38  7.31/16  12.47/12  16.35/13  26.56/14  32.32/16  37.11/15  41.34/16  44.34/15  55.05/17  58.12/17  64.21/17  71.11/17  72.38/18 
    KOS TJ Tesla Brno                     7.31/16   5.16/9    3.48/15  10.21/19   5.36/16   4.39/19   4.23/20   3.00/14  10.31/19   3.07/16   6.09/17   6.50/21   1.27/20 
 19 Jirka Jiří                     73.16  7.47/17  14.18/17  18.26/17  28.45/18  34.06/18  38.31/17  42.31/18  46.10/18  56.36/18  59.44/18  65.16/18  72.01/19  73.16/19 
    KOB Prostějov                         7.47/17   6.31/17   4.08/16  10.19/18   5.21/12   4.25/17   4.00/17   3.39/19  10.26/18   3.08/17   5.32/11   6.45/20   1.15/17 
 20 Dvorský Ilja                   73.51  8.32/20  15.37/19  19.55/18  29.54/19  35.49/19  40.18/19  44.23/19  47.26/19  57.09/19  60.39/19  67.07/20  72.40/20  73.51/20 
    KOB Směr Kroměříž                     8.32/20   7.05/19   4.18/19   9.59/17   5.55/19   4.29/18   4.05/19   3.03/15   9.43/15   3.30/20   6.28/19   5.33/14   1.11/15 
 21 Albert František               84.01 10.02/21  16.40/20  20.49/19  30.23/20  37.10/21  41.51/20  50.06/21  53.28/21  67.01/21  70.18/21  76.29/21  82.28/21  84.01/21 
    SK Haná orienteering                 10.02/21   6.38/18   4.09/17   9.34/16   6.47/20   4.41/20   8.15/21   3.22/18  13.33/21   3.17/18   6.11/18   5.59/19   1.33/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55B        5.5km  150m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-71      3-61      4-32      5-41      6-82      7-96      8-67      9-81     10-57     11-76     12-100   
  1 Strachota Jaroslav             39.58  3.10/1*   6.50/1*   9.31/1*  11.30/1*  14.08/1*  15.40/1*  17.22/1*  20.14/1*  22.23/1*  32.17/1*  37.04/1*  39.05/1*  39.58/1* 
    Magnus Orienteering                   3.10/1*   3.40/1*   2.41/2    1.59/1*   2.38/1*   1.32/1*   1.42/1*   2.52/1*   2.09/2    9.54/1*   4.47/1*   2.01/3    0.53/1* 
  2 Juřeník Josef                  46.36  3.13/2    7.21/3   10.10/2   12.41/2   16.00/3   18.36/3   20.47/3   24.12/3   26.37/3   37.25/2   43.19/2   45.27/2   46.36/2  
    SKOB Ostrava                          3.13/2    4.08/4    2.49/3    2.31/4    3.19/6    2.36/6    2.11/5    3.25/4    2.25/3   10.48/2    5.54/2    2.08/5    1.09/5  
  3 Jelínek Petr                   47.20  4.40/5    8.56/5   12.07/5   14.34/5   17.40/5   19.19/4   21.21/4   25.20/5   27.25/4   38.39/4   44.44/4   46.20/3   47.20/3  
    SKOB Ostrava                          4.40/5    4.16/5    3.11/6    2.27/2    3.06/3    1.39/2    2.02/3    3.59/6    2.05/1*  11.14/3    6.05/3    1.36/2    1.00/2  
  4 Háj Bohumil                    47.30  3.24/3    7.12/2   10.19/3   12.49/3   15.56/2   17.39/2   19.48/2   23.08/2   25.54/2   37.51/3   44.24/3   46.25/4   47.30/4  
    SKOB Zlín                             3.24/3    3.48/2    3.07/5    2.30/3    3.07/4    1.43/3    2.09/4    3.20/3    2.46/4   11.57/6    6.33/5    2.01/3    1.05/3  
  5 Kostka Evžen                   50.23  4.28/4    8.44/4   11.45/4   14.19/4   17.35/4   19.36/5   21.34/5   25.13/4   28.21/5   40.17/5   46.41/5   49.05/5   50.23/5  
    POBO - přátelé OB Opava               4.28/4    4.16/5    3.01/4    2.34/5    3.16/5    2.01/4    1.58/2    3.39/5    3.08/6   11.56/5    6.24/4    2.24/6    1.18/6  
  6 Pospíšil Václav                55.19      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    55.19/   
    OOB TJ Slezan Opava                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  7 Vašek Rudolf                   55.42  8.26/7   12.29/6   15.06/6   17.50/6   20.49/6   25.40/6   27.59/6   31.14/6   34.16/6   46.08/6   53.08/6   54.36/6   55.42/6  
    OOB TJ Slezan Opava                   8.26/7    4.03/3    2.37/1*   2.44/6    2.59/2    4.51/7    2.19/6    3.15/2    3.02/5   11.52/4    7.00/6    1.28/1*   1.06/4  
  8 Jelínek Roman                  73.32  7.09/6   12.59/7   17.18/7   21.07/7   25.56/7   28.28/7   31.47/7   37.33/7   42.27/7   61.22/7   69.28/7   71.59/7   73.32/7  
    TJ Spartak Adamov                     7.09/6    5.50/7    4.19/7    3.49/7    4.49/7    2.32/5    3.19/7    5.46/7    4.54/7   18.55/7    8.06/7    2.31/7    1.33/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55C        3.8km  140m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-70      3-50      4-51      5-82      6-71      7-88      8-64      9-77     10-58     11-100   
  1 Kolařík Zdeněk                 36.33  3.39/1*   4.35/2    7.07/2    8.49/1*  10.56/1*  15.20/1*  18.28/1*  24.57/1*  28.25/1*  29.44/1*  35.13/1*  36.33/1* 
    KOB Start Blansk                      3.39/1*   0.56/1*   2.32/2    1.42/1*   2.07/1*   4.24/1*   3.08/1*   6.29/2    3.28/1*   1.19/1*   5.29/2    1.20/4  
  2 Truhlář Karel                  37.20      /     4.33/1*   6.55/1*   8.55/2   11.18/2   15.43/2   19.19/2   25.40/2   29.40/2   31.03/2   36.12/2   37.20/2  
    TJ Spartak Adamov                         /         /     2.22/1*   2.00/2    2.23/2    4.25/2    3.36/2    6.21/1*   4.00/3    1.23/2    5.09/1*   1.08/1* 
  3 Věžník Antonín                 42.52  4.45/3    5.52/4    8.42/4   10.43/4   13.32/4   18.46/4   23.07/4   30.06/4   33.53/3   35.59/3   41.38/3   42.52/3  
    TJ Spartak Adamov                     4.45/3    1.07/3    2.50/4    2.01/3    2.49/5    5.14/3    4.21/4    6.59/3    3.47/2    2.06/4    5.39/3    1.14/2  
  4 Dufek Jan                      44.19  4.17/2    5.19/3    7.57/3   10.13/3   12.38/3   18.18/3   21.55/3   29.41/3   34.52/4   36.49/4   42.58/4   44.19/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.17/2    1.02/2    2.38/3    2.16/4    2.25/3    5.40/4    3.37/3    7.46/4    5.11/6    1.57/3    6.09/4    1.21/5  
  5 Henek Milan                    51.55  5.09/4    6.27/5    9.44/5   12.09/5   15.24/5   23.26/5   28.21/5   37.01/5   41.26/5   43.33/5   50.33/5   51.55/5  
    SK Radioklub Blansk                   5.09/4    1.18/5    3.17/5    2.25/5    3.15/6    8.02/6    4.55/5    8.40/6    4.25/5    2.07/5    7.00/5    1.22/6  
  6 Procházka Jan                  57.13  7.09/5    8.19/6   11.43/6   14.53/6   17.36/6   25.14/6   34.03/6   42.26/6   46.28/6   48.47/6   55.57/6   57.13/6  
    KOS TJ Tesla Brno                     7.09/5    1.10/4    3.24/6    3.10/6    2.43/4    7.38/5    8.49/6    8.23/5    4.02/4    2.19/6    7.10/6    1.16/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60B        5.1km  135m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-72      3-51      4-50      5-70      6-42      7-71      8-77      9-76     10-100   
  1 Chmelík Aleš                   44.44  9.36/1*  13.47/2   18.44/2   20.51/2   22.43/2   26.30/2   28.42/1*  37.52/1*  41.27/1*  43.26/1*  44.44/1* 
    VSK Mendelu Brno                      9.36/1*   4.11/13   4.57/3    2.07/8    1.52/2    3.47/9    2.12/1*   9.10/6    3.35/1*   1.59/8    1.18/12 
  2 Hořínek Jaroslav               44.47 10.09/2   13.12/1*  18.22/1*  20.10/1*  22.01/1*  25.34/1*  28.51/2   37.56/2   41.49/2   43.36/2   44.47/2  
    USK Praha                            10.09/2    3.03/4    5.10/5    1.48/2    1.51/1*   3.33/5    3.17/14   9.05/5    3.53/6    1.47/3    1.11/6  
  3 Jelínek Petr                   47.01 11.00/3   14.18/3   20.00/3   21.54/3   24.02/3   27.19/3   30.16/3   39.47/3   44.06/3   45.55/3   47.01/3  
    SKOB Zlín                            11.00/3    3.18/6    5.42/8    1.54/4    2.08/6    3.17/2    2.57/10   9.31/8    4.19/9    1.49/5    1.06/2  
  4 Peška Antonín                  47.31 13.25/7   16.21/6   21.42/4   23.45/4   25.43/4   29.29/4   31.46/4   40.38/4   44.24/4   46.19/4   47.31/4  
    KČT - OB Holešov                     13.25/7    2.56/2    5.21/7    2.03/6    1.58/5    3.46/8    2.17/2    8.52/2    3.46/3    1.55/7    1.12/7  
  5 Babák Jiří                     48.48 14.13/9   17.13/8   22.17/6   24.08/5   26.18/5   29.43/5   32.20/5   41.48/5   45.55/5   47.38/5   48.48/5  
    OOB TJ Zlaté Hory                    14.13/9    3.00/3    5.04/4    1.51/3    2.10/8    3.25/3    2.37/6    9.28/7    4.07/8    1.43/2    1.10/5  
  6 Komárek Jaromír                48.51 15.14/12  18.00/10  22.46/8   25.18/10  27.15/9   30.14/6   34.19/9   42.29/6   46.08/6   47.46/6   48.51/6  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   15.14/12   2.46/1*   4.46/1*   2.32/9    1.57/4    2.59/1*   4.05/16   8.10/1*   3.39/2    1.38/1*   1.05/1* 
  7 Jelínek Vít                    49.48 15.15/13  18.26/11  23.20/10  25.02/9   26.55/7   30.26/8   34.01/7   43.05/7   46.54/7   48.41/7   49.48/7  
    SKOB Zlín                            15.15/13   3.11/5    4.54/2    1.42/1*   1.53/3    3.31/4    3.35/15   9.04/3    3.49/4    1.47/3    1.07/3  
  8 Novotný Stanisl                51.47 12.40/5   16.09/5   22.21/7   24.23/6   26.34/6   30.16/7   32.42/6   43.49/8   48.17/8   50.33/8   51.47/8  
    TJ Opava                             12.40/5    3.29/7    6.12/11   2.02/5    2.11/9    3.42/6    2.26/3   11.07/11   4.28/11   2.16/11   1.14/9  
  9 Toman Stanislav                51.50 13.57/8   17.34/9   22.54/9   24.58/8   28.00/10  33.01/11  35.56/11  45.00/9   48.50/9   50.43/9   51.50/9  
    SKOB Bruntál                         13.57/8    3.37/8    5.20/6    2.04/7    3.02/13   5.01/14   2.55/8    9.04/3    3.50/5    1.53/6    1.07/3  
 10 Jurčák Karel                   52.43 11.44/4   15.42/4   21.52/5   24.43/7   27.02/8   31.37/9   34.11/8   45.00/9   49.05/10  51.26/10  52.43/10 
    OOB TJ Slezan Opava                  11.44/4    3.58/12   6.10/10   2.51/12   2.19/10   4.35/13   2.34/5   10.49/10   4.05/7    2.21/13   1.17/11 
 11 Sklenář Antonín                55.47 13.17/6   17.07/7   23.32/11  26.19/11  28.28/11  32.13/10  35.13/10  47.53/11  52.17/11  54.31/11  55.47/11 
    SK SKI-OB Šternberk                  13.17/6    3.50/10   6.25/12   2.47/11   2.09/7    3.45/7    3.00/11  12.40/15   4.24/10   2.14/10   1.16/10 
 12 Pěček Vitězslav                60.47 14.54/10  18.41/12  24.28/12  30.58/13  33.20/13  37.14/12  40.10/12  51.32/12  57.08/12  59.17/12  60.47/12 
    KOB Směr Kroměříž                    14.54/10   3.47/9    5.47/9    6.30/15   2.22/11   3.54/10   2.56/9   11.22/12   5.36/13   2.09/9    1.30/14 
 13 Šnyrch František               63.01 14.54/10  19.17/13  26.12/14  30.03/12  32.42/12  37.44/13  40.53/13  53.00/13  59.01/13  61.32/13  63.01/13 
    KOB MOIRA Brno                       14.54/10   4.23/14   6.55/15   3.51/14   2.39/12   5.02/15   3.09/12  12.07/13   6.01/14   2.31/15   1.29/13 
 14 Dvořák Vlastimil               64.41 16.27/15  23.49/15  30.29/15  33.03/14  36.30/14  40.38/14  43.10/14  55.32/14  60.49/14  63.11/14  64.41/14 
    TJ Baník Ostrava OKD                 16.27/15   7.22/16   6.40/14   2.34/10   3.27/14   4.08/11   2.32/4   12.22/14   5.17/12   2.22/14   1.30/14 
 15 Malysa Ján                     69.34 15.34/14  19.29/14  26.02/13  34.12/15  40.10/15  44.21/15  47.34/15  57.47/15  66.02/15  68.21/15  69.34/15 
    OOB TJ Slezan Opava                  15.34/14   3.55/11   6.33/13   8.10/16   5.58/16   4.11/12   3.13/13  10.13/9    8.15/16   2.19/12   1.13/8  
 16 Rokosz Bohumil                 81.03 22.12/16  28.30/16  36.35/16  39.36/16  44.30/16  50.46/16  53.30/16  68.56/16  76.17/16  79.23/16  81.03/16 
    SKOB Ostrava                         22.12/16   6.18/15   8.05/16   3.01/13   4.54/15   6.16/16   2.44/7   15.26/16   7.21/15   3.06/16   1.40/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65B        4.4km  145m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-32      3-41      4-82      5-51      6-50      7-79      8-77      9-58     10-100   
  1 Bauer Emil                     42.16  9.54/4   11.16/3   14.49/3   16.56/2   20.05/2   22.07/2   28.08/2   34.28/1*  35.50/1*  41.14/1*  42.16/1* 
    VSK Mendelu Brno                      9.54/4    1.22/2    3.33/4    2.07/1*   3.09/6    2.02/3    6.01/4    6.20/2    1.22/2    5.24/3    1.02/2  
  2 Vlach Oldřich                  43.28  9.54/4   11.16/3   14.40/2   19.26/4   21.19/4   23.16/4   29.14/4   35.32/3   37.00/2   42.21/2   43.28/2  
    VSK VŠB TU Ostrava                    9.54/4    1.22/2    3.24/2    4.46/10   1.53/1*   1.57/2    5.58/3    6.18/1*   1.28/4    5.21/2    1.07/6  
  3 Ostřanský Josef                44.24  9.42/2   11.06/2   15.10/4   17.45/3   20.22/3   22.13/3   28.41/3   35.25/2   37.16/3   43.21/3   44.24/3  
    SK Severka Šumperk                    9.42/2    1.24/4    4.04/6    2.35/5    2.37/4    1.51/1*   6.28/5    6.44/6    1.51/7    6.05/7    1.03/3  
  4 Hrobař Rudolf                  44.55  8.26/1*   9.41/1*  12.56/1*  15.13/1*  19.41/1*  21.47/1*  26.57/1*  37.41/4   38.53/4   43.50/4   44.55/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžno       8.26/1*   1.15/1*   3.15/1*   2.17/2    4.28/9    2.06/4    5.10/1*  10.44/10   1.12/1*   4.57/1*   1.05/5  
  5 Dospíšil Jaroslav              49.19 12.03/7   13.44/7   18.08/6   21.18/7   23.53/5   26.26/5   33.21/5   39.57/5   41.21/5   47.57/5   49.19/5  
    SKOB Bruntál                         12.03/7    1.41/5    4.24/7    3.10/7    2.35/3    2.33/5    6.55/7    6.36/4    1.24/3    6.36/8    1.22/9  
  6 Láznička Alois                 50.44  9.46/3   11.33/5   17.21/5   22.57/8   25.15/8   29.28/8   34.59/6   41.36/6   43.22/6   49.26/6   50.44/6  
    SKOB Zlín                             9.46/3    1.47/6    5.48/9    5.36/11   2.18/2    4.13/8    5.31/2    6.37/5    1.46/5    6.04/6    1.18/7  
  7 Klech Josef                    54.29 17.21/10  19.09/10  22.34/9   24.52/9   27.55/9   32.57/9   39.43/9   46.14/9   48.00/8   53.26/7   54.29/7  
    SKOB Horní Benešov                   17.21/10   1.48/7    3.25/3    2.18/3    3.03/5    5.02/10   6.46/6    6.31/3    1.46/5    5.26/4    1.03/3  
  8 Nosek Jiří                     55.26 12.47/8   14.36/8   18.31/8   20.55/5   24.05/6   26.38/6   37.13/8   44.09/8   48.23/9   54.25/8   55.26/8  
    TJ Opava                             12.47/8    1.49/8    3.55/5    2.24/4    3.10/7    2.33/5   10.35/9    6.56/7    4.14/11   6.02/5    1.01/1* 
  9 Chmelík Milan                  56.06 11.13/6   13.04/6   18.25/7   21.03/6   24.26/7   27.07/7   36.17/7   44.03/7   47.40/7   54.40/9   56.06/9  
    KOB MOIRA Brno                       11.13/6    1.51/9    5.21/8    2.38/6    3.23/8    2.41/7    9.10/8    7.46/8    3.37/10   7.00/9    1.26/10 
 10 Bradáč Jaroslav                86.45 15.50/9   17.57/9   32.31/10  36.23/10  41.33/10  46.03/10  63.44/10  73.18/10  76.31/10  85.26/10  86.45/10 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             15.50/9    2.07/10  14.34/10   3.52/8    5.10/10   4.30/9   17.41/10   9.34/9    3.13/8    8.55/10   1.19/8  
 11 Starý Břetislav               133.09 27.06/11  30.44/11  52.53/11  57.13/11  64.40/11  69.59/11  88.52/11 111.42/11 115.03/11 129.41/11 133.09/11 
    TJ Baník Ostrava OKD                 27.06/11   3.38/11  22.09/11   4.20/9    7.27/11   5.19/11  18.53/11  22.50/11   3.21/9   14.38/11   3.28/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70B        4.1km  125m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-61      3-67      4-72      5-82      6-83      7-78      8-77      9-100   
  1 Šubrt Zdeněk                   49.06  9.47/1*  14.23/1*  17.02/1*  19.34/1*  24.23/1*  26.18/1*  33.26/1*  38.29/1*  47.34/1*  49.06/1* 
    SK UP Olomouc                         9.47/1*   4.36/1*   2.39/1*   2.32/1*   4.49/1*   1.55/1*   7.08/1*   5.03/2    9.05/2    1.32/3  
  2 BENEŠ Karel                    56.04 11.16/2   17.06/2   20.21/2   23.29/2   30.20/2   32.46/2   40.34/2   45.36/2   54.52/2   56.04/2  
    SKOB Baník Havířov                   11.16/2    5.50/3    3.15/2    3.08/2    6.51/4    2.26/2    7.48/3    5.02/1*   9.16/3    1.12/1* 
  3 Kroupa Jaroslav                57.09 13.48/4   18.38/3   22.41/3   26.35/4   32.35/4   35.03/3   42.19/3   47.30/3   55.55/3   57.09/3  
    KOB Prostějov                        13.48/4    4.50/2    4.03/4    3.54/4    6.00/2    2.28/3    7.16/2    5.11/3    8.25/1*   1.14/2  
  4 Sedlář Vladimír                63.28 13.01/3   18.55/4   22.45/4   25.56/3   32.13/3   35.27/4   43.59/4   50.15/4   61.51/4   63.28/4  
    POBO - přátelé OB Opava              13.01/3    5.54/4    3.50/3    3.11/3    6.17/3    3.14/4    8.32/4    6.16/4   11.36/4    1.37/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75B        3.7km   75m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-51      3-82      4-41      5-72      6-78      7-85      8-100   
  1 Valla Stanislav                62.31  8.12/2   13.04/2   17.15/1*  22.08/2   29.14/2   46.36/2   56.32/2   60.39/1*  62.31/1* 
    SKOB Zlín                             8.12/2    4.52/3    4.11/1*   4.53/3    7.06/2   17.22/2    9.56/1*   4.07/1*   1.52/1* 
  2 Šauman Václav                  63.32  7.26/1*  11.25/1*  17.22/2   21.26/1*  28.10/1*  44.48/1*  56.27/1*  60.58/2   63.32/2  
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            7.26/1*   3.59/1*   5.57/3    4.04/1*   6.44/1*  16.38/1*  11.39/2    4.31/3    2.34/3  
  3 Hynek Vladimír                 73.42  8.24/3   13.07/3   18.32/3   23.05/3   31.17/3   54.24/3   66.51/3   71.18/3   73.42/3  
    KOB Prostějov                         8.24/3    4.43/2    5.25/2    4.33/2    8.12/3   23.07/3   12.27/3    4.27/2    2.24/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.9km   50m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-92      3-93      4-94      5-100   
  1 Račanský Jakub                 19.39  3.51/8    6.00/5    8.38/1*  16.17/1*  18.31/1*  19.39/1* 
    OOB TJ Průkopník Brn                  3.51/8    2.09/1*   2.38/1*   7.39/1*   2.14/2    1.08/1* 
  2 Odehnal Tomáš                  20.49  2.31/1*   4.52/1*   8.47/2   17.09/2   19.30/2   20.49/2  
    TJ Spartak Adamov                     2.31/1*   2.21/5    3.55/8    8.22/3    2.21/4    1.19/14 
  3 Sedlářová Jolana               21.16  4.20/11   7.01/9    9.51/6   17.43/3   20.02/3   21.16/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.20/11   2.41/8    2.50/2    7.52/2    2.19/3    1.14/10 
  4 Navrátil Sam                   22.04  3.06/3    5.20/3    9.04/4   18.17/4   20.46/4   22.04/4  
    SK SP Kylešovice                      3.06/3    2.14/3    3.44/6    9.13/6    2.29/7    1.18/13 
  5 Jelínek Jakub                  23.01  3.12/5    5.26/4    9.03/3   19.12/5   21.38/5   23.01/5  
    POBO - přátelé OB Opava               3.12/5    2.14/3    3.37/4   10.09/10   2.26/5    1.23/18 
  6 Poloučková Hana                23.58  4.16/10   8.44/15  12.00/11  20.55/7   22.42/6   23.58/6  
    KOB MOIRA Brno                        4.16/10   4.28/32   3.16/3    8.55/4    1.47/1*   1.16/11 
  7 Klechová Karolína              25.17  3.03/2    5.15/2    9.42/5   20.36/6   24.06/7   25.17/7  
    POBO - přátelé OB Opava               3.03/2    2.12/2    4.27/14  10.54/14   3.30/17   1.11/6  
  8 Brosch Ondřej                  25.41  4.33/12   7.39/10  11.38/9   21.31/8   24.10/8   25.41/8  
    SK Radioklub Blansk                   4.33/12   3.06/16   3.59/9    9.53/8    2.39/9    1.31/21 
  9 Vyhlídal Filip                 27.24  4.52/13   7.40/11  13.18/14  22.57/9   25.58/9   27.24/9  
    Vyhlídal                              4.52/13   2.48/10   5.38/21   9.39/7    3.01/13   1.26/20 
 10 Trojánek Adam                  27.38  3.16/6    6.56/8   11.31/8   23.39/13  26.25/11  27.38/10 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           3.16/6    3.40/21   4.35/17  12.08/18   2.46/10   1.13/8  
 11 Vlach Timik                    27.46  7.04/37  11.05/33  14.59/20  24.03/14  26.37/13  27.46/11 
    SKOB Bruntál                          7.04/37   4.01/26   3.54/7    9.04/5    2.34/8    1.09/3  
 12 Richterová Julie               27.57  5.07/15   8.01/12  13.53/18  24.08/16  26.35/12  27.57/12 
    TJ Spartak Adamov                     5.07/15   2.54/12   5.52/22  10.15/12   2.27/6    1.22/17 
 13 Štěpánek Jan                   28.09  3.39/7    6.32/7   11.49/10  23.13/11  26.09/10  28.09/13 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.39/7    2.53/11   5.17/19  11.24/16   2.56/12   2.00/28 
 14 Čelechovská Radka              28.17  4.15/9    8.54/17  13.19/15  23.24/12  26.53/14  28.17/14 
    OOB TJ Průkopník Brn                  4.15/9    4.39/33   4.25/12  10.05/9    3.29/16   1.24/19 
 15 Pekárek Tobiáš                 29.57  3.10/4    6.15/6   10.49/7   24.10/17  28.26/15  29.57/15 
    SKOB Zlín                             3.10/4    3.05/15   4.34/15  13.21/22   4.16/20   1.31/21 
 16 Vedrová Ela                    30.30  6.08/27   8.50/16  12.57/13  23.09/10  29.22/18  30.30/16 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.08/27   2.42/9    4.07/10  10.12/11   6.13/41   1.08/1* 
 17 Dvořáček Tomáš                 30.55  5.07/15   8.09/13       /         /    29.05/17  30.55/17 
    OOB Třebíč                            5.07/15   3.02/14       /         /         /     1.50/27 
 18 Zřídkaveselý Adam              30.58  6.08/27   9.04/21  13.30/16  26.55/20  29.45/20  30.58/18 
    SK Žabovřesky Brno                    6.08/27   2.56/13   4.26/13  13.25/23   2.50/11   1.13/8  
 18 Tachovský Matyáš               30.58  5.13/20   8.55/18       /         /    29.48/21  30.58/18 
    SK Žabovřesky Brno                    5.13/20   3.42/22       /         /         /     1.10/4  
 20 Vedra Tobiáš                   31.10  5.08/17   8.23/14  12.03/12  24.28/18  29.03/16  31.10/20 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.08/17   3.15/18   3.40/5   12.25/20   4.35/26   2.07/32 
 21 Vlasáková Valerie + Adam       31.14  4.53/14   9.17/26  13.37/17  24.06/15  29.43/19  31.14/21 
    Vlasákovi                             4.53/14   4.24/31   4.20/11  10.29/13   5.37/38   1.31/21 
 22 Tomanek Lukáš                  32.23  6.19/29   9.27/27  14.49/19  27.06/21  31.03/22  32.23/22 
    SK SKI-OB Šternberk                   6.19/29   3.08/17   5.22/20  12.17/19   3.57/18   1.20/16 
 23 Vyskočilová Karla              33.06  7.01/36  10.53/32  15.27/22  26.42/19  31.49/23  33.06/23 
    SK Radioklub Blansk                   7.01/36   3.52/25   4.34/15  11.15/15   5.07/36   1.17/12 
 24 Hubáčková Dagmar               35.58  5.22/21   9.13/23  16.04/24  30.14/22  34.47/24  35.58/24 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              5.22/21   3.51/24   6.51/30  14.10/24   4.33/25   1.11/6  
 25 Urválek Jan                    38.51  6.38/35   9.13/23  15.10/21  32.23/23  36.47/25  38.51/25 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.38/35   2.35/7    5.57/23  17.13/33   4.24/21   2.04/30 
 26 Procházková Doubravka          39.47  8.43/44  14.34/42  21.56/38  35.08/31  38.28/28  39.47/26 
    TJ Spartak Adamov                     8.43/44   5.51/41   7.22/32  13.12/21   3.20/14   1.19/14 
 26 Strejčková Klára               39.47  7.57/40  14.15/41  22.50/39  34.31/29  37.58/26  39.47/26 
    KOS TJ Tesla Brno                     7.57/40   6.18/44   8.35/39  11.41/17   3.27/15   1.49/26 
 28 Schwab Filip                   40.13  5.30/24   9.15/25  18.54/33  33.45/25  38.11/27  40.13/28 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.30/24   3.45/23   9.39/42  14.51/25   4.26/22   2.02/29 
 29 Pastuszek Tomáš                40.33  6.24/31  11.42/34  18.18/28  33.32/24  38.53/29  40.33/29 
    SKOB Zlín                             6.24/31   5.18/35   6.36/26  15.14/27   5.21/37   1.40/25 
 30 Tomanová Eliška                41.06  5.27/23   8.55/18  17.43/27  34.25/26  39.02/30  41.06/30 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            5.27/23   3.28/19   8.48/40  16.42/31   4.37/27   2.04/30 
 31 Smutný Jakub                   41.47  7.35/39  11.55/36  18.21/29  35.34/32  40.37/33  41.47/31 
    Smutný                                7.35/39   4.20/29   6.26/25  17.13/33   5.03/33   1.10/4  
 32 Toman Matěj                    42.28  5.35/25   9.06/22  18.24/30  34.40/30  39.06/31  42.28/32 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            5.35/25   3.31/20   9.18/41  16.16/30   4.26/22   3.22/43 
 33 Musilová Anna                  43.07  7.14/38  12.01/38  19.08/34  34.30/28  40.14/32  43.07/33 
    Musilová                              7.14/38   4.47/34   7.07/31  15.22/28   5.44/39   2.53/38 
 34 Rajnoha Tomáš                  43.17  8.07/41  12.11/39  20.38/36  36.11/33  40.58/34  43.17/34 
    OOB TJ Průkopník Brn                  8.07/41   4.04/27   8.27/36  15.33/29   4.47/29   2.19/33 
 35 Kubáňová Tereza                43.43  6.20/30  11.42/34  16.23/25  34.25/26  41.06/35  43.43/35 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.20/30   5.22/36   4.41/18  18.02/35   6.41/42   2.37/37 
 36 Kroutil Jošt                   44.15  8.58/46  15.19/43  21.36/37  36.33/34  41.39/36  44.15/36 
    SK Žabovřesky Brno                    8.58/46   6.21/45   6.17/24  14.57/26   5.06/35   2.36/36 
 37 Čech Radan                     44.43  5.09/18  10.31/30  17.08/26  37.35/35  41.49/37  44.43/37 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.09/18   5.22/36   6.37/27  20.27/39   4.14/19   2.54/39 
 38 Svobodová Alena                46.13 10.17/48  16.02/45       /         /    43.48/39  46.13/38 
    Štemberk                             10.17/48   5.45/40       /         /         /     2.25/35 
 39 Odehnalová Tereza              46.46  5.22/21   9.43/28  19.58/35  39.00/37  43.45/38  46.46/39 
    TJ Spartak Adamov                     5.22/21   4.21/30  10.15/43  19.02/38   4.45/28   3.01/41 
 40 Tachovský Jáchym               48.17  6.01/26  10.19/29       /         /    45.54/42  48.17/40 
    SK Žabovřesky Brno                    6.01/26   4.18/28       /         /         /     2.23/34 
 41 Zřídkaveselý Martin            48.32  6.37/34   9.01/20  15.41/23  37.38/36  45.23/40  48.32/41 
    SK Žabovřesky Brno                    6.37/34   2.24/6    6.40/28  21.57/40   7.45/45   3.09/42 
 42 Pospíšil Jan                   49.18  5.10/19  10.36/31  18.28/31  40.40/38  45.29/41  49.18/42 
    TJ Spartak 1. Brněnská                5.10/19   5.26/38   7.52/33  22.12/42   4.49/30   3.49/46 
 43 Pospíšil Martin                49.27  6.26/32  11.56/37  18.45/32  40.55/39  46.00/43  49.27/43 
    TJ Spartak 1. Brněnská                6.26/32   5.30/39   6.49/29  22.10/41   5.05/34   3.27/44 
 44 Kroutil Tadeáš                 51.36  8.38/42  15.44/44  23.53/40  42.01/40  46.50/44  51.36/44 
    SK Žabovřesky Brno                    8.38/42   7.06/46   8.09/35  18.08/36   4.49/30   4.46/49 
 45 Rohlík Zbyněk                  51.53  6.36/33  14.08/40  26.17/43  43.12/41  48.59/45  51.53/45 
    SKOB Kobra Vsetín                     6.36/33   7.32/47  12.09/46  16.55/32   5.47/40   2.54/39 
 46 Paloncý Jan                    52.56      /         /         /         /         /    52.56/   
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk        /         /         /         /         /         /   
 47 Pospíšil Daniel                53.03 12.08/51  18.00/50  26.31/44  45.05/42  49.33/46  53.03/46 
    Pospíšilovi                          12.08/51   5.52/42   8.31/38  18.34/37   4.28/24   3.30/45 
 48 Němečková Kateřina             53.54 10.28/50  16.44/46       /         /    52.17/47  53.54/47 
    TJ Sokol Plumlov                     10.28/50   6.16/43       /         /         /     1.37/24 
 49 Malá Alice                     63.52  9.38/47  17.57/49  29.34/45  52.13/43  59.17/48  63.52/48 
    KOS TJ Tesla Brno                     9.38/47   8.19/50  11.37/45  22.39/43   7.04/43   4.35/48 
 50 Ryglová Adéla                  63.55 10.18/49  18.19/51  29.50/46  52.46/44  59.57/49  63.55/49 
    KOS TJ Tesla Brno                    10.18/49   8.01/49  11.31/44  22.56/44   7.11/44   3.58/47 
 51 Aleš Mikuláš                   71.28  8.50/45  17.17/48  25.46/42  54.03/46  65.47/50  71.28/50 
    Magnus Orienteering                   8.50/45   8.27/51   8.29/37  28.17/46  11.44/46   5.41/51 
 52 Alešová Anna                   71.46  8.42/43  17.10/47  25.13/41  53.56/45  66.02/51  71.46/51 
    Magnus Orienteering                   8.42/43   8.28/52   8.03/34  28.43/47  12.06/47   5.44/52 
 53 Růžička Lukáš                  72.53 14.40/52  22.18/52  35.38/47  63.09/47  68.00/52  72.53/52 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   14.40/52   7.38/48  13.20/47  27.31/45   4.51/32   4.53/50 
    Fiala Štěpán               DISK           /    -9.66/    -0.38/         /         /    21.11/   
    TJ Spartak 1. Brněnská                    /         /    11.56/         /         /         /   
    Otruba František           DISK           /         /         /         /         /    33.27/   
    KOB Konice                                /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          2.9km   75m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-51      3-83      4-92      5-95      6-93      7-78      8-94      9-100   
  1 Odehnal Luděk                  23.32  3.35/1*   6.18/5    7.48/3    9.14/2   10.00/1*  12.52/2   14.09/2   20.38/1*  22.20/1*  23.32/1* 
    TJ Spartak Adamov                     3.35/1*   2.43/21   1.30/4    1.26/2    0.46/1*   2.52/7    1.17/8    6.29/2    1.42/7    1.12/19 
  2 Blatný Tomáš                   23.48  3.39/3    5.36/3    7.21/1*   9.31/3   10.28/3   12.55/3   14.13/3   21.15/2   22.40/2   23.48/2  
    KOB MOIRA Brno                        3.39/3    1.57/10   1.45/6    2.10/10   0.57/4    2.27/5    1.18/9    7.02/7    1.25/3    1.08/9  
  3 Šiška Oto                      24.16  3.52/4    5.39/4    7.23/2    9.03/1*  10.20/2   12.31/1*  13.54/1*  21.22/3   23.08/3   24.16/3  
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               3.52/4    1.47/8    1.44/5    1.40/5    1.17/14   2.11/1*   1.23/11   7.28/9    1.46/8    1.08/9  
  4 Pelánek Libor                  26.17  3.59/6    6.30/6    8.54/6   11.06/5   12.58/6   15.48/5   17.02/5   23.41/4   25.11/4   26.17/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     3.59/6    2.31/17   2.24/14   2.12/11   1.52/26   2.50/6    1.14/5    6.39/4    1.30/4    1.06/8  
  5 Sedlář Petr                    26.50  3.52/4    5.25/1*  11.09/16  12.47/9   14.11/8   17.03/8   18.11/8   24.02/5   25.42/5   26.50/5  
    Sedlář                                3.52/4    1.33/4    5.44/33   1.38/4    1.24/18   2.52/7    1.08/2    5.51/1*   1.40/5    1.08/9  
  6 Jalůvka Jakub                  27.30  5.41/16   7.03/8    8.29/4   13.22/12  14.27/10  16.47/7   18.01/7   24.31/6   26.21/6   27.30/6  
    Jalůvka                               5.41/16   1.22/3    1.26/3    4.53/36   1.05/10   2.20/2    1.14/5    6.30/3    1.50/9    1.09/12 
  7 Fuchs Vladimír                 28.30  5.10/12   7.13/9    9.30/7   11.56/6   12.54/5   15.56/6   17.29/6   25.06/7   27.11/7   28.30/7  
    Fuchs                                 5.10/12   2.03/11   2.17/12   2.26/14   0.58/5    3.02/13   1.33/16   7.37/12   2.05/12   1.19/26 
  8 Broschová Lucie                28.49  4.57/11   7.42/11   9.50/9   12.23/8   14.04/7   17.26/10  18.41/10  25.55/8   27.36/8   28.49/8  
    SK Radioklub Blansk                   4.57/11   2.45/23   2.08/9    2.33/18   1.41/23   3.22/18   1.15/7    7.14/8    1.41/6    1.13/20 
  9 Polášková Tereza               29.21  6.08/19   7.54/13   9.42/8   12.13/7   14.57/11  17.23/9   18.34/9   26.07/9   28.04/9   29.21/9  
    SKOB Zlín                             6.08/19   1.46/7    1.48/7    2.31/17   2.44/33   2.26/3    1.11/3    7.33/11   1.57/11   1.17/23 
 10 Vébr Dominik                   31.01  3.36/2    5.25/1*  12.40/20  14.45/19  16.30/19  19.29/16  20.35/15  27.16/10  30.08/10  31.01/10 
    SKOB Baník Havířov                    3.36/2    1.49/9    7.15/39   2.05/8    1.45/24   2.59/12   1.06/1*   6.41/5    2.52/27   0.53/3  
 11 Thiemel Jiří                   31.55  5.40/15   7.47/12  10.30/13  13.00/10  16.21/18  19.29/16  21.01/16  28.33/12  30.50/11  31.55/11 
    Magnus Orienteering                   5.40/15   2.07/12   2.43/21   2.30/16   3.21/37   3.08/16   1.32/14   7.32/10   2.17/17   1.05/7  
 12 Pecka Lukáš                    32.30  5.30/13   8.02/15  10.46/14  13.52/15  16.07/16  19.12/15  21.10/17  28.59/13  31.20/12  32.30/12 
    Pecka                                 5.30/13   2.32/18   2.44/23   3.06/25   2.15/27   3.05/14   1.58/28   7.49/15   2.21/21   1.10/14 
 13 Šimek Petr                     32.44  4.47/7    6.31/7    8.32/5   10.34/4   11.30/4   15.32/4   16.53/4   29.49/17  31.40/13  32.44/13 
    SK Alpin                              4.47/7    1.44/6    2.01/8    2.02/7    0.56/3    4.02/30   1.21/10  12.56/39   1.51/10   1.04/6  
 14 Vašáková Hana                  32.55  4.53/10   8.37/18  14.51/30  16.50/25  19.10/26  21.36/21  22.49/21  29.43/16  31.54/15  32.55/14 
    Vašáková                              4.53/10   3.44/34   6.14/37   1.59/6    2.20/29   2.26/3    1.13/4    6.54/6    2.11/13   1.01/5  
 15 Fialová Tereza                 33.01  6.28/21   8.39/19  11.22/17  13.31/13  15.08/13  18.05/11  19.39/11  29.15/14  31.44/14  33.01/15 
    SKOB Zlín                             6.28/21   2.11/14   2.43/21   2.09/9    1.37/22   2.57/9    1.34/20   9.36/29   2.29/22   1.17/23 
 16 Bantová Martina                33.33  8.25/28  10.41/26  13.23/23  16.09/23  17.10/20  20.43/20  22.18/20  30.11/19  32.24/17  33.33/16 
    OOB TJ Jiskra Otrokovic               8.25/28   2.16/15   2.42/20   2.46/21   1.01/7    3.33/21   1.35/21   7.53/16   2.13/14   1.09/12 
 17 Odstrčilová Hana               33.37  5.43/17   8.26/17  11.03/15  13.48/14  15.10/14  18.15/12  20.04/13  27.51/11  32.12/16  33.37/17 
    Odstrčilovi                           5.43/17   2.43/21   2.37/17   2.45/20   1.22/17   3.05/14   1.49/23   7.47/14   4.21/36   1.25/31 
 18 Kriš Jakub                     33.47  6.23/20   7.57/14  10.27/12  14.42/18  16.16/17  19.31/18  21.34/18  29.59/18  32.58/20  33.47/18 
    Holecy, Kriš                          6.23/20   1.34/5    2.30/15   4.15/33   1.34/20   3.15/17   2.03/30   8.25/20   2.59/28   0.49/2  
 19 Janošík Antonín                34.01  4.52/9    7.30/10  10.17/10  14.07/16  14.58/12  18.36/14  20.01/12  29.31/15  32.44/18  34.01/19 
    SK UP Olomouc                         4.52/9    2.38/20   2.47/24   3.50/31   0.51/2    3.38/25   1.25/12   9.30/27   3.13/33   1.17/23 
 20 Hromádka Petr                  34.25 10.16/34  11.32/28  12.43/21  14.13/17  17.25/21  21.40/22  23.46/22  32.11/22  33.27/22  34.25/20 
    Hromádka                             10.16/34   1.16/2    1.11/1*   1.30/3    3.12/35   4.15/33   2.06/33   8.25/20   1.16/2    0.58/4  
 21 Vaňák Milan                    34.33  4.48/8    8.06/16  10.17/10  13.13/11  14.13/9   18.30/13  20.25/14  30.20/20  32.54/19  34.33/21 
    SK Haná orienteering                  4.48/8    3.18/28   2.11/10   2.56/24   1.00/6    4.17/35   1.55/26   9.55/31   2.34/25   1.39/34 
 22 Potěšil Václav                 34.44  6.59/22   9.54/22  12.28/19  14.52/20  16.00/15  20.07/19  22.00/19  30.58/21  33.15/21  34.44/22 
    VSK Mendelu Brno                      6.59/22   2.55/25   2.34/16   2.24/13   1.08/11   4.07/32   1.53/25   8.58/24   2.17/17   1.29/33 
 23 Hlobil Vladimír                35.05 11.18/37  12.27/31  13.38/24  14.59/22  18.25/23  22.41/25  24.53/27  33.08/24  34.17/23  35.05/23 
    Hromádka                             11.18/37   1.09/1*   1.11/1*   1.21/1*   3.26/39   4.16/34   2.12/36   8.15/19   1.09/1*   0.48/1* 
 24 Daněk Ladislav                 35.40  7.25/26  12.14/30  14.30/28  17.52/27  18.55/24  22.32/24  24.08/23  32.13/23  34.30/24  35.40/24 
    Daněk                                 7.25/26   4.49/37   2.16/11   3.22/27   1.03/8    3.37/24   1.36/22   8.05/18   2.17/17   1.10/14 
 25 Zatloukalová Eva               36.56  7.01/23  10.25/25  13.02/22  16.37/24       /         /    24.41/25       /    35.46/25  36.56/25 
    SK Severka Šumperk                    7.01/23   3.24/31   2.37/17   3.35/30       /         /         /         /         /     1.10/14 
 26 Jirásková Dora                 37.36 10.24/35  13.09/32  16.16/31  18.37/28  19.41/27  23.19/27  24.52/26  34.09/26  36.23/26  37.36/26 
    Jiráskovi                            10.24/35   2.45/23   3.07/28   2.21/12   1.04/9    3.38/25   1.33/16   9.17/26   2.14/15   1.13/20 
 27 Novák Miroslav                 38.03  8.44/29  11.48/29  14.38/29  20.09/31  21.24/30  24.52/29  26.25/30  34.08/25  36.39/27  38.03/27 
    Novák                                 8.44/29   3.04/27   2.50/25   5.31/39   1.15/13   3.28/19   1.33/16   7.43/13   2.31/24   1.24/30 
 28 Novotná Jitka                  39.45  7.28/27  11.17/27  14.11/27  17.38/26  19.03/25  23.09/26  25.15/28  35.34/27  38.04/28  39.45/28 
    OOB TJ Zlaté Hory                     7.28/27   3.49/35   2.54/26   3.27/28   1.25/19   4.06/31   2.06/33  10.19/32   2.30/23   1.41/35 
 29 Vítková Miroslava              39.53 11.27/39  14.03/35  16.24/32  18.52/29  20.39/28  24.14/28  26.17/29  35.52/29  38.32/29  39.53/29 
    TJ Sokol Ptení                       11.27/39   2.36/19   2.21/13   2.28/15   1.47/25   3.35/23   2.03/30   9.35/28   2.40/26   1.21/28 
 30 Chmelařová Blanka              41.20  6.03/18   9.22/20  12.00/18  14.54/21  18.22/22  22.15/23  24.21/24  35.50/28  39.14/30  41.20/30 
    Chmelařová                            6.03/18   3.19/29   2.38/19   2.54/23   3.28/40   3.53/28   2.06/33  11.29/34   3.24/35   2.06/39 
 31 Nevěčná Anna                   46.35 11.22/38  13.31/33  22.59/38  26.08/37  29.32/38  32.29/35  34.01/36  42.02/31  45.14/31  46.35/31 
    Magnus Orienteering                  11.22/38   2.09/13   9.28/42   3.09/26   3.24/38   2.57/9    1.32/14   8.01/17   3.12/32   1.21/28 
 32 Vébrová Šárka                  47.29  5.35/14   9.50/21  19.00/33  24.26/33  25.36/31  29.10/31  31.00/32  39.45/30  45.36/32  47.29/32 
    SKOB Baník Havířov                    5.35/14   4.15/36   9.10/41   5.26/38   1.10/12   3.34/22   1.50/24   8.45/22   5.51/42   1.53/36 
 33 Blatný Martin                  47.53  7.01/23  10.20/24  14.06/26  19.25/30  21.01/29  27.38/30  30.31/31  42.46/32  45.50/33  47.53/33 
    KOB MOIRA Brno                        7.01/23   3.19/29   3.46/30   5.19/37   1.36/21   6.37/38   2.53/38  12.15/35   3.04/31   2.03/38 
 34 Holecy Lukáš                   48.03 10.09/32  13.51/34  23.48/40  26.34/39  27.52/35  31.36/34  33.56/35  43.50/34  46.52/34  48.03/34 
    Holecy, Kriš                         10.09/32   3.42/33   9.57/44   2.46/21   1.18/15   3.44/27   2.20/37   9.54/30   3.02/29   1.11/18 
 35 Kalincová Barbora              48.08 10.04/31  16.27/39  22.21/37  25.52/35  27.13/33  30.43/32  32.13/33  43.34/33  46.54/35  48.08/35 
    Kalincová                            10.04/31   6.23/43   5.54/34   3.31/29   1.21/16   3.30/20   1.30/13  11.21/33   3.20/34   1.14/22 
 36 Poloková Karin                 51.40 15.38/42  19.07/42  26.37/42  29.17/40  31.45/39  37.06/36  39.05/37  48.05/36  50.21/37  51.40/36 
    Poloková                             15.38/42   3.29/32   7.30/40   2.40/19   2.28/31   5.21/37   1.59/29   9.00/25   2.16/16   1.19/26 
 37 Pinterová Kateřina             52.13  7.16/25  10.17/23  13.56/25  22.39/32  25.53/32  30.55/33  32.59/34  45.35/35  49.59/36  52.13/37 
    VSK Mendelu Brno                      7.16/25   3.01/26   3.39/29   8.43/42   3.14/36   5.02/36   2.04/32  12.36/37   4.24/38   2.14/40 
 38 Müllerová Klára                53.33 23.00/44  25.25/43  28.22/43  32.33/42  36.40/41  39.37/39  41.10/39  50.06/37  52.23/38  53.33/38 
    Müllerová                            23.00/44   2.25/16   2.57/27   4.11/32   4.07/41   2.57/9    1.33/16   8.56/23   2.17/17   1.10/14 
 39 Koutek Dalibor                 61.14  9.23/30  14.51/36  20.19/35  24.53/34  27.24/34  37.32/38  43.54/40  56.45/39  59.47/39  61.14/39 
    Koutek                                9.23/30   5.28/42   5.28/32   4.34/35   2.31/32  10.08/41   6.22/43  12.51/38   3.02/29   1.27/32 
 40 Auermüllerová Lenka            63.47 10.31/36  15.26/37  19.30/34  26.33/38  28.49/37  37.07/37  40.24/38  55.18/38  61.01/40  63.47/40 
    Auermuellerovi                       10.31/36   4.55/38   4.04/31   7.03/41   2.16/28   8.18/40   3.17/40  14.54/41   5.43/41   2.46/41 
 41 Martincová Marie               68.10 12.16/40  17.36/40  23.41/39  30.38/41  35.16/40  43.18/41  46.17/42  60.57/40  65.20/41  68.10/41 
    TJ Spartak Adamov                    12.16/40   5.20/41   6.05/36   6.57/40   4.38/42   8.02/39   2.59/39  14.40/40   4.23/37   2.50/42 
 42 Draholová Ivana                72.16 13.08/41  18.18/41  24.56/41  44.22/43  46.44/42  50.41/42  52.36/43  64.59/41  70.21/42  72.16/42 
    Klub turistů a lyžařů Brno           13.08/41   5.10/39   6.38/38  19.26/44   2.22/30   3.57/29   1.55/26  12.23/36   5.22/40   1.55/37 
 43 Vlk Jakub                      75.44 10.14/33  15.31/38  21.29/36  25.58/36  28.42/36  40.02/40  45.44/41  67.49/42  72.30/43  75.44/43 
    Vlk                                  10.14/33   5.17/40   5.58/35   4.29/34   2.44/33  11.20/42   5.42/41  22.05/43   4.41/39   3.14/43 
 44 Stříteský Tomáš               106.36 19.09/43  28.23/44  38.13/44  49.05/44  55.41/43  68.38/43  74.21/44  95.01/43 101.29/44 106.36/44 
    TJ Zbrojovka Vsetín                  19.09/43   9.14/44   9.50/43  10.52/43   6.36/43  12.57/43   5.43/42  20.40/42   6.28/43   5.07/44