Výsledky kategorií štafet                                                                                                                 15.4.2012 19:16:29
                                                                   2. český pohár štafet
===ČSOS-PBM===================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.3- 4.1km    0-   0m 16-17k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  153 ZPV ZPV  1                    122.15 Holinková Hana         34.56  Křečková Petra         39.21      74.17 Karásková Marcela      47.58     122.15 
                                              
  2  152 STE STE  1                    124.19 Maťátková Marcela      44.39  Neumannová Kamila      39.24      84.03 Skyvová Kristýna       40.16     124.19 
                                              
  3  151 AOP AOP  1                    130.54 Kašparová Ivana        42.16  Valíková Petra         42.26      84.42 Hájková Jitka          46.12     130.54 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.4- 3.2km    0-   0m 12-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  189 SJI SJI  1                     88.33 Čechová Tereza         28.30  Petráčková Kristýn     26.31      55.01 Vacková Anna           33.32      88.33 
                                              
  2  186 JPV JPV  1                     90.55 Soldánová Tereza       31.14  Pilcová Sabina         29.25      60.39 Odehnalová Klára       30.16      90.55 
                                              
  3  191 TRI TRI  1                    102.51 Szarzecová Lucie       35.49  Bruková Magda          29.01      64.50 Liberdová Jana         38.01     102.51 
                                              
  4  194 ZLH ZLH  1                    109.09 Novotná Tereza         40.45  Novotná Klára          28.26      69.11 Křečková Jana          39.58     109.09 
                                              
  5  188 LCE LCE  1                    124.48 Hanousková Renata      58.28  Šomanová Anna          29.07      87.35 Hauerlandová Natál     37.13     124.48 
                                              
  6  192 VIC VIC  1                    130.28 Kůstková Daniela       28.49  Pilzová Michaela       44.28      73.17 Slovenčíková Elišk     57.11     130.28 
                                              
  7  193 ZBM ZBM  1                    137.01 Malivánková Eva        40.42  Kratochvílová Anež     59.41     100.23 Firešová Markéta       36.38     137.01 
                                              
     187 KSU KSU  1                 DISK      Pukyšová Anežka        49.55  Habigerová Jana        29.03      78.58 Švancárová Veronik DISK       DISK      
                                              
     190 TBM                        DISK                                                                  DISK                                    DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D140        2.8- 3.3km    0-   0m 16-17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  162 LCE LCE  1                    104.48 Vavrysová Iva          38.45  Vlažná Mirka           34.43      73.28 Hubáčková Dagmar       31.20     104.48 
                                              
  2  165 TZL TZL  1                    115.51 Horynová Eva           40.21  Krejčíková Monika      39.25      79.46 Nešporová Barbora      36.05     115.51 
                                              
  3  164 TTR TTR  1                    144.21 Klusáčková Jitka       47.59  Fialová Dana           47.00      94.59 Syslová Iva            49.22     144.21 
                                              
     161 KON KON  1                 DISK      Smičková Eva       DISK       Hlavová Miroslava      30.46  DISK                                    DISK      
                                              
     163 LCE LCE  2                 DISK                                                                  DISK                                    DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.9- 4.1km    0-   0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  139 TRI TRI  1                    119.04 Argalášová Kateřin     36.54  Sabelová Markéta       45.46      82.40 Kosová Štěpánka        36.24     119.04 
                                              
  2  131 ABM ABM  1                    120.10 Odehnalová Tereza      39.43  Otrusinová Jana        42.37      82.20 Hiršová Gabriela       37.50     120.10 
                                              
  3  140 TZL TZL  1                    123.27 Koláriková Lucie       40.02  Končáková Klára        44.43      84.45 Jeřábková Jitka        38.42     123.27 
                                              
  4  137 LCE LCE  1                    138.52 Tesařová Jana          43.47  Kunčarová Jana         46.53      90.40 Papugová Martina       48.12     138.52 
                                              
  5  133 ASU ASU  1                    139.08 Tesařová Marcela       43.16  Horvátová Hana         40.00      83.16 Šinclová Markéta       55.52     139.08 
                                              
  6  135 KSU KSU  1                    150.07 Hnilicová Šárka        43.56  Habigerová Radka       61.42     105.38 Smrčková Dominika      44.29     150.07 
                                              
  7  138 SSU SSU  1                    152.38 Machusová Karolína     54.08  Kašparová Zuzka        50.51     104.59 Grulichová Lucie       47.39     152.38 
                                              
  8  132 AOP AOP  1                    168.03 Pěčková Veronika       62.12  Čížová Iveta           78.27     140.39 Čížová Kateřina        27.24     168.03 
                                              
  9  136 LBE LBE  1                    181.45 Křivancová Zdenka      43.21  Hamplová Tereza       104.37     147.58 Šimon Václav           33.47     181.45 
                                              
     134 KON KON  1                 DISK      Vlachová Kateřina      59.54  Müllerová Kristýna     63.18     123.12 Vlachová Eliška               DISK      
                                              
     141 ZBM ZBM  1                 DISK      Nedbálková Hana        59.55  Moravcová Kristýna     69.51     129.46 Koporová Lenka     DISK       DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.7- 4.9km    0-   0m 18-18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  121 ZBM ZBM  1                    118.10 Hlavová Hana           39.47  Hlavová Jindra         41.12      80.59 Kabáthová Eva          37.11     118.10 
                                              
  2  122 ZBM ZBM  2                    127.03 Gebauerová Jana        46.22  Mádlová Věra           40.25      86.47 Hrušková Barbora       40.16     127.03 
                                              
  3  123 ZBM ZBM  3                    130.55 Štěpánská Adéla        43.59  Koporová Petra         49.23      93.22 Chromá Kateřina        37.33     130.55 
                                              
  4  109 PGP PGP  1                    131.00 Kožinová Zuzana        44.18  Spurná Martina         42.13      86.31 Hrstková Vladěna       44.29     131.00 
                                              
  5  114 TBM TBM  1                    134.02 Kozáková Zdenka        37.22  Grycová Petra          54.10      91.32 Štěpánková Kateřin     42.30     134.02 
                                              
  6  111 PHK PHK  1                    140.10 Valešová Jana          46.24  Svobodová Jana         48.07      94.31 Čepová Daniela         45.39     140.10 
                                              
  7  118 UOL UOL  1                    140.44 Janošíková Lenka       54.34  Čermáková Magdalen     47.03     101.37 Horčičková Vendula     39.07     140.44 
                                              
  8  117 TZL TZL  1                    142.52 Krejčíková Barbora     44.04  Otrusinová Jana        52.09      96.13 Krejčíková Marie       46.39     142.52 
                                              
  9  108 LCE LCE  1                    146.59 Hubáčková Pavla        44.13  Kukolová Šárka         55.34      99.47 Papugová Katarína      47.12     146.59 
                                              
 10  104 DOB DOB  1                    149.54 Štěpánová Dita         49.20  Peterová Věra          52.16     101.36 Peterová Alena         48.18     149.54 
                                              
 11  105 DOB DOB  2                    151.08 Přecechtělová Tere     49.30  Staňková Lucie         56.04     105.34 Záveská Anna           45.34     151.08 
                                              
 12  102 CHT CHT 1                     153.36 Matrasová Kateřina     43.58  Kopáčková Iva          55.54      99.52 Švecová Iva            53.44     153.36 
                                              
 13  119 UOL UOL  2                    156.52 Šišková Vladimíra      57.49  Štrajtová Štěpánka     52.57     110.46 Horčičková Eva         46.06     156.52 
                                              
 14  110 PGP PGP  2                    157.05 Landovská Anna         55.57  Flašarová Kristýna     54.11     110.08 Šámalová Ludmila       46.57     157.05 
                                              
 15  101 AOP AOP  1                    157.41 Sedlářová Pavla        48.59  Šarmanová Alena        51.54     100.53 Kašparová Šárka        56.48     157.41 
                                              
 16  107 KSU KSU  1                    163.12 Vozdová Aneta          47.53  Havlíčková Markéta     63.18     111.11 Janů Hana              52.01     163.12 
                                              
 17  113 RBK RBK  1                    164.48 Šestáková Petra        56.17  Pekárková Monika       58.07     114.24 Tužilová Magdaléna     50.24     164.48 
                                              
 18  120 VBM VBM  1                    169.50 Dokoupilová Radka      50.20  Adamová Eva            55.39     105.59 Najmanová Hana         63.51     169.50 
                                              
 19  115 TRI TRI  1                    170.56 Nožková Sára           43.43  Argalášová Gabriel     67.03     110.46 Kovářová Veronika      60.10     170.56 
                                              
 20  106 JPV JPV  1                    175.39 Daňková Petra          44.21  Vítková Lucie          62.11     106.32 Hubáčková Lenka        69.07     175.39 
                                              
 21  103 ASU ASU  1                    183.52 Vávrová Veronika       44.00  Křečková Lenka         55.39      99.39 Adámková Hana          84.13     183.52 
                                              
 22  112 PTE PTE  1                    188.49 Zavadilová Simona      65.05  Vidmuchová Martina     66.28     131.33 Boháčová Lucie         57.16     188.49 
                                              
     116 TTR TTR  1                MS  174.39 Dvořáčková Jana   MS   57.31  Nešporová Marie   MS   69.17 MS  126.48 Nešpor Jan        MS   47.51 MS  174.39 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: DH12        2.3- 2.5km    0-   0m 9-9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  213 ZPV ZPV  1                     66.44 Jirka Mikuláš          18.06  Karásek Adam           19.56      38.02 Jirka Matyáš           28.42      66.44 
                                              
  2  209 TBM TBM  1                     72.31 Hlaváčová Anežka       27.44  Sedlář Jan             21.45      49.29 Gryc Vojtěch           23.02      72.31 
                                              
  3  205 KSU KSU  1                     72.41 Šafář Martin           27.17  Šafář Vojtěch          24.45      52.02 Matoušek Matěj         20.39      72.41 
                                              
  4  206 KSU KSU  2                     83.16 Krč Matěj              27.15  Hajduková Jana         26.27      53.42 Hajduk Jakub           29.34      83.16 
                                              
  5  212 ZBM ZBM  1                     83.25 Urbánek Adam           27.36  Soška Petr             26.00      53.36 Svoboda Marek          29.49      83.25 
                                              
  6  210 TBM TBM  2                     93.26 Pelánek Ondřej         27.34  Kligl Radim            34.46      62.20 Milán Tomáš            31.06      93.26 
                                              
  7  201 ABM ABM  1                     93.34 Adámek Filip           27.39  Poloučková Petra       27.33      55.12 Šeďa Šimon             38.22      93.34 
                                              
  8  202 AOP AOP  1                     94.54 Valík Tomáš            19.42  Kostka Jiří            37.17      56.59 Hájková Lenka          37.55      94.54 
                                              
  9  207 STE STE  1                     96.34 Světnický Františe     29.49  Bořánek Michal         20.46      50.35 Smolková Sabina        45.59      96.34 
                                              
 10  204 JPV JPV  1                    102.19 Kundratová Lucie       21.01  Dadák Petr             44.37      65.38 Lugrová Natalie        36.41     102.19 
                                              
 11  211 UOL UOL  1                    105.03 Šimek Štěpán           42.16  Konečná Adélka         32.31      74.47 Hálková Eliška         30.16     105.03 
                                              
 12  208 STE STE  2                    138.46 Skoupá Vendula         39.00  Svoboda Radek          50.30      89.30 Marková Ema            49.16     138.46 
                                              
     203 AOP AOP  2                MS  122.11 Valík Adam        MS   55.02  Hájková Lucie     MS   26.30 MS   81.32 Klechová Karolína MS   40.39 MS  122.11 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H105        4.3- 5.0km    0-   0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   61 TBM TBM  1                    111.03 Hlaváč Jiří            37.51  Milán Pavel            35.15      73.06 Štěpánek Martin        37.57     111.03 
                                              
  2   63 UOL UOL  2                    143.53 Kašpar Jaroslav        44.47  Soldán Vladimír        39.14      84.01 Hájek Martin           59.52     143.53 
                                              
  3   62 UOL UOL  1                    164.34 Horčička Petr          50.37  Smékal David           64.22     114.59 Binar Robert           49.35     164.34 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8- 3.4km    0-   0m 13-15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  175 LCE LCE  1                     86.34 Černocký Libor         29.12  Plášek Pavel           30.42      59.54 Sýkora Vojtěch         26.40      86.34 
                                              
  2  177 TRI TRI  1                     89.56 Cienciala Jan          28.40  Filipek Sebastian      30.53      59.33 Lanc Vojtěch           30.23      89.56 
                                              
  3  173 KSU KSU  1                     93.19 Jílek Ondřej           33.49  Müller Jonáš           30.26      64.15 Šrámek Ondřej          29.04      93.19 
                                              
  4  171 JPV JPV  1                     99.37 Janečka Viktor         35.19  Němeček Kryštof        36.38      71.57 Kočí Josef             27.40      99.37 
                                              
  5  181 TBM TBM 1                     108.19 Grycová Veronika       34.01  Komenda Jan            42.28      76.29 Hlaváč Ondřej          31.50     108.19 
                                              
  6  180 ZBM ZBM  1                    125.07 Říčný Vojta            44.01  Jahoda Vojta           36.59      81.00 Soška Marek            44.07     125.07 
                                              
  7  172 JPV JPV  2                    126.05 Kašpar Petr            33.59  Honkyš Jan             62.27      96.26 Vystavěl Ondřej        29.39     126.05 
                                              
  8  174 KSU KSU  2                    132.49 Ondráček Radek         40.46  Havlíček Ondřej        39.53      80.39 Dostál Pavel           52.10     132.49 
                                              
     178 TZL TZL  1                 DISK      Šiška Petr             30.20  Nešporová Alžběta      32.48      63.08 Láznička Václav               DISK      
                                              
     179 UOL UOL  1                 DISK      Horčička Vít           31.51  Mazanec Jakub          65.34      97.25 Tesař Vojtěch      DISK       DISK      
                                              
     176 LCE LCE  2                 DISK                                                                  DISK                                    DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H140        3.5- 4.2km    0-   0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   89 LCE LCE  1                     93.58 Kunčar Vít             32.24  Slezák Libor           34.06      66.30 Hubáček Josef          27.28      93.58 
                                              
  2   91 STE STE  1                     94.08 Václavek Tomáš         31.04  Skyva Petr             30.34      61.38 Hepnar Luboš           32.30      94.08 
                                              
  3   87 KON KON  1                     94.20 Huňka Karel            32.18  Navrátil Václav        29.09      61.27 Grepl Ladislav         32.53      94.20 
                                              
  4   85 ASU ASU  1                    104.52 Aleš David             32.28  Strachota Jaroslav     31.06      63.34 Kolář Rudolf           41.18     104.52 
                                              
  5   93 UOL UOL  1                    118.43 Šimek Roman            38.54  Navrátil Antonín       33.55      72.49 Pernica Jiří           45.54     118.43 
                                              
  6   92 TZL TZL  1                    123.24 Lanc Marian            37.57  Krejčík Zbyněk         46.27      84.24 Vintr Radek            39.00     123.24 
                                              
  7   90 LCE LCE  2                    127.14 Šuráň René             38.01  Plášek Martin          36.49      74.50 Valenta Jiří           52.24     127.14 
                                              
  8   86 HAV HAV  1                    130.49 Říman Petr             48.57  Krhut Libor            41.46      90.43 Sochor Tomáš           40.06     130.49 
                                              
  9   94 ZLH ZLH  1                    137.14 Novotný Tomáš          39.07  Babák Jiří             60.27      99.34 Moskva Roman           37.40     137.14 
                                              
 10   88 KSU KSU  1                    154.46 Komárek Jaromír        53.40  Smrček Petr            45.26      99.06 Janů Zdeněk            55.40     154.46 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H165        2.8- 3.3km    0-   0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   72 OOL OOL  1                     85.39 Zdráhal Tomáš          29.28  Višňa Milan            28.55      58.23 Zdráhal Robert         27.16      85.39 
                                              
  2   76 TTR TTR  1                    101.16 Koudelný Jiří          33.48  Orálek Miroslav        32.10      65.58 Klusáček Martin        35.18     101.16 
                                              
  3   74 OOP OOP  1                    107.51 Rychlý Miloš           29.34  Nosek Jiří             36.03      65.37 Novotný Stanislav      42.14     107.51 
                                              
  4   75 RBK RBK  1                    128.17 Jalový Vlastimil       33.27  Henek Milan            41.26      74.53 Jalový Jaroslav        53.24     128.17 
                                              
  5   73 OOL OOL  2                    128.32 Smolka Miloslav        48.00  Albert František       38.20      86.20 Konečný Jiří           42.12     128.32 
                                              
  6   78 UOL UOL  1                    132.18 Janošík Antonín        53.19  Jadviščok Ladislav     38.22      91.41 Bednář Jan             40.37     132.18 
                                              
  7   71 AOP AOP  1                    133.38 Kostka Evžen           38.50  Sedlář Vladimír        57.18      96.08 Sklenář Miroslav       37.30     133.38 
                                              
  8   77 TZL TZL  1                    178.37 Jelínek Vít            34.47  Láznička Alois         34.39      69.26 Valla Stanislav       109.11     178.37 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.2- 5.3km    0-   0m 17-17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   43 ASU ASU  1                    112.02 Chmelař Martin         38.58  Šincl Jiří             40.23      79.21 Minář Marek            32.41     112.02 
                                              
  2   50 LCE LCE  1                    113.30 Mudrák Štěpán          35.45  Slíva Jan              43.16      79.01 Hubáček Jonáš          34.29     113.30 
                                              
  3   51 SJI SJI  1                    117.50 Čech Jan               36.04  Málek Jan              42.16      78.20 Frýba Dominik          39.30     117.50 
                                              
  4   41 ABM ABM  1                    130.29 Obrátil Štěpán         42.29  Kelbl Vladimír         51.52      94.21 Mokrý Ondřej           36.08     130.29 
                                              
  5   44 BBM BBM  1                    135.06 Ptáček Pavel           47.29  Záděra Pavel           40.11      87.40 Ptáček Patrik          47.26     135.06 
                                              
  6   48 JPV JPV  1                    146.53 Sedláček Ondřej        47.18  Otruba Vojtěch         55.18     102.36 Fajkus Radim           44.17     146.53 
                                              
  7   42 AOV AOV  1                    147.37 Glonek Jakub           49.06  Zavřel Lukáš           56.37     105.43 Mielec Jaromír         41.54     147.37 
                                              
  8   49 LBE LBE  1                    154.37 Veselý Jakub           49.00  Goj Tomáš              56.37     105.37 Uhlíř Marek            49.00     154.37 
                                              
  9   52 SJI SJI  2                    154.56 Bořil Jan              47.05  Vacek Vojtěch          48.44      95.49 Koumar František       59.07     154.56 
                                              
 10   54 UOL UOL  1                    175.04 Dumbrovský Michal      49.08  Mikula Jan             75.31     124.39 Žovinec Lukáš          50.25     175.04 
                                              
 11   45 BBM BBM  2                    214.10 Kunz Jan               79.31  Drozd Michal           71.35     151.06 Kadlec Michal          63.04     214.10 
                                              
      46 BBM BBM  3                 DISK      Konečný Daniel         84.53  Sobotka Jan           109.00     193.53 Kún Josef          DISK       DISK      
                                              
      53 TZL TZL  1                 DISK      Podmolík Josef         49.08  Svačina Jan            72.55     122.03 Mikel David        DISK       DISK      
                                              
      47 BBM BBM  4                 DISK                                                                  DISK                                    DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H21         6.8- 7.0km    0-   0m 23-23k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   19 TTR TTR  1                    126.43 Klusáček Matěj         40.48  Klusáček Jan           43.21      84.09 Prášil Marek           42.34     126.43 
                                              
  2    2 AOP AOP  1                    134.59 Barcík Robert          45.08  Košárek Pavel          43.47      88.55 Hadač Filip            46.04     134.59 
                                              
  3   10 LCE LCE  1                    136.23 Perůtka Jan            45.10  Cahel Marek            48.05      93.15 Slezák Zdeněk          43.08     136.23 
                                              
  4   12 LPU LPU  1                    138.53 Štěrba Zbyněk          44.16  Bořil Petr             46.02      90.18 Fiala Petr             48.35     138.53 
                                              
  5   11 LCE LCE  2                    140.20 Vlažný Jakub           45.04  Slezák Jiří            47.29      92.33 Zicha Jiří             47.47     140.20 
                                              
  6   21 TZL TZL  1                    140.23 Nečas Jiří             45.15  Kolárik Tomáš          49.27      94.42 Dlabaja Štěpán         45.41     140.23 
                                              
  7   13 PHK PHK  1                    142.05 Panchártek Jan         42.55  Balcar Aleš            45.52      88.47 Zelenka Tomáš          53.18     142.05 
                                              
  8    4 ASU ASU  1                    142.08 Zbranek Roman          42.43  Ježek Tomáš            52.47      95.30 Navrátil Tomáš         46.38     142.08 
                                              
  9   18 TBM TBM  1                    143.05 Liščinský Zdeněk       45.17  Štrajt Michal          54.51     100.08 Kozák Osvald           42.57     143.05 
                                              
 10   25 ZBM ZBM  1                    144.48 Zháňal Jan             47.28  Stehlík Martin         49.46      97.14 Zimmermann Jakub       47.34     144.48 
                                              
 11   17 STE STE  1                    149.39 Tomanek Daniel         45.08  Petřivalský Marek      51.08      96.16 Skoupý Jan             53.23     149.39 
                                              
 12    8 KSU KSU  1                    152.05 Turczer Petr           52.45  Šrámek Jaromír         51.04     103.49 Halama Jakub           48.16     152.05 
                                              
 13    5 DOB DOB  1                    153.34 Khýn Vítězslav         50.12  Janda Martin           48.16      98.28 Kolek Petr             55.06     153.34 
                                              
 14   26 ZBM ZBM  2                    154.01 Drábek Jan             51.44  Brlica Pavel           53.14     104.58 Kazda Adam             49.03     154.01 
                                              
 15   24 VOV VOV  1                    154.15 Vlach Jiří             53.50  Tesař Jiří             50.02     103.52 Kopec Tomáš            50.23     154.15 
                                              
 16    3 AOP AOP  2                    155.49 Rossmanith Vojta       45.25  Hadač Miroslav         56.14     101.39 Valík Luděk            54.10     155.49 
                                              
 17    1 ABM ABM  1 Pušky a kanón      160.47 Palát Petr             49.00  Toman Filip            59.20     108.20 Mokrý Stanislav        52.27     160.47 
                                              
 18   23 VBM VBM  1                    162.24 Fučík Karel            45.00  Mazal Zdeněk           52.58      97.58 Kozumplík Aleš         64.26     162.24 
                                              
 19   15 RBK RBK  1                    164.04 Šindelka Antonín       56.39  Šesták Jakub           56.52     113.31 Henek Michal           50.33     164.04 
                                              
 20    7 CHT CHT  1                    169.55 Matras Tomáš           49.04  Krejsa Martin          53.34     102.38 Kuban Michal           67.17     169.55 
                                              
 21   22 TZL TZL  2                    176.55 Schäfer Jan            58.36  Kašpar Michal          53.32     112.08 Benroth Jakub          64.47     176.55 
                                              
 22   20 TTR TTR  2                    179.05 Fiala Martin           51.23  Věžník Roman           67.41     119.04 Dvořáček Jiří          60.01     179.05 
                                              
 23    6 DOB DOB  2                    185.33 Fátor Jan              52.38  Lžíčař Martin          66.14     118.52 Preininger Luděk       66.41     185.33 
                                              
 24    9 KSU KSU  2                    186.14 Janů Zdeněk            52.03  Jílek Jakub            73.22     125.25 Matoušek Milan         60.49     186.14 
                                              
 25   27 ZBM ZBM  3                    190.37 Krajčovič Martin       62.18  Liščinský Tomáš        67.53     130.11 Chvátal Lukáš          60.26     190.37 
                                              
 26   16 SKM SKM  1                    241.42 Dvorský Vojtěch        60.55  Dvorský Václav         86.24     147.19 Dvorský Ilja           94.23     241.42 
                                              
      14 PTE PTE  1                 DISK      Jirka Michal           51.25  Klváček Aleš       DISK       DISK      Zapletal Jaroslav      51.50  DISK      
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: MIX         3.3- 4.4km    0-   0m 15-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  223 OOP OOP  1                    102.04 Rychlý Pavel           29.33  Kociánová Eva          35.10      64.43 Rychlá Pavlína         37.21     102.04 
                                              
  2  231 VOV VOV  1                    118.05 Žaloudík Jiří          33.08  Petrová Tereza         42.42      75.50 Višňová Michaela       42.15     118.05 
                                              
  3  227 TRI TRI  1                    120.45 Cienciala Martin       39.20  Jastrzembská Jarmi     40.38      79.58 Walaski Antonín        40.47     120.45 
                                              
  4  222 LBE LBE  1                    125.18 Šimon Václav           32.16  Kalista Michael        44.47      77.03 Vildmonová Pavla       48.15     125.18 
                                              
  5  226 SJI SJI  1                    129.42 Čechová Zuzana         39.24  Hrstková Dana          35.43      75.07 Petráček Aleš          54.35     129.42 
                                              
  6  229 UOL UOL  1                    131.53 Chmelař Miroslav       43.52  Chvátal Štěpán         36.14      80.06 Štrajtová Zuzana       51.47     131.53 
                                              
  7  221 HLV HLV  1                    139.04 Peška Antonín          53.15  Sedláčková Jana        38.35      91.50 Sedláček Jaroslav      47.14     139.04 
                                              
  8  232 PTE PTE 1                     142.41 Vlach Jan              42.24  Zavadilová Zdeňka      51.44      94.08 Krul Jiří              48.33     142.41 
                                              
  9  228 TRI TRI  2                    145.56 Madzia Martin          38.42  Holesz Sebastian       40.59      79.41 Kovářová Tereza        66.15     145.56 
                                              
 10  225 RBK RBK  1                    164.55 Hegerová Petra         61.39  Skládanková Tereza     38.52     100.31 Brodecký Radek         64.24     164.55 
                                              
 11  224 OOP OOP  2                    201.10 Pietraszek Martin      58.37  Novotná Ludmila        69.02     127.39 Pietraszková Lenka     73.31     201.10 
                                              
     230 VIC VIC  1                 DISK                                                                  DISK                                    DISK